Nizke trekovky (s membranou)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod budo » pát srp 29, 2014 19:41

Tak to bylo, ano. Dal bych ale ruku do ohne ze jsem na jejich webu dnes videl 28-29.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » pát srp 29, 2014 19:49

Kopiroval jsem to z jejich webu a ted zkontroloval. Mohlo se ale stat, ze jak se snazili narychlo opravovat chyby e-shopu, tak neco zvorali a pak to zas spravili.

V nedeli mozna ale uz zadne boty nebudou ;-) Vypada to, ze vyvolali slusne davove silenstvi a lidi skoupi i to, co vubec nepotrebujou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pát srp 29, 2014 20:21

namisto starych merrellek, co po dvou letech doslouzily (tuhle znacku uz nikdy vice, uz druhy pripad, kdy mesic po zaruce se proste zacnou postupne sypat), chtel bych neco, co vydrzi vice nez jen zaruku

posilhavam po techto http://www.alpsport.cz/Product/cs-CZ/10 ... i-gtx#tab1 botkach - nemate je nekdo nebo nevite neco vice, nez pisou prodejci? nic jsem nenasel... diky
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » sob srp 30, 2014 6:09

EDIT: měním specifikaci na botu s koženým vnitřkem za nízkou cenu.

Využití: běžné městské chození při hnusném počasí, venčení psů na loukách u řeky, treky CZ při horším počasí, raději univerzálně a civilně působící (občas k džínám)
A) kožený vnitřek
1) ZAMBERLAN 172 BRAIES LH, teak/brown - asi budou pohodlné a spíš víc do města, lákají koženým vnitřkem (!), ale na treky při dešti a blátě si je nedovedu představit http://www.rockpoint.cz/boty-zamberlan- ... 43377.html
1a) Teva Riva Leather eVent - http://www.hudy.cz/turisticka_obuv_pans ... illon.html
Prosím o doplnění dalších vhodných kandidátů.

B) Textilní vnitřek
Pokud by to v nouzi byla opět volba boty s textilním vnitřkem, vím o následujících:
2) HAGLÖFS RIDGE II GT Man, magnetite/papaya - ty bych bral, ale nic o nich nevím http://www.rockpoint.cz/boty-trekove-ha ... 58982.html
3) GARMONT Dragontail LT GTX 2014 Man, shark/taupe - asi slušná bota, ale spíš haluz v mých prioritách, jednak je to moc barevný (nesploňuje univerzálnost k džínám) a jednak šněrování do špičky asi do bláta nebude vhodný http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-dr ... 58718.html
4) GARMONT Montello III GTX, black - mám dosluhující verzi I, kterou tímto nákupem chci nahradit takže vím, co od nich čekat http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-mo ... 11891.html
Zde bych váhal mezi 2) a 4), přičemž 2) se jeví být lákavější - bytelnější. Jestli máte s nima někdo zkušenost, sem s ní. Díky.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Chara-din » ned srp 31, 2014 14:25

Budo: TEVA Riva Leather eVent NEMÁ kožené futro. Je tam jen takový kožený lem kolem okraje, jinak klasicky membrána. Na tomhle videu je to trochu vidět http://www.youtube.com/watch?v=33S2dhfBRhM ,čas kolem 0:40.
A navíc je to strašná bota (někde jsem tu o nich psal).

Pár tipů nejspíš nesplňujících podmínku nízké ceny:
http://www.hanwag.com/tudela-low
http://www.hanwag.com/robin
http://www.andrewshoes.com/prodotti/en/trekking/141/
http://www.lukasshoes.com/galerie/typha/

A možná by tě ještě mohlo zaujmout něco z tohodle:
http://www.fischer-shop.cz/dolomite-bot ... -edice-54/
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pon zář 1, 2014 12:51

@budo: nezlob se, ale psalo se tu o nejprve o membráně, pak jsi změnil specifikaci - ale mambrána zůstala, nebo ne? není mi to jasné ani z tvé změny, ani z tvého výběru... :roll:

jinak - o víkendu jsem otestoval (na Lysé a na Smrku) tyhle [url]ZAMBERLAN 145 ZENITH GTX RR Man[/url] a musím říct, že coby goráče za tu cenu ( 1650 Kč - víkendové slevy na 50% v Rock Point) parádní botky... :t:t
...do Alp bych si je vzal jako záložní, ale u nás, pokud nebudu chodit výhradně jen po kamení, úplně v pohodě...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » pon zář 1, 2014 13:05

Zmenil jsem jen to, ze puvodne jsem chtel jet do RP na tu slevu a vybirat jen z jejich sortimentu.
Pak jsem si rekl, ze poradne vyberu a nebudu spechat ze dne na den.

Membrana je mi u zadele.
Jedna skupina bot ma vnitrek textilni.
Druha skupina bot ma vnitrek kozeny - a to je to, co chci radsi.

Jeste neco neni srozumitelny?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pon zář 1, 2014 13:17

OK, uz je to jasne...
...membrana u zadele? no dobra... to je pak na vyber bot jak maku :wink:

mne osobne zase ta sleva zlakala, neb jsem hamyzny a prosluly lakota, a byt jsem chtel puvodne něco jineho, mit za stejnou cenu jedny nebo dvoje botky je sakra argument :mrgreen:
ty zamberlandy nejsou zadny modni vystrelek, ale zase je to myslim kvalitni poctiva remeslna prace (made in China) :lol:
nicmene, chodi se v nich moc dobre....
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » pon zář 1, 2014 13:51

hm, jenze ja chci kuzi, hadr je naprd, protoze jakmile prestane fungovat membrana, boty budou promokat strasne snadno ... no, nerikam, ze mi je membrana uplne volna, ale neni to priorita No1
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pon zář 1, 2014 14:03

mam vyzkousene oboje - takze vim, ze oboje ma sve + i -
... tak nebo tak, takoveto botky nejpozději do 5ti let, mnohdy i drive, znicim, nebo tak proslapu, ze uz sam chci nove - z toho mi plyne ponauceni, urcitou hranici kvality zachovat, ale v co nejlevnejsi verzi...

samozrejme idealni stav je kuze s membránou, ale to uz samo o sobe je malokdy k mani, a kdyz, tak ne za mnou přijatelnou cenu ;-)

(PS. mam jen jednu zkusenost, ze nefukcni membrana zacala promokat, a tri zkusenosti, ze nefunkcni membrana pak spise nedýchala, promokani membrany je vetsinou konstrukcni vada, nebo nehoda = dira)

:t:t
good luck
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » stř zář 10, 2014 20:23

Tak mi dneska volal kamarad, ktery leta dela v Hudy. Dotazoval jsem se ho na ty Teva River Leather emailem ještě dřív, než jsem tady dostal informaci o negativní zkušenosti. Říkal, že nemají až tolik reklamací a že se celkem prodávají, nicméně že mi doporučí mnohem lepší botu. Byl se podívat ve fabrice, kde se dělá Lowa a navíc on sám léta dělal ve fabrice na boty. Z výroby Lowa byl nadšenej, chválil technologie střikolisovny a vůbec i ostatní procesy ve výrobě. Taky mi řekl, že pokud se membrán v botech týče, tak jsou používány v zásadě 3 různé technologie vkládání membrány do boty a v případě levnějších nízkých bot je používána nejčastěji ta nejjednudušší, ale nejméně kvalitní, kdy se pak mnohem pravděpodobněji v průběhu nošení bot projeví vady a nedostatky a boty protékají. Nebudu to rozvádět podrobněji. Doporučil mi pevnější botu s údajně skvělými vlastnostmi a referencemi - Lowa Renegade. Co jsem teď koukal, tak je k mání už i verze III.

Má někdo s tímhle zkušenosti? - Ne, nehledal jsem, teď teprve jdu použít to kouzelné okénko, spíše jsem chtěl dát vědět to s těma membránama a vůbec tu pochvalu výroby u Lowa.

EDIT: Tak jsem pohledal v tomto vlákně a moc sem toho nenašel. Mimochodem - o nízkých Meindlech tady toho taky moc není, krom mikových mokrých ponožek a informace o tom, že za životnost (dle mého dost drahé) Meindl boty považuje výrobce 1-2 roky ... což vzhledem k jejich cenám není nic lákavého a popravdě, moje Garmont Montello I za dvaapůl K mi slouží fakt snad 5 nebo 6 intenzivních let. Samozřejmě už jsou po opravách u ševce, protečou a pohodlnost nošení vzhledem k opotřebení podešvě je tatam, ale jestli za pomalu dvakrát tak drahý Meindly jejich výrobce není ochoten dát víc ruku do ohně, tak mi moc lákavý nepřipadají. Máte s Meindlama někdo dobrý zkušenosti? Modely Caracas, Laredo, Salinas, Siena.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » stř zář 10, 2014 21:19

Asi bych to mel uvest na pravou miru. S Laredy od Meindlu jsem spokojen (jinak bych uz nemel treti) a jediny problem jsou mizerne nite, ktere casem nekde prasknou. Prvni par mi bez reci vymenili, druhy spravili a po oprave uz vydrzel az do ochozeni podrazky, no a treti reklamaci neuznali a byla z toho placena oprava, coz je ovsem zcasti moje chyba, jelikoz jsem se na tuhle variantu nepripravil a pak uz bylo nejrozumnejsi nechat tu placenou opravu. Jinak se v nich chodi skvele a dobre vypadaji, takze nebyt niti, reknu, ze pomer cena/vykon je perfektni. Az ochodim aktualni par, koupim si dalsi. Uznavam, ze pravidelne reklamovat boty po roce noseni je opruz a je na to potreba mit prodejnu v rozumne vzdalenosti.

Lowa Renegade dobre reference ma a myslim, ze i tady. Kdysi jsem si je chtel i poridit, ale nesedla mi velikost. Presne na mem cisle byl z nejakeho nepochopitelneho duvodu sileny skok ve velikosti, takze jedno cislo mi bylo nepatrne mensi a o pul cisla vic strasne velke.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » stř zář 10, 2014 21:31

Díky, budu to muset nechat na praktické vyzkoušení všech, které uvažuju. Meindly vypadají z obrázků lákavě, ale cenou už se to blíží rozpočtu na pohorky a to už tak lákavé není. Asi už bych se snažil vyhnout podešvi s vrstvou EVA, která je sice pohodlná, ale sešlape se a boty pak ztratí pohodlí.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod mike » stř zář 10, 2014 21:50

Koukal jsem a EVA shock absorber maji u Meindlu i pohorky (nevim, jestli vsechny). U Lared jsem ale ochodil vzorek na podrazce driv (3 roky chozeni po meste), nez jsem si vsimnul nejakeho rozdilu pri doslapu. Pohodlene byly porad.

Byt tebou tak zkusim ty Renegade, vypadaji dobre a jestli sedne velikost, tak by mely byt fajn.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49393
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod axi12 » stř zář 10, 2014 21:58

Renegade tu má myslím dudy, ne? Ale možná jen vysoké, nejsem si jist.
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » stř zář 10, 2014 22:34

Natočil jsem ve spěchu z patra video o kondici těch Garmont Montello. Ve spěchu, protože jsem měl plnou kartu na mobilu a čekal, že se video každou chvíli vyčerpanou kapacitou na kartě utne. Ale něco tam bude vidět... Jak se to odešle, dám link. Nejspíš si někdy udělám exkurzi po obchodech a vyzkouším, Meindly, Renegady i ty Montella III. Renegady se mi líbí (zatím jen z netu) zpracováním, designem a hlavně i cenou 3,5, což bych viděl jako strop. Pokud by rozdíl oproti Montellům nebyl výrazně k lepšímu, rozhodne asi i cena. Ještě jsem zahlídl při hledání těch Renegadů jeden model, jen mi vypadl název ... a ten měl špici částečně obsazenou broušenou gumou - to beru jako benefit, cena byla kolem 2k (taky fajn)

EDIT: Tak byly to Asolo Rift GV MM, Asolo Mantra GV MM a ještě jedny Scarpa Cyrus XCR

Video hýr.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod apuka » čtv zář 11, 2014 6:06

budo, jenom pro uresneni - zivotnost boty uvadena vyrobcem (pokud to vubec uvadi) neznamena, co ta bota vydrzi. Je to terminus technikus a muzes si byt docela jisty, ze prakticky kazdy vyrobce outdoorove obuvi to bude mit tak nejak +-. Podle mne se tento termin pouziva, kdybys chtel reklamovat extremne pouzivane nizke boty do mesta po roce a pul, ze se rozpadly. Taky nevim, kdo by dal ruku do ohne za to, ze jejich bota ma zivornost (za kazdych okolnosti pri danem zpusobu pouzivani), rekneme, 5 let...
Kdybys vedel, jakou vyrobcem "danou" zivotnost maji nektere hrozne drahe neoutdoorove boty, co koupis ve znackovych obchodech... :roll: :roll:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » čtv zář 11, 2014 6:32

Ale ja prece vim, ze to jsou jenom kecy, aby byli z obliga. Nicmene zrovna od Meindlu, kterej se tvari, ze jde o super kvalitu a je drahej jako prase, mi to nesedi.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod dudy » čtv zář 11, 2014 7:21

axi12 píše:Renegade tu má myslím dudy, ne? Ale možná jen vysoké, nejsem si jist.

Dudy má (nebo měl) Renegade jak vysoké, tak nízké (nízké už druhé), taky Kody Mid a Kody lo, dvoje Zephyr Lo, Strato Lo, Tibety, Rangery a Ronany plus Tosca a Tempest.
:D
Taky už tu vo nich psal.
Ale v ULBP sem za ně dostal pojeb.
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3963
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Příspěvekod budo » čtv zář 11, 2014 9:28

Jojo, zachytil jsem to info o rozdilnem provedeni Renegadu s ohledem na rok vyroby

(tapatalked)
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pon zář 15, 2014 13:08

Celkem by mne zajimalo detailne, jak je to s tim vkladanim membrany do bot...
Ted jsem si pri sleve 50% v RP koupil troje ruzne butky (neslo odolat) s GTX, coz zacina byt pomalu uz samozrejmost, a musel jsem pochopitelne hned vyzkouset - nicmene dvoje si drzi vodu pekne od tela, a jedny protekly ve spici a jazykem natosup (v tomto tydnu jdou standopede na reklamaci) :((
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod grco » pon zář 15, 2014 13:16

Znacky, modely, ceny...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » pon zář 15, 2014 13:27

Kamarad rikal, ze do tech nejlevnejsich a technologicky nejjednoduseji (levna vyroba) delanych bot se obrazne receno jakoby vklada jakasi "ponozka", kdezto kvalitneji delane modely maji ten gtx delany do detailu podle tvaru svrsku i kopyta kontretni boty. Vic jsem z nej netahal, takhle mi to stacilo.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Quido » pon zář 15, 2014 14:30

mne by to taky stacilo, nebyt tech rozdilu ve vysledku...
muj laicky dojem je, ze tece svy, kterymy je GTX zevnitr do boty nasity, a ktere nejsou asi zatrene - ale fakt nevim, jak se ta problematika v realu resi....


@grco:
http://www.rockpoint.cz/boty-zamberlan- ... 40197.html
drzi, skvele padnou, jedny z mala nizkych, kde se mi nezouva pata, tvrdost tak akorat pro me tady do Beskyd a Jeseniku - do tater a Alp bych je bral uz jen jako zalozni
(za 1 650,-)

http://www.rockpoint.cz/boty-salewa-ms- ... 58943.html
padnou velmi dobře, ocenuji zejmena snerovan, do Alp a Tater - jinak ve spravnem terenu teprve otestuju...
(za 2 400,-)

https://www.outdoorweb.cz/turistika/tur ... oC3Urw_wcB
krasne sedi na noze, jsou lehoucke a velmi prijemne, jenze protekaji - chtel jsem na litacku v nepriznivem pocasi na podzim, jaro, pripadne zimu - doufam, ze je to kusova zalezitost, jinak budu muset shanet jiné...
(za 1 600,-)

za ty ceny - no nekupte to :ú

tohle uz je ale krapet OT :oops: :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » úte říj 21, 2014 10:04

Doporučí někdo na turistiku/město na základě dobré zkušenosti některé z kožených nízkých tady?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Michal82 » úte říj 21, 2014 11:18

Si tam ty požadavky tak měnil a když GTX není nejnutnější tak bych ti doporučil tyhle - už sem o nich psal, jsou to spíše boty vhodnější na skálu, ale chodí se v nich krásně takže za mě super univerzál a barva není tak divoká nosím je i do města.

http://www.hudy.cz/outdoor_obuv_panska/ ... 9-red.html

Případně bych se podíval i na Millet Friction - ano také spíše do skal, ale na chození jsou ty boty v pohodě a dají pak i tvrdší podmínky narozdíl od ,,obyč,, trekovek.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod budo » úte říj 21, 2014 13:17

díky, ty LS jsou moc křiklavý, Millety jsem okukoval, vypadají dobře. Nicméně hledám civilnější botu, tohle je moc lezecký a bude to tvrdší. Asi to nakonec budou Lowa Renagade nebo něco podobného.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod vonkreuz » úte říj 21, 2014 13:39

Civilnéjší a pohodlné? Tak teda Teva Kimtah eVent. Nástupce modelu Riva a oba jsou dost pohodlné. Navíc Kimtah má vylepšenou podrážku s lepším gripem i přilnavostí.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod Michal82 » úte říj 21, 2014 14:25

Tak LS nevím zda jsi viděl naživo, křiklavé to není to jen na fotce, ale ano civilně to nevypadá a každý hned ví, že máš nějaké outdoor boty - já sklidil už pochvalu od dvou holek, že jsou pěkné a to sem prosím neupozorňoval a do této chvíle mi nikdo nikdy boty nepochválil :D
Ty Millety jsou o dost civilnější v té hnědé kůži asi bys mohly být fajn - měkký sou jak LS i když měl sem je na noze tak 5 minut ale tvrdší jak LS nebudou.
Jinak tvrdost bot... Dle mého je to měkký... ale tak těžko říci nějaký B-B/C. Co je ale fajn tak ten Boulder je neskutečně pohodlný a drží na noze jak...

Teva Kimtah ...? Takový boty nosej důchodci na doma ne? :)
.........
Sorry to byly Slip-On sem se překoukl Teva Kimtah eVent maj tkaničky :) asi budou pohodlný ale to bych už bral raději ty Lowky.
.........
Lowa Renagade má kámoš asi dva roky - jezdí s nima do Alp - Rakousko, Švýcarsko na turistické cestičky a po ČR a chválí si je. Jen naživo moc civilně nevypadají, jsou to jednoznačně outdoor boty.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Nizke trekovky (s membranou)

Příspěvekod vonkreuz » úte říj 21, 2014 15:00

@ Michal82 - ta Teva je taková "tichá voda břehy myje".
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

PředchozíDalší

Zpět na Boty