Pánské sandály - páskáče od Lizard

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod chonga » úte čer 16, 2009 13:26

nebude to mít třeba něco společného s novou a starou verzí? :((

já mám ty z horního obrázku 2-3??? roky.
předtím bych řekl , že jsem měl ty z toho dolního, ale možná se pletu!
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod amadeus » úte čer 16, 2009 20:03

díky všem nejen za ochotu,

jsem využil akci v Bartu, a prostě ještěrky jsou již mé a na nohách je budu nositi a nožky mazliti :)
Perfektně sedí, netlačí, v jednoduchosti je síla a krása :wink:
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod mvaldo » stř čer 17, 2009 4:18

chonga píše: ... já mám ty z horního obrázku 2-3??? roky.
předtím bych řekl , že jsem měl ty z toho dolního, ale možná se pletu!

:shock:
cize mam 3 roky stary modell, kupeny z tajnych sklad. zasob :(
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod chonga » stř čer 17, 2009 7:58

néééchci plašit, je to jen můj pocit. :wink: .

...ale není to jedno, hlavně že se v nich dobře chodí! :-..
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod mvaldo » stř čer 17, 2009 18:04

dnes som sa potreboval rychlo dostat z bodu A do bodu B v meste, cca. 3 km, tak som pojal svoj stary priblizovak a podho :mrgreen:
na nohach som mal sandale BUFO XAPATAN, ale ...
... popravde, mal som v nich nejaky divny pocit, ked som tahal na biku, stale pocit ako keby mi nohy na pedaloch lietali ... :(
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod Šmoulin » čtv čer 18, 2009 20:56

Ahoj všichni,
Využiju tohoto vlákna. Mě osobně moc mrzí, že mi žádný model sandalků vyrobce Lizard nesednou. Ani australie, ani super hike, nebo jak to bylo. Zajímalo by mě, co myslíte o sandálcích výrobce Chaco. Konkrétně model Z/1, dováží je Rock point. Mají být ortopedické a mají podrážku od vibramu viz níže.

Sandále Chaco Z/1 (ofic. web)
Sandále Chaco Z/1 (RockPoint web)

Prosím o názor, co myslíte?

Že by jsi se měl naučit zkracovat odkazy!! :twisted: vK
Kdo pivo pít přestane, do pekla se dostane, a to mi se nestane!!!
Uživatelský avatar
Šmoulin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: ned čer 7, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod Šmoulin » pon čer 22, 2009 6:59

ty jo ja nevím jak se zkracují odkazy... Jo a to je fakt nikdo nemáte? Fakt mi nikdo nedokáže říct jaké jsou?
Kdo pivo pít přestane, do pekla se dostane, a to mi se nestane!!!
Uživatelský avatar
Šmoulin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: ned čer 7, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod schwichtenberg » pon čer 22, 2009 9:18

Zajímalo by mě, co myslíte o sandálcích výrobce Chaco. Konkrétně model Z/1, dováží je Rock point. Mají být ortopedické a mají podrážku od vibramu viz níže.


Rockpoint je dovážel, nyní je doprodává, tomu odpovídá cena. Mají podrážku STEALTH, hodně kvalitní podrážka. Bohužel Evropa si hýčká svůj VIBRAM, proto se tyhle sandály na starém kontinentu nikde nechytly. Jo TEVA s některými modely od příští sezony přechází také k VIBRAMU.

Pokud Ti sednou tak si je kup. Špatnej sandál to není. Mě, moc nesednou, já zůstanu u LIZARDU.

Zajímavé je kolik lidí má LIZARDY a bez řádku reklamy. Zajímavý úkaz.
Uživatelský avatar
schwichtenberg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 81
Registrován: sob úno 28, 2009 21:32
Bydliště: Šumava

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod ONDRA » pon čer 22, 2009 9:59

Presne tyhle Bufa jsem kdysi davno taky mel a uz nikdy vice! Pasky se vytrhaly asi po 2-3 mesicich, suchace taky nic moc. Zlate lizardy. I kdyz stoji o dost vic, nosim je uz 5 rok a parada.
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod teoretic » pon čer 22, 2009 10:04

Šmoulin píše:ty jo ja nevím jak se zkracují odkazy...
Co takhle mrknout do sekce Manuál pro použití OUTDOORFORUM.CZ ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod chonga » pon čer 22, 2009 10:57

ONDRA píše:Presne tyhle Bufa jsem kdysi davno taky mel a uz nikdy vice! Pasky se vytrhaly asi po 2-3 mesicich, suchace taky nic moc. Zlate lizardy. I kdyz stoji o dost vic, nosim je uz 5 rok a parada.


to je určitě nepříjemná zkušenost :((

já jedu už druhý pár a jsem spokojen a to v nich chodim i tam kde bych měl mít pevnou botu ( :oops: neplánovitě!). líbí se mi to, jak je pevná a tvrdá podrážka a právě jak mi drží pásky když se do nich "opřu"
pravda je že manželce taky nevyhovovali.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod Šmoulin » úte čer 23, 2009 14:13

Ahojte,
Tak mě to nedalo a koupil jsem ty sandalky Chaco z/1 zatím jsou fakt pohodlné. Uvidíme co vydrží, protože prochodím v sandálkách skoro půl roku :)




jo a sory s tím sracováním odkazu mě to nějak nejde. Teď jsem to zkoušel podle návodu a nic. Je možné že to je protože mám v kompu Operu? (sry za narušení vlákna)

edit: máš odpověď přes SZ :wink:
td
Kdo pivo pít přestane, do pekla se dostane, a to mi se nestane!!!
Uživatelský avatar
Šmoulin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 55
Registrován: ned čer 7, 2009 21:07
Bydliště: Ostrava

LIZARD LOOP H2O

Příspěvekod chuicksan » pon črc 13, 2009 19:58

Ahoj, máte někdo prosím zkušenost s modelem LOOP H2O od Lizard.? Díky
chuicksan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 13, 2009 19:53

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod vici » úte črc 14, 2009 6:51

Tyhle sandály nosím druhou sezónu.
Pásky, šití drží perfektně, nikde se nepárají nebo neuvolňují z podrážky, ani milimetr. Suché zipy drží bez problému (po nastavení sandálu jsem je už nepoužíval - nerozepínal)
Zapínání funguje dobře a vypadá, že i fungovat bude. Tkaničky jsou bez známky opotřebování. Zapínání při běžném nošení (město, vycházka v lese) drží, neuvolňuje se. Při silnějším namáhání (rychlá chůze do kopce....)se trochu uvolňuje, řešíš to rychlým dotáhnutím tkaničky - za cca. 1 sekundu.
Podrážka je měkká, pohodlná, dobře tlumí tvrdý povrch. Má jemný vzorek. Dá se vyměnit.
Moje půjde na výměnu po letošní sezóně (životnost podrážky u mě 2 roky).
Vnitřek sandálu (podrážka co je v kontaktu s šlapkou) je po roce užívání lehce opotřebovaná. Hlavně na patě na pár místech trochu praská a na kraji se odlupuje, cca.5mm. Bez vlivu na pohodlí. Tady je, podle mě, asi slabé místo těchto sandálu.
Ve vodě žádný problém. Schnou rychle, noha v nich neklouže, smrdí minimálně (ještě jsem je nepral).
Jediný problém, jako u všech mých sandálu, co 10 kroků mám kamínek v sandálu.
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod chuicksan » úte črc 14, 2009 14:07

Vici to mluvíš o H2O loop Lizard? Já myslel že šly na trh až tuhle sezonu? Takže mám do nich jít? Píše se o nich že jsou hlavně pro využití u vody, tak si řikám, jestli budou pohodlné i při normální chuzi po městě. Díky moc. :prayer: ... :wink:
chuicksan
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon črc 13, 2009 19:53

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod vici » úte črc 14, 2009 15:51

To nevím, kdy měly být uvedeny na trh, ale já je nosím druhým rokem. Díval jsem se na ně pořádně na netových stránkách Lizard a jsou to ony.
Jo jsou to dobré sandály, jen jak jsem psal. Vnitřek sandálu , co je v kontaktu s šlapkou je potažen tenkou vrstvou, která se po okrajích odlepuje, ale je to jen kosmetická vada. Na funkci to nemá vliv :smt023
Já je nosím celé léto jak po lese, tak po městě a sem tam do vody a není s nimi žádný problém. A ani moje klouby si nestěžují.......Takže doporučuji :finga:
vici
účastník
účastník
 
Příspěvky: 580
Registrován: sob úno 9, 2008 18:58
Bydliště: Ostrava

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod ONDRA » čtv črc 16, 2009 18:01

chonga píše:to je určitě nepříjemná zkušenost :((

já jedu už druhý pár a jsem spokojen a to v nich chodim i tam kde bych měl mít pevnou botu ( :oops: neplánovitě!). líbí se mi to, jak je pevná a tvrdá podrážka a právě jak mi drží pásky když se do nich "opřu"

Presne pro tohle vyhovujou lizardy me. sice pravda ze cna je jinde, ale kdyz uvazim ze slouzi bezchybne uz 5. rok tak parada. pasky drzi se nepovolujou, nekolouzou a zatim i podrazka je skoro jako nova. Az je nekdy, zrejme za dlouho, dorasuju tak je poridim znova. Pokud bych se naaahoudou rozhodl pro gumovou stelku, tak sympaticky vypada Teva.
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Re:

Příspěvekod aktuell » čtv črc 5, 2012 23:47

poldík píše:S lizardama neuděláš rozhodně chybu jsou to fakt dobřý sandále. :wink:

Naprosto souhlasím, mám už je půl roku, ze začátku jsem je používal jen jako přezůvky a od dubna je nosím celé dny venku od rána do večera a chodí se v nich pěkně a pevně držej na nohou, lepší sandály jsem nikdy předtím neměl. Jen občas trochu lituju, že jsem spíše nesáh po verzi Creek což je totéž co Super Hike jen s pěnovou stélkou, takže bych neměl problém při setkání s vodou, zjednodušila by se údržba a nejspíš by i méně zapáchali.
aktuell
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 7, 2011 13:10

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod @Martin@ » čtv zář 8, 2016 18:12

Aktuální informace pro všechny příznivce sandálů Lizard. Od příštího roku se zvedají ceny ze současných cca 1750 Kč na cca 2500 Kč (prý). Modely snad zůstanou stejné. Legendární Lizard Australia už asi nikdy nebudou, ale jejich nástupce Lzard Ride je skoro stejný. Přestože jsem měl dvoje Lizardy Australia, nyní jsem zvolil Lizard Super Hike. Mají v podstatě jen jinou podrážku, která méně klouže na hladkém podkladu. Letos jsem asi skoupil poslední 2 kusy v mém čísle, co byly v republice. Zajímavé je, že ten druhý pár již byl o něco ošizen - pod řemínkama chyběla taková ta "změkčení" (pásky co oddělují řemínek od nohy). Nevadí, umístím tam ty ze starých sandálů. Ale je to signál pro zákazníky. Nové zboží bude sice dražší, zato horší kvality :axe:
@Martin@
účastník
účastník
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát zář 19, 2008 12:01
Bydliště: Trutnovsko

Re: Pánské sandály - páskáče od Lizard

Příspěvekod B3jk0v3c » pon pro 19, 2016 0:28

Zdar, zrovna jsem zakopl o tohle moje staré téma a mimochodem Lizardy jsem opravdu v roce 2008 koupil a dnes v roce 2016 je mám pořád. :-) Jsou super, chodím v nich do vody, jezdím na kole, lezu na horách, beru je do města a pořád jsou dobré a smrdí pěkně :-D.
Přílohy
DSC_0947.jpg
B3jk0v3c
nováček
nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon čer 9, 2008 11:23

Předchozí

Zpět na Boty