Jaké nízké boty bez membrány?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod fps » stř dub 3, 2013 9:24

já bych doporučil třeba něco od Asolo http://eshop.asolo.cz/nizke-a-polokotnikove-boty/ ale hlavně bych se vyhnul velkým obloukem Salomonum
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod wawrik » stř dub 3, 2013 9:34

Ja by som sa Salomonov z kategórie ľahkých bežeckých topánok vôbec nebál, tie robiť naozaj vedia. Roky som nosil vysoké XA Pro 3D GTX na dlhé treky, bol som s nimi úplne spokojný. Potom som chodil v turistických Meindloch, ale pomerne rýchlo odchádzajú, pritom ich používam v rovnakých podmienkach, ako predtým tie Salomony. Asi sa k nim vrátim, boli ľahučké a neopotrebovali sa tak rýchlo, vo výpredajoch stáli tretinu Meindlov...
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Trafikant » stř dub 3, 2013 14:35

Jak píše wawrik, nízké běžecké Salomony patří mezi nejlepší krosové boty dostupné na trhu. Nosil jsem léta XA PRO 3D a jsou to skvělé boty. Kdybych sehnal minimalistické Fell Crossy v mé velikosti, tak už je mám doma.

Z dalších značek bych doporučil Inovejty, aktuálně nosím Roclite 295 a na běhání i chození po kopcích jsou to super boty.
Uživatelský avatar
Trafikant
účastník
účastník
 
Příspěvky: 998
Registrován: pát led 9, 2009 22:54

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod chufu » stř dub 3, 2013 15:20

Já už 2 roky nosím a jsem velmi spokojen po všech stránkách AKU Arriba
Uživatelský avatar
chufu
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1177
Registrován: pát kvě 29, 2009 11:32
Bydliště: Zlatá Haná

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Greeen_day » stř dub 3, 2013 21:18

sakra, ty asola nevypadají vůbec špatně (Mantra GV ), jen nevím, zda se v té membráně neupeču, navíc jsou trochu dražší než salomony, tak nevím.
Jinak tady všichni zminují běhání a já bych rád dodal, že na běhání mám opravdu lepší a specifičtější boty, takže cílem je opravdu chození volnočasové a lehčí terén.
A co ty XAčka, nemáte problém s lepením ? Když jsem se na ně díval v obchodě, tak jsem měl dojem, že se mi rozlepí v ruce, jak to bylo dílensky mizerně zpracované, ale krom tohoto (zásadního?) negativa se mi celkem zamlouvali. Ale jak tady uvedl kolega, tak životnost také hraje jistou roli, jelikož je nechci menit po dvou sezonach.
Co si myslíte o porovnání XA Pro a X Ultra ? Příjde mi, že XAčka nemají téměř žadný vzorek a mají poměrně velké větrací otvory, takže při průchodu trávou musí hodně propouštět. Proto mě mozek tlačil spíše k X Ultra, ale vizuelně mě více přitahuji Xačka, když k tomu přiberu Asola, tak mám docela solidní dilema :)
Naposledy upravil Greeen_day dne stř dub 3, 2013 21:27, celkově upraveno 1
Make,trade,fair ..... Join the Big Noise
http://www.oxfam.org/en/grow
Uživatelský avatar
Greeen_day
nováček
nováček
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon kvě 21, 2007 15:11
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod fps » stř dub 3, 2013 21:24

já mam Asolo Shiver, ty jsou bez membrány, Asolo děla víc nízkých bot bez membrány, já bych s membránou nekupoval
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Greeen_day » sob dub 6, 2013 21:07

shivery také nevypadají špatně. Nevím zda mám nějakou oční vadu, ale ty dámská provedení mi příjdou mnohem zajímavější. Je tam nějaký jiný rozdíl krom barvy ? (anatomické tvarování podrážky)
Make,trade,fair ..... Join the Big Noise
http://www.oxfam.org/en/grow
Uživatelský avatar
Greeen_day
nováček
nováček
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon kvě 21, 2007 15:11
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod dudy » sob dub 6, 2013 21:11

Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Seul » ned dub 28, 2013 8:23

Po viacerých nie najlepších skúsenostiach s nízkymi trekovkami som sa rozhodol zmeniť kategóriu a kúpil som si
https://www.google.com/search?q=la+spor ... ent=safari
Budem ich využívať na kratšie vychádzky zo psom do Malých Karpát, na jednodňové výlety na ľahko za pekného počasia a sem tam aj do mesta.
Po prvej aj keď malej vychádzke môžem povedať, že paráda, teda čo sa pohodlia týka. Šnurovanie je totiž robené ináč a šnúrka je tunelom vedená aj okolo členka. Dajú sa teda dole stiahnuť voľnejšie a dotiahnuť ich iba okolo členka. Pri došlape sa môže teda noha voľne roztiahnuť keďže má kam ale pritom päta je pevne. Také minimalistické topánky :-)
Vzhľadom k ich určeniu a mnou plánovanému využívaniu očakávam dlhú životnosť tak verím, že nesklamú :-)
Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod oodoow » ned dub 28, 2013 9:12

@seul: kdes to koupil? dováží sem značku La Sportiva ještě někdo jiný než HUDY? chci někde vyzkoušet Helios, ale HUDY to v nabídce nemá
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3087
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Seul » ned dub 28, 2013 12:35

Ja som ich kupoval v yak rysy v Bratislave kedze oni su dovozca pre SR. Hudy ich sice ma na stranke ale na predajni v BA ani v centralnom sklade nie su.
Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Touareg » úte kvě 21, 2013 9:00

Zdravím,

jako Green Daye by mě zajímalo, jaký je zásadní rozdíl mezi těma XA Pro 3D a Ultra X, případně jestli už Green Day něco koupil? Případně ještě jaký je rozdíl mezi touto dvojicí a těmito:

http://www.sportisimo.cz/salomon/xa-walking-gtx-m/39112/

Na ty walking se ptám spíš ze ze zvědavosti, gtx asi ani nechci. Sháním lehké pružné boty na dálkové pochody 70km+ klasickým českým terénem případně asfaltem. Zrovna mám za sebou 70km pochod v pohorách a už nikdy, chudák nohy. Kamarád to šel v těch Ultra X a je nadšenej. Víceméně většina dálkařů tady na fóru doporučuje lehký běžecký boty, zatím se rozhoduju mezi XA Pro 3D a Ultra X, ví někdo něco víc případně máte nějaký jiný tip?

Díky :t:t


EDIT: Momentálně ještě váhám mezi La Sportiva Wildcat a nějaké botky od Inovejtu, ale nevím, které z jejich běžeckých botek by se nejvíc hodily pro mé účely, tedy občas lehký běh (žádný UTMB), ale spíš rychlá chůze v terénu. Konkrétně mně zaujaly např. Roclite 295 nebo Trailroc 255:
http://www.hanibal.cz/boty/panske-boty/nizke-boty/13057-inov8-roclite-295/
http://www.hanibal.cz/boty/panske-boty/nizke-boty/12991-inov8-trailroc-255-unisex/

Zároveň jsem nenašel žádný srovnání mezi Inov8 a třeba Wildcatama nebo Salomonama co se týče rychlé dálkové chůze. :prayer:
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 21, 2013 8:19

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod scinkk » úte kvě 21, 2013 20:05

Tak v podstate resim to same, stejny vyber. Jen pouze na chozeni, hlavne na teple a suche dny, pac na ty ostatni mam roclite400 :) Takze chci neco lehkeho a dosti prodysneho, ale zas nic minimalistickeho.
Jeste jsme nestihl vse vyzkouset.
Wild cat mi sedi velmi dobre, rekl bych, ze je to bota prave vice na chozeni nez na behani, ale treba se pletu.
Ultra Raptory mi jsou uzke ve spicce.
Trailroc 255 ma na prvni rychle vyzkouseni nakonec moc neoslovily, mozna jsou uz moc "bezecke". Ale jeste jim dam sanci.
Roclite315 sedeli lepe, ale chci neco prodysnejsiho. Dalsi modely Inov8 musim jeste vyzkouset.
Taktez ty Salomon XA PRO 3D ULTRA 2. Podle me rozdil mezi temito a temi co jsi uvedl (jez jsou vedeny jako hikingove) bude rozdil treba ve sklonu pata-spicka, tloustce a tuhosti podrazky apod. Bohuzel Salomon ma podrobnejsi udaje jen u tech bezeckych.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Touareg » sob kvě 25, 2013 12:54

Já měl na noze zatim Salomon XA Pro 3D Ultra 2 a Trailroc 255 a ani jedny mě neoslovily. V Salomonech jsem se procházel po prodejně asi 5 minut a nohy mě bolely ještě hodinu, tak nevim, jestli jsem je moc utáhl, dneska jim dám ještě jednu šanci a uvidim (ve fashion areně ve Štěrboholech mají teď nějakej týden outdoor slev, ty XAčka tam jsou asi za 2 200).
Trailrocy, jak říkáš, už jsou moc běžecké, takže mám teď v hanibalovi na zkoušku objednané Roclite 295, kvůli kterým jsem tam původně šel, ale neměli mojí velikost. Od těch očekávám asi nejvíc.
Ještě mi zbývá někde vyzkoušet Wild Caty a pak se uvidí.
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 21, 2013 8:19

Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod mvaldo » sob kvě 25, 2013 18:08

Inov8 Roclite 295 vyzeraju fajn, tiez si ich chcem kupit ;)
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod scinkk » sob kvě 25, 2013 21:09

Touareg: jen v hanibalu maji (pokud uz tomu neni jinak) lonsky model. Aktualni model vypada celkem pozmenen, dle obrazku mi prijde, ze ma lepe reseny ochrany lem na boku a i vzhledove se mi vic libi aktualni model. Ja tam zkousel ten starsi model ale taktez nemeli moje cislo. Taky starsi mely shockzone 3 a aktualni maji dvojku, mozna neni od veci vyzklouset oba modely.

Salomon XA Pro 3D Ultra jsem zkousel, libi se mi zpracovani, libi se mi i snerovani. Ale na noze mi prisly mene stabilni a na klenbu mi trochu vic tlacilo tvarovani vlozky. Ale to bych asi nez Salomony radsi vzal ty Wild Cat. Kazdopadne jeste doufam ze mi sednou ty 295 :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Greeen_day » sob kvě 25, 2013 23:00

Zatím jsem nic nepořídil, jsem kopa nerozhodná a přičtu-li k tomu mnoho práce a starostí, tak jsem tohle rozhodnutí odkládal a vystačil si zatím se svými NB :) Jinak jsem Solomony zkoušel v reálu a jak padlo někde v diskusi, tak mi příjde, že šli Solomony konstrukčně hodně dolu. Lepení podražky, nepatrné mezery a celé zpracování vypadalo hodně odflákle, až se mi nechtělo věřit, že ta bota může stát takové peníze. Nicméně stále jsem je nezavrhl, ale spíše se dívám jinde. Ted mě oslovili od Lasportivy Wild Cat 2.0
http://www.hudy.cz/outdor_obuv_panska/6 ... t-2-0.html

nemáte někdo s nimi zkušenosti ?
Make,trade,fair ..... Join the Big Noise
http://www.oxfam.org/en/grow
Uživatelský avatar
Greeen_day
nováček
nováček
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon kvě 21, 2007 15:11
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Touareg » ned kvě 26, 2013 12:24

scinkk píše:Touareg: jen v hanibalu maji (pokud uz tomu neni jinak) lonsky model. Aktualni model vypada celkem pozmenen, dle obrazku mi prijde, ze ma lepe reseny ochrany lem na boku a i vzhledove se mi vic libi aktualni model. Ja tam zkousel ten starsi model ale taktez nemeli moje cislo.


Na nové 295 jsem na zahraničních fórech četl zatím spíš jenom kritiku, prý to docela zeslonili. (viz např.: http://www.backpackinglight.com/cgi-bin/backpackinglight/forums/thread_display.html?forum_thread_id=75711 ). Jsou tam lidi, co ve starých 295 prohajkovali Yosemity a po pár dnech strávených v nových Roclitech je šli zase vrátit, s tím, že rychle zkoupí poslední páry starých Roclite 295 do zásoby, aby jim vydrželi co nejdýl. Design je sice hezký, ale těch kritik se opravdu zdá být víc, než aby to byla náhoda. Pokud budu brát Roclity, tak určitě starý model, který je opravdu osvědčený na všech frontách.

Dneska jdu zkusit do Hudy ty Wild Caty, tak jsem na holky zvědavý. Včera jsem se podruhý prošel v XAčkách, tolik jsem je neutahoval a nutno říct, že dojem byl mnohem lepší, ale pořád o nich nejsem přesvědčený. Nejspíš rozhodne zkouška Roclitů. Taky zkusim konečně Patroly a Glider od Direct Alpine, ale to je zase jiná pohádka. :-..
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 21, 2013 8:19

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod scinkk » ned kvě 26, 2013 14:34

Aha no vida, zdalo se mi, ze by ta bota mohla byt i dost prepracovana. Toz taky zkusim jeste ten starsi model.

Na Wild caty jsem nasel dost pozitivnich reakce. Mnoho jich je na predchozi verzi, ale jsou i ohlasi na spise zlepseni u 2.0 (kryti jazyka napr.). Botu mnoho lidi proslapalo treba na PCT. Snad kazdy si pochvaluje pohodli, predevsim pohodli a fixaci paty.
Co me od nich odrazuje a co taky potvrzuji zkusenosti na netu, je ta mesh sitka az k okraji podrazky a pres spicku. Roztrhnout ji asi nebude zas tak tezke a podle jedne recenze se zacala dost trhat uz po nejakych 200 milich. Na druhou stranu je to pry jen kosmeticka zalezitost (ta sitka na spicce ma pod sebou normalni "plastovou" spicku) a obecne si vsichni chvali dlouhou zivotnost (rekneme 600mil a vice), je ta bota nevydri byt moc dlouho pekna :) Bota pry dost spatne drzi za mokra, predevsim mokrych kamenech apod.
Pokud by ta bota mela lem jako 295 tak bych do ni sel asi bez vetsiho vahani :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Touareg » ned kvě 26, 2013 18:48

Tak dojem z Wild Catů celkem dobrý, i když zpracování mi přijde takový trochu odfláknutý, třeba ta zmíněna síťka na na mě nepůsobila dvakrát životaschopně. Zdálo se mi, že na noze sedly o něco líp než Salomony, ale to by je člověk musel mít vedle sebe a zkoušet najednou. Právě že ohlasy jsou na ně dobré a v Hudy se teď dají sehnat se slevou za cca 2 100,-. No, uvidim, jak dopadnou Inovejty a pevně doufám, že jakmile je nazuju, budu vědět, že jsou to ony \:D/ , protože ani jedny dosud vyzkoušený botky mě z nějakýho důvodu stoprocentně nepřesvědčily a rozhodovat se mezi nima by s mojí nerozhodností (nebo vybíravostí?) bylo náročný.
'The traveler was active; he went strenuously in search of people, of adventure, of experience. The tourist is passive; he expects interesting things to happen to him. He goes 'sight-seeing.'

Daniel J. Boorstin
Touareg
nováček
nováček
 
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 21, 2013 8:19

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod pavproch » ned kvě 26, 2013 18:59

enem taková poznámka na okraj (jak se názory a pocity liší člověk od člověka) - Roclite 295 sem zkůšal a tak pičatě tvarovanou tenisku sem snad na noze ešče neměl - do tří minut (statických - uvnitř prodejny) sem měl obě paty a oba malíčky v jednom ohni.... tfuj....

taxem místo nich (dyž už sme byl u Valy v Hranicích) vzal Mizuno VS1 a pohoda, paty OK, malíčky OK...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28129
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Greeen_day » ned kvě 26, 2013 19:48

Tak na Wild Caty zajdu také zítra, ale z recenzi jsem četl, že podrážka vzorek při užití na asfaltu příliš dlouho neudrží, tak to mě trochu od bot odrazuje. Ale ve srovnání se Solomona mají minimální lepší design, ale jsem celkem zvědavý na dílenské zpracování.
A co Garmonty nebo Salewy ? Nekoukal jste někdo na botky od těchto značek ?
Make,trade,fair ..... Join the Big Noise
http://www.oxfam.org/en/grow
Uživatelský avatar
Greeen_day
nováček
nováček
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon kvě 21, 2007 15:11
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod zonn » ned kvě 26, 2013 20:53

Mám tyhle a podrážka je myslím stejná jako u Wild Cat. Neopotřebovává se nijak víc, než Salomony, North Face atd., co jsem měl v posledních letech. Nijak extrémně na kamenech neklouže, bota je velmi pohodlná a podrážka tuhá, což mi vyhovuje. Když budou Wild Caty ve slevě, koupím je do zásoby, až mi doslouží nynější boty :D
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 955
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod amadeus » pon kvě 27, 2013 14:49

mno, a rozdíl mezi Scarpa Zen a La Sportiva Boulder X. Co spíše doporučit? Zkušenosti?
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
amadeus
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1829
Registrován: pon dub 28, 2008 21:58

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod scinkk » pon kvě 27, 2013 21:30

Tak dalsi kolecko. Zkousel jsem znovu 255 a tu novou 295. Mel jsem i na noze kazdou zvlast a nejsem moc chopen se rozhodnout, sedeli mi dobre obe, z kazdy trochu jiny pocit. 255 mi nakonec sedne lepe nez z prvniho vyzkouseni, ale musel jsem vzit o pul cisla vetsi (oproti 295), coz potvrzuji skoro vsichni na netu (sedela i mensi bota, ale lepsi dojem byl z te vetsi). 255 ma prijemne sirokou spicku, zajimavy ochrany lem. 295tka by mohla byt vzdusnejsi, tenci mesh. Ma o poznani ohebnejsi podesev, ale zas mesh na spicce se tak nejak podivne deformuje :)

Zkousel jsem i ten starsi model 295 ve stejny velikosti a nemuzu potvrdit, ze by mezi temi modely, co se pohodli tyce, byl zasadni rozdil. Mozna strasi ma trochu sirsi spicku, ale zas mi prisla divnejsi pata. Bohuzel jsem nemel moznost oba modely vyzkouset soucasne.

Zacinam byt dost naklonen zkusit 255, neb jedny roclite mam, tak uz ze zvedavosti asi zkusim trailroc.

Tady je pekna recenze techto tri kousku.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod scinkk » pon kvě 27, 2013 21:34

amadeus: ja mam asi dva roky Zeny. Jsou to takovy drzaci, dobra botka (i do mesta). Nejsou nijak zvlast prodysny, mozna s membranou bych ani nepoznal rozdil. V lete uz se v nich noha dost poti. Pri zkouseni si dej pozor, zda ti bota moc netlaci na achilovku) .
Podle me ty dve botky na tom budou hodne podobne, vyber ty, ktere ti lepe sednou, ci se vice libi :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod paldo » sob čer 8, 2013 15:26

Pekný deň prajem :wink: Nájde sa tu majiteľ topánok Millet AXIOME ? :-k
"Šoféři land roverů si vzájemně přejí mnoho šťastných metrů."

František Ringo Čech
Uživatelský avatar
paldo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 506
Registrován: pát led 23, 2009 18:40
Bydliště: Kubíková = Malá Fatra za kopcom

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Slowhand » pát čer 14, 2013 18:17

Ještě tady nebyly zmíněny trekovky značky Salewa (http://www.gamisport.cz/outdoorove-boty/trekove-nizke-boty/z/salewa/t/panske/). Já osobně mám Salewy MS Firetail GTX a mohu jenom doporučit. Je to perfektní, i když docela drahá obuv.
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Uživatelský avatar
Slowhand
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv bře 29, 2012 9:17
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Greeen_day » ned čer 16, 2013 13:04

http://www.tazz-sport.cz/boty/nizke-tre ... a-blu.html

ještě jsem objevil tuhle botku, máte s ní někdo zkušenosti ? :)
Make,trade,fair ..... Join the Big Noise
http://www.oxfam.org/en/grow
Uživatelský avatar
Greeen_day
nováček
nováček
 
Příspěvky: 119
Registrován: pon kvě 21, 2007 15:11
Bydliště: Rakovnicko

Re: Jaké nízké boty bez membrány?

Příspěvekod Evel » pát lis 28, 2014 13:52

Touareg píše:Zdravím,

jako Green Daye by mě zajímalo, jaký je zásadní rozdíl mezi těma XA Pro 3D a Ultra X, případně jestli už Green Day něco koupil? Případně ještě jaký je rozdíl mezi touto dvojicí a těmito:

http://www.sportisimo.cz/salomon/xa-walking-gtx-m/39112/


Ahoj, vloni v říjnu jsem si koupila ty XA walking a musím říct, že to byly jedny z nejpohodlnějších bot mého života. Jsou opravdu lehoučké a krásně mi sedly... :t:t
Jenomže jsem je pak vzala na pouť do Santiaga, ušla jsem v nich asi tak 500 km a ta vrchní ("oděruvzdorná") tkanina to nedala a jsou celé děravé. :(
Nedokáži říct, jestli je to chyba konkrétního typu bot nebo jestli jde kvalita dolů obecně... mohu jenom konstatovat, že jsem z nich sice neměla jediný puchýř, ale boty jako takové větší zátěž nezvládly.
Evel
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 28, 2014 13:30

PředchozíDalší

Zpět na Boty