presakujuce Force Suede GTX

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

presakujuce Force Suede GTX

Příspěvekod Tomas » ned lis 27, 2005 21:47

zdravim, mam necely rok topanky Garmont Force Suede GTX, ktore som pouzival na jar na chodenie v mestskej brecke a lyzovacku. sam som ich este neimpregnoval. teraz zacalo snezit, tak som ich vytiahol zo skrine a zistujem ze aj po parhodinovom chodeni po meste mi trosku presakuju obe spicky. ma s tym niekto nejake skusenosti? je to na reklamaciu (ak ano, vymenia mi ich?) alebo mi pomoze impregnacia?
Tomas
 

Příspěvekod Mudžahedin » ned lis 27, 2005 22:36

Já s tím zkušenost mám a čerstvou, víc najdeš ve vlákně "propustnost membrány", nebo jak jsem to nazval. Takže krátce, asi týden mám fungl nový Asola, vyměněný ty původní a tím pádem nová záruka. Tam kde se je kupoval to vůbec neřešili, poslali je rovnou Asolu. Ale měl jsem je asi 4 měsíce, takže nebyl problém. V každém případě reklamovat. Jestli je máš rok a víc, asi se budou víc cukat, ale v každém případě by ti je měli vyměnit. Já jsem byl rozhodnutý v případě nutnosti, vzít s sebou na prodejnu kýbl s vodou a nacpat je tam a do špiček noviny. A to ten průsak nebyl nijak dramatický. Jinak zjišťuji, že propustnost membrány není nijak řídký jev, Mám dojem, že nějak nezvládají slepení (svaření) membrány s podrážkou. Kudy jinudy by to mohlo téct? Pokud teda nejsou propíchnutý.
Allah akbar
Uživatelský avatar
Mudžahedin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 6, 2005 16:43
Bydliště: Tora Bora

Příspěvekod Tomas » ned lis 27, 2005 22:54

dik, to vlakno som si uz cital; ja som si nahmatal zvnutra na spickach dost clenity povrch, ako keby to tam bolo presivane, co by mohol byt dovod presakovania. hadam to len nie je technologicka vada a vsetky topanky tohto druhu maju ten isty problem? :shock:
Tomas
 


Zpět na Boty