Boty AKU

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boty AKU

Příspěvekod elektronka » čtv lis 10, 2005 21:47

Koupil jsem boty AKU Amazon GTX. Prosím máte někdo poznatky o této obuvi?? Uvítam každý názor.
elektronka
 

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv lis 10, 2005 21:58

čau lampo,
pozantky nemám, ale není to už trochu pozdě se ptát :-) ?
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod chonga » pát lis 11, 2005 12:49

Mám Aku boty rok a v poho. u těch mých mi nevyhovujou kaničky jsou kulatý a povolujou se.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

výrobce bot aku

Příspěvekod gulaš » stř bře 1, 2006 0:27

Tady najdete nejáké info o botách aku a jejich výrobci http://aku.webzdarma.cz/, http://www.aku.it
gulaš
 

Příspěvekod pripluv » stř bře 1, 2006 6:20

chonga píše:Mám Aku boty rok a v poho. u těch mých mi nevyhovujou kaničky jsou kulatý a povolujou se.

Kdysi kdesi jsem zde zcela zdarma rozdával rady jak zavázat kulatou tkaničku aby se nerozvazovola...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: výrobce bot aku

Příspěvekod Vena » stř bře 1, 2006 7:07

gulaš píše:Tady najdete nejáké info o botách aku a jejich výrobci http://aku.webzdarma.cz/, http://www.aku.it

tak sem si pročítal tvoje stránky o trampotách s botami AKU. Měl jsem podobné problémy s botama Hanwag Alaska, podobné argumenty prodavačů okolo ostružiní, extrémní zátěže, špatné údržby apod., ale nakonec reklamace dopadla a nyní jsem šťastným majitelem nového páru. A rozhodně nemůžu říct, že hanwagy jsou špatný, naopak.
Co se týče přístupu některých prodejen k reklamaci, bohužel v Čechách je to, doufám že jen zatím, normální.
Závěrem myslím, že boty aku nejsou špatný jen si narazil na špatný kus a co se týče reklamace, rozhodně bych chtěl vrátit celou částku a ne jen 2500,- Kč.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Hanwag vs.AKU

Příspěvekod sedlo » pon kvě 15, 2006 10:12

AKU jsou dost nekvalitní boty na pravidelné chození.Já jsem reklamoval v minulosti dva páry modelu Outback a už nikdy bych si je nepořídil /odlepující se špičky,rychle sešlapaný Vibram apod/.Pořídil jsem si HANWAGY,které jsou mnohem lepší ale i takto jsem zjistil,že pro mne asi nejsou adekvátní boty,které by vydržely déle než 3 roky.Největší problém vidím ve Vibramu,který se docela brzy o většiny bot sešlapává.
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Příspěvekod algar » pon kvě 15, 2006 12:41

No postřehy sem psát nebudu, protože pak by sis mohl vytrhat všechny vlasy, až bys zjistil cos to koupil za nekvalitní zboží.:o)

BTW AKUčka se ještě u nás prodávají? Myslel jsem, že už se stáhly z českého trhu. U nás na Ostravsku jsem je pár let neviděl v žádném obchodě.
algar
účastník
účastník
 
Příspěvky: 496
Registrován: stř bře 8, 2006 4:38
Bydliště: Havířov (to je u Ostravy:o))

Příspěvekod šíp » pon kvě 15, 2006 15:19

Přípluv píše:
chonga píše:Mám Aku boty rok a v poho. u těch mých mi nevyhovujou kaničky jsou kulatý a povolujou se.

Kdysi kdesi jsem zde zcela zdarma rozdával rady jak zavázat kulatou tkaničku aby se nerozvazovola...


tak to by mě taky zajímalo, furt se mi rozvazujou :lol: napřed na jedné,pak na druhé, jindy zase stále na jedné botě, ale příště zase na té druhé...nepřišla jsem na systém. někdy si to zavážu "nadvakrát", tedy udělám druhý uzel na očkách, ale to se pak zase blbě rozvazuje... :cry:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pon kvě 15, 2006 17:05

No právě. Ale když držíš pravačkou jednen tkaničkovej cancour do kličky a levačkou to jednou obtáčíš druhým cancourem, tak to otočíš dvakrát. Ve finále to vypadá tak, že jak máš zavázanou tkaňouru, tak ty dvě kličky vycházejí z dvojtýho středu. Uf. Asis to moc nepochopila, co? :shock: :roll: .
Ti to zkusím zejtra nějak nafotit, nebo co asi...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » pon kvě 15, 2006 17:15

Hele. Jen tak mimochodem, než z nich minule vzniklo vlastní vlákno, tak jsme zofftopicovali taky vlákno s AKU :(( :wink: :| .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod zatora » úte kvě 16, 2006 6:05

šíp píše:
Přípluv píše:
chonga píše:Mám Aku boty rok a v poho. u těch mých mi nevyhovujou kaničky jsou kulatý a povolujou se.

Kdysi kdesi jsem zde zcela zdarma rozdával rady jak zavázat kulatou tkaničku aby se nerozvazovola...


tak to by mě taky zajímalo, furt se mi rozvazujou :lol: napřed na jedné,pak na druhé, jindy zase stále na jedné botě, ale příště zase na té druhé...nepřišla jsem na systém. někdy si to zavážu "nadvakrát", tedy udělám druhý uzel na očkách, ale to se pak zase blbě rozvazuje... :cry:


to vyřeší ploché tkaničky a máš to bez nervů 8)
Uživatelský avatar
zatora
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: stř bře 8, 2006 8:47
Bydliště: Wallachian Kingdom

Příspěvekod pripluv » úte kvě 16, 2006 6:17

zatora píše:to vyřeší ploché tkaničky a máš to bez nervů 8)

To já mám právě radši kulatý. Když to člověk umí zavázat :wink: :ú * ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod masz » pon čer 5, 2006 18:48

Mam Aku Conero GTX uz 5let od zacatku samy problem ,prvni trek a hned totalne promokly a zacala se odlepovat ochranna guma ktera je nalepena kolem cele boty po oprave to vydrzelo asi tak dva vyslapy a znovu to same
v prodejne ni zdelili ze jsem prvni kteremu se to stato tak nevim :(( .
Jinak vemi pohodlne botky to je ale vse :?
masz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob čer 3, 2006 13:10


Zpět na Boty