Nepropustnost membrány

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nepropustnost membrány

Příspěvekod Mudžahedin » ned říj 23, 2005 19:13

Mám asi 4 měsíce tyto boty http://www.asolo.cz/index.php?page=eobchod&epage=detail&id=7523&obchod=9&skupina=as4fs&vklad=&figure=no&language=&reklama=no&icona=&position=float
a zjistil jsem, že asi po 1-2 hodinách chození mokrou trávou, protekla mezi špičkou boty a podrážkou voda. Nic dramatického, skvrnana na ponožce 2x2 cm. Přesto mě to štve. Navíc je to u obou bot, takže to nebude náhoda, tak nějak technologicky, nezvládají spojení membrány s podrážkou. Je to na reklamaci? Těžko se to bude dokazovat, asi bude záležet na koho narazím. Reklamoval už někdo něco podobného?
Allah akbar
Uživatelský avatar
Mudžahedin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 6, 2005 16:43
Bydliště: Tora Bora

Příspěvekod Mudžahedin » pon říj 24, 2005 17:16

Nic..., nebo je to normální, že do bot s membránou trochu teče?
Allah akbar
Uživatelský avatar
Mudžahedin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 6, 2005 16:43
Bydliště: Tora Bora

Příspěvekod mifr » pon říj 24, 2005 17:40

Neni to normalni, drzim palce pri reklamaci :wink:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Nepropustnost membrány

Příspěvekod ONDRA » pon říj 24, 2005 23:46

Mudžahedin píše:Mám asi 4 měsíce tyto boty http://www.asolo.cz/index.php?page=eobchod&epage=detail&id=7523&obchod=9&skupina=as4fs&vklad=&figure=no&language=&reklama=no&icona=&position=float
a zjistil jsem, že asi po 1-2 hodinách chození mokrou trávou, protekla mezi špičkou boty a podrážkou voda. Nic dramatického, skvrnana na ponožce 2x2 cm. Přesto mě to štve. Navíc je to u obou bot, takže to nebude náhoda, tak nějak technologicky, nezvládají spojení membrány s podrážkou. Je to na reklamaci? Těžko se to bude dokazovat, asi bude záležet na koho narazím. Reklamoval už někdo něco podobného?
Allah akbar

Vitej do klubu!:-( me se to povedlo s tema samyma, jenom protekly durch (viz. jiny prispevek o botach)
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod Mudžahedin » pát lis 11, 2005 13:54

Tak boty vyměněny za nový, alespoň dle telefonický informace, zatím jsem je nevyzvedl, je to v Liberci, takže trochu z ruky. Až je přivezu hned půjdou do kýble s pytlem šroubů, aby neplavaly a uvidím.
Allah akbar
Uživatelský avatar
Mudžahedin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 60
Registrován: čtv říj 6, 2005 16:43
Bydliště: Tora Bora


Zpět na Boty