univerzální boty na zimu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

univerzální boty na zimu

Příspěvekod schali » pát zář 30, 2005 15:05

shaním univerzální boty na zimu, chtel bych neco kvalitního s nepromokavou membránou.Nechci nic do hor, meli by samozrejme zvládnou delší vylet do kopcu, ale zaroven i denni nošení.Chci neco kvalitního a osvedčenýho co vydrží pár sezon.Cena kolem 3tisíc.poradte plz nakej model :D
schali
 

LOWA

Příspěvekod Mapak » stř říj 5, 2005 22:34

Ahoj! Já teď koupil botky Lowa Renegade GTX a u nás v Jablonci je má Hudy za 2990,-Kč. Jsou hodně pohodlné a mají i vyjímatelnou thinsulatovou vložku.
Podrážka je laděná komfortně, takže se v nich dá i běhat po asfaltu. Vřele doporučuji!
Mapak
nováček
nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned kvě 22, 2005 9:06
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LOWA

Příspěvekod schali » stř říj 19, 2005 7:23

Mapak píše:Ahoj! Já teď koupil botky Lowa Renegade GTX a u nás v Jablonci je má Hudy za 2990,-Kč. Jsou hodně pohodlné a mají i vyjímatelnou thinsulatovou vložku.
Podrážka je laděná komfortně, takže se v nich dá i běhat po asfaltu. Vřele doporučuji!


Za 3k sou super, fakt paradni kup. Ja nakonec vybral Hi-tec.
schali
 

Re: LOWA

Příspěvekod norman_64 » stř říj 19, 2005 10:08

schali píše:
Mapak píše:Ahoj! Já teď koupil botky Lowa Renegade GTX a u nás v Jablonci je má Hudy za 2990,-Kč. Jsou hodně pohodlné a mají i vyjímatelnou thinsulatovou vložku.
Podrážka je laděná komfortně, takže se v nich dá i běhat po asfaltu. Vřele doporučuji!


Za 3k sou super, fakt paradni kup. Ja nakonec vybral Hi-tec.

Já mám Hi-tec, nevím co sice vydrží - má je půl roku, ale pohodlnější obuv jsem na noze nikdy neměl...dle mého,aspon co do pohodlnosti koupils dobře *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ


Zpět na Boty