Altaj a mačky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Altaj a mačky

Příspěvekod Vlasta Lamu » stř srp 24, 2005 21:38

Ahoj, prosím poraďte - dají se na boty Prabos Altaj obout mačky? Nemám s mačkami žádné zkušenosti a mám možnost jet za týden do Alp učit se na ledovec, jenže nevím, jestli nebude problém nasadit a upevnit na ně mačky. A nové boty se zatím kupovat nechystám, protože Altaje jsou super boty. Mockrát všem děkuju za pomoc...
Vlasta Lamu
 

Re: Altaj a mačky

Příspěvekod pripluv » čtv srp 25, 2005 5:21

Vlasta Lamu píše:Ahoj, prosím poraďte - dají se na boty Prabos Altaj obout mačky? Nemám s mačkami žádné zkušenosti a mám možnost jet za týden do Alp učit se na ledovec, jenže nevím, jestli nebude problém nasadit a upevnit na ně mačky. A nové boty se zatím kupovat nechystám, protože Altaje jsou super boty. Mockrát všem děkuju za pomoc...


100%. Totiž, mačky nasadíš na každý boty. Ono těch maček je víc druhů. Když se teď nebudu zabývat rozdělením na rámovky a ledovcový (předpokládám, že tě zajímají ledovcový, nebo taky kloubový, nebo jak se tomu dá ještě říct...), tak jsou rychlonasazovací (na ty potřebuješ v botě drážku, na špici i na patě), pak je takový cosi mezi, kde stačí v podstatě drážka jen vzadu, a pak jsou klasiky největší, řemínkový mačky a ty přiděláš i na ruce, když na to přijde :wink: . Zkrátka žádnou speciální vifikundaci na botě nepotřebuješ, jde to přidělat i na tenisky, ale to bych přece jen nedoporučoval. Takže v pohodě...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Vlasta Lamu » čtv srp 25, 2005 6:23

Mockrát díky za help. Tak nějak jsem doufal v takovou odpověď, protože na www.svetoutdooru.cz jsem se docet, ze v nich nekdo chodil 3 tydny na Kavkaze i po ledovcich...Jeste jednou dik.
Vlasta Lamu
 

Příspěvekod pripluv » čtv srp 25, 2005 8:13

Předpokládám, že si mačky budeš půjčovat. Tak si hlavně puč ty celořemínkový (jestli teda Altaje nemají nějakou drážku - to nevím) :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv srp 25, 2005 11:14

Přípluv píše:Předpokládám, že si mačky budeš půjčovat. Tak si hlavně puč ty celořemínkový (jestli teda Altaje nemají nějakou drážku - to nevím) :wink: .

nemaj
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » čtv srp 25, 2005 11:28

...sem si myslel. Tak řemínkový...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám


Zpět na Boty