GARMONT Chitral Lady GTX

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

GARMONT Chitral Lady GTX

Příspěvekod Pavlína_Ostrava » stř srp 17, 2005 16:00

Ahoj, zase já a můj další dotaz na boty.
V obchodě jsem objevila botky od GARMONTU Chitral Lady GTX.
materiál - 2,4mm Nubuck + membrána Gore-tex
podrážka - Vibram Winkler
váha - 640g/pár.
Jsou to celokožené botky, kolem celé boty je gumová obsázka proti okopu. Jsou určeny pro dámy. Perfektně mi sedly na nohu. Má někdo z vás zkušenost s tímto modelem bot, popřípadě jiným modelem pohorek od firmy Garmont?
Zdůrazňuji, že botky jsou celokožené s Gore-texem a podrážka Vibram, původní cena 5 000kč já je mohu mít za 3 300kč. Budu ráda za jakékoliv komentáře či zkušenosti s botkami značky Garmont.
Uživatelský avatar
Pavlína_Ostrava
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 14, 2005 18:17
Bydliště: Ostrava

Re: GARMONT Chitral Lady GTX

Příspěvekod Lipon » stř srp 17, 2005 16:45

Pavlína_Ostrava píše:Ahoj, zase já a můj další dotaz na boty.
V obchodě jsem objevila botky od GARMONTU Chitral Lady GTX.
materiál - 2,4mm Nubuck + membrána Gore-tex
podrážka - Vibram Winkler
váha - 640g/pár.
Jsou to celokožené botky, kolem celé boty je gumová obsázka proti okopu. Jsou určeny pro dámy. Perfektně mi sedly na nohu. Má někdo z vás zkušenost s tímto modelem bot, popřípadě jiným modelem pohorek od firmy Garmont?
Zdůrazňuji, že botky jsou celokožené s Gore-texem a podrážka Vibram, původní cena 5 000kč já je mohu mít za 3 300kč. Budu ráda za jakékoliv komentáře či zkušenosti s botkami značky Garmont.


psal jsem to uz do nejakych starsich prispevku, Garmonty mam asi 3. rokem a maximalni spokojenost (mam podobne - Force Suede GTX - Nubuk, GTX, guma okolo, hlavne vytazena i na spicce)
zkus hledat "Garmont" "force"
padnou na me nohy jak pr...el na hrnec, akorat budu muset letos uz menit tkanicky :mrgreen:
uz se zacaly trepit :-)
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4884
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: GARMONT Chitral Lady GTX

Příspěvekod Návštěvník » stř srp 17, 2005 16:56

psal jsem to uz do nejakych starsich prispevku, Garmonty mam asi 3. rokem a maximalni spokojenost (mam podobne - Force Suede GTX - Nubuk, GTX, guma okolo, hlavne vytazena i na spicce)
zkus hledat "Garmont" "force"
padnou na me nohy jak pr...el na hrnec, akorat budu muset letos uz menit tkanicky :mrgreen:
uz se zacaly trepit :-)[/quote]


Díky moc za info :lol:
guma proti okopu na tech botkach, co jsem se na ne ptala, sice neni ta guma vytazena az na spicku, ale to je myslim u techto celokozenych botek za tu cenu, za kterou je mohu mit uz malickost.
Návštěvník
 

Příspěvekod maykl » čtv srp 18, 2005 8:37

Ve sve podstate u Garmontu nemas co zkazit.
P.S. Loni sme zjistili, ze garmonty maj o dobrych 30-40% levnejsi na slovensku.
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03


Zpět na Boty