trekove tenisky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

trekove tenisky

Příspěvekod duski » čtv črc 28, 2005 9:36

Planujem ist na dlhší čas do britanie a chcel by som si kupiť nejaké trekove tenisky...chcem ich viacmenej na bezne nosenie, hlavne aby boli odolne voči daždu...
Mne sa celkom pozdávajú The North Face Ultra GTX® XCR®
mate s nimi nejake skusenosti??? resp. ake mi odporučate???
diky
duski
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 9:20
Bydliště: SR

Re: trekove tenisky

Příspěvekod pipo » čtv črc 28, 2005 9:53

duski píše:Planujem ist na dlhší čas do britanie a chcel by som si kupiť nejaké trekove tenisky...chcem ich viacmenej na bezne nosenie, hlavne aby boli odolne voči daždu...
Mne sa celkom pozdávajú The North Face Ultra GTX® XCR®
mate s nimi nejake skusenosti??? resp. ake mi odporučate???
diky


Promin, co je "odolne vuci daždu"?

Ja mam North Face Fury GTX a naprosta spokojenost... jak ve meste tak na lehci tekking.
Maji je v Hudy jen za cca 2700kc.
pipo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:59
Bydliště: Prague

Re: trekove tenisky

Příspěvekod duski » čtv črc 28, 2005 9:59

Promin, co je "odolne vuci daždu"?

hlavne aby nepremokli....
duski
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv črc 28, 2005 9:20
Bydliště: SR

Příspěvekod pripluv » čtv črc 28, 2005 11:19

Neboli odolné proti dešti :D
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pipo » čtv črc 28, 2005 11:26

aha, clovek se stale uci neco noveho :)
pipo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:59
Bydliště: Prague

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv črc 28, 2005 15:54

imho "trekovy tenisky" je nesmysl kupovat nepromokavy, voda tam stejne natece vrchem at se snazis co se snazis. do deste kotnikovy.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Rujir » sob črc 30, 2005 10:07

uplne jinej martin píše:imho "trekovy tenisky" je nesmysl kupovat nepromokavy, voda tam stejne natece vrchem at se snazis co se snazis. do deste kotnikovy.


No nie je to tak uplne pravda. Iste ist do hor a mysliet si, ze budes mat nozicku v suchu len preto lebo mas GTX v teniske je blbost, ale v meste sa mi uz parkrat stalo, ze narozdiel od obycajnych smrtelnikov :evil: som mal nohy v suchu, len vdaka tomu, ze mam tenisky od Garmontu s GTX. Ono v meste vie byt tiez dost mokro, ale kym ti nepremoknu nohavice durchom, tak ti do tych tenisiek netecie... 8)
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » sob črc 30, 2005 12:27

Rujir píše:
uplne jinej martin píše:imho "trekovy tenisky" je nesmysl kupovat nepromokavy, voda tam stejne natece vrchem at se snazis co se snazis. do deste kotnikovy.


No nie je to tak uplne pravda. Iste ist do hor a mysliet si, ze budes mat nozicku v suchu len preto lebo mas GTX v teniske je blbost, ale v meste sa mi uz parkrat stalo, ze narozdiel od obycajnych smrtelnikov :evil: som mal nohy v suchu, len vdaka tomu, ze mam tenisky od Garmontu s GTX. Ono v meste vie byt tiez dost mokro, ale kym ti nepremoknu nohavice durchom, tak ti do tych tenisiek netecie... 8)


si spokojny s tymi garmontami????
aj ja maam asi 3-4 ročny model a mne sa vpredu trhaju
Návštěvník
 

Příspěvekod NAE » sob črc 30, 2005 12:44

Podle mě je to nesmysl, i když jsem si koupil ve výprodeji v Bratislavě model od Salomonu (já vím...ale byl vážně zlevněnej a mé slečně se líbil...) na sportování a takový věci. Jsou tom kožený boty a tak doufám něco vydrží. Naprosto nečekám, že v nich budu mít suchou nohu, od toho mám pohorky.

V Praze stejně nosím kožený kotníkový boty Vagabond, do kterých mi nikdy nenateče. Případně sandály :D

Trekové tenisky mají podle mě smysl jako tenisky, protože vydržej. (Měly by...říkám si.) Ale chodit v nich mokrou travou?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod Rujir » sob črc 30, 2005 13:14

S Garmontami som zatial spokojny, ale je pravda ze ich mam len asi pol roka mozno ani tolko nie. Su extremne pohodlne a ako zatazkavajucu skusku som im naordinoval Trnavsku stovku, kde sa osvedcila ich pohodlnost, ale nepremokavost podlahla 4 hodinovemu nepretrzitemu lejaku :twisted: , ale to podlahlo prakticky vsetko co som mal na sebe, takze som sa nedivil. Ak by mi vydrzali 3-4 roky, tak by som bol s nimi viac nez spokojny, kedze tenisky mi zvyknu odchadzat tak po 2 rokoch... :|

@NAE: Tak taky frajer, aby som behal po meste v kotnikovych topankach nie som... :wink: Asi by sa mi nozicka uvarila a vselico by na nej vyrastlo :lol: Toboz ak by boli kozenne... A preco nechciet mat nohu v suchu aj v meste v teniskach, ked je to mozne? Garmonty s GTX a Vibram podrazkou (super ked idem za mesto na skaly a nechcem sa na nich prizabit) stoja tolko co Adidas, tak preco si nekupit tie, ze? Jedine na co potrebujem ine tenisky je behanie, ale tie by som potreboval tak ci tak, takze nie je o com... *
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Garmont

Příspěvekod Tom077 » sob črc 30, 2005 17:37

Mám Garmont Nagevi,s vibramem,bez GTX,max spokojenost - ve městě,za městem (dneska např 20 km po horách),v mokré trávě taky v pohodě,extra liják nezažily,tak zatím nevím.
Ale jinak,jak říkám...SPOKOJENOST :lol:
HORE ZDAR
Uživatelský avatar
Tom077
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv črc 14, 2005 14:52
Bydliště: ocelové srdce republiky OSTRAVA


Zpět na Boty