Sandale

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod norman_64 » stř srp 3, 2005 20:27

Vojtos píše:
norman_64 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *


No já mám sice jíný typ, ale source můžu jenom doporučit mám je pátym rokem a furt v poho:smt023


Tak nakonec PODĚL :smt022 - žádný kauf, Moje nožky byli jako těměř u 3/4 obuvy proti. Uchycení přesky strany malíčku vychází na mé výrustky a co jsem se díval u Hudyho tak by mi asi neseděli teměř žádné sandále. Skoro všechny jsou uchycené v téměr samém místě. arm3 .
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod pripluv » čtv srp 4, 2005 5:52

norman_64 píše:
Vojtos píše:
norman_64 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *


No já mám sice jíný typ, ale source můžu jenom doporučit mám je pátym rokem a furt v poho:smt023


Tak nakonec PODĚL :smt022 - žádný kauf, Moje nožky byli jako těměř u 3/4 obuvy proti. Uchycení přesky strany malíčku vychází na mé výrustky a co jsem se díval u Hudyho tak by mi asi neseděli teměř žádné sandále. Skoro všechny jsou uchycené v téměr samém místě. arm3 .


Za chvilu je stejně zima...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Lipon » čtv srp 4, 2005 9:05

Přípluv píše:
norman_64 píše:
Vojtos píše:
norman_64 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *


No já mám sice jíný typ, ale source můžu jenom doporučit mám je pátym rokem a furt v poho:smt023


Tak nakonec PODĚL :smt022 - žádný kauf, Moje nožky byli jako těměř u 3/4 obuvy proti. Uchycení přesky strany malíčku vychází na mé výrustky a co jsem se díval u Hudyho tak by mi asi neseděli teměř žádné sandále. Skoro všechny jsou uchycené v téměr samém místě. arm3 .


Za chvilu je stejně zima...


a hned je důvod ušetřené peníze vrazit jinam :finga:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4913
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod sheeni » čtv srp 4, 2005 12:03

Já mám sandály Lizzard letos už 6. rok a nikdy nezklamaly. Lehké, pohodlné, sice byly dražší, ale vydržely. Můžu doporučit.
sheeni
 

Sandaly

Příspěvekod Jena » sob srp 20, 2005 20:09

mně se osvědčily: Skechers Sandals, HIGHSIDE - STRAINER
Price: $60.00
Jena
 

Příspěvekod Olda » pon pro 12, 2005 8:41

Používam Triop a sem taky max. spokojenej
Enjoy your life.
Olda
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 15, 2004 12:56

Lizardy

Příspěvekod zbinecek » pon pro 12, 2005 12:07

Ahoj. Mam stare triopky, ktere uz opravdu dosluhuji. Sandaly pouzivam skoro jako celorocni obuv:-) a vubec je nesetrim. Vim, ze lizardy si skoro vsichni chvali, ale mam strach z te vnitrni kuze. V triopkach jsem mohl klidne chodit i ve vode nebo v blaticku. To by tem lizardum s kuzi asi moc neprospivalo co?A jak to delate treba s cistenim? Ja jsem stare sandyly vzdycky hodil pod sprchu a poradne vydrhl kartacem. Dik
zbinecek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16

Příspěvekod Rujir » pon pro 12, 2005 12:39

Kokso! Uprostred decembra sa bavit o sandaloch! :mrgreen: Ale budiz. Kasli na Lizzardy, ja mam Tevy a su podla mna minimalne rovnako dobre, len krajsie * a vobec sa v nich nebojim chodit do vody, lebo je na nich vyslovne napisane, ze sa tak kludne moze cinit.

Co sa tyka udrzby, tak novsie modely maju uz nejaku super-hyper-micro-anti bakterialny povrch, ktory by mal zabranovat vzniku plesni a hlavne sandalky by nemali srmdiet. Zatial sme sa s kamaratmi zhodli ze s novym povrchom proste smrdia inak... :mrgreen: Takze asi to stale ostava na ten kartac a vanu pre slabsie povahy a ignoraciu pre silnejsie... :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zbinecek » pon pro 12, 2005 23:14

Ja ten smrad ignoruju, ale ostatni okolo me jsou asi slabsi povahy:-)
zbinecek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon říj 31, 2005 2:16

Příspěvekod norman_64 » úte pro 13, 2005 7:10

zbinecek píše:Ja ten smrad ignoruju, ale ostatni okolo me jsou asi slabsi povahy:-)
:finga:
jinak já jsem nakonec koupil Triop (na konci srpna) a zatím spokojenost...
Kámoši je mají už nějaké 3 roky...a to v nich chodí,když je jen trošku počasí pořád *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Teva

Příspěvekod Kire » pon pro 19, 2005 9:46

Mam asi 4R Teva Terra Fi a som spokojný. Mal som ich pri splave na Hrone kde zažili vykrivovanie mojej nohy v prúde pri totálnom rozmočení, celoročné nosenie /intrák, leto/, tancovanie /intrák/, turistiku /V. Fatra/, žeravý piesok pri mori. Výsledok týhto zmien je minimálny- úpony pásov držia, podrážka bez puknutia. Predtým som mal Hi-tech boli fajn ale nie tak kvalitné. Možem teda iba odporúčať- cena síce okolo 3000 /neviwem presne/ ale oplatilo sa
Kire
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát pro 16, 2005 14:50
Bydliště: Rbk -SK

Předchozí

Zpět na Boty