Sandale

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sandale

Příspěvekod Rujir » sob čer 25, 2005 13:29

No leto sa nam utesene rozbieha a s nemilym prekvapenim som zistil ze moje stare sandale uz su nenositelne. Kedze cez leto je to obuv, v ktorej travim vsetok cas, ked som mimo pohoriek, tak si chcem kupit nejake kvalitne. Takze otazka znie - s akou znackou mate dobre skusenosti? Momentalne vyberam z troch - Teva, Lizzard a Asollo, ale samozrejme rad sa dozviem aj o inych... :wink:
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod uplne jinej martin » sob čer 25, 2005 13:31

Mam dobre zkusenosti s Pointed Stone, tedka mam walker od triopu a taky v poho.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod NAE » sob čer 25, 2005 13:34

Velmi nedoporučuju, Lowa, dal jsem za ně 2500 a za týden byly zničené...hrůza. Reklamace? Potíže...nakonec jsem je sešil a dlouho sešíval a zpravoval, fakt hrůza. Až mi tatínek dal na nové - Lizard Australia. A to je skvostný sandál, fakt doporučuju...vypadá jako že nohu moc nechrání, ale nemohu si na to stěžovat...on tak jen vypadá. Lehký, pevný, Vibram podrážka, která se zatím pěkně drží...příjemný na nošení.

Sice stojí taky hodně peněz (tak 1800), ale stojí a to.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Sandalky

Příspěvekod skalis » ned čer 26, 2005 10:01

Lizzardy si chvali snad vsichni, kdo je nosi. Takze u nich bych se nebal, ze slapnu vedle. Ja mam od lonska sandaly Bufo (Zlinska firma, vyrabi i lezecky). Staly asi 750 a zatim zadny problem--a to je v lete nosim porad, pze jediny boty, ktery v lete krome sandalu a pohorek nosim, sou jen botasky ciste na behani. Vetsinu casu travim v sandalech. Mit vic penez, tak asi beru Liz.
Uživatelský avatar
skalis
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:59
Bydliště: Lanskroun

Příspěvekod Vojtos » ned čer 26, 2005 16:12

Ja už mám 4 rokem izraelský SOURCE nemenil bych. Prošli se mnou indii jezdim v nich na vodu a chodim celý léto a furt držej. Taky maj udělanou podrážku (nebo jak se nadává tomu přímo pod chodidlem) z gumy s antibakteriální úpravou. Takže nikdy nebyl problém je vzít kartáčem a mejdlem a smrad byl pryč, proto sem nechtěl sandále s kůží. Jediná nevýhoda cena stály kolem 2200,-

Mno,ale zas mám si co rok kupovat sandály za 500,- nebo si koupit jedny pořádný a mít je na buhví jak dlouho? :smt023
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » pon čer 27, 2005 5:38

Mám už druhý Bufo Xapatan a v pohodě. Botky za 720,-. První vydržely přes tři roky, v druhejch to táhnu druhým rokem a supr...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Gav » pon čer 27, 2005 8:51

Mám asi tak 3 měsíce právě ty Lizy Australia a nemužu si je vynachválit, pohodlné pro nohu, neklouže, prostě paráda...koncem prázdnin projdou zatěžkávací zkouškou v Turecku, tak sem zvědavej sám na výsledek...jinak me u nich hlavně teší ty pásky, který sou tažený pod celou podrážkou, ne jen zapošitý někde nakraji jako mají některý jiný sandály.
Gav
nováček
nováček
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned kvě 8, 2005 19:04

Příspěvekod gepard75 » pon čer 27, 2005 9:54

Doporucuji sandale SCARPA. Maji castecne kryte prsty ze predu - ocenis pri chuzi v kameni a podobnem terenu.
Uživatelský avatar
gepard75
účastník
účastník
 
Příspěvky: 414
Registrován: pon čer 20, 2005 11:23
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » úte čer 28, 2005 11:11

Diky Vsetkym S tymi TEVA-mi nemate niekto skusenosti? Totizto tie tu maju asi najvacsiu ponuku. S Lizzardami je to tu dost bieda... :((
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod NAE » úte čer 28, 2005 12:48

Nechápu slovenskej Hudysport (prodejny v Žilině a Martině, sice velká města, ale vedle sebe, za to v Trenčíně a Trnavě a na východě ani jedna...no dobře, Poprad...) ale do té Žiliny to nemáš tak daleko, ne?

Já bych fakt doporučoval Lizardy a v hudáči je určitě mají, jen jsou dost drahý.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod LudaS » úte čer 28, 2005 14:36

Lizard!!!!!!!!!!!!- zkoušel jsem si vybrat i jiný ale .....
LIZARD RULEZSSSS :)))
LudaS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte srp 10, 2004 10:28

Příspěvekod Vojtos » úte čer 28, 2005 15:55

LudaS píše:Lizard!!!!!!!!!!!!- zkoušel jsem si vybrat i jiný ale .....
LIZARD RULEZSSSS :)))


Mno jo to se dalo čekat aby tyses nepřidal:-))) To je všechno ale tim, že nikdo určitě nezkoušel SOURCE. Kdo jednou zkusil nechce jinak :mrgreen: Ale jinak lizardy nejsou špatný....ale source jsou lepší 8)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod NAE » úte čer 28, 2005 16:29

No, Source mě přijdou takový zbytečně neskladný. A vážně vydržej?
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

sandále

Příspěvekod Joska » úte čer 28, 2005 18:53

Mám TRIOP a naprostá spokojenost.. stály něco kolem litru v Hudáči.
Joska
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř čer 22, 2005 19:04

Příspěvekod ONDRA » stř čer 29, 2005 8:15

Od letoska mam Lizard Australia a jsou super! Jenom mozna ty suchace by mohly lip drzet. Predtim jsem mel 3 roky olympikusy. Taky byly fajn (jeste ted jako nove), ale ten smrad z gumove stelky...
O
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod mifr » stř čer 29, 2005 9:30

Take mam uz druhy Bufo - Xapatan a jsem spokojeny...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Kvjetoslaw » stř čer 29, 2005 11:41

Mam taky Xapatany od Bufa a po počáteční nespokojenosti (kvůli tomu zvednutému čemusi pod prsty :(( ) se sandály pěkně "zachodily" (lepší výraz mě nenapadl :ú ) a teď je s nimi maximální spokojenost.
Uživatelský avatar
Kvjetoslaw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 1, 2005 15:44
Bydliště: doma

Příspěvekod Vojtos » stř čer 29, 2005 12:53

Kvjetoslaw píše:Mam taky Xapatany od Bufa a po počáteční nespokojenosti (kvůli tomu zvednutému čemusi pod prsty :(( ) se sandály pěkně "zachodily" (lepší výraz mě nenapadl :ú ) a teď je s nimi maximální spokojenost.


Xapatany jsem měl jako první sandále. Byli v pohodě, ale na ten smrad když už byli hodně "zachozené" nepomohlo ani Savo.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod mifr » stř čer 29, 2005 13:21

To jsou ty moderní materiály... :)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod vorec » stř čer 29, 2005 18:06

Skutocne, kto si na ake navykne, neda na ne dopustit. Ja mam momentalne LIZARD Super Hike (click http://www.aicad.com/shop_schedaprod.as ... &dep_id=28)
_ofic stranka www.lizardsandals.com len v anglickej mutacii niektore modely chybaju, takze treba skusit nemcinu
a nedam na ne dopustit. A aj predavac v shope sa ma snazil presvedcit ze LIZARDy su jednoducho MEINDEL medzi sandalmi.

Bol som v nich aj na standartnom hajku, uplne v poho drzali, az na tie kamene ktore mi kazdu chvilu behali pod patou, no ale co uz chce clovek od sandalov.

A este pikoska - predavac sa ma snazil presvedcit, ze aj ked je na stielke prirodna koza, tak urcite mi nebudu farbit nohy, no nenanutil som mu opak, ale fakt je ten, ze ked ich mam cely den na nohach, tak veru ta koza pusta, a je to dost blbe, ked ides niekam, vyzujes sa a chodidla ti vypadaju ako by si sprchu nevidel 3 tyzdne :D 8)

Ale inak absolut v poho...
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod pripluv » čtv čer 30, 2005 5:25

Kvjetoslaw píše:Mam taky Xapatany od Bufa a po počáteční nespokojenosti (kvůli tomu zvednutému čemusi pod prsty :(( ) se sandály pěkně "zachodily" (lepší výraz mě nenapadl :ú ) a teď je s nimi maximální spokojenost.


No ty xapatany se dělaj dvoje (taky si ten druhej model mohli pojmenovat jinak :wink: ). Já mám ty starý (a dalo mě fušku ty starý podruhý sehnat, nakonec mi je posílali z fabriky) a ty zvedlý nejsou, řekl bych.
Ty nový sou děsně těžký.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Lizardy

Příspěvekod Peter » čtv čer 30, 2005 8:59

Ja mam tak tri roky Lizard, neco jako Leaf Blue, ale starsi model a jsem plne spokojeny. Drzi nohu prekvapive dobre i kdyz jsou dost otevrene. A taky se mi nepovedlo si ukopnout prsty na nohou i kdyz nemaji spicku uzavrenou. Udrzba je snadna, staci voda a hadrik, nebo ryzak. Nejsou nejlevnejsi, ale doporucuju je.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Kvjetoslaw » pát črc 1, 2005 13:10

Přípluv píše:
Kvjetoslaw píše:Mam taky Xapatany od Bufa a po počáteční nespokojenosti (kvůli tomu zvednutému čemusi pod prsty :(( ) se sandály pěkně "zachodily" (lepší výraz mě nenapadl :ú ) a teď je s nimi maximální spokojenost.


No ty xapatany se dělaj dvoje (taky si ten druhej model mohli pojmenovat jinak :wink: ). Já mám ty starý (a dalo mě fušku ty starý podruhý sehnat, nakonec mi je posílali z fabriky) a ty zvedlý nejsou, řekl bych.
Ty nový sou děsně těžký.


Tak to máš pravdu, ten starší typ byl fakt lehčí (a bez té zvednuté vymoženosti :evil: ), ale zase mě v něm dřela pata - měl tenší a zvednutější okraj. Tak jsem koupil ty novější a zatím vyhovují.
Uživatelský avatar
Kvjetoslaw
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř čer 1, 2005 15:44
Bydliště: doma

Příspěvekod norman_64 » pon srp 1, 2005 21:39

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Vojtos » úte srp 2, 2005 9:52

norman_64 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *


No já mám sice jíný typ, ale source můžu jenom doporučit mám je pátym rokem a furt v poho:smt023
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod norman_64 » úte srp 2, 2005 10:01

Vojtos píše:
norman_64 píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti se sandály Source, no spíš konkrétně s tímto typem ( http://hudy.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepa ... nguageID=1 ) ,V hudysportu je mají ve výprodeji za lákavou cenu tak o nich uvažuju... Za jakoukoliv odpověd Díky... *


No já mám sice jíný typ, ale source můžu jenom doporučit mám je pátym rokem a furt v poho:smt023


Díky - od tebe tu už byli dobré preference k této značce , spíš jsem čekal jestli se ještě někdo nepřidá se zkušeností.
Trošku se bojím toho materiálu ze kterého je udělaná podešev, je to nějaká guma s korkem :(( , příjde mi celkem měkká...Jinak ale v pohodě sandál... Asi ho zakoupím 8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod chonga » úte srp 2, 2005 16:48

Přípluv píše:Mám už druhý Bufo Xapatan a v pohodě. Botky za 720,-. První vydržely přes tři roky, v druhejch to táhnu druhým rokem a supr...


já taky :smt023
perfektní podrážka
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod uplne jinej martin » stř srp 3, 2005 8:50

source si koupil spolužák a spolužačka a za tři měsíce je šli reklamovat. ale znám i lidi kterým držej.
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod chonga » stř srp 3, 2005 10:43

Vojtos píše:
Kvjetoslaw píše:Mam taky Xapatany od Bufa a po počáteční nespokojenosti (kvůli tomu zvednutému čemusi pod prsty :(( ) se sandály pěkně "zachodily" (lepší výraz mě nenapadl :ú ) a teď je s nimi maximální spokojenost.


Xapatany jsem měl jako první sandále. Byli v pohodě, ale na ten smrad když už byli hodně "zachozené" nepomohlo ani Savo.


po delším chození tam zůstavá zbytek kůže a to je fakt smrad :mrgreen: . řešim to tak že po čase pročistím všechny ty drážky kartáčkem na zuby \:D/
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » stř srp 3, 2005 10:48

samozřejmě ho pak vyhoodím :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044 :smt044
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Další

Zpět na Boty