Farmářky

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Farmářky

Příspěvekod norman64 » stř čer 15, 2005 8:29

Chtěl bych vědět jestli náhodou nemáte někdo zkušenost s těmito botama - http://www.triodon.cz/index.php?co=obuv&page=3 - jsou to ty žluté. // Já mám problémy s nohama :cry: (výrostky u malíčku - tudíž širší nohu a proto mi nesedí žádne boty a to mám doma Meindl Colorado co jsem dostal) - všechny mě příšerně tlačí(zkoušel jsem snad všechno - Meindl,Hangwag, Asolo,Saltic, Prabos...atd...) .Jen tyhle farmářky jsou v pohodě. Nechysám se někam do Velehor, ale letos plánuji s kamosama Malou Fatru, Chřiby a Beskydy.
Před tím jsem žádné trekové boty neměl, občas jsem to odchodil v nějakých teniskách - což je Nic moc :( .
...
norman64
 

Příspěvekod pripluv » stř čer 15, 2005 9:06

Jsou v pohodě, do hor rozhodně lepší než tenisky 8) .

Jenom dej bacha, někdo dělá farmářky jako za stara to znamená kvalitní boty na deset let, někdo dělá takovej pokus o farmářky (prodává to jako pracovní obuv, no a když má pracovník, v provozu pobíhající, nárok na boty jednou za 1/2 - 1 rok, tak co se s tím dělat kvalitně, že jo...). Takhle jsem jednou narazil na farmářky z Tria Zlín. Ty nic moc teda. Prvně se mi zlomila podrážka (v horách dost na hovno), pak se mi urval ten hnědej lem (a to jsem se o ně staral!!!), mezitím mýmu spolupracovníkovi podrážka upadla (a to vše do tří tejdnů), no, při reklamaci jsme se dozvěděli, že to neumíme nosit...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod NAE » stř čer 15, 2005 10:43

No, já měl farmářky od nějaké opavské firmy která je vyvážela do Kanady a nic lepšího jsem v životě na noze neměl a to teď sedlám Islandy. :D

Jediná potíž je v tom, že nemají vychytávky typu gore tex - tzn. třeba je impregnovat...
Vibram...
a tak...
Ale zase v takových botách do hor chodili lidé stovky let. Já bych se nebál v nich lézt v zimě do Vysokých Tater, kdybych měl dobrý ponožky.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod chonga » pát črc 1, 2005 7:00

Přípluv píše:Jsou v pohodě, do hor rozhodně lepší než tenisky 8) .

Jenom dej bacha, někdo dělá farmářky jako za stara to znamená kvalitní boty na deset let, někdo dělá takovej pokus o farmářky (prodává to jako pracovní obuv, no a když má pracovník, v provozu pobíhající, nárok na boty jednou za 1/2 - 1 rok, tak co se s tím dělat kvalitně, že jo...). Takhle jsem jednou narazil na farmářky z Tria Zlín. Ty nic moc teda. Prvně se mi zlomila podrážka (v horách dost na hovno), pak se mi urval ten hnědej lem (a to jsem se o ně staral!!!), mezitím mýmu spolupracovníkovi podrážka upadla (a to vše do tří tejdnů), no, při reklamaci jsme se dozvěděli, že to neumíme nosit...


mám podobná zážitek s farmářkama, výrobce si nepamatuje. Suprový boty, ale obě podrážky se příčně zpod chodidlem zlomili.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Vena » pát črc 1, 2005 10:56

chonga píše:
Přípluv píše:Jsou v pohodě, do hor rozhodně lepší než tenisky 8) .

Jenom dej bacha, někdo dělá farmářky jako za stara to znamená kvalitní boty na deset let, někdo dělá takovej pokus o farmářky (prodává to jako pracovní obuv, no a když má pracovník, v provozu pobíhající, nárok na boty jednou za 1/2 - 1 rok, tak co se s tím dělat kvalitně, že jo...). Takhle jsem jednou narazil na farmářky z Tria Zlín. Ty nic moc teda. Prvně se mi zlomila podrážka (v horách dost na hovno), pak se mi urval ten hnědej lem (a to jsem se o ně staral!!!), mezitím mýmu spolupracovníkovi podrážka upadla (a to vše do tří tejdnů), no, při reklamaci jsme se dozvěděli, že to neumíme nosit...


mám podobná zážitek s farmářkama, výrobce si nepamatuje. Suprový boty, ale obě podrážky se příčně zpod chodidlem zlomili.


Podobná zkušenost, v práci tak na rok a koupit nový.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad


Zpět na Boty