boty do 2500

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: děkuju :)

Příspěvekod Vojtos » úte kvě 10, 2005 16:00

Anonymous píše:dík, ale kde je koupím a vyzkouším? do hluboký kvůli tomu nepojedu (praha). jinak - ta světlá barva a zašpinění mi nevadí (naopak:)). já hlavně nechci nějaký vyloženě křiklavý botky, tady je sice ta světlá, ale časem se zapráší


http://www.prabos.cz/prodejny.php?type=trek 8)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Prabos

Příspěvekod Peter » úte kvě 10, 2005 16:04

Momentalne mam Prabos Altaj a jsem s nima spokojeny. Pokud ti mohu poradit tak kontaktuj primo Prabos a zeptej se je na nejblizsiho prodejce. Zcela jiste je nekdo v Praze prodava. Da se koupit i primo od nich na dobirku, ale to bych ti nedoporucil. Ja osobne nekupuju zadne boty bez dukladneho zkouseni a i ty Altaje jsem si vybral z asi 4 paru.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Vojtos byl rychlejsi

Příspěvekod Peter » úte kvě 10, 2005 16:08

V Praze je tech prodejen pozehnane tak jaky pak problem.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod NAE » úte kvě 10, 2005 16:08

Moje řeč, boty je třeba pořádně vyzkoušet. Kupovat je na dobírku není nejlepší nápad.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Re: děkuju :)

Příspěvekod Návštěvník » úte kvě 10, 2005 16:29

Vojtos píše:
Anonymous píše:dík, ale kde je koupím a vyzkouším? do hluboký kvůli tomu nepojedu (praha). jinak - ta světlá barva a zašpinění mi nevadí (naopak:)). já hlavně nechci nějaký vyloženě křiklavý botky, tady je sice ta světlá, ale časem se zapráší


http://www.prabos.cz/prodejny.php?type=trek 8)


Nebo si je odzkoušej a pak třeba objednej tady

http://www.petex.cz/katalog.php?oddeleni=17

Mimochodem - stačí, když zajdeš do nějaké prodejny s pracovními pomůckami - tam je alespoň v OV vedou :wink: ...a myslím, že nejen v Ostravě :lol: ....a většinou tam jsou levnější než v nějaké sportovní speciálce.
Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » úte kvě 10, 2005 16:37

boty Prabos mívají docela často v takovej těch v prodejnách pro myslivce/rybáře/pracovní obuv a nebo i v obyčejnej obuvi. Málokdy v outdoor obchodě :(( :((
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Noemi » úte kvě 10, 2005 18:43

http://www.svetoutdooru.cz/Users/Clanky ... clanku=803
...a co říkáš téhle botce? Viděla jsem je myslím i v Gigasportu....úžasně lehounké.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod jirka » úte kvě 10, 2005 19:24

díky. omlouvám se za chyby v postech, nejsem na tyhle fóra moc zvyklej...

prabos zkusím, na stránkách mě mátlo, že je tam všechno o pracovních doplňcích a prodejce exim (z prahy) taky, nečtu s hlavou na stranu, tak jsem si toho nevýraznýho nevšim :-/

na hitec mám špatný reference - může někdo potvrdit x vyvrátit? ono je to samo o sobě dost podezřelý, že stojí o několik desítek procent míň, než ostatní značky...
jirka
 

Příspěvekod NAE » úte kvě 10, 2005 19:31

Zkušenosti sám nemám, ale Hi-Tec bych nekupoval, to mnohem raději Prabos...třeba Annapurnu nebo tu klasickou vysokou botu bez membrány. Oboje je pod dva a půl.
NAE
Uživatelský avatar
NAE
účastník
účastník
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř dub 27, 2005 0:44
Bydliště: Levý břeh Vltavy

Příspěvekod mifr » stř kvě 11, 2005 13:51

Rujir píše:Este k tym Prabosom Kamaratova rodina si ich kupila komplet cela a nemozu si ich vynachvalit Ja sam som chcel nieco tvrdie ako spravny tvrdak :) , ale ak by som chcel len pohodlnu, celkozennu topanku na klasicke treky (nie VHT) tak by som asi isiel do toho Prabosu. BTW v ich podnikovej predajni sa daju zohnat za naozaj zaujimave ceny, len si teraz nespomeniem, ako sa ta dedinka vola... :-k


volá sa Slavičín, je to u Zlína...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Majo » stř kvě 11, 2005 14:34

Ja mam Hitec a som s nimi maximalne spokojny. Nosim ich viac ako zimne topanky do mesta a tak, ale oni su predovsetkym urcene na lahky trekking v lete. Cena je okolo 3200 Sk, co Tvojim poziadavkam uplne vyhovuje. Su celokozene, hnede, ja som ich naimpregnoval voskom od Nikwaxu a voda nema ziadnu sancu. Su odpruzene a makke ako tenisky, ale makke na doslap nie ako celok. Nohu drzia poriadne a vobec sa v nich nebojim chodit po kadejakych krkahajoch. Zatial drzia bez problemov, ale na kazdodennej turistike vo Vysokych Tatrach by som ich asi rozbil. Kamarat ma tiez podobne, troska vyssi model a tiez absolutna spokojnost, v zime zvladli bez problemov Dumbier a na leto do Nizkych Tatier a podobneho terenu uplne super. Tiez som necakal, ze to bude take perfektne. Vyskusaj.
Majo
 

Příspěvekod chonga » stř kvě 11, 2005 15:27

:shock: viděl jsem v Drapasportu nějaký boty Olang. Co to je nevím (nemám tyhle krámy moc rád) jen jsem to zahlíd a nevypadá to zle. Otázka :(( je co to vydrží.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » stř kvě 11, 2005 15:38

Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Majo » čtv kvě 12, 2005 9:47

chonga píše::shock: viděl jsem v Drapasportu nějaký boty Olang. Co to je nevím (nemám tyhle krámy moc rád) jen jsem to zahlíd a nevypadá to zle. Otázka :(( je co to vydrží.


Mal som Olangy a nikdy viac, zahodit za psom. Po par turach som ich doslova rozbil a tieklo do nich aj po oprave v obuvnictve. Potom som ich nosil, len ked som si bol isty, ze bude sucho a po case neuveritelne zmakkli, uplne na hovn0.
Majo
 

Re: boty do 2500

Příspěvekod Noemi » ned kvě 15, 2005 19:52

jirka píše:ahoj, prosím - najdu boty do ~2500, kotníkový, v nějaký rozumný kvalitě? kdyby to šlo, tak co nejjednodušší vzhled - červeno-černo-modro-fialový kombinace mě fakt neberou... díky


Docela by mě zajímalo, jestli už a co konkrétně jsi nakonec jako obuv zvolil.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Sel bych do prabos

Příspěvekod Marty » stř kvě 18, 2005 6:40

No sel bych klido do tech Prabosek ted delani s novou vstrikovanou podrazkou Condory tak se to uz jen tezko rozlepim, ale pozor porad jsou jeste videt i s tou starou. Udajne se v pulkach delaji pouze stare podrazky a nove v celych cislech. Za 2500 to poridis s comtec membranou udajne gorac pod jinym obchodnim nazvem. Na netu je hafo nabidek namatkou www.sportcentrum.biz nebo www.petex.cz kde je poridis za roumnou cenu.
Marty
 

Re: děkuju :)

Příspěvekod Návštěvník » stř kvě 18, 2005 6:54

Anonymous píše:
Vojtos píše:to bych fakticky asi šel do těch Prabosu Comtec Tajga kdyby ti sedli
http://www.jpalicka.cz/trekking.htm
Obrázek


dík, ale kde je koupím a vyzkouším? do hluboký kvůli tomu nepojedu (praha). jinak - ta světlá barva a zašpinění mi nevadí (naopak:)). já hlavně nechci nějaký vyloženě křiklavý botky, tady je sice ta světlá, ale časem se zapráší


No muzes je otestovat treba u nas v Benesove ( www.tatonka.cz ) je to 30 minut autem z Prahy, ale urcite najdes i neco primo v Praglu.
Návštěvník
 

Příspěvekod uplne jinej martin » stř kvě 18, 2005 13:33

prabosky v prg třeba obuv-štěpánská (u východu z pasáže Lucerna) nebo ve Zborovský (stejn. tram).
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Filltos » pát led 13, 2006 10:04

Ted shani otec nejaky na normalni chozeni, nic extremniho, v podobny cenovy relaci
nasel sem tyhle a ty se mu libi http://www.bartsport.cz/turistika-vht-o ... -speed-gtx
co vy na ne, neznate, nemate nekdo?
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod norman_64 » pát led 13, 2006 10:45

kámos je má na normální chození a nestěžuje si :)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Návštěvník » čtv led 19, 2006 10:51

Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Boty