Garmont NAGEVI

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Garmont NAGEVI

Příspěvekod Rujir » stř dub 27, 2005 10:10

Nemate niekto skusenosti s tymito teniskami? Maju Vibram podrazku a verzia s GTX stoji okolo 3k, co mi pride ako celkom dobra cena. Akurat kamarat ich musel reklamovat asi po pol roku, tak by som chcel vediet ci len on mal smolu, alebo mate podobnu skusenost... Diky.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Re: Garmont NAGEVI

Příspěvekod ONDRA » pát dub 29, 2005 8:23

Rujir píše:Nemate niekto skusenosti s tymito teniskami? Maju Vibram podrazku a verzia s GTX stoji okolo 3k, co mi pride ako celkom dobra cena. Akurat kamarat ich musel reklamovat asi po pol roku, tak by som chcel vediet ci len on mal smolu, alebo mate podobnu skusenost... Diky.

Myslim ze nagevi se jako gtx nedelaji, ale mozna se pletu. Jinak k nizkym botkam garmont jsem tady uz psal chvalu (jiny model)
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod vorec » pát dub 29, 2005 11:05

Tak konkretne model NAGEVI poznam iba z katalogu, za to velmi pekny, oku lahodiaci, takze prakticka skusenost ziadna. Od GARMONTu mam 2 modely lahkych polobotiek: model MATRIX (vyhrady: blbe hrube snurky, ktore nie a nie zaviazat, inak stabilna, sice bez Vibramu ale v pohode a perfektna podsivka drziaca nohu v suchu, jasne ze s dobrymi ponozkami 8) ) a STICKY CAT GTX (rovna podrazka, Gore-Tex XCR, no jasne ze uz pri jarnych turach citit ze predsa je tam len membrana a priedysnost nie je ako napr. u Matrixu, inak s Vibramom, perfektne obopina nohu; len pozor na velkost lebo Garmont to ma nejake pomylene, ba az scestne cislovanie.
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom


Zpět na Boty