saltic nebo bufo???

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Saltic nebi Bufo?

Saltic
4
80%
Bufo
1
20%
 
Celkem hlasů : 5

saltic nebo bufo???

Příspěvekod Eeeeeevik » ned dub 29, 2007 11:25

Ahoj, asi před třema rokama jsem si koupila sandále SPORT BUFO, jsem s něma docela spokojena, až na to, že mi zespodu černi nohu, ale na druhou stranu se nema muže v pohodě do vody a za 2 minuty jsou zase suchý. Tedka bych si chtěla koupit něco jinýho. Dívala jsem se na Saltiky a docela se mě libily, mate s něma někdo zkušenost? Jak dlouho asi vydrži? A jsou pohodlny? 8)
Uživatelský avatar
Eeeeeevik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 29, 2007 11:12
Bydliště: Brodek u Konice

Příspěvekod brhel » ned dub 29, 2007 11:51

jak pišu tady:

NE! Bufo Sport a Bufo Komfort. To je českej šmejd. U modelu sport se při intenzivním používaní vytrhávají pásky a rozlepuje špička, u modelu komfort to komfortní podložení pásku dělá puchýře na palcích a rozlepují se špičky.

Skoro stejné sandály dělá Saltic, ale ty jsem na noze neměl.

Speciálně pro vodáky a nejen pro ně dělá sandály Hiko. A vypadají, že vydrží a že budou pohodlné
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Eeeeeevik » ned dub 29, 2007 11:55

A tys Hiko použival? Jak dlouho ti vydržely? Ja potřebuju aby byly nejenom do vody, lae taky na chození.
Uživatelský avatar
Eeeeeevik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 29, 2007 11:12
Bydliště: Brodek u Konice

Příspěvekod brhel » ned dub 29, 2007 12:02

mám vyhlídnuto a chci koupit: Hiko Track. Horší než bufo to bejt nemůže:-)
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod Eeeeeevik » ned dub 29, 2007 12:05

Mě se docela líbí ty river cross, ale na muj vkus maji nějakmoc podešivek, takže hned tak jenom suchy nebudou. a z jakyho materiálu je podrážka zevnitř? Vypadá divně :) :D
Uživatelský avatar
Eeeeeevik
nováček
nováček
 
Příspěvky: 12
Registrován: ned dub 29, 2007 11:12
Bydliště: Brodek u Konice

Příspěvekod brhel » ned dub 29, 2007 12:08

zaběhni někam do vodáckého sportu a tam je určitě budou mít. Hiko má svoji prodejnu v Praze a Brně. V hk je to sport cvok...
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: saltic nebo bufo???

Příspěvekod Zluna » čtv kvě 18, 2017 12:40

To je zvláštní, já mám Bufo sport už sedm let a co se mnou tyhle boty spíš do vody zažily! Od výšlapů, sjíždění řeky, týdenního macerování v mořské vodě, jako ochrana před ježovkama a skálama, a dokonce i Kamnické Alpy - to když jsem před trekem zjistila, že pohorky zůstaly doma na schodech:) Nosím je imrvére celou sezónu a jelikož jsem hajsavka, co by do rybníka či řeky bez bot nevlezla, nedám na ně zatím dopustit. Uvidím, co budu říkat na Bufo Komfort, kterými se je chystám nahradit až doslouží (k čemuž se furt nemají:)
Zluna
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 18, 2017 12:18


Zpět na Boty