Boty velikost 50-51

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boty velikost 50-51

Příspěvekod Kubax » úte říj 9, 2018 11:06

Má tu někdu nohu 50-51? Jaké a kde boty kupujete?
Kubax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon říj 1, 2018 17:41
Bydliště: Praha

Re: Boty velikost 50-51

Příspěvekod apuka » úte říj 9, 2018 13:10

Sice sam nenosim, ale z pohorek muzes se zkusit podivat na boty Mendl a Hanwag, ty urcite tyto velikosti delaji, alespon u nekterych modelu.
Jen pocitej s tim, ze je to o neco drazsi a v techto velikostech mohou boty mit trochu jine vlastnosti, nez pisou lide zkusenosti s mnohem mensima. TO je problem uz i u 47/12 - ten dlouhy a siroky predek se chova jinak nez u 43-ky :twisted:.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty velikost 50-51

Příspěvekod Kubax » úte říj 9, 2018 13:56

Jo, Meindly mám, nedávno jsem jim dal zabrat v Grand Canyonu. Super botky. Ale koupit jsem je musel v Drážďanech v Globetrotteru, protože u nás jsme je nesehnal ani v krámě, kde je měli dle webu skladem. A i v těch Drážďanech měli jen jeden typ, který mi sedl na nohu. Takže pokud by se tu vyskytla stejně postižená odoba, budu rád, když si tu povyměnujeme tipy na outdoorové boty různých typů - rád bych znal možností víc a měl možnost si boty vybrat z více typů. Zatím je to bohužel vždy složité shánění a nakonec beru cokoliv mi padne na nohu, i kdyby to bylo růžové s poníkama.
Kubax
nováček
nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon říj 1, 2018 17:41
Bydliště: Praha

Re: Boty velikost 50-51

Příspěvekod apuka » úte říj 9, 2018 20:37

Jeste me napadlo se poptat u Salitcu, delaji nektere modely i 15-ky. Je to ceska firma, jejich boty se asi daji bud v nejake prodejne odzkouset nebo si nechat poslat a v pripade, ze nesedi, vratit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Boty