Když noha klouže v botě

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Když noha klouže v botě

Příspěvekod apuka » stř zář 19, 2018 11:07

Jo, jeste si zkus nekde najit (bylo to parkrat i na OF), jak si udelat, aby si mohl zatahovat jednotlive casti snerovani nezavisle, proste jak si mezi castma udelat "stop-hacek".
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Když noha klouže v botě

Příspěvekod bradleyS » pon zář 24, 2018 19:11

@apuka, děkuji za podrobné informace. Něco už jsem sám vyzkoušel. Nejvíc mi pomohlo tohle, v podstatě to je zdvojení kaniček v nártu:

Dallen píše:Skusim ti poradit jak to uvazat tak aby si to mel napevno ale zaroven volne:) ty flame maji 3 hačky.beru to od zdola jako 1,2,3...tak jedničku si utahni jak ti to vyhovuje a veď tlaničku od jedničky rovnou na trojku..na te to utahni dost ať je noha pevná a pak to dej přes dvojku volněji.lnebude to tlačit nikde a budou ti
výborně sedět..aspon u mně to tak je a moc mi to vyhovuje.pak napiš jestli ti to pomohlo


Před palcem mám se slabými ponožkami 1,3mm :) .Vložka se už vymačkala a je pěkně vidět kde je pata.
Boty asi trošku povolili strčím za patu dva prsty vedle sebe, ne přes sebe. Nejpohodlnější jsou dvoje ponožky.
Jedny hodně slabé a druhé trekovky. Jen že pak mám pocit že jsou mi boty malé. Myslím že mám ještě rezervy ve způsobu šněrování. Zkusím podložit vložku, připadá mi že mám nad prsty místa dost.
Kvalitní vložky do bot jsou třeba tyhle?:
https://www.sidas.cz/3feet/187-comfort- ... 99663.html
Na to pálení palců mi celkem pomohla ta Compeed tyčinka.
Manželka tvrdí že si mám zajít na pedikůru a prý budu mít v botách místa dost. Takové výmysly. :shock: :lol:
bradleyS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 29, 2018 5:29

Re: Když noha klouže v botě

Příspěvekod mike » pon zář 24, 2018 19:20

Vyjimecne dej na manzelku, ale treba to zvladnes i sam ;-) Nebo s jeji pomoci. Ostrihane nehty jsou do pohorek zaklad, kdo na to pred delsi akci zapomnel mi da jiste za pravdu. Mj. i proto mam v lekarnicce solidni nuzky na nehty a pilnik.

Jestli Compeed pomaha, tak si sezen ten Century Riding Cream, bude to jeste lepsi a hodi se i na jina odirajici se mista na tele.

A jinak jo, ty boty jsou ti male a potreboval bys o pul cisla vetsi.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49388
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Boty