Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Boty - široká noha

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pát pro 14, 2018 17:37

Jinak sem teď dělal pokus - když šlápnu na zem bez ničeho a když si pod nohu dám gumu na gumování tak mám nohu do šíře o 5-7mm užší.
Takže pokud to srdíčko je nějak opravdu víc vystouplé a pevné tak to asi bude mít funkční význam.
Jen tedy nevím kde přesně má vůbec být.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob pro 15, 2018 14:00

Tak sem si koupil ty Svorta kožený se srdíčkem řasou pod prsty a mekčenou patou a jsem zvědavej až je dám do bot zda poznám rozdíl ;)
Michal82
inventář fóra
inventář fóra

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Sinpa » sob pro 15, 2018 17:15

Já zkusím tyhle
https://www.potreby-zdravotnicke.cz/pro ... sation-3d/
..Snížená špička pod prsty (cca 2 mm) zajišťuje více místa pro prsty v obuvi..
Sinpa
nováček
nováček

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob pro 15, 2018 19:23

Sinpa - to více místa pro prsty se tu už taky někde řešilo. Mít tenkou vložku není vždy výhra protože boty jsou u podrazky většinou užší a rozšiřuje se směrem nahoru. A pokud ne minimálně v tom místě již je kůže volnější a snáz povolí než těsně u stélky.
Záleží na konkrétní botě a na tom zda potřebuješ více místa na výšku nebo na šířku.

Jen aby té to pak nepřekvapilo.

Vyndal sem vložky z SP a sou to fakt jen vystřižené filcíky - ostuda takový vložky do takových bot.

Dal sem tam ty nové vložky
https://www.svorto.cz/vlozky-s-podporou ... 14079.html

A je to úplně jiný kafe ;) krasne došlap noha hezky bˇnatvarovana a lip foxovana na tu šířku bych řekl nepatrne lepší uvidím až v tom ujdu víc.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra

Předchozí

Zpět na Boty