Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Chara-din » pon srp 15, 2016 20:44

Ke smradu a plasťákům: U Trango TRK jsem si také všiml znatelně vyšší smradivosti. Ale srovnávám s botami s koženým futrem, tam merino ponožka po 4 dnech byla tvrdá, ale nesmrděla. Fakt. Teď ponožky po 4 dnech smrdí, ale snesitelně, žádná smradokalypsa jak u Apuky. Mebránové jsem několik let nenosil a předtím jsme zas nenosil merino ponožky, ale pamatuji si, že ty kožené s membránou taky smrděli. Porovnat to ale nemůžu.

Aby to nevypadalo, že tu plasťáky od jejich koupě jen pomlouvám... Ty boty mají obrovské plus v lehkosti a celkovém komfortu. To je naprosto bez debat.
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pon srp 15, 2016 21:07

:shock:

No, do mojich Trango Cube som prvýkrát nasypal púder asi po roku a pol. Nie preto, že by smrdeli, ale preto, že zrovna boli poruke, keď som ho sypal do kožených Meindlov. Inými slovami, ani po tej dobe nijako nezapáchali.

Trango TRK som zatiaľ neodsmraďoval vôbec.

Do kožených som ten púder sypal tak po pár týždňoch - ale až keď som prešiel na merinové ponožky. So syntetickými smrdeli už na druhý deň. Do plasťákov som syntetické ponožky už ani neskúšal.

Edit: Teraz som si spomenul, že do Cubov som už raz púder sypal, ale dôvod si nepamätám. Takže za tie roky dvakrát.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod brownicek » pon srp 15, 2016 21:56

Zdravím, chtěl bych poradit ohledně koupě bot. Doteď jsem měl nějaké Merrelky s GTX za 1700. Už ale moc negoretexují a začínají se celkově rozlepovat a hledám něco co je nahradí.

Využití od podzimu do jara do našich hor na víkendy.. přes léto i někam výš do Tater, Alp. Co se týče terénu, nechodím nic výrazně mimo klasický turistický cesty, takže žádnej extra těžkej terén nebo lezení.. Hlavně túry s batohem nalehko Z kempu do kempu. Dál bych byl rád, aby mi boty posloužily v zimě na treku přes tři sedla v Nepálu, kam se chystáme. A poslední věc, aby mi posloužili při lítání balonem - tzn brzo ráno rozbalit balon v mokré trávě po kolena v rozmočené louce, přistání v rozbahněným poli a jiný lahůdky, kterejm se občas nevyhnu :-/

Mám 95 kg, 190 cm, obecně raděj chodím v měkčích botách, nemám problémy s kotníkama (jen jedno koleno po plastice) a nejsem na nohy žádnej zmrzlík.. Odejdu bez vetsich potíží i v teniskách z lídlu ve sněhu půl dne, když si ty pohorky zapomenu po cestě na šumavu doma... :-)

Zkoušel jsem dneska v hudy LaS Trango TRK a přišli mi fajn.. Seďěli mi, zdáli se pohodlný, byly lehký a cenově pro mě přijatelný.. Ale pokud byste mi doporučili něco kvalitnějšího nebo vhodnějšího v podobné cenové relaci, rád toho vyzkouším víc, než něco definitivně vezmu...
brownicek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: úte pro 6, 2011 8:35

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » úte srp 16, 2016 9:34

mike píše::D mam je tady vedle sebe. Klidne se daji zamenit. Alasky, Meindl Lareda, Islandy (tam jsem urval tu pitomou mechovou gumu pod patou).

tak to pak jedině že bych měl ňáké podivné vložky do bot v těch mích Hanwag Alaska které jsem před cca 5 lety měl? jak je někde uvidím, tak se na ty vložky do bot kouknu
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » úte srp 16, 2016 9:55

apuka píše:Jo, jeste jedna vec ke Cubum. Ty boty maji byt mnohem prodysnejsi nez kozene. Ale oni neskutecne rychle hrozne zasmradnou. Uz po prvnim vylete v Beskydech "byly citit" a po druhem puldennim vylete uz regularne smrdely. Na dovolene se kazdy den susily jak na balkone tak pres noc v suchem velkem pokoji, stejne smrdely jak deset hnizd misi najednou smichane s krabici otevrenych a tyden odstatych tvaruzku. Jeho zadne kozene GTX boty takto nikdy nesmrdely, ani po trech letech pouziti a nekolikanasobnem "zasmradnuti" kdyz nebyla moznast par dnu je susit a zaparily se.

- jsem tu psal několikrát že jsou cca stejně prodyšný jako všechny membránové boty co jsem kdy měl, prostě jak to má membránu, tak jsou boty cca stejně prodyšné, ale La Sportiva Pamir bez membrány, nebo klasiky C kategorie bez membrány, jsou znatelně prodyšnější
- La Sportiva Trango Cube mam tenhle měsíc přesně dva roky, nachozeno mam v nich už hodně, a že by víc smrděli než jakékoli jiné jsem si nevšiml, před cca 4 měsíci jsem je pořádně zevnitř vypral, a ještě teďka z nich lehce cítím gel na praní, La Sportiva Trango Ice Cube mam od 23.11.2015, mají za sebou v zimě dohromady 20 dní na těžko, a jsou ještě stále lehce cítit novotou
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » úte srp 16, 2016 13:16

mike píše:Prodysnost s tim nutne nesouvisi, spis ta umelina. ... Pripadne, nechytil nejakou plisen? To taky umi smrdet strasne, boty i nohy.
Mne prijde, ze mozna to souvisi s tim, proc se nechteji dobre vysusovat. Jen nevim, co to je :-).
Nevim, jestli na tom ma svou roli lisen nebo ne, ale kdyz si obcas dal na nohy stare boty, tak ten smard zdaleka takovy nevznikl, takze jen nejakou plisni to nebude.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2016 17:01

Muze se to nascitat :) Kdyby ale mel plisen, tak mu smrdi nohy samy od sebe a to i kratce po umyti. S takovym clovekem se neda byt v jedne mistnosti, kdyz ma bose nohy. To byste si asi vsimli. Jen mi to pripomnely ty tve tvaruzky (stare zazitky s koleje ;-)).

BTW, ja jsem tedy kozene boty nikdy odmsradovat nemusel. Obcas jsou po navratu z treku citit (aby ne, kdyz ponozky smrdi pres 3 sacky ;-)), ale staci je nechat par dni vyvetrat na balkone.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » úte srp 16, 2016 17:05

fps píše:tak to pak jedině že bych měl ňáké podivné vložky do bot v těch mích Hanwag Alaska které jsem před cca 5 lety měl? jak je někde uvidím, tak se na ty vložky do bot kouknu

Tezko. Nevsiml jsem si, ze by se u mych 5 paru kupovanych za poslednich 11 let nejak lisily.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod icebreton » stř srp 17, 2016 15:34

apuka píše:@icebeton: jo, stani ma asi pravdu. Myslim si, ze v Tvem pripade by to chtelo vymenit origos vlozku za nejakou jinou, ale nevim, jestli ta ortopedicka je nejlepsi napad. Pokud potrebujes posunout patu vys, tak zkus podpatenku, klidne pod original vlozku, u mne to hodne pomohlo. Jinak si sezen nejakou vlozku do outdoor obuvi, hrubsi pod patou a s lepsim tvarovanim patni casti. Nemusis hned kupovat za tisicovku, pokud Ti sedi, dokonce casto i v LIDLu prodavaji neco, co vypada pouzitelne. A az zjistis, ze to fakt pomaha, tak nebudes litovat si koupit drazsi, jeste lepsi.


Podpatěnku jsem zkoušel, byla to nějaká z Deichmana za cca 160kč, ale zklamalo mě to. Pocit klouzání byl téměř pryč, ale hrozně mi vadil pocit "chůze na podpatku", myslím že to nebylo ani tak těmi dalšími 6mm, ale spíš tím, že ta podpatěnka byla v profilu trojúhelník, takže v nejtlusčí části tam bylo tak 6mm a v nejtenčí cca 1mm. ta šikmina dostávala nohu do nějakého divněho úhlu, kde jsem prostě nebyl schopen dost pevně držet svaly v kotníku a několikrát sem si málem zvrtnul při experimentování kotník! ASi by to chtělo podpatěnku rovnou gelovou placku, ale já už jsem spokojenej s tou ortopedickou která mi skvělě padne.

Někdo tu říká, že ta ortopedická může nějak poškodit nohu. Ale dle mého názoru, pokud skvělě padne tak se nic stát nemůže. S těžkým batohem se podpora příčné klendby bude hodit.
icebreton
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob črc 16, 2016 19:52

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » čtv zář 15, 2016 19:15

Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod kotouczech » pon zář 19, 2016 19:22

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s botami Salewa Crow GTX? Nezkoušel jste je někdo? Pokud ano, jaké se Vám zdály?

Měl jsem pár týdnů LaS Trango TRK GTX, které se mi zdály povedené, jen na mě byly trochu měkké. Bohužel mi byly odcizeny. Nyní už je HUDY nemá ve slevě, takže se koukám i po jiných botách ve stejné cenové relaci, tak kolem 5.000,-

Díky!
kotouczech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 19, 2016 19:07

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » úte zář 20, 2016 14:39

proč to dáváš do tématu "Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže)" když Salewa Crow jsou částečně kožené, a ještě k tomu jsou jen kotníkové, na tyhle dotazy je tady plno jiných témat, třeba tady viewtopic.php?f=6&t=55 a tady viewtopic.php?f=6&t=10627 a tady viewtopic.php?f=6&t=14950
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod kotouczech » úte zář 20, 2016 14:49

Sorry, řešily se tu docela podrobně kotníkové LaS Trango TRK GTX. Tyto boty mi přišli v podobné kategorii. Kožený je podle mě jen ten oranžový lem a zbytek ne, tak jsem mylně usoudil, že by to mohlo patřit sem.
kotouczech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 19, 2016 19:07

Příspěvekod scinkk » úte zář 20, 2016 16:21

Hodis naky info, zkušenost s LaS Trango TRK?
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod kotouczech » úte zář 20, 2016 21:26

Jasně. LaS Trango TRK GTX jsem si koupil na základě tohoto vlákna, kde byly myslím velmi racionálně podpořeny hadrové boty.

Moje předchozí pohory byly Garmont Nebraska GTX, které se po asi pěti letech letos na Balkáně totálně rozlepily. Boty měly spoustu pozitivních vlastností, ale z pořádné kůže - na léto moc teplé, nevětraly a na treku prakticky nestihly nikdy vyschnout. Takže jsem uvítal možnost něčeho sportovnějšího, lehčího, prodyšnějšího.

Trango TRK GTX byly v HUDY asi za 3.300, takže to byla docela jasná volba. Boty mají užší střih, ale kupodivu mi sedly. Spodek jsem nemusel skoro utahovat, byly prostě tak akorát. Oproti těžším koženým botám fajn pocit lehkosti, sportovnosti. Zpracování sice nevypadalo úplně špičkově (tu nit, tu lepidlo), ale řekl jsem si, že jim dám za tu cenu šanci.

Hned na prvním asi 30 km výšlapu mě obě boty dost sedřely vzadu nad patami, což nešlo při chození po doma zjistit a později jsem to řešil náplastmi. Také se hned po desítkách km odlepila ta svrchní igelitová vrstva v místě ohybu od látky, ale vypadlo to, že dále se odlepovat nebude a na funkci to nebude mít vliv. Po asi 200 km vypadala už trochu opotřebovaně žlutá látka na vrchu komínu, nevím, jak moc by tedy vydržela.

Jinak jsem s nimi byl na treku v Alpách ccc 120 km především skála, kameny, šotolina. Potěšila mě prodyšnost. Také o dost rychleji schly než kožené boty přítelkyně. Při dešti se držely, ale když začaly být z cest potoky a prakticky se šlo vodou, tak po čase protekly. Nicméně nenasákly jako kůže a druhý den docela rychle vyschly i na nohou.

Celkově mě podobný koncept pohorky docela nadchnul a k celokoženým papučím bych se zatím vracet nechtěl. Trochu jsem u Trango TRK GTX řešil jen měkkost bot. Mám 100 kg, s batohem o nějakých 12 víc. Podrážka se ohýbala dost lehce, takže trochu jako v lepších teniskách. Prostě kat. B. Na mačky třeba to vůbec není. Na chození po Česku super podle mě.

Kdyby mi boty neukradli, chodil bych v nich dál do roztrhání, což upřímně nevím, za jak dlouho by nastalo :t:t Kdyby byly stále ve slevě, tak bych do nich asi také šel znovu, ale časem bych si pořídil i nějaké tvrdší boty. Takto se zkouším porozhlédnout jinde po něčem tvrdším, protože v ceně okolo 5.000 je k mání více zajímavých modelů.
kotouczech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 19, 2016 19:07

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » stř zář 21, 2016 0:38

kotouczech píše:Při dešti se držely, ale když začaly být z cest potoky a prakticky se šlo vodou, tak po čase protekly.

Kudy protekly? Pres svrsek a membranu? To by bylo hodne spatne... Nenateklo ti tam spis horem?

kotouczech píše:Kdyby mi boty neukradli...

Ciste pro zajimavost, kde ti je ukradli? Nejak nechapu, ze nekdo muze ukrast nosene boty :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » stř zář 21, 2016 7:13

kotouczech píše:Zpracování sice nevypadalo úplně špičkově (tu nit, tu lepidlo)... Také se hned po desítkách km odlepila ta svrchní igelitová vrstva v místě ohybu od látky, ale vypadlo to, že dále se odlepovat nebude a na funkci to nebude mít vliv. Po asi 200 km vypadala už trochu opotřebovaně žlutá látka na vrchu komínu, nevím, jak moc by tedy vydržela.
Vitej do klubu. Takze u LS je ta "divna" kvalita posledni dobou asi spise norma nez vyjimka :twisted: . Podle mne ten odlepeny "igelit" na "funkci" vliv mel, mozna i dost velky, hlavne co se tyce vydrze a odolnosti. Soude alespon podle toho, jak si toho u LS vazi jako technologickou vymozenost.
kotouczech píše:Nicméně nenasákly jako kůže a druhý den docela rychle vyschly i na nohou.
Rekl bych, ze presneji to bylo prave proto, zes je mel na nohou - Boty (hlavne s GTX) tak schnou nejrychleji.
Naposledy upravil apuka dne stř zář 21, 2016 13:06, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod scinkk » stř zář 21, 2016 8:16

kotouczech: dik za info, uzitecne. :smt023
po desítkách km odlepila ta svrchní igelitová vrstva v místě ohybu od látky

jj toho se bojim od doby co jsem je videl v obchode, tusim, ze jsem to tu i psal :) netusim proc to tam je, trango cube to nemaji.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » stř zář 21, 2016 8:20

Trango Cube tam majú obsádzku.

Inak samotné odlepenie tej priesvitnej vrstvy by som za problém nepovažoval. Veď ak je nosná koža, tak je väčšinou prišitá tiež len na okrajoch, a medzi švami sa niekedy pri ohybe vlní takisto.

Problém by bol, keby to bolo predraté, resp. keby sa v tom zvlnení urobila diera.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » stř zář 21, 2016 11:55

Jenomze se to muze odlepit tak (a ja bych se toho dost obaval, kdyz se to odlepi i jinde), ze se prave vytvori dira napr. pri kraji nebo pri zakopnuti o ostrejsi skalu v tom zvlneni. A kdyz je tam dira, asi si umis predstavit, co by udelal maly ostry kaminek usazeny presne v ohybu, kde se kazdym krokem pritlaci a mirne posune... Udela to paseku i za par km chuze, bohuzel Ty si to vubec ani nemusis vsimnout. A takto predrene boty tezko vyreklamujes.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod kotouczech » stř zář 21, 2016 12:30

mike píše:kotouczech píše:
Při dešti se držely, ale když začaly být z cest potoky a prakticky se šlo vodou, tak po čase protekly.

Kudy protekly? Pres svrsek a membranu? To by bylo hodne spatne... Nenateklo ti tam spis horem?

kotouczech píše:

Přes boty skoro proudem tekla voda, ale ne přes vrch. Myslím si, že to proteklo přes membránu, kolem jazyka, ale můžu se samozřejmě mýlit, v tom hnusu jsem jsem se zapomněl přesně soustředit :)

mike píše:kotouczech píše:
Kdyby mi boty neukradli...

Ciste pro zajimavost, kde ti je ukradli? Nejak nechapu, ze nekdo muze ukrast nosene boty

Bohužel mi vykradli auto a sebrali, co našli ](*,)

apuka píše:kotouczech píše:
Nicméně nenasákly jako kůže a druhý den docela rychle vyschly i na nohou.
Rekl bych, ze presnejsi to bylo prave proto, zes je mel na nohou - Boty (hlavne s GTX) tak schnou nejrychleji.

JJ. Přítelkyniny kožené boty vysychali mnohem déle, byly dost nasáklé. Ale asi špatně ošetřené. Což je zase věc, kterou u Trango TRK řešit člověk nemusí.

wawrik píše:Inak samotné odlepenie tej priesvitnej vrstvy by som za problém nepovažoval. Veď ak je nosná koža, tak je väčšinou prišitá tiež len na okrajoch, a medzi švami sa niekedy pri ohybe vlní takisto.

Sice k tomu došlo dost rychle, ale taky bych to na problém ve funkčnosti neviděl.
kotouczech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon zář 19, 2016 19:07

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Lavergne » stř zář 21, 2016 12:31

A co dámské - potřebuju, aby vydržely a nepromokly, ani při brodění..... Preferuji lehčí botu, ale zároveň půjdu náročný terén. Líbí se mi tyto - máte s nimi někdo zkušenost?


Meindl Litepeak Lady GTX
http://www.meindlboty.cz/detail_produkt ... rodukt=452

Trango TRK GTX Women
http://www.hudy.cz/turisticka_obuv_dams ... fjord.html

Nebo klidně dejte tip na jinou ozkoušenou - moje váha 50 Kg + batoh
Lavergne
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 20, 2016 10:00

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » sob říj 15, 2016 14:09

Kupil som La Sportiva Trango TRK, su fakt dost pohodlne, uz sa tesim kedy ich vyskusam v praxi :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » stř lis 2, 2016 19:35

Tak koukam, ze s climbing zone u LS Trango Cubu ma problem vice lidi (uzivatelske hodnoceni u REI.com, omlouvam se za anglictinu):
Durability is a concern. I've only used these for two days and the front "climbing zone" area is already showing significant wear.

However, the 'climbing zone' rubber up front is butter soft and extremely thin. I wore through the toe rubber of the boots after fewer than 10 days of granite and slate backpacking in the alpine. The rest of the boot was still in good shape, but the sole was gone and I could see the stitching of the upper showing between the rand and the sole. I understand the use of sticky rubber in the toe area, but it limits the life of the boot to one or two hard trips on abrasive rock. Not acceptable.

Zacinam chapat, proc na primy (opakovany s ujistenim - na prvni odpoved odkazujici s reklamaci na prodejce - ze se neptam na reklamaci ale abych vedel, jestli ma smysl znovu koupit stejne boty) dotaz, jestli extremne rychle mizici climbing zone je obecna vlastnost podrazky nebo jen spatne serie uz zadna odpoved od LS neprisla...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » stř lis 2, 2016 19:42

Taky napad ptat se na neco, co je evidentni ;-) Njn, nekteri vyrobci nechapou, ze mene je nekdy vice a preplacanost skodi. Sam si boty s climbing zone nekoupim, jelikoz spicky mi i normalne ubyvaji docela rychle (zakulati se).

V tech komentarich jsem nasel neco pro grca:
The Trango Cube GTX Mountaineering Boots are vegan. They will work for you if you are looking for a vegan mountaineering boot.
:D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod booze » stř lis 2, 2016 20:45

@apuka ](*,) jsem si je chtel po novem roce taky poridit, ale asi kaslu na to a vymenim jeste jednou podrazku na HWG.
@mike jeste bych doplnil "homeopaticka" :P
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » čtv lis 3, 2016 7:48

To tie boty zeru ci co? :D

Na Trango TRK je climbing zone rovnaky ako cela podrazka, co sa tyka gumy. Aspon na omak/tvrdost. Vypada to na stejnou gumu na celej podrazke, a vpredu len vyrazeno CLIMBING ZONE, tak som zvedavy jak dlho to vydrzi...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » čtv lis 3, 2016 10:41

- taky nechápu jak můžou tak rychle zlikvidovat špíčku, ale je fakt že climbing zone odchází rychleji než zbytek podrážky, taky bych raději kdyby na La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube byla normální špička se vzorkem, ale to už jsem tady psal před cca dvěma roky
- první tři dny chození mají za sebou moje nové La Sportiva Trango Cube, a jsou úplně stejné jako moje 26 měsíců staré La Sportiva Trango Cube, akorát jsem koupil žluté, jiné barvy bohužel nejsou k dostání ani u výrobce, jediné v čem jsou trochu jiné, tak v tom, že mají po stranách volnější hadrové GTX futro než staré La Sportiva Trango Cube a i La Sportiva Trango Ice Cube, ale není to nic co bych neměl i na jiných botách
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » čtv lis 3, 2016 12:34

Mne trochu zarazi, ze ty Cuby jsou uz dobrych par mesicu v jistych velikostech nedostatkove zbozi. Nejenom v CR/SK ale i v A, D, prakticky vsude, i u vyrobce, nedaji se ani objednavat....
V Hudy mi rekli, ze u LS se objednava dopredu na sezonu, LS vyrobi neco podle objednavek a potom sluss... Toto se mi ale moc nezda.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


PředchozíDalší

Zpět na Boty