Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » čtv lis 3, 2016 20:16

To je potom docela zajimavy vyrobce... Posledni pulrok jsem koukal ze napr. 12-ka (47) byla pouze vyjimecne skladem v nabidce eshopu v A a D, o CZ (kde v Hudy meli tri pary v cele republice, z toho jeden naprosty zmetek, druhy jsme vyreklamovali) a SK ani nemluve. Soucasna situace neni o mocc lepsi. Takze pokud je LS jedno, ze shanka je, ale jim se nechce (nebo nemaji kapacitu) vyrabet dalsi varku, mi neprijde uplne prirozene. I kdyz, Taliani, no....
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pon lis 7, 2016 15:40

Pět dní jsem nachodil v botách Asolo Freney XT MM, takže mohu o nich něco napsat, i když nevím jestli si je někdo kdo čte OF koupi potom co jsem tady o nich napsal, a možná i potom co o nich napíši i tady.

- velikost 47 EU váží 1598 g, takže jsou o cca 200 g lehčí než třeba La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube, ale při chození bych rozdíl bez zvážení jednotlivých bot nepoznal
- velikost, tvar, i mi seděli stejně skvěle jako La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube
- jsou stejně skvěle pohodlné jako La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube
- tvrdost mají jako La Sportiva Trango Alp, podrážka B/C, kotník B, v kotníku jsou pro mně moc měkký, i kdybych je úspěšně nevyreklamoval, tak bych je pro nedostatečnou tvrdost prodal, La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube drží nohu znatelně lépe
- pár hodin jsem v nich chodil při cca +20°C, než jsem vystoupal od vlaku výš kde už bylo chladněji, a že Gore-Tex Insulated Comfort lepé izoluje je celkem znát, ne že by se mi v nich za tak krátkou dobu zpotila noha, ale Gore-Tex Insulated Comfort o dost lépe drží teplo než Gore-Tex Performance Comfort, takže bych to viděl na ideální teplotu při chození od cca +10°C níž, stejně jako u La Sportiva Trango Ice Cube který mají taky Gore-Tex Insulated Comfort, v těch jsem ale při +20°C nechodil, ale chtěl jsem to zkusit, takže už nemusím
- co mně u Asolo Freney XT MM hodně zklamalo, tak to, jak hodně pomalu schne svršek, schne cca stejně špatně jako nacucaná kůže, jsou to hlavně ty častí na jazyku, a na venkovní straně boty které jsou z drsnějšího materiálu, viz. foto příloha, tato místa neuschla ani po mnoha hodinách bez deště, a i ráno byla lehce navlhlá, tohle se nedá s La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube vůbec srovnávat
- celí den jsem v nich chodil v hodně špatném počasí, déšť, sníh, teplota okolo nuly, velká vzdušná vlhkost, a večer jsem měl hodně mokré ponožky, takhle mokré ponožky jsem měl naposled když jsme nosil celokožené boty, které byli intenzivně napatlaný SnoSealem, bych to neviděl na to že to bylo díky Gore-Tex Insulated Comfort, ale spíš to bylo tím, že byl svršek bot Asolo Freney XT MM hodně nacucán vodou, a tím byla prodyšnost v háji, v La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube jsem chodil celí den i v horších podmínkách, a takhle mokré ponožky jsem nikdy neměl, a to ani ve dva roky starých La Sportiva Trango Cube
- a pak mi na nich taky vadilo to, jak se protáčí háčky na tkaničky, viz. foto příloha, jsem si hned vzpomněl na Hanwag Alaska, u nich to bylo to samé, pro někoho se to může zdá jako drobnost, ale když si od toho odvyknet, tak jako třeba u La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube, tak pak vadí i tato drobnost, obzvlášť u bot za 8000 kč
- takže jsem zase zakoupil La Sportiva Trango Cube
Přílohy
14.jpg
15.jpg
16.jpg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pon lis 7, 2016 17:36

fps píše:nevím jestli si je někdo kdo čte OF koupi potom co jsem tady o nich napsal, a možná i potom co o nich napíši i tady.

Mne bys teda odradil dostatecne ;-) Zvlast sklony k navlhani a malou prodysnosti, to je u mne konecna.

Akorat nechapu, ze sis je vubec koupil. Jsou to Cckove boty na lezeni a VHT nad tvoji hranici (snih, led, teren mimo stezky). Nic na turistiku.

fps píše:tvrdost mají jako La Sportiva Trango Alp, podrážka B/C, kotník B, v kotníku jsou pro mně moc měkký

Ach jo, uz zas... Nic jako kotnik B neexistuje. Kategorie je dana ciste podrazkou a konstrukci. Tady tvrdi C a podle typu bych jim veril spis, nez tobe. Ono se to pozna hlavne v mackach, B/C se pri stoupani na prednich hrotech jeste prohyba, C uz by moc nemelo, D vubec. Tvrdost podrazky ale neni tvrdost doslapu, to je neco jineho.

Kotnik chapes uplne spatne. Moderni boty a zvlast ty na lezeni maji kotnik co nejvic pohyblivy a je to plus. Kdyz v mackach traverzujes strmejsi svah, noha se poklada tak, aby byly vsechny hroty v kontaktu s povrchem. Coz znamena vyhnout kotnik do strany a dobra bota ti to umozni. Driv to tak nebylo, ale to byl nedostatek, ktery vyvoj prekonal. O lezeni ani nemluve, tam potrebujes pohyblivost ve vsech smerech. Bota te ma podrzet az v situaci, kdy by doslo ke zraneni.

fps píše: a pak mi na nich taky vadilo to, jak se protáčí háčky na tkaničky, viz. foto příloha, jsem si hned vzpomněl na Hanwag Alaska, u nich to bylo to samé, pro někoho se to může zdá jako drobnost, ale když si od toho odvyknet,

Mozna to tak u Alasek kdysi bylo, ale uz davno ne. Mne se teda hacky neprotaci, maximalne se nekdy o kousek pohnou, coz se srovna samo pri zavazovani boty.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » pon lis 7, 2016 18:51

S nasakavosti vodyto asi bude nit co delat s tym kevlarovym Schoelerem....

Ale sranda je, ze kdybys Ti mel synove Cuby, psal by si hodne podobnou stiznost ohledne nasakavosti a nevysusovani jako ted o Freney :D. Jen doufam, ze se Tve nove Cuby budou chovat jako Tvoje stare, ne jako synove. Vypada to tak, ze ty technicke materialy jeste nejsou moc dobre zvladnute a kvalita je hodne kolisava.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod scinkk » pon lis 7, 2016 19:44

Nic na turistiku.

No to ale plati i na Cubey ne? :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pon lis 7, 2016 20:01

Vsak jo, maji climbing zone pro lezce a to je evidentni minus pro turisty ;-) Jinak ale vypadaji univerzalneji, nez tyhle.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Will » pon lis 7, 2016 20:29

Náodou jsem našel plastáky od AKU, s tím že to už budou spíče C/D - D na automaty
http://www.campsaver.com/sl-pro-ii-gtx- ... boot-men-s
Carpe diem!
Will
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned pro 27, 2015 19:41

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Pierre111 » pon lis 7, 2016 22:58

Hmm tak to moc rad nectu. Shanim zrovna boty na VHT, na poloautomaty. Chodim ledy s mackama, trochu lezeni. Musi byt ale i pohodlne, aby se v nich dala ujit nejaka vzdalenost. Po tom co si tu nekteri stezovaly na La sportiva Cube byly Asolo Freny muj dalsi typ. Koukam ale ze kvalita nic moc za ty penize. Meli by jste treba nejake dalsi typy ,
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod remy77 » úte lis 8, 2016 0:36

remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Pierre111 » úte lis 8, 2016 9:04

remyy77: po těch jsem taky koukal ale kde e koupit a vyzkoušet ? Pak jsem ještě uvažoval o:
Scarpa rebel Gtx http://scarpa.it/
Zamberlan Dufour http://www.zamberlan.com/product/475130 ... black-grey
případně Zamberlan Fitz Roy http://www.zamberlanusa.com/catalog/ind ... 45&idcat=1

Má někdo nějaké zkušenosti nebo doporučení ?
Pierre111
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: stř bře 4, 2015 13:56

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod vonkreuz » úte lis 8, 2016 10:47

Pierre111 píše:remyy77: po těch jsem taky koukal ale kde e koupit a vyzkoušet ?
Alpha Sport (dovozce Garmont na Slovensko) - jejich vlastní pobočky Bratislava, Pov. Bystrica, Žilina (centrála) a Martin. A pak další obchody na Slovensku kam dodává (minimálně AV Sport v Námestove nebo Sport Rysy v Blavě a Popradu. Prostě si uděláš výlet na Slovensko, s Jančurákem za pár korun.
Jen pozor...
vonkreuz píše:
vonkreuz píše:Garmont Tower Extreme FX. Nebo tak nějak. Žlutá barva. Jsou zateplene a celkem lehké.
Zde: http://www.avsport.sk/?p=productsMore&i ... extreme-lx
Tak jsem tyhle boty zkoušel. Ráno a pak i odpoledne a na muj vkus mají užší kopyto. Třeba LaSportiva mi sedí z vyšších bot všechno a všechno 46EU, ale tyhle Tower Extreme FX jsou pro mně dost úzké, hlavně ve špičce.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » úte lis 8, 2016 18:01

mike píše:Akorat nechapu, ze sis je vubec koupil. Jsou to Cckove boty na lezeni a VHT nad tvoji hranici (snih, led, teren mimo stezky). Nic na turistiku.

- mně zajímá jak se v nich chodí v reálu, a ne to jak vypadají, barvičky, a nebo to že mají na patě drážku na mačky mně vůbec nezajímá, pro mně jsou Asolo Freney XT MM vhodné boty i na turistiku mimo stezky, a to i u nás, ale díky menší tvrdosti v kotníku jsou vhodné spíš pro lidi který méně váží

mike píše:Ach jo, uz zas... Nic jako kotnik B neexistuje. Kategorie je dana ciste podrazkou a konstrukci.

- ach jo, tak znova, je mi celkem jedno jestli existuje relativně oficiální označení bot podle tvrdosti kotníku, a nebo podle toho jak se chová podrážka v mačkách, boty musím v tvrdosti někam zařadit, jinak nemá cenu o tom ani psát, že jsou boty tvrdý a nebo měkký nikomu nic neřekne
- já rozlišuji u bot tvrdost v kotníku (jak moc čí málo drží kotník), tvrdost podrážky (jak moc či málo se ohýbá podrážka), a tvrdost směsi ze které je udělaná podešev, já potřebuji všechno tohle v kategorii B/C

apuka píše:Ale sranda je, ze kdybys Ti mel synove Cuby, psal by si hodne podobnou stiznost ohledne nasakavosti a nevysusovani jako ted o Freney :D. Jen doufam, ze se Tve nove Cuby budou chovat jako Tvoje stare, ne jako synove. Vypada to tak, ze ty technicke materialy jeste nejsou moc dobre zvladnute a kvalita je hodne kolisava.

doufám že na tom budou stejně jak 26 měsíců staré La Sportiva Trango Cube, a 12 měsíců staré La Sportiva Trango Ice Cube, až je pořádně ozkouším, tak sem samozřejmě napíši jak na tom jsou

Pierre111 píše:Meli by jste treba nejake dalsi typy

když si tohle téma pročteš, tak tu najdeš víc odkazů na jiné "Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C", já budu jen rád když zkusíš i jiné, a pak tady o nich napíšeš, ale já už asi jiné zkoušet nebudu? na několik let mám v čem chodit, mám dvoje La Sportiva Trango Cube, a jedny La Sportiva Trango Ice Cube
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » úte lis 8, 2016 18:47

fps píše:- mně zajímá jak se v nich chodí v reálu, a ne to jak vypadají, barvičky, a nebo to že mají na patě drážku na mačky mně vůbec nezajímá, pro mně jsou Asolo Freney XT MM vhodné boty i na turistiku mimo stezky, a to i u nás, ale díky menší tvrdosti v kotníku jsou vhodné spíš pro lidi který méně váží

Nejde prece o barvicky, ale o konstrukci. Boty s drazkou na macky obvykle maji vyztuhu v podrazce, aby se neprohybaly, takze se v nich blbe chodi po upravenych stezkach. Jsou dobre na chozeni v mackach, ale na beznou turistiku moc ne. K cemu jsou vhodne obvykle pise vyrobce a tady je to celkem jasne.

fps píše:- ach jo, tak znova, je mi celkem jedno jestli existuje relativně oficiální označení bot podle tvrdosti kotníku, a nebo podle toho jak se chová podrážka v mačkách, boty musím v tvrdosti někam zařadit, jinak nemá cenu o tom ani psát, že jsou boty tvrdý a nebo měkký nikomu nic neřekne

Jenze kdyz pouzivas oficialni znaceni jinak, nez se normalne pouziva, tak tim lidi akorat zmates.

fps píše:- já rozlišuji u bot tvrdost v kotníku (jak moc čí málo drží kotník), tvrdost podrážky (jak moc či málo se ohýbá podrážka), a tvrdost směsi ze které je udělaná podešev, já potřebuji všechno tohle v kategorii B/C

Klidne si rozlisuj, ale nepouzivej k tomu oficialni znaceni, ktere znamena neco jineho. Opravdu mates lidi a navic to s tim kotnikem vidis uplne spatne, to je ciste tva osobni vec a vyrobci to vidi jinak. Jak uz jsem psal, dneska se snazi delat kotnik co nejpohyblivejsi i u nejtuzsich bot. Protoze to ma smysl a protoze je to vyhoda. U techto to tam mas primo napsane:
Technický střih s volným kotníkem a „V“ vykrojením zadní komínové části pro usnadnění sestupu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod vonkreuz » úte lis 8, 2016 19:01

Mike ma pravdu. :supz: Lezeni a náročná VHT v "lyžácích" s pevným kotníkem a B/C botě s pohyblivým kotníkem je jednoznačně ve prospěch B/C.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » úte lis 8, 2016 19:14

Vsak proto taky maji dnesni C/D a D boty od LaS 3D Flex kotnik pro zvyseni pohyblivosti. Jsou minimalne tak pohyblive, jako B/C kozene boty, ale mozna i trochu vic.

Navic si myslim, ze moc pevny kotnik je spatne a je to v podstate jen historicka vec, protoze driv to jinak neslo nebo neumeli. Kotnik se musi hybat, jinak svaly kolem nej zlenivi a pak bude nachylny na zraneni. Kdyz jsem mel kotnik zlomeny, tak mne ortoped varoval, at po sundani sadry nenosim pevnou ortezu moc dlouho, maximalne mesic a pak uz jen "ponozku" na zpevneni, kdyz to bude nutne. Protoze kotnik se musi rozhybat a svaly posilit.

Teda, na lyzovani je pevny kotnik spravne, tam jsou moc velke sily, ale o tom tady rec neni ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Will » čtv lis 10, 2016 19:09

Docela mně lákají ty Garmont TOWER EXTREME LX GTX na zimní lezení po horách, někdo ze zkušenostma ?
odkaz http://www.garmont.com/en/catalogo/moun ... eme-lx-gtx
Carpe diem!
Will
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned pro 27, 2015 19:41

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » čtv lis 10, 2016 19:24

Teda, fascinuje mne, kolika ruznymi zpusoby se da vyrobit nefunkcni odkaz, kdyz snaci nic nevymyslet a forum to udela spravne samo #-o Opraveno.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » úte lis 22, 2016 16:35

viewtopic.php?p=465766#p465766 tady jsem napsal o tom jak dopadlo nové podražení La Sportiva Trango Cube, jsem zvědav jak dlouho vydrží, a kolik dalších podražení La Sportiva Trango Cube zvládnou než se rozpadne mezipodešev nebo svršek, ale zatím vypadají hodně dobře
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » čtv pro 1, 2016 10:56

objevil jsem La Sportiva Trango Cube Highlander, to mně docela štve po tom co jsem nedávno koupil druhé žluté La Sportiva Trango Cube, barva je decentní, a vypadá to že nemají climbing zone
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » čtv pro 1, 2016 11:36

pane boze, to je vazny kandidat na najhnusnejsiu botu aku som kedy videl! :vom:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » čtv pro 1, 2016 13:06

@fps: teda nevim, na co jsi se tam koukal, to jsou uplne normalni Cuby, jen barva je "Highlander" (podle fotky souhlasim s grcem, ze je docela hnusna), podrazku ale ma naprosto stejnou (podle nazvu a hlavne i obrazku) jako zlute nebo modre Cuby - tj. vcetne climbing zone.

Jinak se Te chci uz davneji zeptat - u tech reklamovanych Freney ty "diry" ve vlozce byly pouze ve vlozce nebo byly zpusobene propadem podesve pod vlozkou?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » čtv pro 1, 2016 18:31

Je to tak hnusne, ze i server odmitnul ukazat obrazek a musel jsem si to najit jinde :twisted:
Kód: Vybrat vše
Error: can't load gallery - incorrect data object
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49368
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » čtv pro 1, 2016 20:45

@mike: jo tiez mi to neslo :mrgreen:
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » čtv pro 1, 2016 21:32

To mne taky ne, ale stacilo kliknut na seznam bot v ceste nad chybovou hlaskou a najit si Cuby. Tam byla fotka v dostatecne velikosti na odpuzeni :-).
Jinak pro fps: kdyz ten nazev zadas do googlu, dostanes se k obrazkum cloveka, ktery si to koupil a ofotil z ruznych stran. I podrazku zespodu, kde vepredu zari hezky do gumy vyrazeny napis - "CLIMBING ZONE" :wink: . Takze zadny smutek!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát pro 2, 2016 10:29

- mně se libí víc než žluté nebo modré, ale je snad jasné že bych raději chtěl celé tmavohnědé, nebo tmavošedé
- u mně taky "Error: can't load gallery - incorrect data object", ale když jsem je objevil, tak tam byli dva obrázky, jeden byl podrážky bez climbing zone, byla to podrážka co je u těchto La Sportiva Trango Cube
- když koukám na tuhle fotku modrých La Sportiva Trango Cube, tak to vypadá že jsem na nich taky neměl climbing zone, proto mi tak dlouho vydržela špička, oproti špičce s climbing zone, a jak to vypadá, tak nejnovější La Sportiva Trango Cube už zase nemají climbing zone, i když v popisu mají napsáno climbing zone? jsem docela zmaten, až bubu doma, tak se kouknu na žluté La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube jestli mají climbing zone, normálně si nejsem jist
Naposledy upravil fps dne pát pro 2, 2016 11:13, celkově upraveno 2
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát pro 2, 2016 11:00

apuka píše:Jinak se Te chci uz davneji zeptat - u tech reklamovanych Freney ty "diry" ve vlozce byly pouze ve vlozce nebo byly zpusobene propadem podesve pod vlozkou?

asi to bylo jen na vložkách do bot, na stélce jsem nic nenahmatal, ale moc jsme to nezkoumal, prostě jsem je zdárně reklamoval
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » pát pro 2, 2016 11:28

Nechci Ti brat iluze, ale vyrazeni napisu "Climbing zone" je moda posledni doby. Coz ale neznamena, ze predtim na podrazkach climbing zone nebyly. U tech Cubu urcite byly od zacatku a asi i budou az do konce, ponevadz na urceni, co pise vyrobce je to hodne velka vyhoda. Na druhe strane je docela mozne, ze zmena nebyla jen ve vyrazeni napisu ale i ve zmene slozeni materialu, takze na modrych jsi mohl mit jiny, tvrdsi a trvanlivejsi material, na zlutych mekci, rychle odchazejiici. No a kdo vi, co bude na tech novych...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16556
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát pro 2, 2016 12:03

časem poznám zda mi špička na žlutých vydrží stejně dlouho jako na modrých, jsem zvědav, když srovnám tyto fotky, tak se mi špička zdá rozdílná, a to nejenom v nápisu climbing zone, i pata je trochu jiná
Přílohy
S CZ.jpg
Bez CZ.jpg
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod booze » ned pro 18, 2016 18:17

Chara-din píše:Sleva 1000 Kč v Hudy rozhodla. Trango TRK jsou doma. Po vzoru Apuky dám pár fotek a krátký komentář pro ty, jenž váhají a nemohou boty vyzkoušet. Pro srovnání jsem je nafotil s LaS Pamir Leather.

První důležitá věc je, že můj dojem ohledně velikosti byl správný. Trango TRK mi sedí ...

Poprosim nejake zkusenosti, zhodnoceni po pul roce. Spis me zajimaji zavady. dekuji
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod booze » pon pro 19, 2016 18:58

Ma nekdo jiny nejake dlouhodobejsi zkusenosti s La Sportiva Trango TRK? Myslel jsem, ze boty budu kupovat po novem roce, ale musim to stihnout do konce tydne. Dekuji
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

PředchozíDalší

Zpět na Boty