Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 17:08

@pp: proti wawrikovi jsi tlustoch i ty :P

72 kilo (na 180) jsem mel naposled nekdy v 18. Ted mam o 20 kilo vic a 10 dolu by fakt neuskodilo. Akorat si kvuli tomu nehodlam jako ty poridit manzelku, co neumi varit :P Navic by to nepomohlo, jelikoz jsem se mezitim naucil varit sam, coz mozna bude jadro problemu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 17:12

ale učí sa.... po 27letech vztahu sa to občas dá už i žrať... :supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 17:13

Tak bacha abys nezacal tloustnout ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod pavproch » pon říj 6, 2014 17:14

jak já, ale moja tasemnica .... :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pon říj 6, 2014 18:17

mike píše:Ta bivakovaci bouda je asi v jake vysce a jak vypada? Nemas fotku? Mam tu neco na mape v 1872 metrech. Mohla by se hodit, protoze kdyz prijedu k veceru do Mallnitz, na Celer Hutte je to docela daleko a tohle by bylo skoro idealni.
Fotku búdy nemám, ale je to obyčajná mrňavá drevená chatka. Stará. Bola otvorená, ale dovnútra som nepozeral, pôsobila dosť špinavo. Búda je presne tu a podľa mňa je to skôr okolo 1950 m. Z Mallnitzu na Schwussner hütte je to peši ešte tak 1,5-2 hoďky po asfalte.

mike píše:Nechci ti kazit radost, ale uplne presvedcivy mi ten test neprijde. Kdyz je kosa, neni ze snehu zdaleka tolik vody, jak bylo na tom svahu, cos problem zaznamenal. Takze se to ted projevit nemuselo.
Nuž, úplne tento postoj nechápem (myslím, že je najmä po tej chôdzi vo vode po kotník dokázané pomerne jasne, že topánky netečú), na druhej strane nie je mojim cieľom presviedčať nepresvedčiteľných. Tie boty si s pokojným svedomím zoberiem na Island a ostanem v suchu.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pon říj 6, 2014 18:35

Jo, to bude ono. Tam by melo jit prespat i venku, ne? Myslim nejake rovne misto na trave. Pripadne i u Schwussner Hütte, kdybych prijel pozde.

No, prislo mi, ze dovnitr teklo pri kopani stupu kdyz se voda natlacila do skviry ve spicce. Kdyby tam teklo i normalne, tak na to prijdes i v umyvadle. Mne ale nepresvedcuj, podstatne je, zes presvedcil sam sebe ;-) Na Island si vem neco na prelepeni spicky (naplast, kobercovku...) kdyby nahodou, to by melo uplne stacit. Asi takhle: jestli je tam problem, tak se casem stejne projevi, jestli neni, tak tim lip pro tebe.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pát říj 10, 2014 8:29

Kopania stupov si tie boty pod Ankogelom užili asi trikrát viac, ako za celý víkend predtým. Jednoducho úplne všetko ukazuje na to, že som sa zľakol obyčajnej kondenzácie a nedošlo mi to. Tak si tie poznámky o presviedčaní samého seba môžeš odpustiť :wink:

Pri tej chatke sa mi zdal byť terén dosť nerovný, aj v tesnej blízkosti stien. Ale možno si to len nevybavujem dobre, starú fotku som nenašiel. Až po chatku rovné miesto nenájdeš, a nad chatkou len ťažko. V každom prípade križovatka 519 a 502 asi o hodinu (600 výškových metrov) vyššie je v krásnom závetrí, terasovitá priehlbina s priemerom asi 10 m a hĺbkou vyše metra. Na zemi vodorovné hladké skaly.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát říj 10, 2014 11:52

mike píše:Doufam, ze jsme neprisli o fps, ktery tam nekde bloudi ;-)

už jsem tady, byl jsem na západ od Mallnitz, na Goldberggruppe od 3.10. do 8.10., celých šest dní bylo ideální počasí, polojasno až skoro jasnou, bez deště či sněžení, akorát jednu necelou noc pěkně pršelo, a foukal slušný vítr, občas taky byli vrcholky v mlze, ale jinak nádhera, poslední den když jsem odjížděl, tak pěkně skákal tlak vzduchu, za hodinu 3-4 hPa, a začalo hodně foukat, bylo jasně patrné že se mění počasí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pát říj 10, 2014 15:21

@wawrik: OK, uz to nebudem rozebirat ;-) Kdybys nahodou casem zmenil nazor, napis to sem, prosim.

Aha, diky, to spis vypada na Schwussner Hütte, tam se urcite nejaka loucka nebo veranda vhodna k prespani najde, ne? Rozcesti si matne vybavuju, ale to je opacnym smerem a kdyz uz bych dosel tak vysoko, tak bych asi sel az na Celer Hutte. Po prijezdu uz je to moc daleko, vetsinou byvam unaveny a nevyspaly a idealni jsou tak 2 - 3 hodiny chuze a maximalne 800 vyskovych metru, stejne uz je konec za tmy. Pakrat jsem dosel z Mallnitz az na Artur von Schmid Haus, ale tam se jde po ceste asi az do 1600 a dal je slusna stezka. I tak jsem tam byl az za tmy.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pát říj 10, 2014 15:23

@fps: no, ja si pod pojmem idealni pocasi predstavuju neco trochu jineho, nez bylo videt na webkamerach, ale hlavne, ze se ti to libilo. Kdyz tak k tomu neco napis v to puvodnim vlakne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát říj 10, 2014 16:26

tak to já mam nejraději polojasno, případně oblačno, nepere tak šíleně slunce, jasno tedy vůbec nemusím, obzvlášť na horách
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pát říj 10, 2014 16:30

A to ja zas jo. Zvlast na podzim. Ve dne 20 stupnu na tricko s kratkym rukavem, v noci tesne pod nulou a hvezdy. I v lete je to fajn, kdyz je clovek nad 3000, to taky neni zadne horko.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pát říj 10, 2014 17:05

mike píše:@fps: no, ja si pod pojmem idealni pocasi predstavuju neco trochu jineho, nez bylo videt na webkamerach
Pozor, on bol bordel iba okolo Mallnitzu. Keď som vyšiel do sedla Feldseescharte alebo Hagener Hutte, na druhej strane bolo (skoro) azzuro.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » pát říj 10, 2014 17:31

Aha, to je neovykle, vetsinou byva na jihu pekneji, nez na severu. Ale vlastne jo, v predpovedi byl foehn od jihu a pak se mraky drzi pred hrebenem, pripadne se vali pres nej. Tady je to docela pekne videt, nejlip asi pondelni zaznam ke konci, dost dobry.

Sel jsi od Hagener Hutte k Feldseescharte? Jak ten usek vypada?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pát říj 10, 2014 17:45

Nie, najprv naťažko s malým na Hagener hutte, potom od parkoviska pri Jamninhutte naľahko v rámci tréningu na Feldseescharte. Časť hrebeňa pri Hagener Hutte bola komplet v mraku, viditeľnosť pár metrov.

Inak pri horárni za Mallnitzom, kde sa platí mýto za cestu ku parkovisku pri Jamninhutte, sme mali veselú príhodu s prasatami z miestnej farmy :-)
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod zajcev » čtv říj 23, 2014 17:17

Nechal som sa ukecat Wawrikom a Fps :prayer: a tiez som si kupil La Sportiva Trango Cube (povodne som chcel Karakorum Trek GTX), zatial dva vyjazdy do Tatier tak mozem dat prve poznatky:
- mozem potvrdit, ze pokial sadnu v predajni sedia paradne, bez ziadneho rozchadzania hned 2 dni pomerne natazko absolutne bez otlakov atd (treba sa trochu pohrat so snurovanim, ale to s kazdymi), subjektivne sa mi zda ze proti predajni malinko "povolili" a sa vytvarovali podla nohy
- tvrdost podla mna uplne v pohode aj na neskalnaty teren a asfaltove nastupy/navraty (ktore su pre mna vrazda v C-eckovych Hanwag Friction)
- mechanicka odolnost je paradna, dostali celkom slusne na hubu v sotoline a sutroch a dohromady nic na nich
- mali sme sucho, takze jediny test nepremokavosti bolo postatie v plese, tazko robit zavery
- proti Meindlom Air Revolution 3,1 sa mi zdala vacsia vlhkost vo vnutri, vyskusam ine kombo ponoziek a sa uvidi, co ma vsak milo prekvapilo, ze smrdia len minimalne (cakal som presny opak)
- chvilu odskusane poloautomaty macky, sicko OK, ale bola to ozaj chvila
- isli sme kratky usek v snehu, tu kym sme si obuvali macky sa mi zdalo, ze noha pri stani v snehu v nich bez aktivity cosi rychlejsie zachladne, ale zase ked sme sa pohli v poho (opat mozno otazka ponoziek, mal som "letne" kombo s coolmaxami na spodku)
- mierne ma iritovalo, ze pomalicky povolovali snurky, musel som ich priebezne dotahovat

Toz asi tak, zatial tiez rozhodne odporucam \:D/, pokial teda psychicky unesiete neustale poznamky partakov kuich vzhladu, ze sa z vas stava horsky metrosexual atd :D
zajcev
nováček
nováček
 
Příspěvky: 73
Registrován: čtv led 19, 2012 11:19

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » čtv říj 23, 2014 17:32

zajcev píše:- isli sme kratky usek v snehu, tu kym sme si obuvali macky sa mi zdalo, ze noha pri stani v snehu v nich bez aktivity cosi rychlejsie zachladne
Môže byť. Tá topánka nemá žiadnu penovú výplň, čo na iných topánkach funguje aj ako izolácia. V Cube je pena iba okolo členku. LaS to aj na veľtrhoch (a tuším aj na webe) prezentovala ako veľkú výhodu, že znížili hrúbku steny, čo má vraj pozitívny efekt na vytvarovanie a držanie nohy, a topánka nemusí byť tak zatiahnutá. Čo je na tom pravdy neviem, mne je pohodlná a teória ma až tak netrápi.

Uvoľňovanie šnúrok som nejako nepostrehol. Oni po zatiahnutí trošku pustia (asi ako dosadnú) a potom držia celý deň. Mne je to veľmi pohodlné, nemusím ich šnurovať na trikrát ako iné topánky, ktoré sa mi málokedy podarí správne zatiahnuť hneď na prvýkrát. Ale to je nepodstatná prkotina.

Ukecal som aj kamaráta, ktorý ich práve prevetráva v Pakistane, som dosť zvedavý na jeho report, bude v nich 5 týždňov v kuse.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod zajcev » čtv říj 23, 2014 18:00

wawrik píše:Uvoľňovanie šnúrok som nejako nepostrehol. Oni po zatiahnutí trošku pustia (asi ako dosadnú) a potom držia celý deň. Mne je to veľmi pohodlné, nemusím ich šnurovať na trikrát ako iné topánky, ktoré sa mi málokedy podarí správne zatiahnuť hneď na prvýkrát. Ale to je nepodstatná prkotina.

Ked tak nad tym dumam, tu to moze byt aj tym, ze ako som hladal spravne utiahnutie, tak asi nebolo vzdy uplne idealne (este som zvyknuty snurovat podla starych topiek :-.. ).
Uvidime buduci tyzden, pokracujem v testoch, v Tatrach tentokrat aj so snehami. :supz:
zajcev
nováček
nováček
 
Příspěvky: 73
Registrován: čtv led 19, 2012 11:19

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » čtv říj 23, 2014 18:53

Aha, a to najpodstatnejšie som zasa v predchádzajúcom príspevku nenapísal - koža je o dosť lepší izolant, ako tenký kus handry. Takže pocit, že noha rýchlejšie chladne, je asi správny...
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát říj 24, 2014 20:12

wawrik píše:Ukecal som aj kamaráta, ktorý ich práve prevetráva v Pakistane, som dosť zvedavý na jeho report, bude v nich 5 týždňov v kuse.

tak to bude slušný test, pak sem o tom něco napiš

zajcev píše:- isli sme kratky usek v snehu, tu kym sme si obuvali macky sa mi zdalo, ze noha pri stani v snehu v nich bez aktivity cosi rychlejsie zachladne, ale zase ked sme sa pohli v poho (opat mozno otazka ponoziek, mal som "letne" kombo s coolmaxami na spodku)

tak to já ve sněhu, a nebo jak se to blíží k nule, musím mít vnitřní ponožky vlněné, v coolmax ponožkách mi je zima, i když mam celokožené zateplené boty

wawrik píše:Aha, a to najpodstatnejšie som zasa v predchádzajúcom príspevku nenapísal - koža je o dosť lepší izolant, ako tenký kus handry. Takže pocit, že noha rýchlejšie chladne, je asi správny...

jsem hodně zvědav na zimu, a na to zda to zvládnou dvoje vlněné ponožky?
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pon lis 3, 2014 22:08

tak jsem schválně u bot La Sportiva Trango Trek které mají stejnou vložku do bot jako La Sportiva Trango Cube zkoumal to, kde jsou uvnitř nejvíc navlhlé po celodenním chození, a je to stejně jakou u La Sportiva Trango Cube ve špičce na stélce, a na spodní části vložky do bot, v jiných místech byli o poznání sušší
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » čtv lis 6, 2014 9:50

wawrik píše:Ukecal som aj kamaráta, ktorý ich práve prevetráva v Pakistane, som dosť zvedavý na jeho report, bude v nich 5 týždňov v kuse.
Skoro som zabudol... Krátka verzia: damned exceptional :-)

Dlhá verzia: Boli tam po sezóne, vlastne nechoditeľné - plno vody, snehu, zimy a brodenia snehom. Normálne nosí dva páry topánok - ľahké a trochu tvrdšie (v zmysle nie tenisky) Salomony a tvrdšie céčka na VHT. Teraz zobral namiesto tých tvrdších céčiek LaS Trango Cube, lebo predpokladal, že do ozaj zlého VHT terénu sa ani nedostanú. Prvýkrát ich obul asi po týždni - predtým nemal dôvod, ale odvtedy ich z nohy nedal dolu a došiel v nich až domov. Vraj ich na treky do 6000 m už bude nosiť ako jediné.

Sú mu veľmi univerzálne - dostatočne mäkké v kotníku na bežnú chôdzu (má okolo 90 kg), pritom podrážka je dosť pevná na rozmrdaný terén. Nadpriemerná priľnavosť. Skvelá priedušnosť (oproti obom predchádzajúcim), skvelá sušiteľnosť (sušil ráno v spacáku - stačilo ich dať do vyhriateho spacáku a kým navaril a predbalil bágel, boli suché). Mačky používa výhradne remienkové, okrem trochu odratej gumy na špičke (vizuálna výhrada) žiadny problém.

A naprosto dokonalá nepremokavosť, ako jedinému z päťčlennej skupiny ani raz nepremokli. Dvaja alebo traja išli posledný týždeň v mokrých topánkach stále. Kondenzáciu si žiadnu nevšimol, ale podmienky k tomu vhodné (vysoká teplota vzduchu a rozmočený brečkoidný sneh) mali iba jediný deň, navyše (oproti mne) kupuje topánky o pol čísla väčšie a dáva dvoje hrubé ponožky, takže to nejako neprekvapuje. Čiastočné uvoľňovanie si všimol, v zmysle, že zaviaže topánku a do piatich minút chôdze trochu povolí, ale žiadne rozväzovanie. Nič nemusel doťahovať.

Jediná relevantná výhrada bola k nápadnému dizajnu, v tých končinách celkovo nie je asi dobrý nápad na seba akokoľvek upozorňovať. Dosť kričali aj spod toho tmavého pakistanského pyžama, v ktorom chodili v civilizovanejších oblastiach.

Takže tak. Ďalší známy ich asi zoberie o desať dní na mesiac do nepálskeho Mustangu, kde sú zasa úplne iné podmienky, je to vysokohorská púšť, kde pred pár týždňami napadal sneh.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod cortez » ned lis 9, 2014 16:26

Ahoj, po těch oslavných referencích pomalu přemýšlím, že bych je taky vykoušel. Trochu se obávám, jak by sedly na moje plochý nohy, protože třeba Alasky mi nesedí, a LaS Pamir (obávám se že podobný kopyto jak Cube) taky nebyly zrovna ideální, co jsem je v obchodě docela dlouho zkoušel.
V obchodech jsem ji ale zatím nikde nezahlídl, eshopy taky celkem mlčí. Můžu vědět, kde ste je koupili vy? Bez vyzkoušení ze zahraničí, nebo je mají někde skladem? Díky za tip.
cortez
nováček
nováček
 
Příspěvky: 105
Registrován: čtv led 17, 2013 13:36
Bydliště: Brno

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » ned lis 9, 2014 18:22

LaS Pamir jsou trochu jiný než LaS Cube, LaS Cube mají širší a nižší špičku, LaS Cube jsou stejný jako LaS Trango Alp, které mají v každém Hudy, já koupil LaS Cube v Hudy Slezská v Praze
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod cortez » ned lis 9, 2014 22:30

Děkuju za info. Ještě drobnej dotaz na cenu? Hudy Slezská měla dřív svoje stránky, teď je ale nemůžu najít ani v archivu a na ofiko Hudy je nemaj..
cortez
nováček
nováček
 
Příspěvky: 105
Registrován: čtv led 17, 2013 13:36
Bydliště: Brno

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » sob pro 6, 2014 15:14

proběhl první test bot La Sportiva Trango Cube v zimě, pět dní na těžko Nízké Tatry, z toho cca čtyři dny chození ve sněhu, takže boty skoro stále obalené sněhem, celodení mráz, nejnižší teploty cca -5°C, a problém jsem nezaznamenal, snad jedině ten že v nich o něco rychleji vychládají nohy než třeba v botách Dallape Marmolada které jsem poslední dvě zimy používal, Dallape Marmolada jsou dost robustní C boty, takže se dalo předpokládat že budou déle odolávat mrazu, než relativně UL boty La Sportiva Trango Cube, půl hodiny žádný problém, ale cca 1h bez pohybu je už znát
P.S. měl jsem vnitřní ponožky Bridgedale WoolFusion Trekker, venkovní Bridgedale WoolFusion Summit
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Pr3d1t0r » sob pro 6, 2014 19:25

to fps: Byl jsem ve slezské nevěda, že boty nemají na vyzkoušení. Podle čeho jsi objednával velikost?( podle LAS Trango Alp) a na kolik ti je nacenili?
Pr3d1t0r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon kvě 11, 2009 17:09

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod scinkk » sob pro 6, 2014 20:30

Tipnul bych ze fps vubec nezkousel a proste vzal o dve cisla vetsi botu a zbyly prosotr vyplnil ponozkama viz jeho P.S. predchoziho prispevku :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod mike » ned pro 7, 2014 1:49

@fps: jak to vypadalo z hlediska vlhkosti vevnitr? Vsiml sis nejakeho rozdilu proti kozenym botam na vlhkosti ponozek, pripadne rozmoceni kuze na chodidlech?

@scinkk: i na dvoje ponozky se musi zkouset ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod scinkk » ned pro 7, 2014 10:33

@mike: ja vim :) to jen ze kombinace techto dvou ponozek, to uz je slusna hmota :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

PředchozíDalší

Zpět na Boty