Boty - široká noha

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Boty - široká noha

Příspěvekod Arala » pon pro 4, 2017 17:35

Jakou značku by jste mi doporučili, pokud mám dost širokou nohu (malíček-palec). Některé značky u sportovní obuvi např. ani nemusím zkoušet, vím že mi nebudou (třeba Adidas). CO ale z trekových bot - nejlépe celokožených?
Arala
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 4, 2017 17:16

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod mitau » pon pro 4, 2017 17:50

Z bezeckych bot - Altra, Inov-8 Standard fit
Nizke boty, lehke pohorky - Keen (ale jinak to pry moc dobre boty nejsou)
Pohorky - Hanwag dela sirsi verze, tj. 2E a asi i nejake dalsi znacky (doplni zkusenejsi)

Hledej na foru - mawenzi ma v tom miste extremne sirokou nohu, tak se to tu uz resilo
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » pon pro 4, 2017 19:12

Nektere Asolo, zejmena Wide verze, Lowa taky dela Wide verze. Starsi Aku byly nektere taky dost siroke. Z pohorek k dostani u nas jsou nejsirsi snad Salewy - ale zkousel jsem jenom nektere tvrdsi modely. Jo, jeste kozene Meindly, vetsina pohorek jsou (byly?) dost siroke i v zakladni verzi a nektere, napr. Islandy se delaji i ve Wide verzi a v tech jsem ja doslova plaval, i kdyz potrebuji taky siroke boty.
Scarpy ani nemusis zkouset.
La Sportiva rada Trango je spise uzsi ve spicce u prstu, Karakorum (starsi verze) byly sirsi, ale ty uz moc nesezenes.
A mozna - pokud mas moznost - si vyzkousej ceske Salticy.

Holt Ti nezustane nic jineho nez zkouset a zkouset.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Semo » pon pro 4, 2017 23:02

Saltic Granit z tych lacnejsich (na pomery B/C bagandzi). Mam tiez extra siroku nohu a tieto sa daju.
Semo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 905
Registrován: čtv kvě 15, 2008 22:12
Bydliště: Praha, obcas Kosice

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 5, 2017 7:34

ze zkusenosti keeny (durand - nejsirsi model loni), altry a bezecky boty se sitkou v prstech

Wide verze hanwagu ani maindlu jsem nezkousela, starsi aku tragedie, wide verze lowy tragedie, cim novejsi model, tim uzsi navic...

vsechno bezne dostupny v hanibaly, rockpointu, hudy a alpsportu krom keen durand naprd. Jo a kupuju na moji damskou 39 pansky 41 -42, protoze pansky sou sirsi. panska 40 je cca damska 39. vetsi bota jde vetsinou vyresit tenkou latexovou vlozkou pod vlozku, vetsi velikosti (o cislo, dve, vetsinou to udela tak centak) bych se nebala, tou pridavnou vlozkou se zuzi prostor boty v kotniku a nartu tak jde lip dotahnout a ve spicce to vetsinou neva, nebo se da latex obstrihnout at pod prsty uz neni a nexuzuje botu, chce vyzkousey, pro cene tech vlozek 60 kc se neni ceho bat. Pokud vlezes do vetsiny bot vyse uvedenych v ostatnivh konentech, ses stastnej clovek a nemas TAK sirokou nohu
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » úte pro 5, 2017 8:04

Mawenzi píše:vetsi bota jde vetsinou vyresit tenkou latexovou vlozkou pod vlozku, vetsi velikosti (o cislo, dve, vetsinou to udela tak centak) bych se nebala
Bohuzel, toto muzes udelat jen u mekcich bot, protoze v tezsim terenu potrebujes cit v prstech, udrzet se na spiccea a centimetr-dva navic Ti toto znemoznuje.

Ale je treba vzdy zkusit i botu nejblizsiho vetsiho cisla. Casto se nekde zrovna meni kopyto a potom je to prakticky jina bota na sirku a delku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod dudy » úte pro 5, 2017 8:18

Mawenzi píše:...wide verze lowy tragedie...



Pro Boha, co to máš za hnátu? :shock:
Já mám nohu širokou jako prase, ale že by mi byly úzký i Lowy ve Wide?
To je podle mě, nejširší bota co znám...
Já mám chodidlo délky 26 cm a mám Lowy 42 což je 27 cm mondo a 28 cm stélka. Přitom mám šířku nohy 11,5 cm, což je zatraceně hodně, ale ve verzi Wide mi to bylo možná až moc volný. Wide mám pohory, ale ty mám i 42,5 nebo 43, teď nevím...
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 5, 2017 9:18

apuka - to je fakt, na tyhle aktivity by mela sedet lip nez "aspon neco v cem muzu chodit"

dudy
zalezi kde tu nohu mas sirokou. zda v malicku jak ja (mam malicek dlouhej jak ostatni prsty, proto mam problem, nekdo kdo ma malicek polovicni tak tu sirku meri o 6mm niz a je to hned uplne jinak - ja potrebuju vlastne botu ala kopyto, bez zuzeni ve spicce. Nekdo ma nohu sirokou tesne nez mu zacnou prsty a zuzeni ve spici mu neva, me jo pac tam mam ten dlouhej malicek...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod dudy » úte pro 5, 2017 10:27

Fujtajxl...
Nechceš sem dát fotku?
:twisted:
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » úte pro 5, 2017 10:36

Tak aby to nebylo tak fujtaxl, mela by dat "celotelovou fotku", ne jenom vyrez te nahate nohy :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 5, 2017 12:02

ja tu nekde davala fotku. ja mam ten malicek stejne dlouhej jak ten prst vedle, jak palec nastesti uz ne, to by pak byla fakt spis nejaka kachni noha :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod Mawenzi » úte pro 5, 2017 12:02

apuka
to by naopak bylo fujtaxl :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9318
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pát čer 8, 2018 19:39

Tak se přidám.
Začli se mi rozjíždět už tak široké nohy takže musím koupit nové boty.

Problém je v místě cca 1/3 délky od špičky.

Přikládám fotky s rozměry je to jen v tenké civilní ponožce a v sedě bez zatížení - při tom se samozřejmně noha rozjede víc.

Pokud by měl někdo typ na pohorky cca BC
Klasické verze Hanwag Alaska, Löwa Tibet, Maindl Island, Asolo Kongur, La Sportiva Trango.... mi jsou úzké.

Obrázek

Obrázek


Už mě i napadlo jít do klasicky šitých pohorek kde by kůže bez obsázky měla víc povolit.

Děkuji za návrhy
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod nebulus » pon čer 11, 2018 7:29

A ešte je tu možnosť si nechať ušiť boty na mieru, napr. klasiku u Makaru.
http://www.makaraobuv.sk/ako%20si%20zmerat%20nohu.htm
nebulus
účastník
účastník
 
Příspěvky: 266
Registrován: úte bře 25, 2008 15:54
Bydliště: BA

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » pon čer 11, 2018 8:04

@Michal82: Rekl bych, ze budes mit docela neprijemny problem. Jak se koukam na obrysy Tvych nohou, tak mas min. na jedne nejsirsi cast v podobnych mistech jako ja, tj. ne v kloubu palcu ale az o par cm. bliz ke stredu. Bohuzel, prakticky vsichni vyrobci maji kopyto, ktere je nejsirsi prave v tom kloubu a pote se obema smery suzuje. Toto prvni problem.
Druhy problem muse byt, pokud mas - podobne jako ja - to nejsirsi misto az u slapky, tj. nejbliz k podlaze, kdyz si stoupnes. V tom pripade totiz muzes zapomenout na roztazeni kuze nebo cehokoliv jineho, to nepomuze, protoze u podrazky se nic neroztahne, az alespon o 1 cm vys - a to uz je v tomto pripade prilis vysoko.

Zkusil bych najit obrazky vlozek z bot i s rozmery sirky/dlouzky, co mi poslali z par prodejni Hanibalu, kdyz jsem je o to pozadal. Taky jsem hledal, co by mohlo byt pro mne. Jenze to byly Alasky, Tibety a Meindly, u kterych vys, ze Ti jsou uzke.

@nebulus: U Makary (i jinde) je troska problem, ze kdyz mas nohu sirokou rekneme tomu 10cm, nechas si usit na miru, stejne Ti usijou botu sirokou 9,5cm, protoze podle nich tak je spravne :twisted:. ALespon jsem uz cetl par podobnych zkusenosti.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pon čer 11, 2018 8:26

nebulus - bohužel Makara nepřipadá v úvahu - boty potrebuju v červenci na Island. Takže jen hotové boty.

Já vím s novejma botama takhle někam ze je blbost - proto sem si loni kupoval Kongury a byly ok problém se projevil až teď koncem jara do té doby netlacily - proste mi noha začla víc povolovat.

Apuka - v Hanibalu mám domluveno ze by mi vzali na test Hanwag Yukon ve Wide verzi - což je celokozena Alaska v širším - nicméně jak píšeš bojím se toho ze to bude široké moc ve špičce. Tedy ne tam kde potrebuju.

Další co vypadá jako široká bota trochu níž je Hanwag Bergell Top. Tady to dle podrazky a toho co se mi podařilo zjistit vypadá ze by bota mohla byt komfortnější na to místo.

Oslovil jsem i pana Dallape jelikož na jejich boty tu jsou skvělé recenze ale moc tomu neverim - většinou jsou hodnoceny na cca normální šířku.

To roztahovani - kdybych nohu ,,říznul,, tak nejširší není úplně dole ale trochu vejš. Třeba staré Kanady vz 60 se mi podařilo roztáhnout - i když mě to stalo litr krve.
Ale moderní boty s obsazkou mi povolit nechtějí - respektive ta kůže by asi i celkem chtěla ale ta guma moc nechce.

I když sem preferoval obsazku z důvodu vydrze boty - tak už na to je...u a chci něco v čem nebudu cedit krev.

Hlavně mě dostaly ty Kongury - na začátku sem v nich nosil dvoje ponožky a ok - teď jedny tenké a po par km mám problém.

Určitě by asi bylo dobře řešit to nějak ohledně ortopedie - třeba nějaké spesl vložky a td jestli existují aby se noha více nerozjizdela do boku ale tak jako tak teď potrebuju novou botu.

U čeho jsi zakotvil s podobným problémem?

Ještě upresnim - chci celokoženou botu - textil vždy roztrham - bude to tím ze mám větší botu a noha mi v tom jinak kvedla - jak podotkl fps - což je pravda - větší ji mám prave proto abych ji vůbec obul.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pon čer 11, 2018 8:29

Ještě podotknu ze boty nosím dole úplně nesesmerovane - jako doslova pod ty tkaničky strcim prsty jsou úplně na volno tak aby se bota co nejvíce otevřela do šířky - potom ji mám v kotníku staženou u toho zarazeciho očka a sesmerovanou v kominku.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod aksam » pon čer 11, 2018 9:13

Udělej si výlet do Drážďan v Globetrotter nebo Gipfelgrat mají určitě běžně k vyzkoušení wide verze Hanwagu i Lowa.
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1238
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » pon čer 11, 2018 9:48

@Michal82: V tom pripade zkus zanest sve boty nekde ke sevcovi a rekni, ze je potrebujes roztahnout tam a tam. Oni maji roztahovaky a ty dokazou mirne roztahnout i boty s obsazkou.

Jinak ja mam ted Salewa Crowy, ale ty jsou vice-mene textilni. Jeste mi na tu sirku sedi stare Asolo Granite (vynoveny model je Aconcagua), tam je to (pro mne) na sirku OK, predni a zadni uchyty na macky jsem si nechal odbrousit, bo jsem zakopaval. V tech jsem pouzival vlozky z Hudy, koupene za nejakych 350 KC, nejake ceske - na webu je nemaji. Ty jsou hodne siroke a nakonec mi ty Granite normane roztahly do sirky tak, ze jsou mi uz siroke :-).

Yukony maji stejne kopyto jako Alasky, takze pokud by Ti nesedely Wide Alasky, nebudou ani Yukony. Hanwag ma sirsi kopyto nez na Alasky uz jenom na horskou obuv, ale tam je to vyslovene udelane na "vetsi misto pro prsty", tj. bude rozsireny predek, prostredek spise ne.

Pokud jsi z okoli Brna, muzes se zajit podivat do Hodonina na ty Aconcaguy, pokud maji Tve cislo a primo v Brne na nektere Mammuty v jejich prodejne - ty mi byvaly docela dobre na sirku, s nima jsem mel problem nad patou. Napriklad Magic High. Ale taky nevim, co budou na prodejne mit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pon čer 11, 2018 10:31

Apuka - no roztahoval jsem pomocí natlučeného špalku na 2 týdny.
U toho ševce pokud na to něco mají a je to u lepené boty možné ještě víc než s tím zatlučeným špalkem by to stálo za pokus.

Alasky Wide nikde nemají - zkoušel jsem obyčejnou verzi a ta mi i v 45 při mé délce 282mm v ponožce byly do boku těsné a na délku sem v tom plaval.

Tady jsem si stáhnul fotky tvaru podrazky

Bergell Top

Obrázek

Alaska Wide

Obrázek

Alaska

Obrázek

Jinak do DE bych si klidně sjel pokud by mi v Hanibalu nemohli sehnat toho Bergella.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pon čer 11, 2018 10:35

Co se Löwy Tibet tyče - našel jsem na US webu Wide verze. Na UK taky něco podobného ale bylo psáno ze bota je širší na nártu v oblouku.
Z Hanibalu mi řekli ze pro CZ trh se nerozlišuje a dodává se jen ta širší.
Že už širší Löwa není.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » pon čer 11, 2018 12:13

Myslim si, ze se pro CR dodava spise normalni verze, protoze i tak to je jedna z nejsirsich bot, co se u nas da koupit, vcetne Wide verzi. A u hudy jeste ne tak davno prodavali i wide verzi.
Ze zkusenosti lidi z OF vypada, ze Alaska Wide neni moc citelne sirsi nez bezne Alasky vyrobene v Nemecku (Widy se vyrabeji v Chorvatsku podle chorvatskeho kopyta :twisted:).

Stejne si myslim, ze kdyz TI byly uzke Meindl Island Wide, tak Ti nebude dobre nic.

Ad rozsirovani: nevim, jaky spalek jsi tam mel zatluceny, ale u sevce se do boty da drevene kopyto z nekolika casti, ktere se da v pozadovanych mistech roztahnout na sirsi. Ta guma se pri trose snahy mirne roztahne. Ne moc, ale trocha jo.
Naposledy upravil apuka dne pon čer 11, 2018 12:23, celkově upraveno 1
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » pon čer 11, 2018 13:46

Jo vidíš sem se v tom zamotal no do ČR ale i v DE ta normální - ta širší by měla byt jen na ten nárt jinak pro šlapku stejná.

Hele špalek - v podstatě podobnej jak kopyto tedy hodně nadnesene řečeno - nešahá až do špičky ale takový dva protikusy a mezi tluču klínek - funkce stejná jasné není to dokonalé ale provizorně. Botu to vždy roztáhne - třeba profik by to zvládl víc.

Islandy sem Wide asi neměl - aspoň ne teď - zkoušel sem ty měkčí a normální a loni v DE ty Procka. Ale pro mě to byla zaručeně nejužší bota.

Alasky v 45 cca jako už to nebylo daleko od toho aby to šlo ale pata volna a na délku už dost dlouhý. Ale takhle nosím boty vždy - větší než bych potřeboval.

Tak Bergell Top budou spolu s Yukon Wide - tak doufám ze mi jedna ta bota sedne, jestli ne tak asi podstoupim očistec v Kongurech jelikož už nebude čas na jiné boty.

Ale ten Bergell vypadá vážně tvarově lip - takovej víc ,,humpolackej,, takže v ty části zadnejsi by měl byt širší aspoň dle podrazky.

No ta Wide Yukon mi taky nepřijde moc širší - spis je tam dle podrazky vidět jako u prstu víc obloucek než šikmá linie u normální boty ale ta zadnejsi část vypadá úplně stejně.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob říj 6, 2018 8:52

Mám dotaz, neví někdo kolik je cca příplatek za šití na míru u Meindl Perfekt?

Myslím ty klasické C né Super Perfekt D které jsou za jiné peníze a dělají je prý jen na míru.

Zkoušel jsem Perfekty a ta kůže byla to nejlepší co jsem kdy na krámech objevil, botka je mi samozřejmně úzká (né tolik co jiné ale je užší jak Bergel Top, který má však zas extrémně širokou patu kde mi i po fest ztažení komínu pata lítá o centimetry)

Na prodejně Meindlu mi prodejce poradil, že Perfekty je možné nechat udělat na zakázku, nicméně tu cenu nevěděl.

Samozřejmně už sem psal mail výrobci, ale kdyby někdo věděl dříve.....?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » sob říj 6, 2018 12:22

Michal82 píše:Na prodejně Meindlu mi prodejce poradil, že Perfekty je možné nechat udělat na zakázku, nicméně tu cenu nevěděl.
Promin, ale mel jsi mu rict, ze si chces u nej to objednat a at Ti to zjisti. Zeptal by se (casem) znalejsiho sefa. V Nemecku Te s velkou pravdepodobnosti stejne odkazou na prazske zastoupeni, ja to Meindl zvykne delat :twisted:. Resp. I kdyz napises jim do DE z ceske domeny v adrese nebo napises, ze jsi z Cech, tak ten email skonci na vyrizeni v Praze.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob říj 6, 2018 12:34

Apuka - zjistit jsem to chtěl nicméně mi pán řekl, že toto šití je nutné řešit přímo v Německu a že to nejde přes jejich pobočku.

Respektive mi řekl, že si to kdysi jeden pán nechal šít, bylo nutné jet na dvě zkoušky do Německa kde mu upravovali kopyto dle nohy a td a vycházelo to co si pamatuje na 20 možná i více tisíc. Nicméně si nebyl jist zda to byla cena za boty nebo komplet - boty a dvě cesty, možná hotel a td což klidně muže dělat velmi jinou cenu plus záleží na požadované míře úprav a td.

Každopádně díky tomu, že vyžadují aby tam člověk jel osobně na zkoušky a měření je z toho jejich (dle něho jakákoliv jiná) pobočka vyloučená.

Mail jsem poslal z com domény a že jsem Čech jsem neuvedl, ale psal jsem anglicky.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod apuka » sob říj 6, 2018 17:37

Aha, takto je to pravda. Asi muzes si u nich tu sluzbu objednat, mozna to v sidle Meindu i objednaji, ale "miry" Ti vezmou v DE a tam musis jit jeste jednou zkontrolovat, jestli polohotovy "prototyp" opravdu sedi. Az po odsouhlaseni/upravach na to daji podrazku a dokonci.
Tak to vlastne bylo napsane tehda i u Hanwagu a nevim, jestli jsem to necet i u Meindlu. Ale u obou jeste na starych, srozumitelnych webech :twisted:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16461
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob říj 6, 2018 17:50

Hm no a jelikož jsem dnes v Asolech ušel 50 km a mám otlaky a tři puchýře a v běžném prodeji v ČR, DE, UK už asi není výrobce jehož boty bych aspoň ve 3 modelech nezkoušel, tak mi asi nezbyde nic jiného než do toho jít a ty boty si nechat ušít na míru.
Teď odlitam zas do Skotska ale až se na Vánoce vrátím do ČR asi si zajedu udělat Ježíška v Německu.

Četl jsem nějaké recenze kde psali, že Super Perfekt je široká bota a nad 200 liber - asi 90kg se dá rozchodit na velmi pohodlnou botu, tak tohle mi ještě vrtá hlavou jelikož tu váhu mám plus dalších 15-30 na sobě, ale i tak se obávám, že by to bylo dost tuhé a kdo ví zda by mi to vůbec bylo dost široké.

Každopádně bych tuhle botu chtěl ještě vyzkoušet pokud na ní narazím v UK.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Boty - široká noha

Příspěvekod mike » sob říj 6, 2018 18:17

Jestli uvazujes o siti na miru, koukni na Andrew, mas tam i zkusenost cloveka, co tim prosel. Mam to taky casem v planu, boty na miru z Perwanger kuze by mohly byt skvele.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Boty - široká noha

Příspěvekod Michal82 » sob říj 6, 2018 20:07

Zajímavej typ ale tyhle boty si nevyzkuším ani neprohlédnu v našich končinách.
Ty Perfekty jsou také z plné kůže z Ruska.

Viděl jsi je na živo někde? Eventuelně kde?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Další

Zpět na Boty