Saltic Granit

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Saltic Granit

Příspěvekod Johny.G » pon srp 7, 2006 20:47

chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s těmito boty...jestli jsou celokožené a jak je ta kůže silná. Stojí za to si tyto boty kupovat? Nevíte jestli se dají někde sehnat kromě internetového obchodu? potřeboval bych je zkusit.
Johny.G
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 7, 2006 20:43
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Johny.G » pon srp 7, 2006 21:03

a mají Slatic Granit hladkou kůži nebo štípenku?
Johny.G
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 7, 2006 20:43
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod slastimil » úte srp 8, 2006 13:48

S granitama jsem byl na Malé Fatře. Dva větší deštíky a v botečce bylo sucho. Koupit se dají ve Zlíně v Salticu.... Já jsem s nimi spokojený páč nejsem moc velkeý maniak a nechodím každý týden....
slastimil
nováček
nováček
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon bře 13, 2006 22:01
Bydliště: horňák jak poleno

Příspěvekod norman_64 » úte srp 8, 2006 13:52

Ja jsem s nima taky relativně spokojen...co jsem potreboval,aby zvládli tak zvládli... a taky jsem bral v ZL přímo v Salticu....
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mifr » úte srp 8, 2006 13:57

V Brne jsem je videl v Green Sportu - http://www.greensport.cz/brno.htm
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod slastimil » úte srp 8, 2006 16:47

V Brně asi o 500,- Kč navíc než ve Zlíně.
slastimil
nováček
nováček
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon bře 13, 2006 22:01
Bydliště: horňák jak poleno

Příspěvekod swisss » úte srp 8, 2006 20:17

Kupoval jsem je ve zminovanem Green Sportu. Sice jsou mozna drazsi, nez ve zline, ale obsluha az na jednu vyjimku "luxusni" (nakupuju u nich pomerne casto). Krom dobre obsluhy dostanete za nakup jeste cepici :finga:
Co se tyka zkusenosti, tak jsem je mel zatim 2x na vikend po jesenikach a tyden slovensko a jsem spokojen - i po desti v nich bylo sucho a dychaj.. . Jsou celokozene s membranou.
swisss
účastník
účastník
 
Příspěvky: 592
Registrován: sob črc 29, 2006 18:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod zatora » stř srp 16, 2006 14:21

Tak sem včera zdrhl dřív z práce a hurá 70km do zlína pro saltic granit. Přijeli sme a měli dvoje poslední vel.8 červené vzal kámoš šedé já zaplatíme odejdeme a v autě před fabrikou sem na svém páru našel kaz. :( Tak a sem bez bot další přivezou nejdřív za 14dní. Tak to vypadá že do hor pojedu se starýma dobrýma AKUvkama. smůla smůlovatá...
Uživatelský avatar
zatora
účastník
účastník
 
Příspěvky: 601
Registrován: stř bře 8, 2006 8:47
Bydliště: Wallachian Kingdom

Příspěvekod timbir » sob lis 18, 2006 17:39

Granity mam uz asi 1,5 roku. Jsou pohodlny, na nohu docela sednou a zvyknou si. Mel jsem je v Irsku a docela obstaly... akorat na kuzi se obcas udelaly trhlinky od ostruzin. Po zalepeni sekundakem byly boty zase v pohode. Co ale musim zminit, je, ze po asi roce se mi v miste, kde ma saltic vyrazeno svoje logo zacala rozestupovat kuze. Reklamace asi probehne v pohode ... vypada to ze jsem mel smulu na konkretni kus .. zatim pry takovou zavadu jeste nemeli. Ale jinak spokojenost. V bote sucho (pokud nezatece zvrchu :) ) a proste jsou dobry. doporucuju
timbir
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 18, 2006 17:27


Zpět na Boty