Kotníkové GTX "tenisky"

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pát lis 15, 2013 15:34

ita píše:Tak jsem nakonec pořídila v Globusu :mrgreen: http://1url.cz/FEL6
Není to žádnej vodvaz s outdoorovýma benefitama, ale na ten kilometr do práce stačí. Jsou celé kožíškové, takže krásně teplé, a protože jsem malý prďola, tak je mám až po kolena :finga:



tak tos mne po té celé dlouhé odborné diskuzi tady docela zklamala...
[-o< :lol: :supz:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod ita » pát lis 15, 2013 17:30

Tak to bych teda chtěla mít tvoje problémy... :lol:
... a neuvěřitelné se stalo skutkem.
Uživatelský avatar
ita
účastník
účastník
 
Příspěvky: 739
Registrován: ned črc 7, 2013 18:32
Bydliště: nízký jeseník

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pon lis 18, 2013 10:03

tak to určitě nechtěla :-.. [-X

:)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod MIKU » pon lis 18, 2013 20:18

Zdravím, tak jsem ozkoušel pár botek, ale zatím mi nic moc nepadlo do oka (a na nohu) buď to byla taková slupička a nebo zas hodně ,,humpolácká,, bota.
Trošku jsem procházel net a našel jsem značku Haglöfs a docela mi padly do oka botky VERTIGO HI II GT a ROC LEGEND MID GT - co si o nich myslíte? Chtěl bych je na zimu do města a pak nějaké ty výšlapy v Alpách - v létě, ale jen tak 2 krát do roka a jinak tak normálně šlapat kde se dá za pěkného počasí :t:t Mám mezi nimi čekat velké rozdíly nebo budou defakto stejné?
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » úte lis 19, 2013 11:02

IMHO nebudou defakto stejné - rock legend jsou spise na lezeni a vertiko spise na treky - takze rozdil v nich urcite bude... minimalne co do tuhosti; a podrážka asi taky bude jina
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod MIKU » úte lis 19, 2013 14:08

JJ no a takle obecně - od těch ROC LEGEND - obecně jsou ty lezečky spíše tvrdší nebo měkčí? Uvítal bych spíše tuhou podrážku - boty značené pro lezení jsem nikdy neměl tak proto se ptám. A dá se třeba říct, že jsou pak na běžné nošení nevhodné nebo je to spíše o tvrdosti té podrážky a pár ,,vychytávkách,, - líbi se mi třeba to prošití/prosek u ohybu špičky - na tom místě mi boty běžně praskají tohle vypadá, že je dělané právě pro výdrž v ohybu.
A obecně - dá se čekat, že budou OK nebo tato značka moc neexceluje? Zatím jsem zkoušel Salomon, Asolo a Lowa kol 4000 co sem sehnal na krámě a tedy nic moc :-k
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » úte lis 19, 2013 16:24

obecně na chození a treky tvrdší - takže v tomto případě uvažuj o Vertigo...
ale jedna věc je teorie a druhá praxe - někdo má rád hodně tvrdé boty (B/C, C), jiný radši měkkší (B), ono to taky zavisí na váze jedince, težší lidé by měli mít asi tvrdší atd. ohledů a podmínek může být více, např. na skalnatý povrch (tatry, alpy) je lepší mít tvrdší, na bahno a lesní terén (na lítání po jeseníkách nebo Krkonoších) zase trochu měkkší atp. atp. - to si každý musí sám odzkoušet...
...a témat k tomu je tady dost - zkus si diskuze tady nejprve pročíst, i starší příspěvky mají význam, ono se toho pro výběr pohorek zase tolik nezměnilo, snad jen výrobní technologie, ale pro uživatele jsou především podstatné vlastnosti, ne výrobní postupy

Značka je to celkem úspěšná, ale to dnes nic neznamená, a když ti při zkoušení nesednou, tak co :ú

abych pravdu řekl, tohle téma "Zimní kotníkové GTX "tenisky" je pro mne dost záhadné a jak ho tak čtu, tak to vlastně žádná kategorie není...
je rozdíl běhat v zimně po městě, tam, stačí trochu lépe izolovaná podrážka a slušná odolnost proti vodě, za pár hodin se stejně schováš domů, do kavárny nebo tak - prostě nejsi celý den ve sněhu mrazu, ale něco jiného je zimní bota na zimní treky a přechody, kde je člověk celý ten ve sněhu, či na ledu, případně v břečce a nesmí promoknout a prochladnout
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod MIKU » úte lis 19, 2013 18:17

JJ no tak tu značku já to myslel tak, že u výše napsaných jsem doslova čuměl na kvalitu - ve smyslu tržnice by se nemusela stydět vedle toho co jsem viděl - nekvalitně začištěné spoje, švi co pes to ves, jeden model od LOWA na mě působil vysloveně dojmem laciných bot za 700,- hlavně to napojení podrážky a svršku úplně žadonilo, že se chce rozlepit snad ještě v regále.
Nevím, buď mám přísný oko nebo sem měl ,,štěstí,, na fajn kousky [-(
Jinak samo, že musejí hlavně dobře padnout to pak ani sebe líp udělaná bota nezachrání když nesedne.

No já se tak pohybuji dle 85-90kg což myslím není zas tolik na 186 ale je fakt, že boty dost hoří a mám raději tužší obuv.
No něco sem tu četl, ale tuto značku jsem mezi botama nějak nenašel.

Já ty ,,zimní kotníkové GTX tenisky,, beru spíše tak, že do odolnější boty dávám silnou fusekli a v tom chodím do práce a td. Tůry a vejlety dělám, za pěkného počasí takže by mi stačila právě taková ,,lehčí,, treková bota, ale rád bych aby byla tuhá co do podrážky tak kolem kotníku.
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » stř lis 20, 2013 12:28

pozn.: bacha na prodejny Decathlon a jim podobné, tam naprosto oficiálně uvidíte prodávat fejky známých značek jako AKU, Meindl, Salewa atp.

...a k tomu poslednímu: já mám pod pojmem "Zimní kotníkové GTX "tenisky" opravdu lehké vyšší (kotníkové nebo polokotníkové) boty, převážně textilní, s membránou a případně zateplené, něco jak jsem výše uváděl ty adidasy... už bych sem třeba neřadil čistě zimní sofshell boty a vůbec ne celokožené pohory či trekovky atd., jelikož to pro mne nejsou tenisky :wink: no ale jiní lidi to mají jinak, třeba sem řadí i kozačky a tak :roll:
šak co už....
:D
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod MIKU » stř lis 20, 2013 13:58

S tím DECATHLONEM to je jako bez prdele? :shock: :shock: :shock:
Tam jsem právě byl a pak Hervis, Sportisimo a td.... prostě kde se dalo, ale teď jsem koukal, že RP naskladnil ty VERTIGA sice tedy cena dost natažená, ale zas do DE si pro ně nepojedu :oops: a po zkušenostech s tím kolečkem co jsem udělal si je po netu určitě neobjednám to si raději připlatím. :t:t
No původně jsem chtěl celokožený, jenže to už sem vzdal a tak hledám s tím GOSRÁČ....M :mrgreen: Snad to nějaký rok dá :ú
MIKU
nováček
nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 1, 2013 6:55

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod pavproch » čtv lis 28, 2013 21:08

slíbil sem field report na ty babské asola coby zimí tenisky na chození do práce.... tady je...

už sem v nich šel asi 15x do práce (pro neznalé: cca 2.5km lesem polem přes kopec, kus po asfaltu, kus bahnitou polňačkou.... z teho poslení asi 4 dny ve sněhu.... vše OK, dostetčně měkké, dostatečně goretexujou, dostatečně přilnavé i na ledě a sněhu.... aji řídit sa s nima dá celkem obstojně, nejsou to žádné kopyta, meziplyny aji patašpička brzdaplyn OK

sumasumárum (courtesy of CZ Overcoat :twisted: ) : ideál na moje použití.... jediné, co sem eče neotestoval je mínus dvacet... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod paralovic28 » stř led 15, 2014 10:50

Mrkněte taky na kecy v kleci super kvalitní boty zimní i trekingový atd. S kámošema tam nakupujeme dobrá cena i kvalita.

SPAM => BAN
Republiku..., pardon fórum si rozvracet nedáme. :axe:
vK
paralovic28
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát led 3, 2014 11:16

Re: Zimní kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod elanius » stř led 22, 2014 10:22

Skúsim sem.

Zháňam topánky vhodné na cestu do zamestnania v zimných "mestských" podmienkach.
Konkrétne sa jedná o rannú 8km a poobedňajšiu 2km cestu po (ne)odhrnutých či (ne)posypaných chodníkoch, v tuhom mraze aj v odmäku, čiže zmes čistého ľadu, 15 cm vrstvy čerstvého snehu, čľapkanice a ľadových polí (zamrznutá včerajšia čľapkanica).

Na textilných s GTX ma odrádza nízka životnosť membrány pri každodennom používaní, celokožené mávajú tvrdú podrážku, nevhodnú na zľadovatelý povrch, a nižšie pohodlie, a nakoniec v "gumákoch" si 2 hodiny svižnej chôdze neviem predstaviť. Najlepšie by bolo kladné vlastnosti jednotlivých typov skombinovať a negatívnym sa vyhnúť.

Prosím o názor, aký typ obuvi je podľa vašich skúseností na spomenutý účel najvhodnejší, prípadne aj o tipy na konkrétne modely.

Cenový limit je 200€ (5000Kč).

Ďakujem.
elanius
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 4, 2013 8:23

Re: Boty na letní tůru

Příspěvekod vitumira » pát dub 11, 2014 13:36

Ahoj šem, může mi prosím někdo porovnat níže uvedené boty? Měly by sloužit jako univerzálky na NZ, chození po národních parcích... Ještě jsem tam nebyl, tak nevím co mě čeká. Jinak beru ještě normální nízké tenisky na běhání.
SALOMON NORWOOD MID GTX M
http://www.sportisimo.cz/salomon/norwoo ... x-m/56125/

ADIDAS AX2 MID GTX
http://www.sportisimo.cz/adidas/ax2-mid-gtx/56831

HEAD 411 HIGH TR MEN
http://www.sportisimo.cz/head/411-high-tr-men/27746/

NIKE RONGBUK MID GTX
http://www.sportisimo.cz/nike/rongbuk-mid-gtx/43996/

REEBOK ZIGTRAIL MOBILIZE MID
http://www.sportisimo.cz/reebok/zigtrai ... mid/35323/

Díky
vitumira
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 30, 2014 16:29

Re: Boty na letní tůru

Příspěvekod deckardph » pát dub 11, 2014 15:41

Jeden shit vetsi nez druhej, nevybral bych ani jedny ! Jestli chces poradny boty procti si tu o nich vlakna !
Uživatelský avatar
deckardph
účastník
účastník
 
Příspěvky: 783
Registrován: stř říj 7, 2009 12:40
Bydliště: Krutý Sever

Re: Boty na letní tůru

Příspěvekod fps » pát dub 11, 2014 18:46

+1
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pát črc 25, 2014 9:38

psal jsem o těchto botách http://www.sportisimo.cz/adidas/ax-1-mi ... tAodUUEAbQ - považuji tedy za seriózní napsat o nich po 3/4 roce užívání:
Prakticky denně s nimi nachodím či naběhám cca 3-5 km se psem, o víkendech mnohdy i více, beru je na všechny lehké treky a výlety, které tady (Beskydy a Jeseníky) podnikám, nebral jsem je akorát do Tater - tedy bral, ale jako náhradní, ale nebyly v akci - čili mají za sebou suma sumárum odhadem 800-900km, v zimě letos byly jen asi 3x ve sněhu, jelikož téměř žádný nebyl...
Nemohu tvrdit, že vypadají jako nové, to bych lhal, ale přesto, když je okartáčuju, tak by nikdo neřekl, že tohle mají už za sebou... zatím žádná vada, žádná prasklina, žádná odřenina, jen podrážka je mírně, a to zdůrazňuji, mírně opotřebená - sám jsem překvapen, neb jsem počítal, že za rok budu kupovat další - ale zřejmě nebude potřeba... Jejich výhodou, přestože nejsou moc vysoké, je, že již od spodu krásně obepínají nohu a jsou velmi lehké, takže s nimi noha jakoby sroste, což přispívá výborně k udržení stability v horším terénu a dobře se s nimi běhá v přírodním terénu, a i na rovném tvrdém podkladě je s nimi chůze pohodlná - skoro jako byste šli boso po silnici, aniž by vás píchali drobné kamínky
Co bych ještě vypíchl, že výborně drží na blátě a mokré trávě, narozdíl od předchozích Raichlí s Vibramem, které na mokré trávě jezdily jak na másle (TNF po Raichlích sice taky držely, ale ty jsem musel reklamovat, jak jsem psal); GTX funguje stále dobře, vodu nepropustí a potím se v nich výrazněji jen za teplého počasí, v zimě ve sněhu je přes ně (svrchu), cítit trochu chlad - není divu, jsou to textilky, ale při volbě dobré ponožky není zásadní problém...

No, tak se uvidí, jaká bude následující zima a zda je budu moci pořádně otestovat ve sněhu..
Naposledy upravil Quido dne pon srp 4, 2014 8:22, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Boty na letní tůru

Příspěvekod Quido » pon črc 28, 2014 8:27

deckardph píše:Jeden shit vetsi nez druhej, nevybral bych ani jedny ! Jestli chces poradny boty procti si tu o nich vlakna !


tak určitě nebudou určeny pro VHT, že...

...ale hnedle shit - podle čeho? podle značky, podle obrázku nebo podle obchodu?
netvrď mi, že máš zkušenosti se všema... :roll:
Naposledy upravil Quido dne pon lis 3, 2014 10:56, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod pavproch » stř říj 22, 2014 17:11

tak neska sem učinil další pokus v hledání slepých uliček...

AIC Winter Hiker Speed

po pár ranních výšlapech do práce dám field report... :t:t
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod pavproch » sob říj 25, 2014 14:19

první krátký field test: cca dvouhodinová vycházka "okolo komína" - cca 10km/500m převýšení, převážně po lesních cestách = jo, zřejmě budou kompatidebilní s mýma pokroucenýma haxnama.... krapet moc těplé (venku +8), ale co by taky čloběk moh od "winter" typu čekat, že... podrážka dotatečně měkká (pod OEM vložku šla smaozřejmě moje DIY PUr předkožková vložka taky, ostatně proto sme je kupil o 1/2 čísla větší), tlumivá (i když paučovitosti LaS Utra Raptor nedosahuje ani omylem... vodoodpudivost (OEM+ nástřik jakýmsi nanoprotectorem hned po nákupu, před prvním použitím) OK, prodyšnost zdá se tam nějaká bude, teniskovitost dostatečná (určitě to nelze nazvat trekovkama)... zatím tedy spokojenost, už sa těším na chozí do práce sněhem...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod scinkk » sob říj 25, 2014 19:40

A co ty asolo cos tu reportoval loni? Tos je za rok prosoupal? :)
Ty adidasy nevypadaji spatne, asi pristi rok budu neco porizovat, tak sem pak hod po zime report, i kdyz budu spis hledat neco nezateplenyho, kdyby je bylo potreba vzit v lete do alp.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod pavproch » sob říj 25, 2014 19:46

u těch asol nastal problém dlouhodobé kompatibility s těma mýma doyebanýma nohama.... mám každou jinou, každá jinak šmajdá... a nedokázal sem individuálně poladit P a L tak, aby obě prudily stejně, dycky byla jedna více až nesnesitelně prudící.... ale to není problém bot, ale můj... jinak ty asola sou velmi dobré, udělal sem z nich botyk na kratší zimní popocházka okolo chalupy, na nákupy a tak, kdy to prudění je krátkodobé, čili ignorovatelné...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod pavproch » sob říj 25, 2014 19:47

vlastně možná to i krpet problém bot je - je to babaská velikost 42 a 2/3 - čili nejvetší co dělají - a pravděpodobně jim ujelo jedno kopyto - pravá má přes nárt i prsty asi o půlcentimetr jiný "objem" než levá ... takže o to horší bylo to ladění....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pon lis 3, 2014 11:05

mám teď ty samý adidasy - výměna za původní zde uváděné, neb do nich po cca roce začalo téct přes GTX, následovala reklamace a vrácení peněz - přihodil jsem několik stokorun a zatím taky spokojenost, zejména s tvarem boty a jak pěkně obepne nohu, jsem zvědavý, jak budou fungovat v mrazu a zejména, jestli opět časem nebudou protékat, což je u zimních botek zásadní... :roll: :roll:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pát dub 10, 2015 17:52

tak já opravdu už nevím, divný svět...
:((
i výše uvedené adidasy jsem reklamoval - četné praskliny v netextilních částech svršku a protékání přes svršek, na obou botách, reklamace uznána, vráceny peníze - následovala koupě AKU Arriba II Mid GTX, po 5ti měsících praskliny ve svršku v místech kontaktu s podešví - právě je ponesu na reklamaci...
:roll:
jenže, všechny boty právě v této kategorii (lehké, kotníkové či polovysoké trekové či sportovní boty s membránou), toto budou už šesté, které jsem od r. 2012 pořídil, jsem vždy musel reklamovat - to mne ale vůbec nebaví - a pořád ne a ne sehnat ty pravé, co by vydržely a byly k něčemu....
](*,)

...nevíte někdo o nějakých opravdu solidních "kotníkových GTX teniskách" či něčem podobném, čemu se dá věřit?!?
:prayer:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 10, 2015 18:33

tak to ja musim rict, ze moje nizky gtx zamberlan spirit sou ve skvelym stavu, kdyz pominu prurezy na malicky, co sem si vytvorila sama, tak po dvou sezonach (kdy je nosim do prace, se psama, na kratsi nejaky prochazky - tzn. ne vandry, ale zato skoro kazdej den) maj akorat sjetou podrazku (je mekci) ze letos bude po nich, ale jinak drzej a dokonce ani ty prurezy se mi nezvetsili, coz cumim.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod scinkk » pát dub 10, 2015 18:41

Zatim nevim, ale budu letos nejaky kupovat.
Pokud se neobjevi nejaka novinka, tak to budou Keen Marshall, jenze u me je problem sirsi nohy, takze muj vyber je silne omezen.

Jinak jako zajimava bota se tvari LaS Core ale nesedi mi. Ve skutecnosti ten design je decentnejsi nez na fotkach :) Pouziva GTX surround,coz ted desne frci :D

taky zajimave se tvari novinky AKU alpina a Zamberlan air
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pát dub 10, 2015 19:07

Mawenzi píše:tak to ja musim rict, ze moje nizky gtx zamberlan spirit sou ve skvelym stavu, ......jinak drzej a dokonce ani ty prurezy se mi nezvetsili, coz cumim.


nizke zamberlany mi taky zatim drzi :wink: :prayer:
a tvrdsi trekkovky mam v poho, stare nesmrtelne raichle, ale takove ty na litacku po lese, se psem a tak, ty furt vracim... 8-[

@scinkk:
prave z tech "umelohmotek", co uvadis, mam obavy - ty aku jsou z velke casti textil/kuze a jen část je plastova a porave ta nevydržela :-k
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Quido » pát dub 10, 2015 19:14

pokukoval jsem po těchto
ale nevim, nevim, no.... 8-[
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Kotníkové GTX "tenisky"

Příspěvekod Mawenzi » pát dub 10, 2015 19:16

tak holt asi koupit ty zamberlany :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Boty