GARMONT NAGEVI W

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

GARMONT NAGEVI W

Příspěvekod Pavlína_Ostrava » úte črc 18, 2006 10:12

Ahojte všichni.

Potřebovala bych znát názor na Garmonty Nagevi - nejnovější model, který prodává rockpoint. Mají je i v dámské verzi - garmont nagevi w, tak jestli by s nimi měla zkušenost i nějaké holka, budu ráda.
Svršek je ze suede+mash a podrážka Garmont TrailSpeed (zde mi chybí vibram, ale nevím, zda je to velké minus či ne).

Všem předem děkuji.

Koupit je anebo ne????

Pavlina
Uživatelský avatar
Pavlína_Ostrava
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 14, 2005 18:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod krtenek » úte črc 18, 2006 10:31

Díky tomu, že nemají žádnou membránu mi přijdou drahé. Mě osobně nesedly na nohu. Ale počítám, že špatné určitě nebudou.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Rujir » úte črc 18, 2006 10:45

No Nagevi sa tu uz riesili a to v tomto vlakne. Ja osobne mam minulorocny model a som vysostne spokojny. Najpohodlnejsie tenisky, ake som kedy mal. Len rozdiel je v tom, ze moje maju Vibram podrazku a GTX. :wink: Inak ta vibram podrazka je sice fajn, ale nie som si isty, ci je prave u tenisiek natolko podstatna...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Pavlína_Ostrava » úte črc 18, 2006 11:25

to RUJIR:

Díky za odpověď. No tenisky mám v plánu nosit i na hory, takže nevím, zda je podstatná vada, že nemají vibram. Dosud jsem měla Dolomity s vibramem a zdál se mi fajn. No nevím.
Vím,že nagevi se tady řešili, ale nový model mi příjde o hodně jiný než ty minulé - nemá vibram a navíc šněrování - nějaká nová technologie firmy garmont... tak se chci jen ujistit, že se vyplatí do nich jít za takovou cenu :D
Uživatelský avatar
Pavlína_Ostrava
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 14, 2005 18:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Denny-04 » úte črc 18, 2006 12:08

Vyzkoušej třeba boty od firmy Lowa, také dělají dámskou verzi a je vizuelně fajn. Nedávno jsem pořídil nízké trekovky (model Tempest) a zatím se v nich chodí pohodově. Při výběru bot mě také zaujaly boty firmy Scarpa. Měli zadní část vnitřku boty koženou a na zkoušku se v nich chodilo dobře.
Garmonty jsem si zkoušel také, ale nějak mi neseděly, přišly mi dost měkké a já chtěl pevnější nízké boty na výlety po českých kopcích.
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Příspěvekod Rujir » úte črc 18, 2006 12:26

Mhm, no moj osobny nazor je, ze nizke tenisky do hor proste nepatria, nech uz je podrazka akakolvek. Vytknut clenok si mozes aj na obycajnej lesnej ceste. Kazdopadne tenisky by som pouzival naozaj maximalne na nej a tam ti moze byt jedno, aku maju podrazku. Ja beriem vibram ako prijemny bonus, ale v pripade tenisiek by som si podla nej nevyberal. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Pavlína_Ostrava » úte črc 18, 2006 12:31

to Rujir:

:D možná jsem to špatně napsala... :D Taky bych bez pohorek do hor nevyrazila, máš pravdu - kotník se dá vyvrtnout velmi lehce. Špatně jsem to podala, měla jsem na mysli lesní cesty...né prochodit v teniskách beskydy atd. :D

Mám od Garmontu pohorky a maximální spokojenost, tak asi půjdu i do těch nagevi, hlavní je jak budou sedět na noze.

HORÁM ZDAR
Uživatelský avatar
Pavlína_Ostrava
nováček
nováček
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 14, 2005 18:17
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod chonga » úte črc 18, 2006 12:50

Rujir píše:Mhm, no moj osobny nazor je, ze nizke tenisky do hor proste nepatria, nech uz je podrazka akakolvek. Vytknut clenok si mozes aj na obycajnej lesnej ceste. :wink:


Pravda :(( :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Vena » úte črc 18, 2006 13:14

Pavlína_Ostrava píše:...né prochodit v teniskách beskydy atd. :D

beskydy se daj prochodit i v sandálech :D
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Vašucek » úte črc 18, 2006 13:51

Asi jako Rujir :D mám taky loňksý model a pohodlnější tenisky asi fakt neexistují :ú ... nějaký čas ale trvá než se rozchodí! Mám je s Vibramem, bez GTX a jěště mi nepromokly! IMHO jak už se tady někde řešilo, je asi GTX do nízkých tenisek zbytečný! Ale u Rujira je přece i přes léto hnusně, takže jemu se to vyplatí ;)

Jo ty samé má přítulkyně akorát v jiné barevné kombinaci :D už tak vypadají skoro stejně! A je s nima taky nadmíru spokojená! Nevím ale jaký bude letošní model, aspoň podle toho co jsem si ho v RP ohmatal mi příjde více teniskovější, trochu měkčí! Ale nezkoušel jsem ho, takže nemůžu soudit!

Jinak GL při výběru :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Rujir » úte črc 18, 2006 14:03

Vašucek píše:Ale u Rujira je přece i přes léto hnusně, takže jemu se to vyplatí ;)


:fuj: Cez leto je bud hnusne a vtedy sa mi GTX naozaj zide, alebo je pekne ako teraz a vtedy nosim sandale znacky Teva, ktore su ovela pohodlnejsie ako Lizardy alebo Source. Tak! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Okrem toho tenisky nosim celorocne, snad okrem zimy, aka bola tento rok, takze GTX nezahala. :wink: *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Vašucek » úte črc 18, 2006 14:06

Rujir píše: :mrgreen: Cez leto je bud hnusne a vtedy sa mi GTX naozaj zide, alebo je pekne ako teraz a vtedy nosim sandale znacky Teva, ktore su ovela pohodlnejsie ako Lizardy alebo Source. Tak! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Okrem toho tenisky nosim celorocne, snad okrem zimy, aka bola tento rok, takze GTX nezahala. :wink: *


Však říkám, že se Ti hodí :lol:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Rujir » úte črc 18, 2006 14:12

Vašucek píše:Však říkám, že se Ti hodí :lol:


:smt023 :finga: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod svacko » úte črc 18, 2006 22:33

tento zensky (W) model 2005 este s vibramom ma aj moja priatelka,a je zatial maximalne spokojna- na zaciatku,takisto ako pansky model (ktory mam ja) ich treba dlhsie rozchadzat,lebo dost odierali paty- tento problem mala aj dalsia kamoska,ale po par turach to prejde :)
co sa tyka podrazky,tak ja na mojich 2006gtx uz tiez vibram podrazku nemam,je tam nejaka z dielne garmontu,ale zatial som s nou dost spokojny,nepocitujem nejaky rozdiel oproti predoslym polovickam z vibram podrazkou,praveze sa noham celkom paci ich clenity povrch :)
ako som uz v rujirom spomenutom threade spomenul,mne sa po jednej tazsej ture rozparal sev,ale je pravda,ze ked si topanky zakupis,tak tam mas jasne napisane,ze v nich nemas chodit po nespevnenych turistickych chodnikoch,a uz po skalach a jamach a listi a haluzkach vobec nie.moje nohy si v nich veru vytrpeli na zaciatku dost bolenia,ziadne odreniny koze,len ma proste tlacili,a sem tam som ich musel po hodinke aj vyzut,ale teraz je to uz v pohodicke:)
teda aby som to ukoncil,vrelo ich odporucam,na obycajne lesne cesty,a lahke treky v nenarocnom terene su isto skvela volba ;)
vela stastia,
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40


Zpět na Boty