prosba o radu

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

prosba o radu

Příspěvekod v6r » pon čer 12, 2006 15:40

ahoj, mám asi trochu divný dotaz, ale prosím o radu. Koupila jsem si nedávno Garmont Nagevi, ala asi jsem dobre neotipla velikost (i když velikost o číslo menší mi přišla malá) a teď, když se torchu rozšláply mají tendenci mi trochu sjížďet z paty. Jsem z toho nešťastná - jinak jsou to moc skvely boty a kupodivu sedi na sirku (namam asi moc konfekčni chodidlo ):-)..nechce se mi je susit ve skrini...nemate nekdo zkusenosti s nejakyma upravama, co by se dalo v tomto případě dělat. Vím, že existuje něco, co se dá nalepit dovnitř boty nad patu, aby bota nepadala, ale nevím, co by to udělalo u boty na turistiku....Jo, a klasický vložky do bot nepomohly :-(.... Jestli jste někdy někdo řešil nějaký podobný problém, prosím poraďte :wink: Budu vám moc vděčná
v6r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte bře 14, 2006 12:04

Příspěvekod krtenek » pon čer 12, 2006 17:37

No prodávají se takový "tlustý náplasti na patu v botě". :ú Nevim, jak se tomu říká... Ale zeptal bych se ve zdravotní obuvi, tam určitě budou a pochopí co chceš.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Vilík » pon čer 12, 2006 19:02

Mozna zkus nejaky silnejsi ponozky. Tak sem takovy problemy resil kdyz sem byl mladsi a stale sem takhle v kopackach, ale to je z duvodu, ze sporty pak min boli...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod poiko » pon čer 12, 2006 19:07

já je mam taky, a prodřely se mi naptě. Nechal jsem si tam našít na patu kůži. botka se zkrátila. třeba ti to pomůže
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod v6r » úte čer 13, 2006 10:05

díky moc za rady...tlustější ponožky jsem zkoušela to nemá kýžený efekt...ale zkusím tam dát tedy ty náplasti na patu a když to nepomůže, tak tam zkusím dát našít tu kůži - ještě jednou díky!
v6r
nováček
nováček
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte bře 14, 2006 12:04

Příspěvekod bode » úte čer 13, 2006 10:46

v6r píše:díky moc za rady...tlustější ponožky jsem zkoušela to nemá kýžený efekt...ale zkusím tam dát tedy ty náplasti na patu a když to nepomůže, tak tam zkusím dát našít tu kůži - ještě jednou díky!


skus to ako ked ja deckam robim vypchavky do turistickych topanok, vystrihni z cca 3-4 cm hrubej peny dva obluciky podla tvaru spice topanky a normalne to tam narvi, myslim, ze je dolezitejsie aby ta topanka drzala dobre na pate.
bode
nováček
nováček
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte kvě 23, 2006 13:28
Bydliště: Žilina


Zpět na Boty