lizard rocky nebo rocky aqua

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

lizard rocky nebo rocky aqua

Příspěvekod hagar » sob kvě 20, 2006 15:03

Nazdar lidi! chtela bych si koupit sandale lizard...a nejvic se mi libi ty rocky..akorat resim takovy trochu problem jestli zvolit tu variantu s kozenou stelkou nebo s umelou vyplni...ma nekdo zkusenosti? co byste mi poradili? doufam ze po tom co sem si tu od vsech o lizardech precetla s nima snad nebudou problemy..takze ste me presvedcili. jenom tohle... :?
dik
hagar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 20, 2006 14:59

Příspěvekod teoretic » sob kvě 20, 2006 15:19

imho je odpoved je jednoducha - zalezi, na co to chces...pokud obcas brodis, tak ne kuzi. pokud chodis vyhradne v suchu, tak neni nad kuzi

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vena » sob kvě 20, 2006 15:21

teoretic píše:imho je odpoved je jednoducha - zalezi, na co to chces...pokud obcas brodis, tak ne kuzi. pokud chodis vyhradne v suchu, tak neni nad kuzi

t.

vyčerpávající, inu Teoretic je móóóc šikovnej :)
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod hagar » sob kvě 20, 2006 19:51

no jo, jste sikovni :D to je tezko no, praktictejsi asi budou ty s umelym ale co se komfortu tyce, tak asi kuze...no jo, vecne dilema :?
hagar
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 20, 2006 14:59

Příspěvekod svacko » sob kvě 20, 2006 20:59

mne uz teraz siestu sezonu sluzia sandalky bufo (zakladny "spartansky" model xy s tvrdou nezodratelnou podrazkou) a neviem si ich vynachvalit-ziadny smradek, clapocem sa v nich hocikedy vo vode,a podrazka je fakt nezodratelna,mam v nich nachodenych dosti vela km,a stale najmensi priemer podrazky je zhruba ako standardny krajec chleba 8)
takze,ak budem najblizsie kupovat sandale,urcite s gumennou resp. plastovou podrazkou ;)
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod Lumyr » sob kvě 20, 2006 21:31

problem u kuze je v tom ze kdyz jdes treba po prasny ceste tak se ti prach dostane mezi botu a nohu a tim jak se ti poti noha (kdyz je fakt vedro tak me tede joo) tak se vytvori takova kasicka ktera se proste vslape do te kuze a uz ji z toho nedostanes.. proto uz par lez nosim zabky (lizzard, neni nad ne) jen s pryzi..
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru


Zpět na Boty