Dotaz: Loap-AVOLA

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Dotaz: Loap-AVOLA

Příspěvekod IC3.M@N » úte dub 11, 2006 18:21

Nevite prosim nekde, kde tyto boty na netu sezenu?? Prosel jsem uz nekolik e shopu a tam nic a v oficialnich kamennych obchodech take nejsou tyto boty.
IC3.M@N
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 1, 2006 7:42

Příspěvekod Denny-04 » úte dub 11, 2006 18:43

Na stránkách firmy Loap je uvedena značková prodejna v obchodním centru v Praze - Chodov:

http://www.loap-sport.com/cz06-l/prodejna.php

Tak se tam zkus informovat, určitě ti poradí.

P.S.: proč chceš zrovna tyhle boty?
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Příspěvekod IC3.M@N » úte dub 11, 2006 19:13

Denny-04 píše:Na stránkách firmy Loap je uvedena značková prodejna v obchodním centru v Praze - Chodov:

http://www.loap-sport.com/cz06-l/prodejna.php

Tak se tam zkus informovat, určitě ti poradí.

P.S.: proč chceš zrovna tyhle boty?

No prave nejsem z Prahy, bydlim az v Ostrave. Ty boty nejsou pro me, tak nevim, proc zrovna ty. Proc ne? Nejsou kvalitni? Ja jsem s vecma od LOAPu hodne spokojeny.
IC3.M@N
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 1, 2006 7:42

Příspěvekod Denny-04 » úte dub 11, 2006 20:18

OK, v pohodě. Myslím, že když jim tam zavoláš, tak ti třeba poradí a možná by je zaslali na dobírku. Taky jsem si všimnul, že jejich výrobky prodávají i Hervis, Sportisimo a Drapa sport, tak třeba bys uspěl tam.
Jinak já ty boty neznám, vizuálně jsou prima, od Loap mám bundu a je v pohodě :-)
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Příspěvekod IC3.M@N » úte dub 11, 2006 20:41

Denny-04 píše:OK, v pohodě. Myslím, že když jim tam zavoláš, tak ti třeba poradí a možná by je zaslali na dobírku. Taky jsem si všimnul, že jejich výrobky prodávají i Hervis, Sportisimo a Drapa sport, tak třeba bys uspěl tam.
Jinak já ty boty neznám, vizuálně jsou prima, od Loap mám bundu a je v pohodě :-)
jj maji dobre veci, ty obchody uz jsem vsechny objel a kde jsem neobjel tak volal, ale tyto boty nemaji. Zkusil jsem jim napsat, tak uvidime :D
IC3.M@N
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob dub 1, 2006 7:42

Příspěvekod Noemi » stř dub 12, 2006 7:24

Hezkýýýý - chceš boty, které v kamenném krámu nejsou? A viděls je i jinak než na obrázku? :oops:

A co takhle, že by měly padnout aspoň trošku na nožku :mrgreen: ?.

Hm, a pokud jsi z OV, tak si myslím, že se tady objevuje ONDRA (u kterého se dá vydedukovat, že pracuje v jednom nejmenovaném obchodě, který je uveden jako vedoucí tuto značku :wink:), takže bych ho zkusila třeba krapet zneužít :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Rujir » stř dub 12, 2006 10:01

Noemi píše:...takže bych ho zkusila třeba krapet zneužít :mrgreen: .


No jo ale to si ty a kto by uz len tvojmu sarmu odolal. Kdezto my - chlapi to mame podstatne tazsie... :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA


Zpět na Boty