Reklamace - dotaz prosím:)

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Reklamace - dotaz prosím:)

Příspěvekod FANDA » pát bře 24, 2006 15:20

Dobrý den,

O pár řádku níž v tématech jsem se ptal na zkušenosti s botami Keen! Takže.. po týdnu běžného nošení se mě začíná po stranách odlepovat podrážka:( Zatím je to jen trochu (cca 2 cm) ale je mě jasný, že lepší už to nebude..:((
Boty jsem kupoval v Hradci Králové v Rockpointu. Určitě je budu reklamovat, ale už jsem k nim ztratil důvěru!:(
Můj dotaz zní, zda to budou v rámci reklamace prodlužovat tím, že to budou všeliak lepit, nebo zda mě nabídnou nové boty?!
Máte s tím někdo zkušenost?
Díky Fanda
FANDA
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 12, 2006 16:43

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 15:26

to zalezi na nich - ty mas myslim narok na vraceni penez az po opakovany reklamaci stejnyho produktu a to jeste jen pokud to bude opakovane stejnej problem. ale po tydnu by se s nima mozna dalo mluvit a nechat si vratit prachy - tady v nemecku to vetsinou neni problem, kdyz to je v takhle kratky dobe, ale v cr s tim mozna budes mit problemy - uvidis, prubni to

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 15:31

koukam, zes to sem hodil asi omylem 2x - ten druhej prispevek kdyztak smaz (klikni na krizek)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem


Zpět na Boty