Sandále kolem tisícovky?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sandále kolem tisícovky?

Příspěvekod Denny-04 » čtv bře 23, 2006 19:30

Ahoj, potřebuju si koupit nové sandále a docela rád bych znal tip na nějaké aspoň trošku slušnější v ceně kolem 1000 kaček. Nechci si kupovat od rákosníků šmejdy za 3 stovky, ale taky teď nehodlám vycálovat 2 litry za např. Lizardy.
Takže poradíte někdo? Předem dík.
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Příspěvekod teoretic » čtv bře 23, 2006 19:33

mrkni na teva, source, triop, bufo ..vic me ted krome tech lizardu uz nenapada - to jsou ani nejpouzivanejsi sandale...myslim, ze tu uz o tom bylo vlakno, tak hledej, smudlo :mrgreen:

t.

edit: tady je ten thread o sandalich...jinak me jeste napadly firmy keen a tnf
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Denny-04 » čtv bře 23, 2006 19:47

Hmm, díky kámo ;-)
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Příspěvekod Rujir » čtv bře 23, 2006 19:56

to teoretic: No pekne znacky si mu nadiktoval, len neviem, ci sa napr. s takymi Tevami zmesti do tisicky. Ak hej, tak sa ozvi. To si kupim hned aj ja! :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv bře 23, 2006 20:00

Xapatany od Bufa jsou v poho. Ten starší typ (ale furt dělá se zároveň s novějším. Nebo dělal :(( ?).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » čtv bře 23, 2006 20:01

Pointed, model Stone a Sand, triopy ok. na bufa jsem neslyšel moc dobrý reference...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod teoretic » čtv bře 23, 2006 20:19

Rujir píše:to teoretic: No pekne znacky si mu nadiktoval, len neviem, ci sa napr. s takymi Tevami zmesti do tisicky. Ak hej, tak sa ozvi. To si kupim hned aj ja! :wink:



no do 15ti set masj hned nekolik modelu a model decade stoji kolem 11ti set - sice ne DO tisicivky, ale KOLEM tisicovky :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Morty » čtv bře 23, 2006 20:23

Ja mam ty svoje bufa za pětistovku už čtvrtej rok a že je teda vubec nešetřím... Bufo mužu jen doporučit, a cenově jsou na tom asi ze jmenovanych značek nejlip ne???
Uživatelský avatar
Morty
účastník
účastník
 
Příspěvky: 289
Registrován: pon bře 13, 2006 20:16

Příspěvekod Petras » čtv bře 23, 2006 20:58

Mám sandále alpine pro, je to neuvěřitelné ale už načínají 5 sezonu(km nepočítám ale dost) a kromě trochu schozených patek (šoupu) jako nové velmi pohodlné(za 3 dny 70 km) stály 600 kč.
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Borsa » čtv bře 23, 2006 21:16

Petras píše:Mám sandále alpine pro, je to neuvěřitelné ale už načínají 5 sezonu(km nepočítám ale dost) a kromě trochu schozených patek (šoupu) jako nové velmi pohodlné(za 3 dny 70 km) stály 600 kč.

Já jsem si koupil Alpine Pro v Tescu za 400kč a ještě jsem na ně měl 75% slevu, kterou Tesco dávalo na sportovní vybavení :smt023 . Mám je asi půl roku a nemůžu si je vynachválit, necítím v nich ani krok *
Uživatelský avatar
Borsa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 343
Registrován: stř bře 23, 2005 22:15
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod Rujir » čtv bře 23, 2006 22:43

Borsa píše:
Petras píše:Mám sandále alpine pro, je to neuvěřitelné ale už načínají 5 sezonu(km nepočítám ale dost) a kromě trochu schozených patek (šoupu) jako nové velmi pohodlné(za 3 dny 70 km) stály 600 kč.

Já jsem si koupil Alpine Pro v Tescu za 400kč a ještě jsem na ně měl 75% slevu, kterou Tesco dávalo na sportovní vybavení :smt023 . Mám je asi půl roku a nemůžu si je vynachválit, necítím v nich ani krok *


Ja som mal tiez najskor nejake Tesco sandale a nevedel som si ich vynachvalit. Potom som si kupil Tevy a odvtedy by som ine na nohy nedal (no mozno este Lizzardy :wink: ). Proste ten rozdiel citit je. :mrgreen:

A inak priznavam svoju neznalost ceskych cien. Vena mi uz demonstroval na nazornom priklade (hadajte kde :mrgreen: ), ze aj Tevy sa daju kupit za tisicku. :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Borsa » čtv bře 23, 2006 23:38

Rujir píše:
Ja som mal tiez najskor nejake Tesco sandale a nevedel som si ich vynachvalit. Potom som si kupil Tevy a odvtedy by som ine na nohy nedal (no mozno este Lizzardy :wink: ). Proste ten rozdiel citit je. :mrgreen:

A inak priznavam svoju neznalost ceskych cien. Vena mi uz demonstroval na nazornom priklade (hadajte kde :mrgreen: ), ze aj Tevy sa daju kupit za tisicku. :shock:

No jo, já mám možnost porovnávat pouze s Triopama, určitě jsou i lepší :)
Uživatelský avatar
Borsa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 343
Registrován: stř bře 23, 2005 22:15
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod norman_64 » pát bře 24, 2006 6:53

Ještě jsme zapomněli na Saltic :mrgreen: , a Vojtos celkem dost chválil Source...a ty mají u nás v Hudy ve slevě z 1800 na tuším 1100 už pul roku...
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 9:04

Rujir píše:...A inak priznavam svoju neznalost ceskych cien....


omluva prijata :wink: :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Simi » pát bře 24, 2006 9:28

Mam uz nekolik let Triopy (tusim, ze je to model Trekker) a naprosto v pohode. Uz se mnou prochodily leccos a zatim drzej. Staly asi 600Kc.
Simi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1247
Registrován: čtv zář 9, 2004 15:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod mifr » pát bře 24, 2006 9:30

Ja mam Xapatany (uz druhe) a jsem spokojen...Jeste mam take jedny Pointed Stone a taky zadny problem :)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 9:35

ja ted nedavno koupil vyhodne lizzardy australia, ale jeste jsem je nevyzkousel :(( - ale zatim jsem neslysel snad nic negativniho, tak snad budou gut

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod chonga » pát bře 24, 2006 11:06

mifr píše:Ja mam Xapatany (uz druhe) a jsem spokojen...:)


já též a jsem spokojen. za tu cenu skvělá volba
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Filltos » pát bře 24, 2006 13:44

No ja pridam dalsi znacku :) mam od firmy Dunham a taky si nestezuju :)
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod Rujir » pát bře 24, 2006 15:37

teoretic píše:ja ted nedavno koupil vyhodne lizzardy australia, ale jeste jsem je nevyzkousel :(( - ale zatim jsem neslysel snad nic negativniho, tak snad budou gut

t.


LA su uplna legenda. Myslim, ze s tymi naozaj nebudes mat ziadny problem. Inak sa zda, ze zle sandale sa ani nedaju kupit. Tu ma kazdy inu znacku a vsetky su uuuplne perfektne. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod norman_64 » pát bře 24, 2006 15:41

Asi mas pravdu,takže můžeme zase klasicky říkat...ty které ti padnou, tak ty kup :mrgreen: :finga: :smt023 :supz:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 16:11

Rujir píše:LA su uplna legenda. Myslim, ze s tymi naozaj nebudes mat ziadny problem. Inak sa zda, ze zle sandale sa ani nedaju kupit. Tu ma kazdy inu znacku a vsetky su uuuplne perfektne. :mrgreen:


no prave, ze to ctu skoro vsude, tak jsem zvedavej, co budu rikat sam :) - mel jsem fakt stesti, pod 1400 je jen tak nesezenes :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát bře 24, 2006 16:16

teoretic píše:no prave, ze to ctu skoro vsude, tak jsem zvedavej, co budu rikat sam :) - mel jsem fakt stesti, pod 1400 je jen tak nesezenes :)
t.


No na Slovensku urcite nie. :(( Inak ked som si kupil sandale, tak som sa rozhodoval medzi nimi a Tevami co mam teraz. Tak som sa pytal, ze aky je v nich kvalitativny rozdiel. Bolo mi povedane, ze ziadny, tak som si vybral tie, co sa mi viac pacili. :wink: *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 16:17

Rujir píše:No na Slovensku urcite nie. :(( Inak ked som si kupil sandale, tak som sa rozhodoval medzi nimi a Tevami co mam teraz. Tak som sa pytal, ze aky je v nich kvalitativny rozdiel. Bolo mi povedane, ze ziadny, tak som si vybral tie, co sa mi viac pacili. :wink: *


tevy myslim nemaj vibram ne? a nevim, jestli maj taky popruhy v celku, jako LA, nebo jestli je maj lepeny...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát bře 24, 2006 17:05

teoretic píše:tevy myslim nemaj vibram ne? a nevim, jestli maj taky popruhy v celku, jako LA, nebo jestli je maj lepeny...
t.


No uprimne povedane na Vibram na sandaloch kaslem a Spider rubber na Tevach sa na skalach osvedcil viac nez Vibram na Garmontoch Nagevi (aj ked to nie su sandale). A tie popruhy netusim - to som neriesil a do pivnice sa mi nechce ist pozriet. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 17:10

Rujir píše:No uprimne povedane na Vibram na sandaloch kaslem a Spider rubber na Tevach sa na skalach osvedcil viac nez Vibram na Garmontoch Nagevi (aj ked to nie su sandale). A tie popruhy netusim - to som neriesil a do pivnice sa mi nechce ist pozriet. :wink:


jasne, ja ten vibram nebral jako kvalitativni rozdil nybrz jako proste rozdil...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát bře 24, 2006 17:32

teoretic píše:jasne, ja ten vibram nebral jako kvalitativni rozdil nybrz jako proste rozdil...
t.


Ved v pohode. Ja len vysvetlujem podla coho som si vyberal ja, keby sa chcel niekto inspirovat. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod ONDRA » pát bře 24, 2006 18:34

teoretic píše:
Rujir píše:No na Slovensku urcite nie. :(( Inak ked som si kupil sandale, tak som sa rozhodoval medzi nimi a Tevami co mam teraz. Tak som sa pytal, ze aky je v nich kvalitativny rozdiel. Bolo mi povedane, ze ziadny, tak som si vybral tie, co sa mi viac pacili. :wink: *


tevy myslim nemaj vibram ne? a nevim, jestli maj taky popruhy v celku, jako LA, nebo jestli je maj lepeny...

t.

lepené pásky jsou docela průser :evil: kdysi jsem takhle docela rychle odrovnal Bufa. doufám, že se investice do Lizardu vyplatí. po roce to zatím vypadá slibně
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod Rujir » pát bře 24, 2006 18:40

ONDRA píše:lepené pásky jsou docela průser :evil: kdysi jsem takhle docela rychle odrovnal Bufa. doufám, že se investice do Lizardu vyplatí. po roce to zatím vypadá slibně


Snazite sa ma vystrasit? :mrgreen: Tak mi najskor vysvetlite ako take lepene pasky vyzeraju. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát bře 24, 2006 18:48

Rujir píše:Snazite sa ma vystrasit? :mrgreen: Tak mi najskor vysvetlite ako take lepene pasky vyzeraju. :mrgreen:


to asi ani nepoznas - u lizzardu jsou ty pasky vedeny podrazkou

u lepenych jsou pasky ukonceny(vlepeny) na kazdym miste, kdy se "vnori" do podrazky

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Další

Zpět na Boty