LaSportiva Tibet GTX

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

LaSportiva Tibet GTX

Příspěvekod djx1 » úte bře 21, 2006 10:36

Ahoj.
Ma nekdo s temahle botkama zkusenost? Nechci je nekam do extremu, spise na klasickou VHT.
Dik
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod mifr » úte bře 21, 2006 11:55

Mam tyto boty a ma je i muj kamos, s nimz podnikam vetsinu outdoorovejch akci. Ja je mam dva roky a on pet let. Az na to, ze ty moje vypadaji mnohem lepe, nez ty jeho :wink: , tak jsou oboje jeste funkcni. Kamos uz ma pri chuzi ve snehu vlhko v ohybech s popraskanou kuzi...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » úte bře 21, 2006 12:01

mifr píše:Mam tyto boty a ma je i muj kamos, s nimz podnikam vetsinu outdoorovejch akci. Ja je mam dva roky a on pet let. Az na to, ze ty moje vypadaji mnohem lepe, nez ty jeho :wink: , tak jsou oboje jeste funkcni. Kamos uz ma pri chuzi ve snehu vlhko v ohybech s popraskanou kuzi...


Takze asi v poho ne? Ja si myslim, ze po peti letech maji kazde boty tehle kategogie pravo na nejake nedostatky.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod mifr » úte bře 21, 2006 12:20

To urcite, ja tem svym davam maximalne 4 roky...A budu spokojen :)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » úte bře 21, 2006 12:33

mifr píše:To urcite, ja tem svym davam maximalne 4 roky...A budu spokojen :)


Tak je jdu dneska vyzkouset...uvidime, jak sednou...Jeste by to chtelo nejakou slevu:-)
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod mifr » úte bře 21, 2006 12:38

Vsak v Hudy mas slevu 7%... Mimochodem ja je koupil nove z druhe ruky od chlapka, kteremu velikostne nesedly...Za 2000 Kc *
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » stř bře 22, 2006 12:05

Dik za info. Dneska se jdu na ne juknout.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod djx1 » čtv bře 23, 2006 8:48

Tak jsem je vcera koupil:-) Myslim, ze jsem trefil i velikost, protoze si sedli...Ale to rozchazeni...:-) Zatim jsou jak beton:-)
Jinak dik za radu.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod mifr » čtv bře 23, 2006 9:00

To rozchazeni je opravdu rehole...Ja jsem prvnich sto kilometru trpel...Nejhorsi byl prvni "vylet", to jsem po 10 km stoupal do kopce k Obranskemu hradu a nohy me bolely tak, ze jsem mel co delat, abych to dolezl...A pak uz jsem to zabalil-mel jsem dost.To uz mi prislo lepsi rozchazet kanady...Co teprve musi byt za muceni rozchazet Himalaye od stejne firmy :(( ...Ale ted uz jsou botky jako papucky :)
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » čtv bře 23, 2006 9:03

když už jsme u toho rozcházení celokoženených bot,mam tedka taky nové boty a čeká mě jejich rozcházení - tak se chci zeptat jestli na to nemáte někdo nějaké svoje fígli či triky??? :(( (nechce se mi totiž tak trpet) :|
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod mifr » čtv bře 23, 2006 9:12

Na to asi moc fint nebude :wink: Zmekcovani pomoci oleje na obuv nedoporucuji na trekove botky, byla by jich skoda :) Tak snad nejakou osvedcenou modlitbu :mrgreen:
Neco jsem ti nasel - je to uryvek - Modlitba za trpici:
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Bože Otče, tvůj Syn ukázal, jaká síla je skryta
v trpělivém snášení bolestí, křížů a zkoušek.
Prosíme tě za všechny trpící bratry a sestry kdekoli na světě.
Dej jim pocítit svou blízkost, útěchu a pomoc.
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Omlouvam se vsem vericim uzivatelum na foru...
Naposledy upravil mifr dne pát bře 24, 2006 10:17, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod djx1 » čtv bře 23, 2006 9:19

:prayer:


Au :climb:
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Rujir » čtv bře 23, 2006 9:39

mifr píše:Co teprve musi byt za muceni rozchazet Himalaye od stejne firmy :((


O tom by som ti vedel rozpravat veeela dlhych a bolestivych pribehov. :mrgreen: Ale je pravda, ze momentalne su ako babickine kapce. 8) Inak myslim, ze jediny zaruceny navod na rozchadzanie obuvi je TRPIET. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Cezi » čtv bře 23, 2006 10:58

Rujir píše: Inak myslim, ze jediny zaruceny navod na rozchadzanie obuvi je TRPIET. *

já jsem teda raději pro variantu se párkrát projít a klidně si to užít :wink: . Naposledy jsem trpěl tak před 10 lety s kanadama, od té doby třetí botečky a ani jednou mě nijak netlačili, prostě pohodička * Já myslel, že už teď dělaj boty, tak aby pěkně seděli od začátku a ono to asi byla jen náhoda, že mi tak krásně padly :lol:
Uživatelský avatar
Cezi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon říj 31, 2005 13:45
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod djx1 » čtv bře 23, 2006 11:25

Cezi píše:
Rujir píše: Inak myslim, ze jediny zaruceny navod na rozchadzanie obuvi je TRPIET. *

já jsem teda raději pro variantu se párkrát projít a klidně si to užít :wink: . Naposledy jsem trpěl tak před 10 lety s kanadama, od té doby třetí botečky a ani jednou mě nijak netlačili, prostě pohodička * Já myslel, že už teď dělaj boty, tak aby pěkně seděli od začátku a ono to asi byla jen náhoda, že mi tak krásně padly :lol:


Nekdo ma na to stesti....Ja nikdy boty nemusel nejak extreme rozslapovat. Ale tyhle asi trosku budu muset. Ikdyz, jak jsem psal, sedli dobre. Jen trosku tlaci v kominu, ale to se roztahne a bude to v poho
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Rujir » čtv bře 23, 2006 11:30

Cezi píše:já jsem teda raději pro variantu se párkrát projít a klidně si to užít :wink: . Naposledy jsem trpěl tak před 10 lety s kanadama, od té doby třetí botečky a ani jednou mě nijak netlačili, prostě pohodička * Já myslel, že už teď dělaj boty, tak aby pěkně seděli od začátku a ono to asi byla jen náhoda, že mi tak krásně padly :lol:


No ak chces kozenne topanky s minimim svov (tj. len par vzadu), tak ti proste dokonale padnucu topanku nevyrobia. Alebo aspon urcite nie z koze. Takze to si mal asi naozaj stastie. Na druhu stranu mat za 10 rokov stvoro turistickych topanok je celkom dost, nie? :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Cezi » čtv bře 23, 2006 13:06

Rujir píše:No ak chces kozenne topanky s minimim svov (tj. len par vzadu), tak ti proste dokonale padnucu topanku nevyrobia.

No koupil jsem si starší model asi těchto http://www.asolo.com/content.asp?L=1&idMen=179 a fakt v poho. Ani jedna otlačeninka či puchýřek .o)

Ty předcházející dvoje boty byli levný hitech a grisport, pánčto jsem v tu dobu studoval... :((
Uživatelský avatar
Cezi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon říj 31, 2005 13:45
Bydliště: Olomouc


Zpět na Boty