Značka KEEN

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Značka KEEN

Příspěvekod FANDA » ned bře 12, 2006 16:54

Ahoj všichni zkušení!
Zakoupil jsem si v Rockpointu boty značky KEEN typ Targhee Mid. Totální výprodej, takže z ceny 3400 jsem slezl na 2100,- Tahle značka je ale pro mě poměrně neznámá. Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo s touto značkou zkušenosti?. Nebo jsem opět udělal kravinu?:)))
FANDA
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 12, 2006 16:43

Příspěvekod chonga » ned bře 12, 2006 17:09

co já vím, americká značka kterou rockpointi prodávají asi rok. tzn asi nebudou dlouhodobější zkušenosti. líbí se mi takový ty polosandále, ale zatu cenu :((
jinak jestli si je už koupiul, tak asi nebudeš chtít slyšet negativa nééé :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Značka KEEN

Příspěvekod tuso » ned bře 12, 2006 19:21

FANDA píše:Ahoj všichni zkušení!
Zakoupil jsem si v Rockpointu boty značky KEEN typ Targhee Mid. Totální výprodej, takže z ceny 3400 jsem slezl na 2100,- Tahle značka je ale pro mě poměrně neznámá. Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo s touto značkou zkušenosti?. Nebo jsem opět udělal kravinu?:)))


Vítej mezi náma. Tady to funguje spíš tak, že na kousek papíru si napíšeš seznam výrobků-favoritů. Potom hodíš na fórum otázku. a pak čekáš, jako rybář- za chvilku ti spousta lidí poradí: například kup si Garmonty- nekup si Garmonty, kup si Hannah-nekup si Hannah. Nakonec budeš litovat, že jsi se zeptal. A když v levém rohu odpovědi uvidíš takového hranatého psa, tak dál ani nečti, protože jeho majitel ti poradí Corazon- to je jisté jako smrt.
Ale vážně. Lepší je se nejdřív zeptat, než koupit a pak se ptát. Jediné čím tě můžu uklidnit je, že RockPoint je podle mě seriosní firma, která by se asi nezahazovala se špatnou značkou. Ale víš, všechno může být jinak.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Značka KEEN

Příspěvekod teoretic » ned bře 12, 2006 19:26

tuso píše:Jediné čím tě můžu uklidnit je, že RockPoint je podle mě seriosní firma, která by se asi nezahazovala se špatnou značkou.


tohle pravidlo bohuzel vetsinou nefacha - prakticky kazdej vetsi obchod se snazi nalakat zakazniky ze vsech vrstev a musi nabidnout dostupnejsi veci...nerikam, ze musej bejt vzdycky spatny a uz vubec netvrdim, ze je to pripad firmy keen, protoze ji neznam :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Kometa » ned bře 12, 2006 19:35

můj typ- zadej si značku a typ do Googlu a louskej z různých jazyků, co ti to vyplyvlo.
Kometa
nováček
nováček
 
Příspěvky: 184
Registrován: úte bře 7, 2006 15:55
Bydliště: pupek zeměkoule

Příspěvekod tuso » ned bře 12, 2006 19:35

to teoretic: Teda koukni se na ceny těch bot. Mě nepřipadají moc dostupné. Já bych za ně tolik peněz nedal, radši za jinou značku. Proto si myslím, že by to nemusela být špatná firma- nevypadá to jako levný šmejd na přilákání zákazníků- i když to taky může být drahý šmejd na přilákání snobů.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod teoretic » ned bře 12, 2006 19:42

tuso píše:to teoretic: Teda koukni se na ceny těch bot. Mě nepřipadají moc dostupné. Já bych za ně tolik peněz nedal, radši za jinou značku. Proto si myslím, že by to nemusela být špatná firma- nevypadá to jako levný šmejd na přilákání zákazníků- i když to taky může být drahý šmejd na přilákání snobů.


jasne, ja preci psal, ze nemluvim o keenu, reagoval jsem jen na to, jaks psal neco ve smyslu, ze kdyz to prodava rock-point, tak ze to nebude spatny...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: Značka KEEN

Příspěvekod FANDA » pon bře 13, 2006 10:04

Děkuji všem za odpověď:)
Také doufám, že v Rockpointu by neprodávali žádné šmejdy. Prostě se mě ty boty líbily a sedli mě. A sleva na ně byla výrazná. Uvidím časem, zda to byla chyba, nebo ne. Pravda ale je, že jsem ty boty koupil poměrně bezhlavě a ptám se s křížkem po funuse..

Prosí ještě radu, vlákno jsem založil 2x, neb mě blbnul net:( Jak se to maže? Děkuji
FANDA
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 12, 2006 16:43

Re: Značka KEEN

Příspěvekod norman_64 » pon bře 13, 2006 10:08

však máš záruku 2 roky...tak ta by to měla jistit 8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Re: Značka KEEN

Příspěvekod tuso » pon bře 13, 2006 10:12

FANDA píše: Pravda ale je, že jsem ty boty koupil poměrně bezhlavě a ptám se s křížkem po funuse..

Prosí ještě radu, vlákno jsem založil 2x, neb mě blbnul net:( Jak se to maže? Děkuji


Někdy jsou bezhlavé nákupy nejlepší- já jsem tak letos už nakoupil za 50tisíc./a možná i víc :(( /
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Značka KEEN

Příspěvekod norman_64 » pon bře 13, 2006 10:20

tuso píše:
FANDA píše: Pravda ale je, že jsem ty boty koupil poměrně bezhlavě a ptám se s křížkem po funuse..

Prosí ještě radu, vlákno jsem založil 2x, neb mě blbnul net:( Jak se to maže? Děkuji


Někdy jsou bezhlavé nákupy nejlepší- já jsem tak letos už nakoupil za 50tisíc./a možná i víc :(( /
Jen tak přemyslím, že jestli bys tak nakupoval,kdybys neobjevil tohle forum.... :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Re: Značka KEEN

Příspěvekod tuso » pon bře 13, 2006 10:31

norman_64 píše:Jen tak přemyslím, že jestli bys tak nakupoval,kdybys neobjevil tohle forum.... :mrgreen: :mrgreen:


Fórum je v tom nevinně- koupil jsem si novou výstroj na skialpinismus a hned máš skoro 35000 v háji. Membránovou bundu pro sebe a přítelkyni- taky s tím OF nic nemělo. To samé nový digitál- starý mě sere už rok.Faktem je, že co jsem se nechal nalákat na fóru je Merino- a skutečně nelituju a teď Ferrino zimní spacák- ten jsem potřeboval, jenom o slevě jsem se dověděl tady. Navíc jsem na nákupy tady získal slevy, takže mi OF pomohlo./nebo spíš nejmenovaný majitel výborného e-shopu/
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Cezi » pon bře 13, 2006 14:16

Já jsem si koupil na podzim ty polosandále (pěkný a slevněný na polovic), ještě jsem s nima tak měsíc chodil (než uhodil mraz) a byl jsem spokojen, uvidím jak dopadnou po roce ťapkání :((
Uživatelský avatar
Cezi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon říj 31, 2005 13:45
Bydliště: Olomouc


Zpět na Boty