Vyber bot kategorie B/C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

POZOR na eshop s topánkami HANWAG

Příspěvekod Bossinko » ned zář 25, 2022 12:28

Ahojte, POZOR na eshop
http://www.hanwagobuv.com
http://www.hanwagsk.sk

Vyzerá to na podvod!!!

Keď budete kupovať nové Hanwagy, aby ste neprišli o peniaze.
Bossinko
nováček
nováček

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » pát říj 14, 2022 19:49

mike 24.09.2022 píše:Usoudil jsem tedy, ze se mi asi opravdu rozsirily nohy a koupil wide Alasky. V tech jsem ted 4 roky chodil bez problemu, na sirce byla i rezerva, takze jsem necekal zadny problem. Vybalil jsem nove, obul a ony jsou mi uzke ](*,)

Zahada vyresena. Konecne jsem se dokopal k tomu objednat dalsi par na prodejnu a zajit tam. Po vybaleni a polozeni vedle sebe bylo okamzite jasne, v cem je problem. Boty byly na prvni pohled uzsi, nez novy par. Na noze to same, novy par byl na prvni pocit podobny, jako 4 roky stare wide, ve kterych tech chodim a ktere uz maji podrazku dohladka. Vypada to, ze nekdo zabalil standardni Alasky jako wide. Pricemz tam bylo vsechno vcetne cedulky WIDE, ktera je nasazena a prilepena na tkanickach... Horsi moznost je, ze v tovarne zuzili wide verzi na puvodni standard, vyrobni cislo uzkych bylo 38xxx, zatimco ty spravne maji 31xxx a me 4 roky stare 23xxx.

Kdyz uz jsem tam sel, nechal jsem si poslat jeste Alverstone II a byl jsem docela prijemne prekvapen. Zapomnel jsem si pako vzit trekove ponozky, a tak jsem je nemohl zkusit poradne, ale prvni dojem dobry, podobne Alaskam, ale lehci a sirka ve spicce byla nekde mezi standardnimi a wide Alaskami, coz by pro mne mohlo byt idealni. Jeste si je poradne vyzkousim, ma s nima nekdo zkusenosti? Bral bych je na Alpy vcetne ledovcu jako nahradu Alasek jednak kvuli vaze a jednak mi prijdou wide Alasky az moc wide, takze nemam uplnou jistotu kroku a standardni uz mi nohy utlacuji.
mike
Moderátor
Moderátor

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod ntz » sob říj 29, 2022 11:58

ja mam taky zahadu ... vcera jsem byl na vejletu, celkem sucho, zadne bahno a dneska druhej den Alasky strasne vrzou .. cim to muze bejt zpusobeny ? vcera ani tuk a dneska druhej den jako by to byly jine boty
ntz
účastník
účastník

Předchozí

Zpět na Boty