Vyber bot kategorie B/C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod 5marto5 » pon led 2, 2012 8:36

A nemáte niake negatívne skusenosti ako trhanie očiek na šnúrkach alebo richle opotrebenie podražky,paranie švov alebo este niake mínusy
Uživatelský avatar
5marto5
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 4, 2011 21:08

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » pon led 2, 2012 11:28

Rozlepila se mi podrážky v místě ohybu - zřejmě kvůli lezení? Zakápnuto lepidlem (SeamSure nebo tak nějak a funguju dál).
Opotřebení podrážky je normální ke způsobu používání.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod 5marto5 » pon led 2, 2012 12:22

Asi pojdem do nich len sa bojim tej tuhosti dafam ze ich potom nebudem nuset predat :cry:
Uživatelský avatar
5marto5
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 4, 2011 21:08

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » pon led 2, 2012 14:43

Naposledy upravil mike dne pon led 2, 2012 17:12, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku i po mnoha upozornenich muze byt priznakem mentalni retardace
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod 5marto5 » pon led 2, 2012 15:22

ja skusim nieco zohnat z "druhej ruky" ale chcel bi som ist do tich LAS ale aj tie scarpy nevizeraju zle
Uživatelský avatar
5marto5
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 4, 2011 21:08

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » pon led 2, 2012 16:47

oni nevypadají zle ani jedny, kdybych nebyl limitován penězi, klidně bych si koupil všechny, a nechal bych si ty co by mi nejvíce seděli, ale to nehrozí, takže já čekám na to zda se neobjeví během několika měsíců ve slevách Meindl Alpine Trek, to jsou moji favorité
Naposledy upravil mike dne pon led 2, 2012 17:13, celkově upraveno 1
Důvod: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku i po mnoha upozornenich muze byt priznakem mentalni retardace
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod an52 » čtv led 5, 2012 18:44

Máte někdo zkušenost s Raven Combi GTX Men od Salewy?
Uživatelský avatar
an52
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon led 2, 2012 19:12

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod pavproch » čtv led 5, 2012 18:48

@an52: máš štěstí, žes na to nezaložil nové vlákno, ono tu totiž jedno je.... :mrgreen:

kura, používám "hledat", ni?!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod an52 » čtv led 5, 2012 19:13

Tož "kura" se po učím. To uý je podruhé, co jsem dostal po uších. A to jsem tu už registrovaný 4 dny :rolleyes:
Naposledy upravil mike dne pát led 6, 2012 19:52, celkově upraveno 1
Důvod: a potreti: zbytecna citace celeho predchoziho prispevku
Uživatelský avatar
an52
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon led 2, 2012 19:12

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » čtv led 5, 2012 22:47

an52 píše:Máte někdo zkušenost s Raven Combi GTX Men od Salewy?

tak ty jsem měl zrovna dneska v ruce, jsou skoro celé z cordury, podrážka kategorie B/C, ale v kotníku maximálně B kategorie, za 6000kč koupíš plno lepších bot, ale nenapsal si kdy a kde je chceš nosit?
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod 5marto5 » pát led 6, 2012 23:02

Tak dneska som mal požičané od známeho tie La Sportivi tango alp bol som v nich na malom víletiku na velkom rozsutci a po okoli botka my pripadala dost tvrda ale dalo sa v nej pohode chodit ale mal som dosť volnu pätupretože mi boli o čislo vedšie nemal som žiadne pluzgiere ani otlaky a to som išiel cca 5km po asfalte :t:t .Tak som dospel k tomu ze si ich v najbližšej dobe kúpim.Keď buďem mať spravne čislo tak budu v pohoďe ale stale sa bojim letnich rodinnych trekoch vo Fatre [-o<
Uživatelský avatar
5marto5
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 4, 2011 21:08

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » pát led 6, 2012 23:11

5marto5 píše:...ale stale sa bojim letnich rodinnych trekoch vo Fatre [-o<

Co řešíš? :-k Pokud je sucho, přejdeš Fatru v lehkých Salomon botech nebo sandálech. Už jsem to tu asi psal, v TrangoAlp jsem už Fatru šel, ale je to zbytečné brát je na něco takového... Pokud má pršet, být bláto, tak klidně jo. Ale za sucha (myšleno při předpovědi bez deště, že před tim pršelo nevadí) je to jak s kanonem na komára.

A vzkaz od mojej priateľky k tvojej slovenčine: ](*,) :vom: :vom:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod an52 » sob led 7, 2012 4:34

Raven Combi GTX Men od Salewy?


Celoročně trek, hřebenovky (většinou mimo tur. trasy), občas nějaká ferata.
Uživatelský avatar
an52
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon led 2, 2012 19:12

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » sob led 7, 2012 12:51

an52 píše:Raven Combi GTX Men od Salewy?
Celoročně trek, hřebenovky (většinou mimo tur. trasy), občas nějaká ferata.

tak na to by to chtělo něco lepšího, než jsou látkové a v kotníku měkké Salewa Raven Combi GTX, o třídu lepší jsou před chvíli zmiňované La Sportiva Trango Alp http://www.sportiva.com/products/footwe ... go-alp-gtx, i když mají na můj vkus až moc švů, koukni třeba na La Sportiva Nepal http://www.sportiva.com/products/footwe ... al-evo-gtx, Scarpa Triolet Pro http://www.eliass.net/botyf-trekovky-sc ... gtx-71041g, Meindl Air Revolution 9.0 http://www.meindlboty.cz/detail_produktu.php?produkt=87, Meindl Makalu Pro 3000 http://www.meindlboty.cz/detail_produkt ... rodukt=243, HanWag Sirius http://www.hanwag.de/schuh-detail.php?shoe_id=96, HanWag Friction http://www.hanwag.de/schuh-detail.php?shoe_id=120, HanWag Alaska Top http://www.hanwag.de/schuh-detail.php?shoe_id=21, HanWag Tibet http://www.hanwag.de/schuh-detail.php?shoe_id=29,
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » sob led 7, 2012 13:06

@ FPS - uvedom sa chlape! Hanwag Sirius i Friction jsou C/D a možná i D boty. Vždyť mají drážky na rychloupínací mačky vepředu i vzadu. To samé LaS Nepal Evo GTX - čistokrevná D bota hlavně do zimy díky zateplení.

ad Salewa Raven Combi - chodil jsem v nich jen při zkoušení. Co se tuhosti týká, zdají se mi tužší než LaS TrangoAlp. Pevnost v kotníku je pro mne dostatečná (85kg živé váhy). To, že mají svršek v oblasti členku (česky kotníku, neslovakizuj! -ZB-)z textilie, nic nevypovídá o celkové tuhosti konstrukce. :wink:

Třeba se vztekej a bolestínsky to označuj za napadání, ale tvoje komentáře jsou občas na úrovni chlapíka, který s lahváčem v ruce, sedíc na gauči a koukajíc na telku komentuje hru reprezantačního fotbalového mužstva.

Já chápu touhu lidí vlastnit a používat co nejlepší věci, ale mnohdy je to přehnané. Pokud to má být turistika, tak na co C/D boty?

edit pro Zbuddyho: :fuj: Hele Čechúň, nezabudni, kde posledných pár rokov žijem. :mrgreen: Samozřejmě si dělám srandu, občas se mi přimíchají slovíčka. :oops:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod an52 » sob led 7, 2012 19:59

@vonkreuz
Souhlasím. Láká to samozřejmě mít D-čka, ale nic se nemá přehánět. Já si ty Salewy už vyzkoušel a asi do nich půjdu. Značce důvěřuji a mám roční zkušenost s MTN Trainer GTX =D> . A na ty nenechám dopustit.
Uživatelský avatar
an52
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon led 2, 2012 19:12

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » ned led 8, 2012 12:44

tak znova, jak už jsem napsal měl jsem před pár dny v ruce Salewa Raven Combi, a pro mě jsou strašně měkké v kotníku, maximálně kategorie B, a jsou skoro celé z látky, takže na nošení ve sněhu se moc nehodí, na to co je chce používat by to chtělo něco lepšího, ty co jsem doporučil se můžou někomu zdát až moc tvrdé, ale podle mě na to co je chce používat, tak jsou rozhodně lepší než Salewa Raven Combi, ale může to být taky tím že mam rad tvrdé boty, a moje boty nosí 110kg, což má na to taky vliv, v Salewa Raven Combi bych si zlomil kotník na prvním kameni
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » ned led 8, 2012 13:51

vonkreuz píše:@ FPS - uvedom sa chlape! Hanwag Friction jsou C/D a možná i D boty. Vždyť mají drážky na rychloupínací mačky vepředu i vzadu.

Hanwag Friction jsem měl na noze, jsou maximálně kategorie C, jsou dost lehké, mají rychloupínáky jenom v zadu, není zateplená, na treky v těch podmínkách co popisuje @an52 ideální bota

vonkreuz píše:@ FPS - uvedom sa chlape! Hanwag Sirius jsou C/D a možná i D boty. Vždyť mají drážky na rychloupínací mačky vepředu i vzadu.

Hanwag Sirius jsem měl v ruce, ty jsou o něco tvrdší než Hanwag Friction, ale jsou dost lehké, ano mají rychloupínáky ve předu i v zadu, není zateplená, na treky v těch podmínkách co popisuje @an52 ideální bota

vonkreuz píše:Salewa Raven Combi - chodil jsem v nich jen při zkoušení. Co se tuhosti týká, zdají se mi tužší než LaS TrangoAlp.

Taky jsem je jenom zkoušel v prodejně, tak mě se zase zdají že jsou LaS Trango Alp tvrdší, i v kotníku, už jenom že jsou celé z kůže, než Salewa Raven Combi které jsou skoro celé látkové, na treky v těch podmínkách co popisuje @an52 je LaS Trango Alp ideální bota

vonkreuz píše:@ FPS - To samé LaS Nepal Evo GTX - čistokrevná D bota hlavně do zimy díky zateplení.

dotaz od @an52 zněl "Celoročně trek, hřebenovky (většinou mimo tur. trasy), občas nějaká ferata", tak jsem mu doporučil LaS Nepal Evo, jedny z nejlepších bot na zimu do takových podmínek, protože pochybuji že v Salewa Raven Combi v zimě přežije byť jenom pár hodin

vonkreuz píše:@ FPS - Třeba se vztekej a bolestínsky to označuj za napadání, ale tvoje komentáře jsou občas na úrovni chlapíka, který s lahváčem v ruce, sedíc na gauči a koukajíc na telku komentuje hru reprezantačního fotbalového mužstva.

pivo nepiji a na fotbal nekoukám

vonkreuz píše:@ FPS - Já chápu touhu lidí vlastnit a používat co nejlepší věci, ale mnohdy je to přehnané. Pokud to má být turistika, tak na co C/D boty?

tak to já raději budu předimenzovávat ve vybavení, než jednou poddimenzovat ve vybavení, a doplatit na to
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod 5marto5 » ned led 8, 2012 14:50

Na jeho použitie sú D-botky zbytočné keď neplánuje zimné výstupy z mačkamy alebo VHT.Na Hrehenovky celoročný trek mu postačia niake celokoženne B/C alebo C botky.
@ an52 skús sa popozerať po niakych od Meindl,Asolo popripaďe Hanwag
Od Meindl som mal jedny botky a naprostá spokojenosť a taktiež som ich použinal na celoročný trek a na vynašky na vh. chaty
A tie La Sportiva tango alp by som doporučil.Dobre fixujú nohu tak na pohyb mimo chodniku su dobré.Aj na zimu sú dobre ale nie su zateplené ale majú izolačnu vrstnu na podražke.
Uživatelský avatar
5marto5
nováček
nováček
 
Příspěvky: 54
Registrován: čtv srp 4, 2011 21:08

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Voko » ned led 8, 2012 16:58

an52 píše:Souhlasím. Láká to samozřejmě mít D-čka, ale nic se nemá přehánět.

Hledal jsem boty na podobný účel - koupil jsem Scarpy Ladakh, což jsou cca B/C botky a do našich hor, případně na fatru se hodí jen v zimě, nebo jak psal Vk tak za bláta (měl jsem je při 5BV v noci za deště pomohly, ale pak jsem stejně nasadil běžecký boty a došel to v nich.
Ladakhy a podobný boty B/C se vyplatí do Alp a na tatranskou tvrdou žulu (i když tam si už dnes také dokážu představit měkčí boty, jenže já rád lezu všude možně kam ostatní nelezou a boty podle toho vypadají a při středu kůže vs žula a látka vs žula bude vžy lepší kůže)
Takže pokud netaháš 30Kg na zádech, tak tvrdý boty nepotřebuješ a déčkový už vůbec ne.
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod pavproch » ned led 8, 2012 17:02

doplňuju: nebo nemáš dokurwený haxny (kotník) jako polorobot pavproch.... proto i po letních Beskydech běžně poskakuju v C a v zimě v D.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod JuraS » ned led 8, 2012 20:34

pavproch píše:doplňuju: nebo nemáš dokurwený haxny (kotník) jako polorobot pavproch.... proto i po letních Beskydech běžně poskakuju v C a v zimě v D.... :wink:


A já si připadal blbě chodíce v LS Karakorumkách :mrgreen:

a propos, když už jsem tu v tom vlákně, odlepila se mi obsázka na špici (jo přesně v tom nejméně exponovaném místě přímo nad prostředníčkem na noze :(( ) a při reklamaci v Hudy, mi hned chtěli vracet prachy, protože model už není v nabídce. No mě ta botka sedla (i když není s GTX jak původně tvrdili v jejich e-shopu) a znova prožívat martýrium vybírání botek, to e-e [-X navíc vzhledem k tomu že bez auta to mám do všech větších krámů na zkoušení sakra daleko...
No tak mi to Hudy technik zalepil, ale kousek vedle se to zas rozjelo, tak včil babo raď...
Poslat to tam zas, a zas je přemlouvat ať mi proboha nevracej prachy, že mám k těm botám citový vztah, nebo lepit a přijít o záruku, nebo co?
Muziko, muzičenko, ty čarodějná, do pekla pro ťa půjdu...
Cimbálová muzika Satina
Uživatelský avatar
JuraS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát dub 17, 2009 7:28
Bydliště: Brána beskyd pod Lysou

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » ned led 8, 2012 20:54

Zalep si to sám a funguj. Já na rozlepenou špičku, na švy u batohu a tak podobně používám nějaký lepidlo z Hudy a spokojenost. Ale na model lepidla se mně neptej, prostě nějaký SeamGrip nebo tak něco.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod aksam » ned led 8, 2012 21:40

juraS.....mám také k velké spokojenosti LS Karakorum a že nejsou goretexové považuji za výhodu,kůže je kůže...nevím jak hodně se Ti odlepila obsázka,mně na špici se jen nepatrně odchlípla..tak jsem na to použil lepidlo McNett Freesole,kupoval jsem ho v Alpsportu,drží to bez problémů,byl jsem s tím už na ledovci a šlapal na sněžnicích a v mokrém letošním sněhu a v pohodě
aksam
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1241
Registrován: čtv srp 4, 2011 6:43

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod zdenki » ned led 8, 2012 21:54

pavproch píše:doplňuju: nebo nemáš dokurwený haxny (kotník)
popř. i další klouby na palci :D . Zima Scarpa Grand Dru,na léto nově Scarpa Triolet.
zdenki
účastník
účastník
 
Příspěvky: 402
Registrován: čtv lis 25, 2010 3:54
Bydliště: Jižní Morava

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Voko » ned led 8, 2012 21:59

Triolety v létě do Beskyd???
Uživatelský avatar
Voko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 931
Registrován: pon bře 23, 2009 20:28
Bydliště: Ostrava

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod zdenki » ned led 8, 2012 22:17

Bohužel,je potřeba takhle tvrdá(málo ohebná) podrážka :( .Jinak je svršek velmi pohodlný. Závidím všem co můžou chodit po našich kopcích v Béčkových botách :oops: .
zdenki
účastník
účastník
 
Příspěvky: 402
Registrován: čtv lis 25, 2010 3:54
Bydliště: Jižní Morava

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » ned led 8, 2012 23:15

JuraS píše:znova prožívat martýrium vybírání botek, to e-e

vybrat pořádné boty je i pro mě strašné martyrium a dilema
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » ned led 8, 2012 23:27

zdenki píše:Závidím všem co můžou chodit po našich kopcích v Béčkových botách :oops: .

tak to nejseš sám, já taky musím i po našich kopečkách chodit v B/C botách, v B botách jsem měl vždy po tůře nataženy vaziv kotníku, od té doby co nosím boty B/C, tak i když ujdu třeba 50 km, tak mam kotníky v naprostém pořádku
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod an52 » pon led 9, 2012 22:36

Raven Combi GTX Men od Salewy?
No, vzhledem k tomu, že letní treky převažují jsem pevně rozhodnut. Chodí se v nich bezvadně. Ve čtvrtek test v terénu, beru dvoje ponožky (to mi připomíná, že když jsme za bolševika museli na vojně ve vycházkovém nosit polobotky a tenkou ponožku, cpali jsme pod ni ponožku zimní. vypadalo to, že máš výron kotníku, ale bylo teplo ...skoro o))))).
Uživatelský avatar
an52
nováček
nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon led 2, 2012 19:12

PředchozíDalší

Zpět na Boty