Vyber bot kategorie B/C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř kvě 4, 2016 7:39

No jo, ani ale taky tvrdili, ze Alasky se vyrabeji beze zmeny uz nekolik desitek let (krome zmeny podesve z EVA na PUR). Pricemz se evidentne nekolikrat menilo kopyto a to jeste kdyz se vsechny vyrabely v Nemecku. Asi jim musim napsat a poptat se, proc maji rozdilne kopyta modely z D, Chorv. a EU...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2016 18:02

mike píše:Tece mi do bot :? Hanwag Alaska ... Tecou obe, leva vic a obe ve spicce. Vypada to, ze nevydrzel sev, spojujici botu a jazyk mezi prvnim a druhym ockem, jelikoz tam se bota nejvic ohyba. Uz mi to udelalo na predchozim paru, ale jen jeden, tady to vypada na vsechny ctyri.

Nachystal jsem boty k sevci na opravu a je to horsi, nez jsem si myslel:
sev2.jpg

Svy odesly na vsech ctyrech mistech, dve diry jsou takhle velke, dve mensi. Neni divu, ze tam tece. Takhle moc mi to jeste nikdy neudelalo, ze by mizerne nite? Nebo dusledek pokusu o osetrovani kuze bilou Grangers srackou? Myslim neprimy, ne ze by to sezrala, ale kuze je tuzsi, hur ohebna a svy mozna vic namahane.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod honza83 » úte kvě 10, 2016 18:57

Léto se blíží a budu nucen koupit nějaké pořádné boty do vyšších hor (Tatry, Alpy apod., i mimo značky...). Naposledy jsem měl Mammut Merlon GTX, po týdnu v Tatrách se začala regulérně rozpadat podrážka (reklamoval jsem, neuznali, nyní to řeším přes ČOI - chci zpátky peníze). Takže Mammuty už z principu ne. Zatím je mým favoritem La SportivaKarakorum Trek GTX, máte s nimi někdo nějaké osobní zkušenosti?
honza83
účastník
účastník
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon srp 24, 2015 17:39

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » úte kvě 10, 2016 20:44

Jo. Staci pouzit funkci Hledat.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř kvě 11, 2016 6:39

Na zaklade posedniho dotazu me napadava otazka pro vonkreuze: Nevis, bude v dohledne dobe nejaka nova varka dovozu bot La Sportiva do Cech, do Hudy? Bo je docela tezke sehnat neco k ohmatani a vyzkouseni, at jsou to ty plastaky nebo Karakorum Trek, obzvlaste ve vetsich velikostech.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » stř kvě 11, 2016 13:28

Bohužel do návozu velkoskladu nevidím.
"Tvoje" velikosti Karakorumu 46 / 46,5 / 47 a 47,5 mají už i Ostravě.
Na Trango TRK jedině do Zlína nebo Brna-Veveří.

Moc sem nestíhám chodit, tak kdyby cokoliv, kdokoliv, tak SZ - mám nastavené oznamy do emailu.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod niolou » stř kvě 11, 2016 20:51

Zdravim,
pročetl jsem si fórum a oběhal obchody a vyzkoušel co šlo. V užším výběru zůstali
Garmont - Dakota Lite GTX
Asolo - Trekker GV (nástupce sasslongu)
Lowa - Tibet PRO GTX
Poprosím o doporučení, ideálně od někoho kdo má boty kratší dobu. Našel jsem starší hodnocení bot, ale výroba se mohla změnit, takže by mě zajímal současný stav. Jinak použití 2x za rok ČR vandry v lesích sem tam silnice, 1x za rok hory v zahraničí. Jsem těžší váha + batoh a Béčkové boty mně přišly měkké.
Děkuji
niolou
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 11, 2016 20:39

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Eloherd » stř kvě 11, 2016 20:55

niolou píše: použití 2x za rok ČR vandry v lesích sem tam silnice, 1x za rok hory v zahraničí
Děkuji


Na tohle jsou Bckovy boty uplne idealni ... v Ccku se na silnici (byt jen blbejch 100m) dost zapotis, nohy dostanou zabrat a uplne zbytecne.
Kvalitni kozeny boty by mely stacit, rozhodne s volne ohebnou spici tzn. NE Ccka.
Mluvim pouze ze zkusenosti, ale vaha tve osoby by nemela hrat roli.
Kvalitni boty vklidku zvladnou 100kg
Uživatelský avatar
Eloherd
účastník
účastník
 
Příspěvky: 347
Registrován: ned kvě 2, 2010 19:59
Bydliště: Brno, CZE

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » stř kvě 11, 2016 21:05

Vaha roli hraje, sam uz mam s batohem pres cent a Bcka jsou proste malo. S Cckama a asfaltem mas pravdu, takze to chce rozumny kompromis a to B/C boty, ktere jsou velmi univerzalni. No a to je presne to, co chce, za mne spravne.

BTW, vaha ma taky vliv na to, jak rychle ubyva podrazka. Nosim stejne boty (B/C) pres 10 let a kdyz jsem mel o 10 kilo min, vydrzel mi vzorek na podrazce tak o petinu kilometru vic (~3000 proti ~2500). Kdybych mel Bcka, tak nevydrzi ani polovinu, takze by se mi ve vysledku docela prodrazily.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » čtv kvě 12, 2016 11:25

Nevim, jestli ten Garmont je C bota, ale ty zbyle dve jsou B/C, dokonce bych rekl (ve srovnani s Alaskama) mirne mekci B/C.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Morty » čtv kvě 12, 2016 20:21

Mám Asolo Trekker GV, koupený loni v prosinci. Jsou super pohodlný, úplný papuče, přitom podrážka hodně tvrdá. S klidem je doporučím, jen nevím jestli zrovna na tohle použití, co píšeš... chápu naprosto ten argument s váhou. Taky jsem dřív preferoval co nejtvrdší boty, ale po zhubnutí 10kg a odlehčení báglu na základní váhu cca 8kg už si ty stejný terény dovedu představit v teniskách.

Asola se např. parádně osvědčily v zimních Tatrách, s mačkama, totální ledovica. Taky na pár výletech v našich horách se osvědčily. Zatím v nich mám tak 30 dní nachozených celkem a vypadají jak nový a to je moc nešetřím.

Na Malorku bych si ale příště vzal tenisky - byly místa, kde se tvrdý pohorky hodily, ale nakonec jsem stejně velkou část šel v sandálech kvůli vedru a tomu, že terén a batoh nebyl tak těžkej, aby byly pohory potřeba.
Uživatelský avatar
Morty
účastník
účastník
 
Příspěvky: 289
Registrován: pon bře 13, 2006 20:16

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř kvě 25, 2016 13:47

Chtel bych se zeptat na konkretni postrehy a vzajemne srovnani ctyrech bot - ma je v hledacku syn a vsechny mu docela sedi. Jedna se o LS Karamorum Trek GTX, LS Trango Cube GTX (poradil jsem mu na zaklade zdejsich zkusenosti, at je zkusi :-)), Garmont Ferrata a Hanwag Alaska. Mel by je vice-mene na VHT (Alpy, V a Z Tatry) a obcas i neco lehciho, na to vsak ma co pouzit.
O jednotlivych botech se (vetsinou) da i tady neco najit, o nekterych neco vim, mne by spise zajimaly nejaka srovnani lidi, kteri maji/meli (a nachodili v nich uz neco) alespon dva z nich. Nejvice:
- jak se v tom chodi delsi dobu (cely den, resp. nekolik dnu) v skalnatem terenu, jak se v nich unavuji chodidla a hlavne oblast achylovky
- jak drzi na suchem/mokrem/zasnezenem terenu/skale, resp. nakolik klouze podrazka
- jak drzi bota kotnik a pritom nakolik umoznuje predo-zadni pohyb
- nakolik se bota ohne v ohybu po zachozeni
- nakolik je odolna v suti a v sklanatem VHT terenu pri otirani se o skaly
- da se vyuzit i v zime (o Alaskach a Karakorum Trecich vim, ze bez problemu)
- vzajemne srovnani tvrdosti po zachozeni (ne novych bot)
- neco jineho, na co dat pozor resp. co je dobre si vsimnout v dobrem i zlem
Pokud mate nekdo nejake srovnani, prossim o nejake shrnuti - doufam, ze mu to pomuze. A nejradeji bych byl, kdyby to srovnani a hodnoceni bylo na boty velikosti min. 45 - protoze z vlastni zkusenosti vim, ze mezi vlastnostma stejnych bot ve velikosto napr. 42-43 a 47 muze byt propastny rozdil. Uvitam vsak i to ostatni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř kvě 25, 2016 20:20

mohu srovnávat La Sportiva Karakorum Trek, La Sportiva Trango Cube, Hanwag Alaska, i když La Sportiva Karakorum Trek a Hanwag Alaska jsem nenosil ve velkém mrazu, nebo jsem v nich nenachodil tisíce kilometru po Alpách
1 - v žádných z nich jsem při dlouhém chození na těžko s nohami problém nezaznamenal
2 - všechny drží a kloužou v terénu cca stejně
3 - La Sportiva Karakorum Trek a La Sportiva Trango Cube mají předozadní pevnost B, a do strany B/C, Hanwag Alaska mají obojí B, do kopce a z kopce se ve všech chodí cca stejně, ale do strany drží boty La Sportiva kotník pevněji
4 - všechny se v podrážce ohýbají cca stejně
5 - pokut se tyká tvrdosti směsí podrážky, tak jsou o něco odolnější La Sportiva Trango Cube, než La Sportiva Karakorum Trek a Hanwag Alaska, La Sportiva Trango Cube mají taky vyšší, a dost robustní gumovou obsázku okolo paty, a taky z boku boty než Hanwag Alaska, La Sportiva Karakorum Trek jí v části na patě ani nemají, robustnost gumové obsázky se dá dobře porovnat už na krámu
6 - Hanwag Alaska a La Sportiva Karakorum Trek max cca -20°C, La Sportiva Trango Cube max cca -10°C
7 - La Sportiva Karakorum Trek a La Sportiva Trango Cube mají předozadní pevnost v kotníků B, do strany v kotníku B/C, v podrážce B/C, Hanwag Alaska kotník B, v podrážce B/C
8 - pozor na nubuk kůží u Hanwag Alaska, ale to asi nemusím ani psát, že je nubuk kůže problém, všechny boty jsem měl, a nebo mam ve velikosti 47EU
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » čtv kvě 26, 2016 6:51

Dikym moc fps :prayer:, to je presne to, co jsem potreboval synovi predlozit :-). Kdyz to rekne tata podle prispevku tady, tak je to neverohodne, kdyz to rekne nekdo pro nej neznamy, tak "jak je psano, tak je dano" :evil:

Jeste bych poprosil o hodnoceni jak ty boty drzi pri traverzu na sikmem svahu (moje Granity mi vlozky roztahly uprostred tesne nad podrazkou a uz nedrzi poradne v sikmem terenu) a pri chuzi v suti? Na ledovec se Te neptam, tam nechodis, ale chuze v mackach v zimnim terenu znas - jak je zvladaj (predpokladam, ze dobre), resp. jak se "snaseji" s reminkovyma mackama?
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » čtv kvě 26, 2016 19:29

- ani u jedněch jsem nezaznamenal podobný problém, náročný terén na sklon není ani pro jedny problém
- v mačkách jsem ani v jedněch nechodil, jenom v řetízkových nesmecích, a ve sněžnicích, a ani u jedněch jsem nezaznamenal problém
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » čtv kvě 26, 2016 19:47

Na Alaskach nejsou macky problem, Karakorum a Cube jsem mel na nohach jen v obchode, ale taky bych tam zadny problem necekal. Ani na Meindl Islandech nebyl a ty jsou mekci, nez vsechny zminene.

Jen je treba pocitat z tim, ze B/C boty maji porad ohebnou podrazku, takze chuze do svahu po prednich hrotech je narocnejsi na lytka. V porovnani s tvrdsimi botami, kdyz jsem mel C/D, tak to byl docela rozdil, v tech se jde jako po schodech. Na druhou stranu, v Alaskach jsem zkousel i nejake ledolezeni a slo to.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Michal82 » pát kvě 27, 2016 7:59

Já se nebudu vmesovat nez me zas servere - ale Trango Cube by mělo byt neco jako Trango Alp ne? A ty mají patu na poloautomaticke mačky. Podrazka je C - nebo potvrdil mi to fps kdyz jsem se ted ptal na Beckove LaS TRK které chci právě ke svým LaS Alp.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod wawrik » pát kvě 27, 2016 8:01

Trango Cube céčkovú podrážku nemajú, podľa mňa je to len o trochu tvrdšia B/C. Však ju občas ohnem aj ja, človek s váhou závodného komára.

Ale pätu na poloautomat majú.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Michal82 » pát kvě 27, 2016 8:20

Aha tak to pardon - me fps psal ze Alp jsou C na podrazce a B/C kotník. Cube jsem nezkousel ale dle popisu jsem myslel ze podrazka je stejna a sou ,,jen,, plastové. 7mm nylon vystuha v obojich - nebo zda je u Cube jen vzadu a v Alpech po celé ploše?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » pát kvě 27, 2016 15:08

napsal jsem ti tady viewtopic.php?p=454136#p454136 tohle, "La Sportiva Trango Alp jsem měl, jsou co do tvrdostí cca stejné jako La Sportiva Trango Cube, a jak píšeš něco mezi B/C až C", a to B/C až C je jenom v podrážce, kotník mají B/C, nic o tom že jsou La Sportiva Trango Alp a La Sportiva Trango Cube kategorie C jsem nepsal
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Michal82 » pát kvě 27, 2016 15:45

fps - pardon mel jsem za to ze B/C az C znamenalo dělení na kotník a podrážku.
Sem se nechtel nikoho dotknout.
A zpetne sem to dnes nehledal tak si to tak přesně nepamatuji.
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » sob kvě 28, 2016 13:11

nic se neděje, jenom upřesňuji
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Michal82 » sob kvě 28, 2016 17:21

fps - ok :)

Jinak kdyz uz tu řešíte mačky - měl jsem jen půjčené řemínkové.
Je dle vás lepší poloautomat nebo řemínky - třeba k těm Trango Alp.
Jde mi o to zda ten poloautomat na botech pro to určených je stejne spolehlivej a či zda tam nevzniká někdy problém.

Odpoved a dalsi diskuse tady. Priste se prosim ptej rovnou ve spravnem vlakne. mike
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte čer 7, 2016 7:14

Musim si postezovat...
Jak jsme doma zkouseli Alasky (a k tomu LS Trango Cube) a jsou mirne uzke, jsem si rikal, ze alespon konecne udelam srovnani s Wide verzi. Pekne jsem obkreslil na papir vlozku, stejne tak z Cube (mimochodem, pro mne prekvapive je podle toho Cube o docela dost sirsi v prestech). Chtel jsem si objednat Wide Alasky, ze si tam vlozku taky obkreslim a porovnam s obycejnyma... Myslim, ze by to par lidi docela zajimalo.
Jenze clovek je tvor liny, pozde vecer se mi uz nechtelo objednavat z Fjallraven shopu 47-ky. Na druhy den rano v praci jsem se k tomu dostal az po otevreni shopu, chci si objednat - a botky jsou fuc :twisted:. Takze srovnani zatim nebude, linosti zdar! ](*,).
Alespon jsem se zeptal, jestli budou zase doplnovat, uvidim, co odepisou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » pát čer 17, 2016 13:23

Kurna, proc si vsichni obchodnici/dovozci mysli, ze vsichni maji nohy v rozsahu do 46. Kdyz si chce ubozak s nohou vetsi vyzkouset bagance 47, hlavne od La Sportivy, tak je v ...nekde. V Cele CR maji 3 pary Cubu, z toho jeden je nahouby (mnou vracene), dalsi v Praze a Brne, Trango Alp zadne, Trango Guide zadne, vsechno jenom na objednani od Talianu za 2-3 tydny min. A dovolena se blizi.
Alasky Widy 12-ky nema ani vyrobce :roll: :shock:....
Ze synovi uz trictvrte roku pripominam, ze by se mel zacit starat o nove boty a on furt, ze to ma cas, je vec jina ](*,)
A to doma jsme dva velkonozi, v praci kolem mne z 11-ti chlapu dalsi min. dva, spise vsak tri lidi, takze az tak vyjimecni nejsme.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » úte črc 5, 2016 1:57

Sedim u pocitace v pohorkach. Koupil jsem si dalsi Alasky, asi po dvou minutach zkouseni. Mam 3 dny na vraceni a jestli si je necham, tak to budou nejrychleji koupene pohorky v zivote :) Sel jsem kolem Hudy a jelikoz nutne nove pohorky potrebuju, rekl jsem si, ze je zas jednou zkusim. Nemel jsem s sebou ani ponozky, ale i po nazuti na tenke mi spadla celist.

Vypada to, ze apuka mel pravdu. Neco se zmenilo a prekvapive k lepsimu. Uplne nove, vyrazne tmavsi, nez driv a Made in Germany. Ve spicce je vic prostoru, nez v poslednich letech, skoro mi prijde, ze se vratili k 10 let staremu kopytu. Uplne nove sedi lip, nez posledni par, ktery ma aspon 2000 km, ten pocitove pusobi o pul az cislo mensi. Ten se proste nepovedl, ale byl taky vyroben v Nemecku. Porovnavam jeste s predposlednim, ktery ma aspon 5000 km a vzorek na druhe podrazce dohladka. Ten je velmi pohodlny, o botach na noze za cely den nevim. Je o neco sirsi v oblasti nartu, tam by ale mohla kuze povolit. To je vlastne jediny duvod, proc vaham, bojim se, ze noha bude utlacena ze stran a zas to odnesou nervy uvnitr nohy... Potreboval bych se v nich projit tak 5 km, abych si byl jisty, ale to uz bych je nemohl vratit ](*,)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » stř črc 6, 2016 20:13

Zkousim, zkousim a mam dilema. Jedna bota sedi skvele, druha je malicko uzsi (jedna noha je holt vetsi), ale porad o dost lepsi, nez predchozi par. Ale vrzou, jedna hodne. Uplne nahore, jak se tre kuze na jazyku o kuzi zevnitr kominu. Co s tim? Rekl bych, ze je to tim, ze jsou uplne nove, na kuzi je to videt. Treba se to casem osoupe a prestane, ale co si vzpominam, tak mi to jedna delala uz driv a trvalo to dost dlouho a bylo to obcas otravne. Nebo by pomohlo to z obou stran necim namazat? Limmer?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » čtv črc 7, 2016 11:48

taky mi Hanwag Alaska na stejném místě vrzaly, zkoušel jsem je v tomto místě pořádně namazat, i vnitřek komína, ale vydrželi nevrzat jenom krátce, max 10 km, byl to jeden z důvodů proč jsem se jich zbavil
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » čtv črc 7, 2016 19:58

Vyzkousel jsem dalsi dva pary, oba Made in Germany a oba byly ve spicce uzsi. Oba taky mely trochu svetlejsi barvu. Skoro mi prijde, jako by v Nemecku meli dve ruzna kopyta... nebo mozna linky? Podle vyrobniho cisla byl jeden starsi a jeden novejsi nez ten, co mam, takze tim to taky nebude.

Myslim, ze si je necham. Prave sedi skvele, leva by mohla byt malicko sirsi, ale to se snad rozslapne. Vrzani nejak poresim. zkusim to mazat a kdyz nepomuze, prelepim treci plochu naplasti. Zajimalo by mne, cim to je, ty dalsi dva pary nevrzaly.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » pon črc 11, 2016 23:50

Nechal jsem si je. Po prvni ture zatim opatrne nadseni :) Mam pocit, ze snad omylem zabalili wide verzi do normalni krabice. Ve spicce mam misto, nohu nic neutlacuje. A to jsem si schvalne vzal min pouzivany a tedy silnejsi par BD Summit, aby byla bota dobre vyplnena a nezlomila se ve spatnem miste (povedlo se).

Vrzani se po par km zlepsilo a tak po 20 zmizelo skoro uplne. Vypada to, ze uplne nova kuze se potrebuje trochu osoupat.

Jedine, co trochu citim, je prekvapive pena pod kotnikem, zevnitr. Zpocatku jsem tam mel pocit shrnute ponozky. Ke konci jsem o tom uz ale skoro nevedel. Je ji tam o hodne vic, nez ve starsich dvou parech, co mam, takze je to trochu nezvykly pocit. Rekl bych, ze se casem vymacka a natvaruje, v tech starsich to pusobi, jako by tam nebyla skoro zadna.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Boty