Vyber bot kategorie B/C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod wawrik » čtv říj 1, 2015 13:34

Ice Cube je IMHO obyčajná turistická topánka s límcom na sneh. B/C - je relatívne mäkká, ohybná, kotník má v nej slušnú voľnosť (medzi Cube a Ice Cube v tomto nie je rozdiel, podľa maníka, čo Cube má a Ice Cube videl/skúšal na nejakom veľtrhu; technický popis na stránkach výrobcu tomu celkom zodpovedá).

Batura je vyššia pevná topánka (nemyslím integrovaný návlek), v ktorej o nejakom pohybe kotníku môžem len snívať. Typická zateplená výšková topánka, na sneh a ľad OK, ale turistiku si v tom neviem vôbec predstaviť.

(Podotýkam, že som nehorolezec, a Batury som len skúšal, keď som rozmýšľal o nejakých dlhších trekoch nad 6000 m.)
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod pickard » čtv říj 1, 2015 13:46

Hm... chápu. Ale pak mi není moc jasná ta přední rejha na hrazdu od technickejch maček. No uvidíme, vyzkoušíme.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » čtv říj 1, 2015 15:18

apuka píše:Teda promin, ja jsem ziomrivy, ale ve svych botech chodim celorozne, i pri -25 a min.

když v nich chodíš, tak to není problém, problém nastává když si někde na těžko, když se v nich delší dobu nepohybuješ
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » čtv říj 1, 2015 16:34

fps píše:velikost je trochu posunutá, jsou o cca 1/2 čísla větší, všechny B/C vysoké turistické boty co jsme měl byli o velikosti 12, ale Fitwel Giove/1 Fitwel Giove/2 my seděli 11,5, šířka je stejná

To nevypada spatne, asi stoji za pokus. Jeste jak je to s tvrdosti? Maji byt spis C nez B/C, jak to vidis? Zajima mne podrazka, ne kotnik ;-) A co ti na nich vlastne presne vadilo, ze ses jich zbavil?

fps píše:odpružení a výška podrážky je cca stejná jako u všech B/C bot co jsem měl (Asolo Lhasa, Fitwell Giove, Lowa Tibet Pro, Meindl Island, Meindl Lhasa, Meindl Vakuum, Meindl Air Revolution 5.3, Dallape Cevedale, La Sportiva Pamir), krom tedy Alasek, ty jsou víc odpružený, i mají vyšší podrážku něž jiné B/C boty co jsem kdy měl, v tomhle ohledu podobné boty asi neseženeš

Nektere z uvedenych jsem zkousel v obchode, ale tam toho moc nepoznam. Mel jsem ale Islandy a neprislo mi, ze by proti Alaskam byly min pruzne, spis skoro nastejno, nepoznal jsem zasadni rozdil. Trochu hur sedely, ale to bylo tvarem paty.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » čtv říj 1, 2015 16:48

wawrik píše:Súhrn/opakovanie: mike mystifikuje. Keď mu niečo nelezie pod nos, vymýšľa blbosti :twisted:

To rika ten pravy ;-) Zadna mystifikace, jen muj dojem z toho, co jste ty a/nebo fps psali. A co jste napsali dneska na tom nic nezmenilo, naopak. Ja proti tem botam nic nemam, vypadaji srandovne, ale to neni problem. Kdyby mi ale vevnitr kondenzovala voda, jako tenkrat tobe, tak by to problem byl, jelikoz se potim vic. Ono je to stejne jedno, jak jsem psal, Tranga jsem zkousel a nesedel mi tvar, pochybuju, ze Cube na tom budou jinak.

Jsem zvykly, ze teplotu v botach nemusim resit. At je +30 nebo -20. Min jsem u nas nezazil, ale tech -15 a niz se v zime obcas stane. Letos to bylo -20 a zima mi v botach nebylo ani kdyz jsem mel delsi pauzu. Nohy mi mrznou jedine s mackama, jelikoz se hur prokrvuji, a kdyz jsou boty promocene.

pickard píše:Je to na léto do Paradisa ;-)

Paradoxne to byl letos jediny pripad, kdy mi byla v botach zima :) Cely den jsem v mackach kopal stupy a vecer jeste mensi zahrab na ledovci. Plus unava, boty nacucane vodou a ve spacaku jsem nemohl promrzle prsty zahrat ani v PWS ponozkach... A to v noci asi nebylo min, nez -5.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

B/C nebo C boty z Perwanger kůže

Příspěvekod mik15 » stř říj 7, 2015 12:29

Dobrý den,chtěl bych si koupit B/C nebo C boty z perwanger kůže do těch 5000 nebo 6000.
Nubuk NECHCI ANI VIDĚT! Děkuji za rady a názory
Naposledy upravil mike dne stř říj 7, 2015 15:19, celkově upraveno 1
Důvod: slouceno, nemusime mit na kazdy dotaz nove vlakno
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci!
mik15
nováček
nováček
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned led 12, 2014 21:13

Re: B/C nebo C boty z Perwanger kůže

Příspěvekod apuka » stř říj 7, 2015 14:24

Za tu cenu asi jedine se podivat na nabidku Asola nekde, kde Ti daji slusnou cenu. Aconcagua/byvaly Granite, Sherpa, Lhotse a nektere jine modely se obcas daji do 6 sehnat.

Jinak ve slevach a vyprodejich.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: B/C nebo C boty z Perwanger kůže

Příspěvekod remy77 » stř říj 7, 2015 15:12

Lasportiva ma idro-perwanger.V hudy je do 11.10 14% zlava
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » sob říj 10, 2015 10:41

mike píše:
fps píše:velikost je trochu posunutá, jsou o cca 1/2 čísla větší, všechny B/C vysoké turistické boty co jsme měl byli o velikosti 12, ale Fitwel Giove/1 Fitwel Giove/2 my seděli 11,5, šířka je stejná

To nevypada spatne, asi stoji za pokus. Jeste jak je to s tvrdosti? Maji byt spis C nez B/C, jak to vidis? Zajima mne podrazka, ne kotnik ;-) A co ti na nich vlastne presne vadilo, ze ses jich zbavil?

- podrážka je B/C, cca stejná jako u všech odstaních B/C bot co jsem měl, ale v kotníku jsou o něco tvrdší než B/C, v tomto směru byli pro mě přesně to co mi sedí
- vždyť jsme ti to napsal viewtopic.php?p=433231#p433231, "protože mi neseděla stélka, je lehce ortopedická", i jenom lehce ortopedická stélka (vložka v botách) není kompatibilní s mim chodidlem, já potřebuji stélku (vložku v botách) rovnou
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod vonkreuz » sob říj 10, 2015 10:56

V celém skladu LaSportivy jsou k dispozici poslední cca 2 páry Pamir Leather 42EU a poslední 2 páry Pamir GTX 43EU. Pokud se najde někdo, komu se chce čekat cca 1-1,5 měsice na dodání a pokud najde HUDYkrám, který mu to bude ochotný objednat...
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » sob říj 10, 2015 11:13

mike píše:Ono je to stejne jedno, jak jsem psal, Tranga jsem zkousel a nesedel mi tvar, pochybuju, ze Cube na tom budou jinak.

řada Trango je tvarově trochu jiná než řada Nepal, měl jsem jich, a nebo mam z obou řad několik (po třech), takže mohu srovnávat, řada Trango má špičku širší a nižší, řada Nepal má špíčku užší a vyšší, ono je to vidět i na fotkách

mike píše:a ve spacaku jsem nemohl promrzle prsty zahrat ani v PWS ponozkach... A to v noci asi nebylo min, nez -5.

chce to péřové papuče
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: B/C nebo C boty z Perwanger kůže

Příspěvekod fps » sob říj 10, 2015 11:22

mik15 píše:Dobrý den,chtěl bych si koupit B/C nebo C boty z perwanger kůže do těch 5000 nebo 6000.
Nubuk NECHCI ANI VIDĚT! Děkuji za rady a názory

B/C - La Sportiva Karakorum Trek
C - Dallape Marmolada
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » sob říj 10, 2015 22:06

fps píše:- vždyť jsme ti to napsal viewtopic.php?p=433231#p433231, "protože mi neseděla stélka, je lehce ortopedická", i jenom lehce ortopedická stélka (vložka v botách) není kompatibilní s mim chodidlem, já potřebuji stélku (vložku v botách) rovnou

Jo, ale nevim, co si pod tim mam presne predstavit. Mel jsi na nohach Lowa Tibet? Ty jsem ted zkousel, tvar boty by sedel dobre, ale prave na stelce uprostred byl hrbol, ktery mi vadil a nezvykl jsem si, ani kdyz jsem v nich chvili chodil. Priblizne uprostred boty napric po cele sirce.

fps píše:chce to péřové papuče

Nemyslim, ze by to pomohlo, to bylo utlacenym krevnim obehem z macek. Pomahalo rozhybani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Stani » sob říj 10, 2015 23:18

Mike, ten hrbol bol viac k špičke, alebo "natvrdo" v strede pod klenbou chodidla? Pretože už dávnejšie som si skúšal Dachsteiny, kde vložka mala hrbol viac k špičke. Keď v tom človek pochodil, tak to vôbec necítil. Ani predavač mi nevedel povedať, čo to je. Dnes, z behania už viem, že to bolo tzv srdiečko = podpora priečnej klenby, ktorá častou námahou poklesne, čím vznikajú prolémy aj v laterárnej časti chodidiel. Mám to na orto vložkách na behanie.

Nebol ten hrbol práve kvôli tomu?

Edit: K Dachsteinom - teda zo začiatku mi tiež hrbol vadil, ale po chvíli ten blbý pocit ustúpil. Len hrbol nebol naprieč po celej vložke.
Naposledy upravil Stani dne sob říj 10, 2015 23:46, celkově upraveno 1
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » sob říj 10, 2015 23:42

Ne, uprostred (podelne) chodidla a nejen pod klenbou, ale pres celou sirku. Pod klenbou mozna vyssi. Citil jsem to nejvic uprostred nohy, pusobilo to, jako by tam byla boule, ale ve skutecnosti je to neco jako vlna od kraje ke kraji. Podpora pricne klenby je jinde a vypada jinak, jak pises.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Stani » sob říj 10, 2015 23:49

Hmm, tak potom netuším...ale asi aj tak pôjde o nejakú zvláštnu podporu chodidla.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod Mikky » sob říj 10, 2015 23:52

Ahojte
Jaké mate skusenosti

<spam_link_smazan>

Se spammery mame zkusenosti velke a spammeri s nama spatne. BAN. mike
Mikky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 10, 2015 23:35

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » sob říj 10, 2015 23:53

@Stani: mozna podpora podelne klenby, ale pro mne prehnana. Pocitam, ze bych si taky casem zvyknul, ale proc?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » ned říj 11, 2015 9:43

mike píše:Mel jsi na nohach Lowa Tibet? Ty jsem ted zkousel, tvar boty by sedel dobre, ale prave na stelce uprostred byl hrbol, ktery mi vadil a nezvykl jsem si, ani kdyz jsem v nich chvili chodil. Priblizne uprostred boty napric po cele sirce.

měl jsem Lowa Tibet Pro, což je stejná bota, když na nich začali dělat ten nesmyslný hliníkový háček, tak k tomu přidali to Pro, a koukám že už zase nejsou Pro, předchozí verze Lowa Tibet bez hliníkového háčku byli lepší, Lowa Tibet Pro my seděli, a se stélkou jsem problém neměl, ale problém byl tohle viewtopic.php?p=384825#p384825
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod karitapepe » pon říj 12, 2015 6:30

Taky mám ty Lowy Tibet, vcelku jsem spokojeny, ale taky mi občas tlačí na nart , jak popisuje mike, jako bych tam měl nějakou bouly nebo prohlubeň,ale nic nenahmatám,asi je to spíše pocitově, žádny otlak nebo puchýř nemívám.
Já je kupoval před třemi roky jako vyprodej starého modelu za 4300 kč, tak to byla super cena, ale za ty peníze co stojí dnes , bych se kouknul po jiných botkách B-) , třeba nějaké céčkové :-! .
karitapepe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 461
Registrován: úte srp 2, 2011 8:28
Bydliště: Ostrava

LA Karakorum Trek x Asolo Sasslong x Millet Bouthan

Příspěvekod trailvojtech » sob lis 14, 2015 18:44

Zdravím,

ještě zkusím zvláštní vlákno (trochu na to spěchám). Vybírám nové pořádné trekovky, kategorie B/C, spíš k C než k B. Použití od delších treků na těžko (Alpy, Pyreneje, Rumunsko), přes rychlé nonstop přechody po výstupy v Alpách až po zimní přechody v ČR i na Slovensku.

Zúžil jsem výběr:
- Asolo Sasslong GTX (líbí se mi víc než Trekker, sedí mi a ještě se dají sehnat poslední kusy)
- La Sportiva Karakorum GTX
- Millet Bouthan GTX Men

Co soudíte? Jde mi hlavně o konkrétní zkušenosti/názory založené na znalosti konkrétního produktu. Vím, že ty LA jsou z Perwangeru oproti nubuku u Sasslongu, na druhou stranu jsou na ně rozporuplné ohlasy. Díky za rady.
trailvojtech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 9, 2015 8:01

Re: LA Karakorum Trek x Asolo Sasslong x Millet Bouthan

Příspěvekod Tecumseh » sob lis 14, 2015 18:58

Z toho výberu by som šiel určite do La Sportiva Karakorum, ale nemám ich, tak relevantné odpovede nepodám, ale zatiaľ sú tu dosť chválené,inak je víkend tak rátaj s tým, že ľudia sú na treku a nebudeš tu mať hneď desať odpovedí :wink:
Tecumseh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 185
Registrován: stř kvě 12, 2010 10:54

Re: LA Karakorum Trek x Asolo Sasslong x Millet Bouthan

Příspěvekod remy77 » sob lis 14, 2015 21:23

trailvojtech:
Mam LS Karakorum trek GTX a jedinu vyhradu mam, ze je maksia zmes na podrazke a tym sa skor opotrebuje. Je to vsak len moj subjektivny pocit, lebo v inom vlakne sme o tom diskutovali, postol som foto opotrebenia a podla inych, je primerane prejdenej trase a terenu. V lahsom terene (Fatra. N. Tatry som to opotrebenie uz tak nespozoroval)

Inak boty su to velmi dobre.
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » ned lis 15, 2015 0:08

Slouceno. Nezakladej zbytecna vlakna, tim nic nevylepsis ani neurychlis. Je vikend, lidi jsou pryc, vetsina je tu zacatkem tydne. Vetsina taky cte aktivni vlakna, takze tvuj dotaz bude videt i v existujicim vlakne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: LA Karakorum Trek x Asolo Sasslong x Millet Bouthan

Příspěvekod fps » pon lis 16, 2015 15:02

trailvojtech@

z těchto třech je pro mě jasná volba La Sportiva Karakorum Trek
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » stř lis 18, 2015 8:46

No, ja bych osobne radil, at si je nekde zkusi a at vezme, co mu dobre sedi. Rozhodne ne objednat si nede z netu boty, ktere mu doporucuji jini, ze jsou skvele a potom si donicit nohy, bo na jeho nehy proste nesednou.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod trailvojtech » stř lis 18, 2015 15:46

apuka píše:No, ja bych osobne radil, at si je nekde zkusi a at vezme, co mu dobre sedi. Rozhodne ne objednat si nede z netu boty


Tak to je jasne.

@remmy77, fps / diky za nazor.

Jinak Bouthany jsem vyloucil, nesedely. Sasslongy sedi skvele, stejne tak ale LA a ty se zdaji byt za velmi podobne penize asi vetsimi favority.
trailvojtech
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 9, 2015 8:01

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod fps » stř lis 18, 2015 20:17

La Sportiva Karakorum Trek mají kvalitnější Perwanger kůže, a když ti sedí, tak já bych měl vybráno
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod apuka » úte lis 24, 2015 10:16

Manzelka si vybira nove phorky, jsem ji objednal domu na delsi vyzkouseni Lowa Tibety a Alasky Wide. Tady jsou prvni dojmy z Wide Alasek, mozna to nekomu pomuze pri vyberu/objednavani:

Jedna se o velikost boty 6,5 (40), Alasky Made in Croatia. Na prvni pohled jakoby nejsou vepredu sirsi jako Tibety, ale jsou znatelne vyssi a maji snerovani delane vice dopredu a "strmeji" nahoru (tj. vhodnejsi pro silnejsi nart). Pri srovnani se staryma Alaskama (10+let stary model, noseny asi 7 let, o pul cisla mensi) vypada, ze stare jsou mirne sirsi, ale ve skutecnosti se je kuze trochu roztahla (vice-mene az na hranici a nad obsazkou) a je to jeste stare, vepredu zaoblenejsi a mirne sirsi kopyto, chorvatske bezne Alasky maji ostrejsi nabeh do spicky.
Pri blizsim prezkoumani zvenku je videt, ze podrazka je stejne siroka jako newide, ale cela bota is obsazkou je tvarovana trocha "vystoupleji" do boku, je to tak mozna o 1-1,5mm do obou boku a rozhodne je mnohem vice mista nad prstama jako v newide verzi. Vypada to tak, ze je vepredu bota o neco sirsi a ze se jakoby pocitalo s tim, aby bylo mista na roztazeni boty nohou :-).

Neopustim si vsak male srovnani Tibetu a Alasek (Wide, ale asi to plati i pro normalni):
- Tibet je mnohem ohebnejsi v podrazce, primo bych rekl, mekci bota (ale znatelne tvrdsi jako Islandy), uz pri zkouseni doma se ohyba v ohebu, Alasky se ani nehnou a prece se v nich chodi dobre, mozna i lip. Na Tibetech asi rychleji praskne kuze v ohebu, na Alaskach se zacne bota ohybat taky, ale predpokladam, ze az za nejaky cas.
- Alasky maji o dost tvrdsi, ale o malo hrubsi a hlavne na nohy prijemnejsi polstrovani nad kotnikem, to Tibetacke se mezi prstama "ztraci"
- kvalita provedeni je u Alasek mnohem vyssi nez u Tibetu. Ty taky jsou slusne oproti mnoha jinym, ale manzelka zkousela 3 pary, kazdy byl trochu jiny, vsude byl nejaky mensi nebo vetsi nedostatek ve zpracovani. Dvakrat to neni na zavadu, jenom "kosmeticke", ale clovek zacne byt neduverivy - co kdyby tam bylo i neco, co uz neni "kosmeticke"? A jednu bylo u vsiti jazyka cca o 05,-1cm vice GTX podsivky, ktera se tam sbirala v "gucu" a pri chuzi (je to soro presne u ohebu boty) jej bylo docela citit. (Jina otazka je, ze se to reklo prodavacce, ta rekla, zkuste nejake jine boty, tyto odlozila zpatky a priste je nabidne jinemu, pricemy toto byla evidentne vyrobni vada). A u Alasek byla GTX boticka zevnitr pevna, nikde nic nenadbyvalo, neodstavalo/neoddelovalo od zbytku boty, jakoby byla presne prilepena - toto se mi uz davno nestalo, v mnoha botech uz po zkouseni se nekde vytvori pasy podsivky.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16597
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vyber bot kategorie B/C

Příspěvekod mike » úte lis 24, 2015 16:29

Zajimave, diky za report. Asi je taky zkusim, trochu jsem se bal, ze budou siroke az moc, ale jsou jsou Made in Croatia, tak by byt nemusely. Ty mi v normalni verzi sedely nejmin ze vsech (vic paru), jelikoz byly uzsi a prilis brzo zatacely ve spicce. Takze by v idealnim pripade mohla wide verze odpovidat stare nemecke... nebo taky ne a zatacka ve spicce to zabije.

Odkud jsi je objednaval?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49434
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Boty