Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Chara-din » pát dub 29, 2016 17:43

Včera jsem byl omrknout plasťáky a musím říct, že ty Trango trek jsou fakt bačkůrky. Podrážku bych mohl mít i o fous tvrdší, ale i tak do nich nejspíš půjdu. Cuby jsou naproti tomu tvrdé fest, označit je za C, bych se vůbec nebál. Jen ještě poznámka k velikosti. LaS Pamir leather nosím 45,5, ale Trango TRK mi seděli v 45.
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Will » stř kvě 4, 2016 18:13

Nedávno jsem si koupil právě LaS Trango Cube GTX, prodavač mi řekl at je nainpregnuji,
co si o tom myslíte, po případě, co byste mi doporučili?
Carpe diem!
Will
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned pro 27, 2015 19:41

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » čtv kvě 5, 2016 6:45

Nič. Moje majú dva roky, nepretekajú, nenamokajú a dýchajú skvele.

Časom možno nejaký DWR sprej potrebovať budú, ale u nových v tom nevidím žiadny zmysel. Bezúdržovosť je pre mňa veľká výhoda plasťákov - netreba sa o nich nijako starať, len nechať vyvetrať a keď si cimprlich, po treku umyť :D A keď sa ti nechce, nemusíš ani to.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » čtv kvě 5, 2016 12:13

přesně tak, je to jenom zbytečné vyhazování peněz
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Will » pát kvě 6, 2016 16:35

Vložky mi připadají trošku neergonomciké a tvrdé, řešili jste to náhradou za ně,
nebo jste si zvykli?
Carpe diem!
Will
nováček
nováček
 
Příspěvky: 77
Registrován: ned pro 27, 2015 19:41

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát kvě 6, 2016 18:49

měl jsem docela dost různých značek bot B až C, a vložky co jsou v botách La Sportiva mi připadají že jsou tak akorát, jsou lehce polstrované, pod patou trochu víc, jsou tvarované podle paty, ale ne tak přehnaně jako ortopedické vložky, a dost dobře odvádí vlhkost od chodidla
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Jaké trekové boty?

Příspěvekod birkov2001 » ned kvě 22, 2016 15:28

wawrik:

Ahoj, už máš něco vyšlápnuto v těch borách? Poslední dobou mi přijdou moje lowa tibet nějak moc teplý těžký a nepohodlný. Nikde jsem nenašel zmínku o tom, jak jsou tvrdé, kde se dají koupit a vyzkoušet atp.. Můžeš se tu trochu rozepsat? Co opora v kotníku? Vypadájí, že jsou dost nízké..

Jsou vhodné i do těžkého terénu s krosnou? Z fotek to vypadá jak renegady a to jsou boty do města :-D
birkov2001
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned črc 29, 2012 20:06


Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » ned kvě 22, 2016 15:55

Pise "v borach", takze arcteryxy...
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » ned kvě 22, 2016 16:44

Aha, som slepý - ja som čítal v botách :-)

• Nízke určite nie sú, sú rovnako vysoké ako LaS Trango Cube alebo Trango TRK. Plus tá vnútorná botička je ešte o pár centi vyššia, čo je moc moc fasa vo vyššej mokrej tráve.
• O tvrdosti som už niekde písal. Majú mäkkú béčkovú podrážku (také máličko tvrdšie béčko), a tvrdý odolný zvršok. Perfektná kombinácia pre ľahších ľudí, čo radi cítia, po čom šliapu, ale potrebujú veľmi odolnú botu do ťažšieho terénu (typu ostré suťoviská atď.), kde je predpoklad, že tú botu poriadne obúchajú.
• Oproti recenziám, ktoré svorne tvrdia, že nepustia ani o milimeter, som zistil, že asi po polhodinke chôdze naťažko ten tvrdší skelet trošku pustí a prispôsobí sa nohe. Takže pri kúpe v nich nestačí trochu pobehať po predajni, ale treba si niečo naložiť a stepovať trochu viac...
• Kotník držia lepšie ako Cube s tým svojim flexom. Ale mne sa to ťažko posudzuje, nemávam veľmi problémy s výronmi. Topánka je to naozaj tuhá, dovolí len ohyb špičky pri chôdzi, a vlastne ohyb podrážky všeobecne.
• Sú mi veľmi pohodlné, pri tej tvrdej plastovej škrupine som čakal, že pri dlhšej chôdzi budú nepohodlnejšie.
• Oproti Cubom je to „teplá“ bota, skoro ako kožené polstrované B/C Islandy (alebo Alasky, už si nepamätám, ktoré z nich som mal). Ale dýchajú (resp. pumpujú) aj tak dobre, nohy som mal suché ako obyčajne.

Summa summarum - pre mňa je to ideálna univerzálna bota na nepálske polozimné treky, pretože:
1. dobre dýchajú aj pri vysokých teplotách okolo 25 °C (čo sa zíde v džungli pod horami),
2. sú pohodlné aj dlhú dobu, neomínajú ani nezačínajú tlačiť,
3. vo voľnom alpskom teréne, kde sú ostré kamene, do ktorých každú chvíľu zakopávam, dobre chránia kotník pred nárazmi aj topánku pred natrhnutím,
4. vo výškach okolo 5000 m a teplotách okolo -15 °C je stále dostatočne teplá (aj keď som ju skúšal len pri -10 °C, ale mali ešte dóóósť veľkú rezervu),
5. vnútorná botička sa dobre suší v spacáku (skúšané pri +4 °C, ale zasa vo veľmi vysokej vlhkosti). Zároveň sa dá v tom čistom „návleku“ v mrazoch aj spávať, namiesto páperových sloních nôh,
6. bordel z cesty (kamienky, ihličie) nepadá do vnútornej botičky, ale medzi vnútornú a vonkajšiu topánku, kde to vďaka hrúbke vnútornej boty vôbec necítiť,
7. pri dlhých zostupoch s prevýšením niekoľko tisíc metrov môžem kroky a menšie skoky tlmiť špičkou, čo u tvrdých Cubov úplne nejde,

Nevýhody:
1. Šnúrky sa mi rozväzujú tak raz za hodinu, ale to je asi riešiteľné výmenou (neskúšal som).
2. Keď si človek vyzúva naraz vnútornú spolu s vonkajšou topánkou, zababre si ruky, lebo musí topánku chytiť zhruba v mieste achilovky.

Sorry za neprehľadnosť.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod birkov2001 » ned kvě 22, 2016 20:02

Díky za podrobnou odpověď :-) Ještě mrknu na ty trango cube a trek evo, Béčko mě trochu odrazuje.. párkrát jsem šlapal den dva po ostrých kamenech a v B botě by to byla masáž nohou..
birkov2001
nováček
nováček
 
Příspěvky: 92
Registrován: ned črc 29, 2012 20:06

Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Michal82 » ned kvě 22, 2016 20:04

Se zeptám tady sice nejsou úplně vysoké ale co říkáte na La Sportiva Trango Trek Evo GTX ?
Hledám něco mezi mé LaS Trango Alp GTX a LaS Boulder X - nepromokavé polovysoké cca B? Mohlo by to odpovídat? Měl je nekdo na noze?
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Chara-din » ned kvě 22, 2016 20:41

LaS chystají jako novinku Trango TRK GTX v ,,polokožené" verzi.
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pon kvě 23, 2016 8:57

Tie som skúšal pred pár mesiacmi v Yaku. Nejaké postrehy sú tu.

Mne osobne to oproti celoplastovej verzii príde ako iná topánka. Inak sa mi zdalo, že to je celokožené, a ten plast je na koži nalepený. Ale možno sa mýlim, až tak podrobne som ju neštudoval.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pon kvě 23, 2016 14:03

Michal82 píše:Se zeptám tady sice nejsou úplně vysoké ale co říkáte na La Sportiva Trango Trek Evo GTX ?

dotaz sem nepatří, to nejsou "Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže)"
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Michal82 » pon kvě 23, 2016 14:08

Aha a jak přesně bys řadil Trango Alp GTX - B/C nebo C?
Jde mi o to ze chci neco mekciho do ČR/UK tady ty Alpy mi přijdou jak s kanonem na vrabce - jako sem schopen v nich jít i po silnici ale....
Moje váha cca 85/90 a kdyz batoh tak 5-10kg cca
Michal82
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3212
Registrován: úte čer 24, 2014 6:45

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod puschpull » úte kvě 31, 2016 20:32

Přeji hezký den. V neděli (29.5.) jsem zakoupil tyto botky:
Regatta SBRFM484 INTERACTIVE Black/Red
http://www.envyeshop.com/shop/panska-obuv-regatta-sbrfm484-interactive-black-red/sbrfm484806/1063dd73.html
Nějaká akci do konce května za cca 2.400,- Kč
Jsem zvědav, jak se osvědčí. Na boty jsem docela náročný, dávám jim zabrat. Zatím jsem měl 2x Hanwag (první byly Lima GTX a vydržely 11 roků, druhé jsou Alaska GTX a mám je 6. rok)
Měl někdu už nějaké od této firmy?
Říkal jsem si, (hlavně se mi líbily, vzhledem i provedením) že za tu ceny (50% sleva oproti původní) i kdyby vydrželi jen 2-3 roky, bude to fajn.
Na noze sedí (doma) naprosto skvěle. Do terénu je beru až o víkendu, uvidím, jaký bude první dojem v praxi.
:-)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Přílohy
DSCF1096_res.jpg
Uživatelský avatar
puschpull
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: pon pro 19, 2005 9:41
Bydliště: Most

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod grco » úte kvě 31, 2016 21:58

Nechcem ti kazit radost, aby bolo jasne, Regatta je nieco jak "tesco znacka", ale to neznamena, ze musia byt tie boty zle

ked si ich uz kupil, tak sam uvidis a mozno budu dobre :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6896
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod Stani » úte kvě 31, 2016 22:43

Spracovaním to tak na obrázku vyzerá dobre. Akurát na špičku a pätu použili obyčajný, lacný PU materiál a nie odolnejšiu gumu. Trochu mi vadí to ostré zakončenie bočného červeného strihu. Ten Heel Lock bude len obmena názvoslovia, to musí mať každá značka. S ISOtex membránou nemám žiadnu skúsenosť.

Nedávno som v predajni pozeral nadkotníkové turistické Salewa, či LaSportiva s Goretexom za nejakých 190EUR, Scarpy Ascent Tech mierne nad 180 (tu je pôvodná cena). Neviem, či Regatta je skutočne rovná týmto značkám, lebo inak mi to príde ako fajne nadsadená cena. Tak aby bolo z čoho zlacňovať :)

Ešte doplním dotaz: očká na šnúrky nemajú moc ostré hrany? U tých lacnejších sa s tým veľmi nepiplú a je problém s preklzovaním šnúrok a doťahovaním.
Stani
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1324
Registrován: pát lis 27, 2009 16:16

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod puschpull » stř čer 1, 2016 7:59

V terénu teprve vyzkouším. Tkaničky jdou dotahovat lehce, hrany oček jsou zaoblené. Celá bota působí solidním zpracováním, ale teprve po použítí v terénu se ukáže pravda.
Případné prokluzování tkaniček bych řešil tak jako vždy - protření tkaniček hadrem s trochou voskové impregnace. Pak drží bez problému vždy.
Jak jsem psal, rozhodla cena (za necelé dva a půl tisíce jsem podobné boty v ruce neměl, a 5 tisíc dávat nechci. To mám doma ty Hanwag Alasky za 6 a půl (6 roků staré ale ve velmi dobrém stavu) Tyto nové chci používat hlavně na jaro a podzim, v zimních horách nechám pracovat Alasky. :-)
Uživatelský avatar
puschpull
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: pon pro 19, 2005 9:41
Bydliště: Most

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » stř čer 1, 2016 8:56

puschpull@
dle mně nevypadají moc dobře, a jak psal grco, je to hypermárketová značka, za cca stejné peníze koupiš o hodně kvalitnější boty, třeba Asolo Elios GV, a tyto boty nepatří do tohoto tématu "plasťáky hadráky bez kůže", jsou to boty kombinace hadr a kůže
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod puschpull » stř čer 1, 2016 9:06

tyto boty nepatří do tohoto tématu "plasťáky hadráky bez kůže", jsou to boty kombinace hadr a kůže

Jasně, to je pravda, omlouvám se.
Uživatelský avatar
puschpull
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: pon pro 19, 2005 9:41
Bydliště: Most

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod puschpull » stř čer 1, 2016 11:01

ještě krátce navážu, když už jsem ten první post dal sem.
Botky mohu (předpokládám) vrátit do 14 dnů (samozřejmě nechozené venku, zatím se je měl na sobě jen doma).
Problém je, že ty LaSportiva či Asolo, které jsem v minulosti také již dostkrát při vybírání zkoušel, mi nesedí - jsou úzké. Hanwag sedí perfektně, ale chci "druhé" boty na méně náročné použití a v ceně 2-2,5 tisíce toho moc není. Na druhou stranu, děkuji za varování, mohl bych být po pár měsících používání nepříjemně překvapen a bylo by vyhozeno 2,5 tisíce.
Trochu jsem nyní na vážkách ...
Uživatelský avatar
puschpull
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: pon pro 19, 2005 9:41
Bydliště: Most

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » stř čer 1, 2016 11:17

Zase neber jako svate, co Ti tady napsali o Regatte jako "hypermarketove znacce". Takova asi nebude. I na Zapade, alespon v Rakousech a Nemcich se docela dost prodava a ma hodne spokojenych uzivatelu. Jak obleceni tak i boty. Potkavam v tom dost lidi i vysoko v horach i na narocnejsich turach (nemyslim Mont Blanc, ale bezne zancene. jen narocnejsi stezky). Stejne jako v "zanckach" High Colorado a Quechua.
Ja bych tu znacku spise prirovnal v ceskych pomerech k Alpin Pro. Neni to Hanwag, ale neni to ani takovy smejd. Myslim, ze ty ocekavane 2-3 roky by to vydrzet melo. O te membrane nic nevim, ale predpokladam, ze je to nejaka PU membrana vyrabena ve velkem, mozna dokonce od Japoncu, kteri to radi udelaji pod znackou jine firmy, staci, kdyz si to zaplati. Nezapominej, ze mas dva roky zaruky, i na nepromokavost (jen se nesmis nechat odpalkovat vyjadrenima prodavacu pri podani reklamace).
Podrazku tech bot ale znam, syn je ma vymenenou misto puvodni na Asolo Powermatic 100. Je to takova B podrazka, docela dobre se v ni chodi, ale ve VHT terenu na skalach se o neco rychleji sedre. Zase ale na ten teren urceni neni.
Osobne si myslim, ze si dobre boty prohlidni - pokud ma dobre siti, slusne proveden a Ti sedi, tak si je nech. Stejne je nejdulezitejsi aby Ti sedely.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » pát čer 3, 2016 13:57

Jeden dotaz k LS Trango Cube Gtx: nakolik se Vam, kdo je mate se posbirala GTX vnitrni botka, resp. nakolik se to uprostred na bocich "zkrabatilo"?
Ptam se kvuli tomu, ze fps pri svych dojmech po prvnim "odzkouseni" psal, jakoby to futro bylo prilepene ke svrsku. Ted ma doma syn na zkouseni jeden par a prilepene to rozhodne neni, rekl bych, ze futro a vnejsi botka spolu moc "nespolupracuji", kazda si zije svym zivotem. Bylo to citit hned pri vybalenei a uz po domacim zkouseni (tj. asi dve hodiny na nohach, ale 95% casu sedic v kresle a ucic se na zkousky) se podelne posbiralo GTX futro na obou stranach boty a udelalo to tam takovy pekny podelny ohyb z centimetru i vice GTX. A to nema vubec moc silne zatazene snerovani. Trocha se bojim, ze pri chuzi se to jeste sesbira vice a uz to bude citelne tlacit - to jsme doma vsichni zazili u nekolika bot.
Mimochodem, opakem uvedeneho me prekvapily Alasky - to je druhy par, co ma syn doma na zkouseni. Tam GTX fakt drzi, ani celodenni "zkouseni" s futrem vubec nepohlo. Ani pri prejdeni prstama se vubec neda odlepit od peny pod ni. A to pritom manzelciny pred par lety reklamovane Alasky byly z tohoto pohledu naprosty des - za dva tydny pouzivani se vytvorily silne pasy z vice nez 2 cm prebyvajiciho futra a hodne, az bolestivo to tlacilo na nohu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod fps » pát čer 3, 2016 17:44

na La Sportiva Trango Cube ani na La Sportiva Trango Ice Cube jsem si krabatění GTX futra nevšiml, a to mam hlavně v La Sportiva Trango Cube už docela dost nachozeno, jak budu doma, a vzpomenu si na to, tak se na to v La Sportiva Trango Cube a La Sportiva Trango Ice Cube kouknu
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod wawrik » pát čer 3, 2016 18:36

Na zvršok to nalaminované nie je, ale je to tak natiahnuté, že si neviem predstaviť, ako by sa to mohlo vlniť. Však celá topánka je na nohe obtiahnutá ako ponožka - a to mám naozaj štíhle (a ploché) chodidlá. Ak sa mu to vlní, sú mu zrejme veľké.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » pát čer 3, 2016 20:41

Velke mu to urcite neni, spise by potreboval jeste o kousek sirsi - i prave tam, kde se krabati. Jak jsem psal, to futro bylo pomerne volne uz kdyz boty prisly - rozhodne nebyla nijak moc natahnuta. A prave ze bota krasne obtahne nohu, ale futro vypada jakoby do te boty byla o cislo vetsi.
Zitra zkusim odfotit, uvidim, jestli se mi to povede.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!


Re: Vysoké plasťáky (hadráky bez kůže) B, B/C, C

Příspěvekod apuka » sob čer 4, 2016 10:02

Tak, nejake fotky jsem udelal, kvalita nic moc, tam vevnitr se to blbe foti, ale snad to videt.
Odfotil jsem krabateni jenom na jedne bote a jen na jedne strane. Zrovna tady to bezi od viditelneho zacatku az po prvni hacek na snurky. Posivka by tam mela byt napnuta nebo alespon max velice mirne volna, ten pas by tam vubec nemel byt videt. Z druhe strany je to taky, tam zacina trocha vice vzadu a vepredu konci o neco malo driv nez na druhe strane. Cela GTX podsivka se v pohode da chytit mezi dva prsty a bez problemu tam udelam skoro centimetrovy pas mezi prsty - tj. chytnu vice nez 1,5cm v kuse. Kdyz se bota obuje a zatahne, nasbira se to jeste vice, fotky jsem delal rano, po vecernym "vyhlazeni" podsivky rukou. Snerovani je ve spodni casi bot tak akurat, aby jeste nebyly snurky navolno, neni to stahnute.
Na druhe bote je situacce +- podobna.
Cube1.jpg

Cube2.jpg
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16579
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34
User is Online!

PředchozíDalší

Zpět na Boty