Kostarika na měsíc

Rocky Mountains, Kanada a USA, Střední amerika, národní parky

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kostarika na měsíc

Příspěvekod pickard » stř led 8, 2014 17:08

Čus,

jedeme na měsíc do Kostariky. Budeme mít vlastní auto, stan a obvyklé turistické vybavení. Máme v plánu jezdit a prolízt nějakej prales, vylízt na nějaký kopce a nějaký sopky... Klasická turisticko baťůžkářská poznávačka.

Budem moc vděčný za jakýkoli náhodný tipy, triky, rady a doporučení od někoho, kdo tam už byl.

Díky moc.

Dan
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35

Re: Kostarika na měsíc

Příspěvekod MatejV » čtv led 9, 2014 12:23

Ahoj. Já tam nebyl, ale dost o tom pročítal teď zrovna nedávno a více méně 99% lidí co tam byli se shodlo, že ve stanu nespat. Moc nebezpečno jak v divočině od zvěře, tak blíž civilizaci od lidí (a zvěře)... Baťůžkaření holt ve Střední Americe moc neletí, ale zas co já vim, já tam nebyl. Počti (rozumněj vygoogli) si sám. Jenom na to upozorňuju :).

Každopádně GL.
MatejV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 3, 2008 12:40

Re: Kostarika na měsíc

Příspěvekod pickard » pát led 10, 2014 15:05

Díky,

četl jsem na tohle téma široký spektrum názorů, od jednoznačných nedoporučení, po jednoznačný doporučení, pokud člověk není blázen a nestaví to na nesmyslnejch místech.
Náš závěr je z toho ten, že pokud budeme ve stanu, tak v podstatě jen v oficiálních a vybavenejch kempech, co tam občas jsou v NP. Nepočítám, že bysme ve stanu strávili víc než tak třetinu nocí.
pickard
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1066
Registrován: ned črc 7, 2013 8:35


Zpět na Amerika Severní a Centrální