Kam jet březen - červenec? Nějaká práce? Nápad? Akce?

Rocky Mountains, Kanada a USA, Střední amerika, národní parky

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kam jet březen - červenec? Nějaká práce? Nápad? Akce?

Příspěvekod MatejV » čtv lis 28, 2013 10:28

Ahoj lidi,
koncem roku končim ve svojí současný NUDNÝ práci a cca v březnu budu schopnej zbalit batoh a vypadnout do světa. Mojim cílem bude USA a jít John Muir Trail, jenže na ten budu moct vyrazit kvůli počasí nejdřív tak v červnu (a nejpozdějc tak v září) a do tý doby mám volno. To je tak 4-6 měsíců, kdy bych chtěl asi nejradši někde pracovat. Kdekoliv ve světě, nejradši Karibik/USA/Kanada ať to pak nemám tak daleko, nebo nějakej tropickej ostrůvek, ať to za to stojí, ale ve výsledku je to jedno kde, vzal bych cokoliv aspoň trochu zajímavýho klidně na Sibiři :D.

Poptávám se samozřejmě po kamarádech co jsou rozlítaný ve světě, projíždim různý fóra a typy a řek jsem si, že se pootočim i tady :). Třeba budete někdo o něčem vědět.

Jsem už docela zcestovalej (napočítal jsem 30 navštívenejch zemí zatim), je mi 30, mám vejšku (ekonomku), umim perfektně anglicky a jsem šikovnej na cokoliv a dělat budu taky cokoliv ať už krátkodobě a nebo delší dobu, podle toho co to bude a kde to bude a jak se mi bude chtít/ jak bude potřeba, zkrátka jak bych se s případnym zaměstnavatelem dohodnul :).

Krom práce jsem ale i pro jiný neplechy, pokud máte někdo nějakej zajímavej cestovatelskej plán, třeba bych se přidal... nějaký peníze mám, to u mě celkem není problém i když samozřejmě primárně je NEMUSIM utratit (proto nejradši ta práce na začátek), jde ale prostě o to, co se naskytne. Když se nadchnu, nemám problém s ničim i kdyby to něco stálo.

Jo a umim třeba i fotit (a mám vybavení) a plno dalších dobrejch vlastností :).

Od března je prostě volnej jeden dobrodruh otevřenej čemukoliv. Nějaký nápady či typy? :D.

Peace \:D/
MatejV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 3, 2008 12:40

Zpět na Amerika Severní a Centrální

cron