Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odle

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odle

Příspěvekod AnetaV » úte srp 12, 2014 9:48

Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při odletu na dovolenou z Prahy?
Chystám se na dovolenou do Thajska za pár dnů a mám menší problém. Budu vyjíždět z Benátek (ČR), cesta taxíkem mě bude stát draho, pokud vyrazím autobusem, tak mám dost zavazadel a jsem na to sama. Rozhodla jsem se jet vlastním autem k letišti a tam zaparkovat na nějakém parkovišti u letiště Ruzyně. Máte někdo nějaké zkušenosti? Doporučte mi, prosím, nějaký dobrý parking s rozumným poměrem cena / kvalita.
AnetaV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 12, 2014 9:46

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod šíp » úte srp 12, 2014 10:02

A co přímo na letišti?
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod Lipon » úte srp 12, 2014 11:45

goparking.cz
popr. dalsi - mrkni tady
pribuzni, kdyz k nam leteli, tak tusimze parkovali na tom Goparkingu; prijeli, hned je nalozili do mikrobusu, odvezli k hale a stejne tak i zpet - i kdyz meli zpozdeni, nebyl problem, po telefonu si domluvili pozdejsi vyzvednuti
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4921
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod pavproch » úte srp 12, 2014 15:28

Z Benátky n. J do Ruzyně je to kolik ? 100km? ani to ne, myslím....

Imho nejefektivnější a nejlepší je si na cestu tam přibalit do auta druhého řidiče, nechat sa vyklopit na Ruzyni (btw, je to letiště Praha Ruzyně, ne letiště nějakého VH!) a odject autem zpět. před příletem cinknout, eta přílet, ť tam zase dokvačí... 200km + cca 5 hodin času teho řidiče vyjde výrazně levnějš než X dnů bezahlen parking a navíc nebudou rizika spojená s dlouhodobým veřejným parkingem...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28353
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod progym » úte srp 12, 2014 16:29

pavproch píše:... 200km + cca 5 hodin času teho řidiče vyjde výrazně levnějš než X dnů bezahlen parking a navíc nebudou rizika spojená s dlouhodobým veřejným parkingem...


A máš svoje přibližovadlo schovaný u někoho komu důvěřuješ (možná) :D
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod mike » úte srp 12, 2014 16:33

@pp: ona nenapsala, ze kterych Benatek ;-) V CR je jich pri letmem pohledu aspon 7. Jinak souhlas, nechavat delsi dobu auto u letiste je pry riziko. Nechaji si sice za parkovani zaplatit, ale ze by to poradne hlidali, to uz ne. Kdyz nekam leti rodice, nechaji si auto radej u mne nebo u brachy a na letiste je bud nekdo doveze nebo si vezmou taxika.

Druha moznost je dojet do Prahy verejnou dopravou a na letiste se dopravit taxikem. To uz tak drahe neni, da se i za nejakych 15 - 17 Kc za km kdyz clovek trochu pohleda po Netu. Posledne jsem byl prijemne prekvapen. O to horsi ale byla cesta zpatky, kde jsem si vzal letistniho. Normalne to nedelam, ale prileteli jsme se zpozdenim, AE busy uz nejezdily, na zastavce milion lidi s kuframa a byl jsem opravdu unaveny... no mel jsem si radej zavolat.

BTW, bacha na automaty Vaclava Havla. Jeden vytrvale odmital me drobne a druhy mi misto zazvorove limonady vydal nejakou prisernost, kterou jsem s palici hubou hodil nedopitou do kose ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49477
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod AnetaV » úte srp 12, 2014 20:01

Už to mám. Našla jsem dobré parkoviště u letiště ****************** , vše mi vyhovuje, zaparkovala jsem za pouhých 500 kč na týden. Všem děkují.
Tuto diskuzi již není třeba rozvíjet.
Naposledy upravil mike dne úte srp 12, 2014 20:27, celkově upraveno 3
Důvod: -pp-: Aleno, tak! reklamní oddělení sa tady jmenuje Vojtos
AnetaV
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 12, 2014 9:46

Re: Doporučte mi, prosím, jaké zvolit slušné parkoviště při

Příspěvekod mediaunit » čtv čer 18, 2015 13:37

Mě hrozně baví kolik je v poslední době různorodých nabídek parkování u letiště v Praze. :D GO Parking je sice největší a nejstarší, ale jejích cenová politika je trochu jinde než u menších parkovišť (obvykle u baráku, na štěrku či na hlídaném poli). Podle se musíte rozhodnout zda chcete jistotu či nízkou cenu. Zkuste třeba srovnávač parkovišť: [url]http://www.zasnějakýreklamníodkaz.com/parkovani-u-letiste-praha[/url] - vypadá to nadějně. :wink:
Jinak pokud jste z Prahy, tak bych srovnal kolik cenově výjde cesta taxíkem tam a zpět - ne vždy to musí být dražší. :((
mediaunit
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 18, 2015 13:31


Zpět na Česká republika

cron