Zillertal

Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko, Německo, Lichenštenjsko

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zillertal

Příspěvekod pavproch » úte kvě 30, 2006 19:17

Nemáte někdo nějaké tipy na VHT/klettersteigy/lehčí horo tůry v Zillertálským oudolí (Rastkogel, Tux a tak) ?!? Jedeme tam v srpenci na týden s familií.... ale prý s mladým dostanem opušťák, abysme mohli po těch kopečkách trošku poběhat....

Lelikož sem v Tuxu v životě nebyl (akorát sem kdysi šialpoval kousek vedle - Grosser Loffler nebo tak nějak se to zovalo), tak začínám s topografickou přípravou.... neska sem si koupil mapu.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Bedrich » úte kvě 30, 2006 19:25

A kam bys to tam planoval:)Ja tam jezdim kazdej rok tak zrovna sem se pred mesicem vod tamtad vratil:)Jo byl to Grosser Loffler a si to asi lez z Greizer Hutte ne?
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod pavproch » úte kvě 30, 2006 19:33

Bedrich píše:A kam bys to tam planoval?


Ptáš se hezky, ale na blbým hrobě..... :((

Sem psal, že sem tam ešče nebyl a neska si koupil mapu....
Rád nechám si poradit.... *

Jo, jedeme do gasthausu (mit halbpension) kdesi dost vysoko ve svahu nad Hippachem (znělo to nějak jako Švendberk nebo tak nějak)....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Bedrich » úte kvě 30, 2006 19:46

No jestli jedete do Hintertuxu, tak ja teda nevim co chces za obtizny tury, tak bych treba sel na Olperer, kde na pulce cesty sou chaty a vystup jako takovej neni zas tak obtiznej, sou tam slanovaci borhaky a z vrcholu je suprovej vyhled.Ja osobne mam Zillertalsky Alpy nejrad z celyho rakouska, neni tam moc lidi a ty kopce sou takovy clenity..., jinak kdyz budes mit auto tak se da kdekoli zaparkovat mezi Ginzligem a Spere prehradou a jit nahoru na hreben je tam dycky chata a z ni tak do 3hodin krasny kopce, muzu ti poslat neco do mailu.
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Bedrich » úte kvě 30, 2006 20:23

Jo a jakou sis koupil mapu?
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod pavproch » stř kvě 31, 2006 6:58

...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pon srp 28, 2006 9:40

Taxem v Zillertalu strávil krásný týden i dyž <!>sí moc nepřálo...

Bydleli sme tady...

Tři kopce mi byly přívětivy:

Gefrorene Wandspitze 3.288 mnm (sólo turistika od mezistanice lanovky v mačkách po ledovci a sněhu)
Schoenbichler Horn 3.134 mnm (mladej dal svoji první 3er)
a
Rastkogel 2.751 mnm (mladýho první kopec v Alpách)

Do pr**le, tam je krásně..... a my sme tam tolik let nemohli....
Pokaždý jaxe vracím z Reichu, tak sem schopnej jakýhokoli bolševika na potkání zastřelit.... a pověsit za kule do průvanu....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28127
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Bedrich » pon srp 28, 2006 10:11

Jojo rakousky alpy sou hezky, vubec zillertal, nejsou tak vysoky, ale zas to neni az zas tak narvany a hlavne rakusaci nas berou docela v pohode, narozdil treba vod svycaru...
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » čtv srp 25, 2016 10:10

apuka píše:Jinak pokud bys chtel jit Berliner Hohenweg, bacha na posledni (nebo prvni) usek Kasseler Hutte - Edelhutte za deste. Uz jsem psal, ze na Kasselerhutte velice durazne odrazovali od toho, tak cela skupina, co jsme nezavisle na sebe sli BHW jsme sli spodkem - krome jednoho paru, ktereho pote svazel vrtulnik. Nejdrive se musi projit usekem, kde jsou za mokra hodne kluzke skaly a potom, hlavne smerem ke konci v hodne strmem tranvnatem svahu na uzke pesince (zamokra blatite), kde kazde uklouznuti na blate muze znamenat sesup o nekolik stovek metru niz, kde svah konci skalnatym srazem, tj. dalsich 100-150 m volny pad. Jeden z te dvojice tehdy mel stesti, uklouzl ale zastavil se par metru pod stezkou, ale nemohl se vubec pohnout, jinak klouzal dal. A jeho manzelka se zase nemohla pohnout na stezce.
Za pekneho pocasi to vypada na relativne slusnou cestu, zadna divocina, zadne velke slozitosti. Ted uz je tam uprostred i bivak a od nej unikova cesta. Kdyz jsme tam byli my, jeste nebyl ani jeden.

tudy já nepůjdu, já půjdu ňák takhle
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod apuka » čtv srp 25, 2016 11:09

Aha, ja jsem pochopil, ze chces pres Schonbichlerhorn.
Na te trase, co sis naplanoval, pocitej s tim, ze od Breitlahneru az po BerlinerHutte bude hodne lidi a tezko je objedes. Navic poslapes nejake skoro tri hodiny po pevne ceste. Dale potom je to docela pekne, myslim, ze pod Zsigmondyspitze az na Maxhutte to bude taky fajn a to hutte je takovy sympaticky malicky almik, spise nez hutte. Jen bych pocital s tim, ze pres Melkerscharte nemusi byt uplne jednoducha cesta, muze tam nasnezit a ta cesta je proste malo chozene vysokohorske sedlo - ale primo tam jsem nebyl.
Byt Tebou a s Tvymi delkama tras bych se spise vybral az na prehradu a pres Furtschaglhaus presel pres Schonbichlerhorn. Slozitejsi teren nez pres Merkelscharte to neni a je to tam docela hezke. Taky si myslim, ze pokud nepojedes pres vikend, tak v tomto case uz tam nebude moc lidi. Jen zase - lehce muze nasnezit.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » čtv srp 25, 2016 13:17

- já půjdu pod Schönbichler Horn, vždyť ten je nad Berliner Hütte, vedle Großer Möseler / Gran Mesule
- já tudy půjdu po prázdninách, a ve všední den, tak tam snad tolik lidi už nebude, ta část Berliner Hütte - Breitlahner má jenom cca 9 km, a půjdu to z kopce, za 2h to mam prošli, a když koukám na mapu, tak třeba část pod Grawandhütte se nemusí jít po značené cestě
- když koukám na mapy, tak okolo Melkerscharte nic obtížného nevidím? a že je cesta málo chozená mi vyhovuje, a sněhu snad ještě moc nenapadne, tedy doufám že na začátku záři nenapadne žádný, a když tak že budou v pohodě stačit nesmeky
- taky jsem koukal na to že bych šel až k přehradě Schlegeisspeicher přes Schönbichler Horn a Furtschaglhaus, ale u Schönbichler Horn je na mapě býlí žebřík, což je pro mně stopka, jak je tahle část obtížná? a to samé je z druhé strany od Greizer Hütte - Morchnerscharte - Berliner Hütte, tam jsou dokonce dva býlí žebříky
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod apuka » čtv srp 25, 2016 15:41

Ani jeden z tech "bilych rebriku" neni nic sloziteho. Neco jako v Janosikovych dirach, ale v mensim provedeni. Obcas lano nebo retezy, spise kvuli vetsi jistote, ze se muzes drzet.
Ale zkusim pres vikend najit fotky, Ti potom poslu, nektere useky urcite mam odfocene.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » čtv srp 25, 2016 22:23

@fps: pekna jednodenni trasa. Kvuli tomu ti stoji za to tam jet?

Schoenbichlerhorn neni tezky, ale z toho, cos psal driv, neni pro tebe. Uz je to aspon 15 let, co jsem tam byl, ale vzpominam si na lano s boulema na strane k Berliner hutte a neprijemne strme snehove pole pod vrcholem na druhe strane. To tam ale byt nemusi. Kdyz bude pekne, tak bys to mohl zkusit, ale v hnusnem pocasi to neni dobry napad a pri bourkach pokus o sebevrazdu.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » pát srp 26, 2016 9:07

- tak pro mně je tato trasa na tři dny na těžko, já 3000 metrů výškových v Alpách za den nenastoupám, já dávám na těžko cca 1000 metrů výškových, tu trasu co jsem sem dal byla kvůli obtížnosti, na téhle části od Mayrhofenu není nic obtížného, takže jsem ji sem nedal, dohromady mam trasu spočítanou na šest dni na těžko, jako vždy je plánovaná trasa které bych se měl držet jen přibližná, každý den někde něco změním, je to podle situace na místě
- koukal jsem na tato videa Berliner Hütte - Schönbichler Horn a Greizer Hütte - Nördl. Mörchenscharte, a to je už na mně moc obtížné
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod apuka » pát srp 26, 2016 11:30

Jsem se doma dival na fotky a je pravda, ze jsem taky dospel k tomu, ze pres Schonbichlerhorn asi nebude uplne pro Tebe na tezko, hlavne ten sestup od vrcholu (resp. od sedilka, na vrchol je to po skalach, ale nahoru se nemusi) smerem k Berliner hutte. Tam je to trocha neprijemnejsi, i kdyz technicky ne moc narocne. Jen semi zda, ze my jsme mely (rok 2012) ty lana trochu jinde, co tam chodi na videu si vubec nepamatuji a to jsem delal fotky kvuli dokumentaci cesty.

Co se tyce smer Greizer Hutte, tak tam bych se nebal tech "technickych pomucek", to je ten rebrik na konci a na videu viditelne lano, ktere tam je kvuli pocitu jistoty. Jinak podobny teren muzes mit kdekoliv. Tam je mnohem narocnejsi sesup z toho sedla do udoli, to jdes ne na Greizer hutte, ale jeste o cca 400 vyskovych metru niz, vetsinou po hrebinku, nekde po ceste v suti nekde uz na hline, ale stale dost prudce a neprijemne dolu, je to myslim nejakych 1400+ vyskovych metru. Ty bys nastesti nemusel na konci tech 400 metru jeste vydrapat nahoru.

Co se tyce toho "nic obtizneho" useku od Mayrhofenu bacha na to, ze od te prvni chaty az po Peterskopfl budes hledat trocha obtizne misto pro stan nebo prespani (a delka te casti to neni 4,5 hod jak Ti pise mapa, ale tak kolem 8 hod, chodi se to rano z chaty, na druhou prijdes akurat k veceru). Jsou tam dve hezka mista, ale tam jsou (byly) nejake salase, kde nejaka mistni rodinka hospodarila. To by ses musel s nima asi domluvit, aby Ti povolili tam postavit stan. Jinak tam moc rovneho mista neni. A technicky to neni prilis obtizne, ale jakmile poprsi, je to tam velky opruz a dost to klouze. Na zacatku se prodiras dost vysokou burinou, ktera roste na obou stranach stezky. Navic neni uplne bez nebezpeci za bourky. Nas chytla boure na bocnim hrebinku nejakou hodinu, hodinu a pul od Peterskopflu a moc prijemne to nebylo.
Cesta dole od chaty, resp. od Peterskopflu je taky pekne strma a dobry zahul a smerem dolu to muze pekne kouzat.

Proste, krome cest primo na dne udoli v ZIllertalu pocitej s pomerne strmymi ubocimi, problemami za deste a hlavne pocitej, ze prset bude, minimalne pozde odpoledne.

Ale abych Te neodrazoval, u Schearzsee je par peknych fleku na stan, kdyz jsme tam byli, taky tam stanovali nejaci, myslim, Slovaci. Jo, je tam hezky i bez stanu :-).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » pát srp 26, 2016 20:11

- na čas co je udávaný nekoukám, a když, tak si přidávám jednou tolik, v Alpách mně zajímají hlavně nastoupené a naklesané metry
- v Alpách jsem byl 11x na těžko, třeba na Glocknergruppe a Ankogelgruppe kde to je asi podobné jako na Zillertaler Alpen, a místo na stan jsem si zatím vždy dobře naplánoval, vrstevnice na mapách celkem sedí, a zrovna někde u Schwarzensee mám v planu strávit jednu noc
- mně neodradíš, už celkem vím co mam od Alp na těžko očekávat, a taky vím na co mam, a na co ne
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » pát srp 26, 2016 20:23

Zillertal je trochu jiny. Takovy nehostinnejsi, ale mozna je to hlavne pocasim. Fakt tam byva hnusne.

Chces jit z Ginzlingu do Mayerhofenu pesky po silnici? :shock: Myslim, ze je tam delsi tunel, do nej bych nevlezl. Jezdi se tam busem ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » sob srp 27, 2016 20:00

proč bych měl chodit po silnici, na druhém břehu Zemmbachu vede turistická stezka od vlaku v Mayerhofenu po Ginzling
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod scinkk » sob srp 27, 2016 21:16

Byli jsme tam predloni presne v tuto dobu, dva dny bylo pod mrakem s jednou drobnou prehankou, pak bylo dva dny hodne pekne, pak den kdy skoro cely den mrholilo a na dalsi den nad 2000 napadl cerstvy snih.
Chatar odrazoval o cesty traverzem, pac se tam nedavno stala nehoda za stejnych podminek, vzhledem k tomu, ze to byl posledni den, jsme to ozeleli a sesli a prosli udolim.
Nastesti jeden ze tech peknych dnu bylo cestou pres Schonbichlerhorn.
Te ceste co linkujes bych osobne veril tak jen do pulky z Ginzlingu nez se prehoupava na druhou stranu silnice, ale treba to tam opravdu je schudny i dal ci dokonce cesta. Ale tak kdyz je v komapssu kreslena jako znacena tak asi jo :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » sob srp 27, 2016 23:04

scinkk píše:Ale tak kdyz je v komapssu kreslena jako znacena tak asi jo :)

Last famous words :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » ned srp 28, 2016 5:38

cesta je značena nejenom v komapssu, ale i tře v bergfexu na topo mapě
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » ned zář 11, 2016 9:31

takže jsem prošel cca tuto trasu za šest dní na těžko, jediná obtížná místa jsou tady a tady, ta druhá část je maximum co jsem ochoten riskovat, je to ta část pod Melkerscharte od severu, jsou tam i dvě skoby jako stupačky, vody na pití je všude plno, spal jsem tady 1, 2, 3, 4, 5

fps píše:proč bych měl chodit po silnici, na druhém břehu Zemmbachu vede turistická stezka od vlaku v Mayerhofenu po Ginzling

tato trasa je i ve zkutečnosti tak jak je značená na mapách, skoro celá po nezpevněných cestách, nebo stezkách, jen párkrát se musí přejít silnice, místy je to moc pěkná trasa
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » ned zář 11, 2016 23:43

To jsi sel dva dny pres Melkerscharte? :shock: Z Ginzlingu by to natezko byla drina, 1800 m prevyseni neni malo, ale kdyz jsi zacinal nekde v 1500 m?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod apuka » pon zář 12, 2016 8:53

Taky mi to prijde trochu divne, Z Maxhutte se psalo na rozbocce na scharte jen par hodin chuze ale budiz, asi se mu tam libilo a proc by sel dal, kdyz ma cas. Ja bych spise uvital nejakou fotku tech maximalne riskovatelnych a nejtezsich mist, at vime, co muzeme fps priste doporucit.

@fps: jinak bud rad, ze jsi tam mel tak dlouho a tak hezke pocasi. Mike Te nestrasil, on jen vychazel (i z normalne dostupnych) statistik o pocasi v oblasti. Cos zazil, je pravdepodobne naprosto vyjimecne. Tak dlouho a hezky v lete tam byva mozna jednou za par let (mozna i jednou za rok, ale to spise pochybuji).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » pon zář 12, 2016 14:34

- bych od Maxhütte na Schwarzensee došel, ale nebylo se kam hnát, měl jsem to tak naplánovaný, taky jsem tam našel krasné místo na stan které bylo mimo turistickou stezku, v blízkosti byl horský potok, a dalo se jít lehkým traverzem na obě strany nalehko na procházku
- fotky nemám, nedělám je, ale snad mám tyto místa natočený, ještě jsem ale neměl neladu to stáhnout z karty do PC, když tak později dam odkaz na youtube, a tady je třeba kde jsem to otočil pod Spielmann na Glocknergruppe viewtopic.php?p=401969#p401969
- to bylo jenom takové rýpnutí stím strašením, jasně že jde hlavně o to mít v počasí štěstí, obzvlášť když je to na víc dní na těžko, člověk si moc předpověď počasí na pátý a nebo šestý den nemůže vybírat, tentokrát jsem na Zillertaler Alpen měl s počasím štěstí, i když poslední pátou noc pěkně pršelo
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » pon zář 12, 2016 16:45

OK, beru i kdyz ja bych se k tomu asi nedonutil, to bych musel byt uplne mrtvy a potrebovat si odpocinout :) Mam pocit, ze vim, co myslis, asi jsem tam kdysi byl. Jo, je to tam pekne.

Pocasi je lepsi si vybirat, nez mit stesti ;-) Ale je pravda, ze predpovedi ted vubec nefungovaly (s vyjimkou AV) a ze pocasi nakonec bylo vsude o dost lepsi, nez se cekalo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » úte zář 13, 2016 13:01

jasně že je lepší si počasí vybírat, tohle ale platí jen na pár dní dopředu, když si někde na chatě na lehko, a čekáš na pěkné počasí, neplatí to ale když si někde na těžko na týden a nebo na ještě déle, to už nikdo nedokáže správně předpovědět počasí, to už pak chce mít jen štěstí
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod fps » sob zář 17, 2016 10:55

tak jsem přímo místa která byla pro mně na hraně nenatočil, mám to netočeno o něco pod tím, první video je tahle část, přímo to místo je v čase 0:27, druhé video je tahle část, přímo to místo je v čase 0:23, tahle část už bylo maximum co jsem ochoten riskovat, tady je zajimavé to, že kdysi vedla turistická trasa vlevo z pohledu kamery, čas na videu 0:09
Levně kupuješ, dvakrát kupuješ
Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci
Doufej v nejlepší, ale buď připraven na nejhorší
fps
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 7466
Registrován: úte zář 7, 2010 14:40

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » sob zář 17, 2016 18:57

Hmm, koukal jsem na to nekolikrat a ani pri nejlepsi vuli nevidim, co se ti tam nezdalo a co je na tom riskantniho... Coz je samozrejme videem, kdybys udelal fotku a pripadne to oznacil, tak je jasno. Z tohodle totiz ani poradne nepoznam, kudy se vlastne jde.

Jinak super pocasi na Zillertal, mels fakt stesti, vaz si toho ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Zillertal

Příspěvekod mike » sob zář 17, 2016 19:30

Pridam maly priklad, o kolik je fotka vystiznejsi. Tohle se moc nelibilo mne, hlavne proto, ze jsem to musel slezat. Sice to bylo jen par metru (odhadem 4 - 5 m na vysku), ale regulerni II a skala se lamala, takze v jednu chvili mi zacal ujizdet kamen pod nohou a zaroven se ulomil ten, co jsem se ho drzel. Nahore je nekolik kovovych koliku (ukazuje na ne sipka, jsou videt pri maximalnim zvetseni), ty skoro nejsou potreba, ale zato niz by se dost hodily.
skala.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Další

Zpět na Alpské státy