Vysoké Taury

Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko, Německo, Lichenštenjsko

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Vysoké Taury

Příspěvekod Zdéňa » čtv čer 11, 2020 15:41

Boses Weibl byla moje první třítisícovka a co si vzpomínám tak to bylo v pohodě. Možná posledních pár metrů, ale myslím ze to bylo v pohodě. Ja se před tím taky bál výšek.
Uživatelský avatar
Zdéňa
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1488
Registrován: pon srp 25, 2008 11:47
Bydliště: Příbram, práce v Praze

Re: Vysoké Taury

Příspěvekod apuka » čtv čer 11, 2020 15:53

jendakrupka píše:A pravděpodobně zkusíme i navrhovaný Böses Weibl. Viděl jsem nějaká videa z výstupů na YT (vím, že video zkresluje), a snad bych to zvládnout mohl.
To zvladnes urcite. Ja jsem tam sice nebyl, jen zbytek rodiny, ale co rikali, tak je to (v Alpach) takovy jednodussi vystup, spise obcas musis stoupat po tech nahromadenych velkych kamenech, ale zadne "zavratove" useky.
mike píše:Z vrcholu jsme to vzali pres sedlo a tam jsme potkali nejake duchodce, kteri sestoupil z Velkeho. Ma draha se nastvala a rekla si, ze kdyz to dali oni, tak my taky.
Tak na toto bacha!!! Nemecti/rakousti a svycarsti duchodci v tech vyssich polohach jsou casto v takove kondici po celozivotnim castem chozeni v tom terenu, ze by jim i mnozi 30-ti leti v plne sile mohli zavidet!
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16744
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Vysoké Taury

Příspěvekod mike » čtv čer 11, 2020 15:59

Vim ;-) Jenze tenkrat nam myslim 30 jeste nebylo, byli jsme v Alpach asi tak podruhe a tohle jeste neznali.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49646
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Alpské státy