Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Rakouská třítisícovka bez maček :)

Itálie, Francie, Rakousko, Švýcarsko, Slovinsko, Německo, Lichenštenjsko

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Rakouská třítisícovka bez maček :)

Příspěvekod mike » čtv zář 5, 2019 21:21

Funguji, ale antivir tvrdi, ze jsou na seznamu webu s nejistou reputaci a potencialne nechtenym obsahem. Proc je ten web na seznamu netusim, ale poresit si to musi majitel stranek.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod apuka » pát zář 6, 2019 9:10

Ale jako moderator nezapomen taky na to, ze toto hlasi vyhradne Eset a to jeste jen nekomu (mozna jen nektere verze esetacke ochrany). Napriklad Trendoffice v praci ani necekne, dokonce ani nas proxy filter, ktery obcas nema rad ani bezne stranky, dokonce asi dvakrat-trikrat se stezoval uz i na OF :wink: .
Tim jen chci rict, ze neni uplne koser napad premyslet nad smazanim linku, kdyz mas s nim problem jen Ty (a mozna par dalsich). Coz ale, samozrejme, neznamena, ze by se vlastnik stranky nemel snazit zjistit, co se deje, takze upozorneni je plne na miste.
mike píše:Mozna sis tam driv pridal vyjimku (nebylo to tady poprve) a zapomnel jsi na to.
Ne, vyjimky si tam nedavam. Spise je mozne, ze Ty mas jen NOD32, ja mam Internet Security. Sice to druhe by teoreticky melo mit v sobe stejny antivirus jako NOD32, ale kdo vi... Verze jsem nekontroloval, doma jsem nemel ted zaply PC.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » pát zář 6, 2019 16:11

Ach jo... problem nemam ja a ti, kterym to antivir hlasi, ale vsichni ostatni. Pokud tam opravdu neco je. Kdybych AV hlasil neco konkretniho, tak uz ty linky neexistuji. V ramci ochrany clenu fora, o tom se opravdu nerozhoduje hlasovanim nebo poctem AV, ktere to zachyti. Uplne staci jeden. Tady jde ale o nejaky seznam a tam se muze web dostat ani nevi jak. Treba proto, ze nejaky jiny web na stejnem serveru byl napadeny. Ovsem dostat se z takoveho seznamu muze byt docela narocne. Proto povazuju nebezpeci za relativne male a proto ty linky jeste existuji.

Opakuju, ze reseni je na majiteli webu a ten si jeste neprecetl ani SZ. Zacinam mit pocit, ze sem chodi jen propagovat sve stranky a to je o duvod vic, aby si to vyresil. Necham mu cas do uterka.
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod apuka » pon zář 9, 2019 11:14

Tak vcera (po dalsim updatu virove databaze) to uz doma hlasilo i mne.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak

Příspěvekod mike » pon zář 9, 2019 18:47

Uz jsi zmenil nazor? ;-) Divne, mne se ta databaze updatuje denne.

Stvou mne lidi, co nectou SZ, coz je tenhle pripad. Protoze mi pak visi v outboxu :?
mike
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod chomejs » pon zář 16, 2019 12:45

Ověřoval jsem v blacklistových databázích (i přes odkazy na ESETu), nikde se stránky nevyskytují. Nevím, proč Vám to háže. Pokud se Vám to nelíbí, odkazy klidně smažte. Díky.
http://horama.cz/ - tipy na výlety po Česku i zahraničí
chomejs
nováček
nováček

Předchozí

Zpět na Alpské státy