Vízum do Íránu v Gruzii

Bahrain, Egypt, Írán, Irák, Izrael, Jordán, Kuvajt, Libanon, palestinské území, Oman, Katar, Saúdská Arábie, Súdán, syrská arabská republika, Arab Emirates, Jemen, Pakistán

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vízum do Íránu v Gruzii

Příspěvekod charlie.v » ned zář 14, 2014 12:49

Ahoj všem,
chystáme se za chvíli na trasu Gruzie, Arménie, Írán ale už nestihneme vyřídit v Praze vízum (na ambasádě trvají na reservation number i když na stránkách ho v požadavcích nemají...). Prošel jsem nějaká fóra a našel jsem že se dá snadno získat vízum buď v Trabzonu (Turecko) nebo v Batumi (Gruzie), prý se ráno přinese fotka, vyplní formulář a večer je hotovo. Na nějakém fóru to Batumi potvrzoval někdo snad na konci srpna.
Nevíte o tom něco? Nezkoušel to teď někdo?

Díky!
Karel
Islandofil.cz - osobní blog o Islandu
Twitter: Carl Carlsson
charlie.v
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon lis 7, 2011 19:23
Bydliště: Praha

Re: Vízum do Íránu v Gruzii

Příspěvekod charlie.v » stř říj 8, 2014 17:41

Ahoj, tak dnešní zkušenost:
- na ambasádě v Batumi mi sdělili že do jednoho dne už to nevydávají, je potřeba čekat 5 pracovních dní. Ref. number přímo nevyžadují ale pan konzul mi sdělil že to určitě pomůže a dal mi nějaký kontakt. Jinak cena stále 50 €.
ALE!
- volal jsem na ambasádu do Trabzonu v SV Turecku a tam mi paní řekla že pro Čechy vydávají vízum bez ref. number a do druhého pracovního dne :-)

Do Trabzonu jezdí z Batumi busy směr Istanbul za 25 GEL, první jede ráno v 11.00, poslední v 17.30.

K.
Islandofil.cz - osobní blog o Islandu
Twitter: Carl Carlsson
charlie.v
nováček
nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: pon lis 7, 2011 19:23
Bydliště: Praha


Zpět na Střední a blízký východ