Povážský Inovec

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Povážský Inovec

Příspěvekod Hafi » stř led 31, 2007 15:33

Nazdar bratia!
potrebuju se dostat na tuto boudu nejak co nejrychleji od vlaku, ale mam jen mapu 1:200k z mapovyho serveru čvut a nikde sem tak zběžně nenašel nic lepšího, ale tam zdaleka neni poznat kde leží ta chata.
tak mám prosbu jestli byste nekdo nekouk doma do mapy kdo máte a bud ji vyfotil a poslal pres net (aspon prislusnou cast) nebo mi napsal kam mam dojet vlakem (nekam co nejbliž - nejedu tam kvuli turistice :? ) a jak se odtamtad dostanu k te chate. moc dik. *
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod conny » stř led 31, 2007 21:17

fakt by ma dost zaujimalo, kvoli comu tam ides, pevne verim, ze nie chlastat.

podla hikingu je to najblizsie z Kalnice:

http://hiking.sk/hk/ar/72/utulna_izba.html

mapu nemam
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod matob » stř led 31, 2007 22:25

považský inovec, nie povážský, rytmycké krátenie 8)
Uživatelský avatar
matob
účastník
účastník
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte kvě 23, 2006 15:59
Bydliště: Senica(SK)/Praha(CZ)

Příspěvekod Hafi » stř led 31, 2007 23:26

matob píše:považský inovec, nie povážský, rytmycké krátenie 8)

Ale co já vim, na tom zdroji kde sem to našel je to taky dlouhý!
ale mapu nikdo nemáte, co? No snad mi místní poraděj. za hodinu mi to jede...
A pro cony: ne pít alkohol tam nemíním, jedu se tam učit. Přišlo mi to jako dostatečně odlehlé místo, ze kterého nebudu od teoretické fyziky odbíhat k outdoorforu, ledničce,....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Hafi » čtv úno 1, 2007 0:10

tak se tu mejte...a kdybyste me chtel nekdo navstivit, tak klido prijdte, budu na ty boude pocitam tak do nedele nebo pondeli rano :zimnioutdoor:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Dena » čtv úno 1, 2007 7:49

zajímavý tip- :) .. tak ať ti TO leze pěkně do hlavy.. *
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Rujir » čtv úno 1, 2007 10:58

Hafi píše:tak se tu mejte...a kdybyste me chtel nekdo navstivit, tak klido prijdte, budu na ty boude pocitam tak do nedele nebo pondeli rano


Ja to mam par km od baraku, tak mozno pridem. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Astrozzy » čtv úno 1, 2007 12:05

mam to tiez v podstate na dostrel tak v ramci prechadzky ho pojdem pozret asi v sobotu, dufam ze to najdem.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Borek Tomis » čtv úno 1, 2007 12:13

No to som prekvapený,že táto informácia je ešte na nete.Dával som ju tam už dosť dávno.A som zvedavý,ako sa tam bude učiť. A pre Conny: Na tej útulni sa večer dajú robiť iba tri veci: pokecať si (lenže je sám) ,sex (lenže je stále sám) a popíjať( a to sa dá aj keď je sám).Chachachá.
Borek Tomis
 

Příspěvekod conny » čtv úno 1, 2007 12:15

sak aj sex sa da robit, aj ked je clovek sam, len to je malo na zabitie vecera :)
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Ticho » čtv úno 1, 2007 12:17

Borek Tomis píše:No to som prekvapený,že táto informácia je ešte na nete.Dával som ju tam už dosť dávno.A som zvedavý,ako sa tam bude učiť. A pre Conny: Na tej útulni sa večer dajú robiť iba tri veci: pokecať si (lenže je sám) ,sex (lenže je stále sám) a popíjať( a to sa dá aj keď je sám).Chachachá.


No, tak sme prave prisli na stvrtu vec co sa tam da robit - ucit sa. :)
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod pavproch » čtv úno 1, 2007 12:23

Už několik let se chystám (s familií) na výlet na Tematínsky hrad. Letos na jaře tam už určitě pojedem. Otázka pro domorodce: co je ještě na Inovci zajímavého k vidění (myslím pro rodinu s dětmi, tj. v dosahu tam max 45-60min pěší chůze od auta?)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Rujir » čtv úno 1, 2007 12:34

pavproch píše:Už několik let se chystám (s familií) na výlet na Tematínsky hrad. Letos na jaře tam už určitě pojedem. Otázka pro domorodce: co je ještě na Inovci zajímavého k vidění (myslím pro rodinu s dětmi, tj. v dosahu tam max 45-60min pěší chůze od auta?)


Ten druhy hrad, ktoremu neviem prist na nazov. Ale je tesne nad dedinou Podhradie a ked sa pozriem na svoje stranky, tak to snad aj najdem. Inak celkom stoji za to vyjst si na Povazsky Inovec ako na kopec. Je odtial celkom fajn vyhlad a ak nechce znicit rodinku tak az ku chate pod Inovcom sa da ist autom. Aj ked ja takuto turistiku samozrejme neuznavam. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Ticho » čtv úno 1, 2007 12:35

pavproch píše:Už několik let se chystám (s familií) na výlet na Tematínsky hrad. Letos na jaře tam už určitě pojedem. Otázka pro domorodce: co je ještě na Inovci zajímavého k vidění (myslím pro rodinu s dětmi, tj. v dosahu tam max 45-60min pěší chůze od auta?)

Nedaleko odtial je este hrad Beckov(v rovnomennej dedine), ale ten je az do prveho maja zavrety - ale v miestnej krcme capuju fajn pivo. :)
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rujir » čtv úno 1, 2007 12:37

Tak som to nasiel. Hrad sa vola Topolciansky a oplati sa v Podhradi odchytit starostu, ktory ti hrad ochotne odomkne a ukaze aj znutra. Inak ak tam nepojdete na jar ale cez leto, tak pobliz je Duchonka, co jest jazero, kam sa chodia kupat ludia z blizka aj daleka. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pavproch » čtv úno 1, 2007 12:44

@rujir + ticho: thx. Beckov znám, Buchonku taky. Dík za tip na ten Topolciansky hrad.

PS: taky mám nejrači, dyž si kopec "zasloužim" (čti: zpotim se až do slipů), ale 4 leté děcko je už příliš těžké na nošení na ramenou a zase příliš malé na to, aby někam došlo..... :((
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Rujir » čtv úno 1, 2007 12:53

pavproch píše:PS: taky mám nejrači, dyž si kopec "zasloužim" (čti: zpotim se až do slipů), ale 4 leté děcko je už příliš těžké na nošení na ramenou a zase příliš malé na to, aby někam došlo..... :((


Jo tak ten Povazsky Inovec je potom ideal. Az na chatu ho mozes vyviezt v aute a na vrchol je to uz len jeden kratsi lyziarsky svah. Inak priamo na vrchole vyhlad nie je. Treba ist este asi 100 metrov po hrebeni. A potom mozes malemu kupit odmenu na chate. :wink: Aj ked pivo to asi nebude... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » čtv úno 1, 2007 12:53

asi ti sem vlozim kousek cestopisu z toho ruska
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » čtv úno 1, 2007 13:00

@p: smysl Tvého příspěvku mi lehce uniká..... :((
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pripluv » čtv úno 1, 2007 13:06

pavproch píše:4 leté děcko je už příliš těžké na nošení na ramenou a zase příliš malé na to, aby někam došlo..... :((


Přípluv píše:asi ti sem vlozim kousek cestopisu z toho ruska


pavproch píše:smysl Tvého příspěvku mi lehce uniká...


To pochopíš:

...Když míjíme jednu skupinku s asi tříletým dítětem, co si ke všemu nese batoh zavázaný na uzel a je mokrý jak kdyby sem plavalo, je to zase jasný.
„Tuto zemi nemohl Hitler nikdy dobýt!“
...

(stalo se cca dva dny pěšky od civilizace)
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » čtv úno 1, 2007 13:12

Aha... :ú
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod conny » čtv úno 1, 2007 13:13

hehe, minule mi znamy rozpraval historku ako sestrocneho synovca tahal vo Vratnej na Baraniarky. maly mal plno reci a nakoniec to otocili.
pointa bola v tom, ze rok predtym tam boli tiez a zvladol to bez problemov 8)
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Ticho » čtv úno 1, 2007 13:15

conny píše:pointa bola v tom, ze rok predtym tam boli tiez a zvladol to bez problemov 8)

Clovek ako starne tak lenivie - akurat som netusil, ze sa tento proces zacina uz v siestich rokoch. :)
The more you depend on forces outside yourself, the more you are dominated by them.
Uživatelský avatar
Ticho
nováček
nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř pro 8, 2004 11:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod svacko » čtv úno 1, 2007 13:20

Ticho píše:
conny píše:pointa bola v tom, ze rok predtym tam boli tiez a zvladol to bez problemov 8)

Clovek ako starne tak lenivie - akurat som netusil, ze sa tento proces zacina uz v siestich rokoch. :)

to vies,ked uz od skoreho detstva deti vyrastaju vo virtualnej realite..ja by som dal tiez nobelovku tomu, co by mi umoznil pouzivat skratku ctrl+f aj na hladanie hmotnych veci (stratenych klucov a pod ) :mrgreen:
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod conny » čtv úno 1, 2007 13:23

ja by som dala pol kralovstva za UNDO na sijacom stroji :D
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Rujir » čtv úno 1, 2007 13:31

conny píše:ja by som dala pol kralovstva za UNDO na sijacom stroji :D


A vacsina ludi by dala aj viac za UNDO, ktore by fungovalo v zivote. Hlavne na druhy den rano... :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » ned úno 4, 2007 23:13

Borek Tomis píše:No to som prekvapený,že táto informácia je ešte na nete.Dával som ju tam už dosť dávno.A som zvedavý,ako sa tam bude učiť. A pre Conny: Na tej útulni sa večer dajú robiť iba tri veci: pokecať si (lenže je sám) ,sex (lenže je stále sám) a popíjať( a to sa dá aj keď je sám).Chachachá.

Ahoj, takže boudu sem našel. Fyziku sem se učil, a pochopil jsem, že to nepochopím :((
Pokecal som si, ač sem byl sám, bo když člověk dva dny nevidí živou duši tak nevydrží mít zavřenou hubu. s tím sexem to bylo výrazně slabší a alkohol vyřešili čtyři bratia, kteří se tam přišli v sobotu večer opít...tak jsem se decentně přidal. No ale jelikož se rozhodli tam zůstat až do neděle do večera a v jejich přítomnosti se fakt učit nedalo, tak jsem se rozhodl pro úprk a už jsem doma. A tak můžu pokárat Rujira i Astrozzyho a bůhví koho heště, že se teda nestavili (pokud teda nebyli v tý rodince, která se tam přišla ohřát někdy v sobotu odpoledne...ale to by ste snad řekli, ne?)
Jinak moc pěkná chatka, doporučuju.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Astrozzy » pon úno 5, 2007 12:13

Hafi píše:
Borek Tomis píše:No to som prekvapený,že táto informácia je ešte na nete.Dával som ju tam už dosť dávno.A som zvedavý,ako sa tam bude učiť. A pre Conny: Na tej útulni sa večer dajú robiť iba tri veci: pokecať si (lenže je sám) ,sex (lenže je stále sám) a popíjať( a to sa dá aj keď je sám).Chachachá.

Ahoj, takže boudu sem našel. Fyziku sem se učil, a pochopil jsem, že to nepochopím :((
Pokecal som si, ač sem byl sám, bo když člověk dva dny nevidí živou duši tak nevydrží mít zavřenou hubu. s tím sexem to bylo výrazně slabší a alkohol vyřešili čtyři bratia, kteří se tam přišli v sobotu večer opít...tak jsem se decentně přidal. No ale jelikož se rozhodli tam zůstat až do neděle do večera a v jejich přítomnosti se fakt učit nedalo, tak jsem se rozhodl pro úprk a už jsem doma. A tak můžu pokárat Rujira i Astrozzyho a bůhví koho heště, že se teda nestavili (pokud teda nebyli v tý rodince, která se tam přišla ohřát někdy v sobotu odpoledne...ale to by ste snad řekli, ne?)
Jinak moc pěkná chatka, doporučuju.


Ja sa moooc omluvam, ale nestihal som v sobotu bo som si bol kupit sensor pradelko (spodare, triko, ponozky) a tak mi uz neostal cas na navstevu.
Uživatelský avatar
Astrozzy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1173
Registrován: stř lis 1, 2006 21:14
Bydliště: 11km od Trencina

Příspěvekod Hafi » pon úno 5, 2007 12:31

Astrozzy píše:
Hafi píše:
Borek Tomis píše:No to som prekvapený,že táto informácia je ešte na nete.Dával som ju tam už dosť dávno.A som zvedavý,ako sa tam bude učiť. A pre Conny: Na tej útulni sa večer dajú robiť iba tri veci: pokecať si (lenže je sám) ,sex (lenže je stále sám) a popíjať( a to sa dá aj keď je sám).Chachachá.

Ahoj, takže boudu sem našel. Fyziku sem se učil, a pochopil jsem, že to nepochopím :((
Pokecal som si, ač sem byl sám, bo když člověk dva dny nevidí živou duši tak nevydrží mít zavřenou hubu. s tím sexem to bylo výrazně slabší a alkohol vyřešili čtyři bratia, kteří se tam přišli v sobotu večer opít...tak jsem se decentně přidal. No ale jelikož se rozhodli tam zůstat až do neděle do večera a v jejich přítomnosti se fakt učit nedalo, tak jsem se rozhodl pro úprk a už jsem doma. A tak můžu pokárat Rujira i Astrozzyho a bůhví koho heště, že se teda nestavili (pokud teda nebyli v tý rodince, která se tam přišla ohřát někdy v sobotu odpoledne...ale to by ste snad řekli, ne?)
Jinak moc pěkná chatka, doporučuju.


Ja sa moooc omluvam, ale nestihal som v sobotu bo som si bol kupit sensor pradelko (spodare, triko, ponozky) a tak mi uz neostal cas na navstevu.
[-X [-X [-X
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8424
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » pon úno 5, 2007 15:02

Bude to zniet ako vyhovorka, ale cely vikend som zabil preinstalovavanim pocitacov... Fuckt, ze kentus praca... :roll:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Další

Zpět na Slovensko