třísezóňák větší velikosti

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

třísezóňák větší velikosti

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 19:16

ačkoli jste mě tedy minule s albánií poněkud zklamali, třeba to tentokrát vyjde ... :D
nevíte, jestli někde někdo třeba nevyrábí spacáky pro přerostlé (nebo teda abych neurazila) trochu vyšší osůbky - když má někdo skoro 210--- hledám, hledám a našla jsem akorát u hudyho - teda rock empire - spacáky 220 dlouhý - a jinde tak do výšky postavy 195..., no a třísezónní, ale to už je asi jasný... co byste doporučili?
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 19:22

plno firem dela jak R tak L varianty, rekl bych, ze (temer) vsechny. do kolika cm postavy ale ty L-verze jsou, bude asi ruzny - zkus zkontaktovat treba vyrobce. taky zalezi, kolik chces investovat. kazdopadne docela v pohode a za dobrou cenu jsou spacaky od firem Prima nebo Treksport

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 19:37

S tym by vazne nemal byt problem. Napr. Prima ich vyraba na 100% a ak by sa dotycny nevosiel ani do spacaku pre dlhsich, tak Prima mu ho usije aj priamo na zakazku. Jasne, ze si nieco doplati, ale zase radsej dobry spacak trochu drahsie, ako taky, z ktoreho trci polka tela... :wink:

PS: Predpokladam, ze ho nechces pre seba... :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 19:39

to jo, ale právě že jak prima, tak snad i treksport dělaj spacáky tak do 195cm postavy - co jsem teda našla - a dýlka tak 220, myslíš, že stačí, když je teda ten spacák o deset čísel delší než člověk?
no, nakonec to asi bude muset stačit...
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 19:43

to rujir: to opravdu nechci pro sebe - teda představa, že mám dva deset, to bych byla radši trpaslík:)
tak na tu primu kouknu, kdyby to ušili na míru, bylo by to fajn, i za nějakej ten příplatek
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 19:43

zitka píše:to jo, ale právě že jak prima, tak snad i treksport dělaj spacáky tak do 195cm postavy - co jsem teda našla - a dýlka tak 220, myslíš, že stačí, když je teda ten spacák o deset čísel delší než člověk?
no, nakonec to asi bude muset stačit...


to moc nestaci, clovek by mel mit takovejch 25 cisel rezervu..cili asi to bude chtit na zakazku

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 19:49

Urcite ta nechcem podcenovat, tak skor pre ostatnych, aby to nemuseli hladat citujem zo stranky Primy:

Rádi vám na zakázku ušijeme spacák i v jiných rozměrech.
Paušální příplatek 500,- Kč + doplatek nebo sleva na změnu spotřeby materiálu.


No asi to nie je prave malo, ale povedal by som, ze priplatok sa v takychto pripadoch oplati... *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 19:53

Rujir píše:Urcite ta nechcem podcenovat, tak skor pre ostatnych, aby to nemuseli hladat citujem zo stranky Primy:

Rádi vám na zakázku ušijeme spacák i v jiných rozměrech.
Paušální příplatek 500,- Kč + doplatek nebo sleva na změnu spotřeby materiálu.


No asi to nie je prave malo, ale povedal by som, ze priplatok sa v takychto pripadoch oplati... *


děkuju - seš rychlejší :lol:
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 19:54

a me tu nikdo nepodekuju - to se na to muzu rovnou vybodnout :((

:mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 19:57

teoretic píše:a me tu nikdo nepodekuju - to se na to muzu rovnou vybodnout :((

:mrgreen:

t.

:roll:

tobě samozřejmě taky mocné díky :oops: :) :lol:
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 19:58

zitka píše:
teoretic píše:a me tu nikdo nepodekuju - to se na to muzu rovnou vybodnout :((

:mrgreen:

t.

:roll:

tobě samozřejmě taky mocné díky :oops: :) :lol:


jeee :oops: , to nemuselo bejt :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 20:00

[/quote]

jeee :oops: , to nemuselo bejt :mrgreen:

t.[/quote]

to známe 8)
to by pak asi bylo nespravedlivý...
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Návštěvník » pát led 27, 2006 20:08

Návštěvník
 

Příspěvekod chonga » pát led 27, 2006 20:11

Anonymous píše:zkus Condorahttp://www.spacaky.cz/
:((

http://www.spacaky.cz/
nějak jsem to zblbnul :ú
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 20:19

chonga píše:
Anonymous píše:zkus Condorahttp://www.spacaky.cz/
:((

http://www.spacaky.cz/
nějak jsem to zblbnul :ú


už do toho zírám - taky šijou delší ... 30 cm za 100 - 200kč
tak už jen vybrat :(( a obstarat
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod Lipon » pát led 27, 2006 20:55

teoretic píše:plno firem dela jak R tak L varianty, rekl bych, ze (temer) vsechny. do kolika cm postavy ale ty L-verze jsou, bude asi ruzny - zkus zkontaktovat treba vyrobce. taky zalezi, kolik chces investovat. kazdopadne docela v pohode a za dobrou cenu jsou spacaky od firem Prima nebo Treksport

t.


to je spíš označení pro Levý/Pravý zip kvůli možnosti spojování, ne? aspoň sem teda doteď žil s touhle představou :shock:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4915
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Lipon » pát led 27, 2006 20:56

teoretic píše:plno firem dela jak R tak L varianty, rekl bych, ze (temer) vsechny. do kolika cm postavy ale ty L-verze jsou, bude asi ruzny - zkus zkontaktovat treba vyrobce. taky zalezi, kolik chces investovat. kazdopadne docela v pohode a za dobrou cenu jsou spacaky od firem Prima nebo Treksport

t.


to je spíš označení pro Levý/Pravý zip kvůli možnosti spojování, ne? aspoň sem teda doteď žil s touhle představou :shock:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4915
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Lipon » pát led 27, 2006 20:59

teoretic píše:plno firem dela jak R tak L varianty, rekl bych, ze (temer) vsechny. do kolika cm postavy ale ty L-verze jsou, bude asi ruzny - zkus zkontaktovat treba vyrobce. taky zalezi, kolik chces investovat. kazdopadne docela v pohode a za dobrou cenu jsou spacaky od firem Prima nebo Treksport

t.


to je spíš označení pro Levý/Pravý zip kvůli možnosti spojování, ne? aspoň sem teda doteď žil s touhle představou :shock:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4915
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 21:02

Lipon píše:
teoretic píše:plno firem dela jak R tak L varianty, rekl bych, ze (temer) vsechny. do kolika cm postavy ale ty L-verze jsou, bude asi ruzny - zkus zkontaktovat treba vyrobce. taky zalezi, kolik chces investovat. kazdopadne docela v pohode a za dobrou cenu jsou spacaky od firem Prima nebo Treksport

t.


to je spíš označení pro Levý/Pravý zip kvůli možnosti spojování, ne? aspoň sem teda doteď žil s touhle představou :shock:


když ti to doteď nevadilo, tak co :D
R = regular L = long
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 21:05

R je regular a L je long

:)

t.

EDIT: sakra - takhle to dopada, kdyz ma clovek otevreny okno s novym prispevkem a mezitim zacne telefonovat :)
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 21:06

zitka píše:
Lipon píše:to je spíš označení pro Levý/Pravý zip kvůli možnosti spojování, ne? aspoň sem teda doteď žil s touhle představou :shock:

když ti to doteď nevadilo, tak co :D
R = regular L = long


Tak na to bacha. Napr taky Trek Sport tak skutocne oznacoval Left a Right zipsy, kedze dlhsie spacaky aj tak nesije (alebo aspon nesil) :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 21:13

Rujir píše:Tak na to bacha. Napr taky Trek Sport tak skutocne oznacoval Left a Right zipsy, kedze dlhsie spacaky aj tak nesije (alebo aspon nesil) :wink:


stouro :) - ok, upresnim - pokud je rozdil v cene a spacaky se lisi pouze pismeny R a L v nazvu, tak se ty pismena vztahuji s velkou pravdepodobnosti na delku :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 21:17

teoretic píše:stouro :) - ok, upresnim - pokud je rozdil v cene a spacaky se lisi pouze pismeny R a L v nazvu, tak se ty pismena vztahuji s velkou pravdepodobnosti na delku :)

t.


No jo, ale co ak sa nejaka firma rozhodne nerozlisovat cenovo dlzku spacakov (ako sa to uz vacsinou nerobi v pripade topanok) a oznacia tak zipsy? Niekto si bude myslit ze objednava dlhsi spacak a namiesto toho dostane len zips na lavej strane... :smt044 :smt044 :smt044
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 21:20

Rujir píše:No jo, ale co ak sa nejaka firma rozhodne nerozlisovat cenovo dlzku spacakov (ako sa to uz vacsinou nerobi v pripade topanok) a oznacia tak zipsy? Niekto si bude myslit ze objednava dlhsi spacak a namiesto toho dostane len zips na lavej strane... :smt044 :smt044 :smt044


ok, jeste to opravim:
pokud je rozdil v cene a spacaky se lisi pouze pismeny R a L v nazvu a pripadny rodil v delce neni nikterak jinak uveden, tak se ty pismena vztahuji s velkou pravdepodobnosti na delku

uff :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 21:25

teoretic píše:ok, jeste to opravim:
pokud je rozdil v cene a spacaky se lisi pouze pismeny R a L v nazvu a pripadny rodil v delce neni nikterak jinak uveden, tak se ty pismena vztahuji s velkou pravdepodobnosti na delku

uff :)

t.


My by sme mohli spolocne aj zakony pisat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod zitka » pát led 27, 2006 21:27

[/quote]

My by sme mohli spolocne aj zakony pisat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

s největší pravděpodobností by to bylo lepší než to je :-#
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod teoretic » pát led 27, 2006 21:32

Rujir píše:My by sme mohli spolocne aj zakony pisat... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jenze to bysme zacali psat nejakej zakon a behem toho, co bysme ho psali, bysme dospeli k uplne jinymu zakonu - viz 90 procent nasich vlaken *

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod tulak » pát led 27, 2006 21:33

teoretic píše:
Rujir píše:Tak na to bacha. Napr taky Trek Sport tak skutocne oznacoval Left a Right zipsy, kedze dlhsie spacaky aj tak nesije (alebo aspon nesil) :wink:


stouro :) - ok, upresnim - pokud je rozdil v cene a spacaky se lisi pouze pismeny R a L v nazvu, tak se ty pismena vztahuji s velkou pravdepodobnosti na delku :)


a pánové jste si tím jisti? coleman značí L-levý R-pravý a dost pochybuju, že by do značení vnášeli "světlo z boku" a blbnuli lidi víc než je normální .... :mrgreen:
Už se těším až zapomenu, že zapomínám .....
Uživatelský avatar
tulak
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1115
Registrován: ned črc 10, 2005 9:21
Bydliště: jinde než bych chtěl

Příspěvekod Rujir » pát led 27, 2006 21:46

tulak píše:a pánové jste si tím jisti? coleman značí L-levý R-pravý a dost pochybuju, že by do značení vnášeli "světlo z boku" a blbnuli lidi víc než je normální .... :mrgreen:


No ved to je to iste, co som tvrdil aj ja. :mrgreen: Teraz je len otazka, ci Coleman sije vobec spacaky roznej dlzky... :-k
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Návštěvník » pát led 27, 2006 22:09

Do teď jsem byl přesvědčenej, že L a R je levý a pravý. Označení délky je pro mě taky novina :? . Colemana mám a je dlouhej 220, ale nevím jestli dělaj i jiný délky :((
Návštěvník
 

Další

Zpět na Spacáky a karimatky