koupě péřáku

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: koupě péřáku

Příspěvekod booze » stř říj 28, 2015 8:46

GreyMouse píše: vrazím mu do ruky batoh, spacák a pohorky a vystrčím ho ze dveří se slovy že ho nejmíň tejden nechci vidět :D

Aby se mu to nezalibilo, pak ti bude smutno. :smt022
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » stř říj 28, 2015 9:57

booze leda, kdyby se mi zdalo, ze to snad muze byt uzitecny:D ale zas sem ho jeste nevyhodila :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod budo » stř říj 28, 2015 18:49

ripper6 píše:Nezavidim, musis tahat asi poradnyho slona ze? :D Neco tak?
http://www.csfd.cz/film/355147-divocina ... /?type=1...


Nóóó, začíná to pěkně. Devátá minuta vypadá vyloženě ultralajtově :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » čtv říj 29, 2015 2:08

mike píše:Odkdy je popis skutecnosti urazka? ;-) Spravne, ber to pozitivne. Budu taky a pripustim, ze to ma i sve plusy, ale ty se projevi hlavne na normalni dovolene, v horach je to horsi. Az na vyjimky potvrzujici pravidlo, samozrejme ;-)
Jak dlouho jsi vdana? Ze ti to nedoslo uz davno a ze si chudak nerek' ;-)


Zalezi jakou zenskou mas, nekdy je zenska dost dobra pomucka jak neumrznout :D A taky se hodi na stopa to ma plus :mrgreen:
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » čtv říj 29, 2015 2:17

Mawenzi píše: jo, teoreticky staci, ale pro me to je treba velkej rozdil i na vecer, kdyz si zvyknu na ty hice pres den, tak vecer jen staticky sedet v teplote o 15-20 stupnu nizsi je pro me teplotni skok a i kdyz v tom vedru je mi na zdechnuti, potrebuju na tilko aspon triko s dlouhym rukavem. U me je zajimavy, ze dokud se hejbu, tak se potim asi 3x tolik jak normalni zenska a jak prestanu tak de tepelnej komfort strasne moc dolu a musim se prioblict nekdy i vic, nez normlani zenska. Pritom se jeste rika, ze tuk izoluje a to ja mam par kilo v zasobe a stejne kulovy.
LTSB snazim se si na spani vozit tlusty fusky, aj o perovych botickach sem dost uvazovala, ale zatim jeste sem se k nim nepropracovala


Tam bude problem jeste jinde v tele, pokud nejsi vylozene stihla jako ta moje :)
Casto to ale bejva proste anemie, nedostatek ruznych blbosti. To proto, ze pritelka byla ve spitale, mela vecne studeny nohy, ruce, byla ji zima. Dostala tam kapacku, nakou tu vyzivu klasika. Potom prisla dom a rika ze uz nema studeny ruce a bylo ji zas porad horko a je ted snad skoro uz pul roku ji vic teplo i kdyz zacina zas brat svetry :(

Ja jsem rozehratej z toho vedra ze se pak potim jeste v noci :D Jsem normal pred pulnoci sel plavat do studenyho jezera a pak me teprve bylo ok :mrgreen: Zas ma to ale svoji nevyhodu, takovej clovek nema svetry, kdyz jede do tropu, ma tam docela problem. Alespon ja byl pred kolapsem na ulici v tropech a myslel jsem ze to uz nerozchodim :?
Perovi boticky to existuje? :D Ja znam ty normal s vobyc kozichem a to jsem nemohl nosit.

btw ten "curokap" to je hrozna blbost, kamoska to ma a rikala desna kravina a spis na to nadavala :D
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » čtv říj 29, 2015 2:20

budo píše:
ripper6 píše:Nezavidim, musis tahat asi poradnyho slona ze? :D Neco tak?
http://www.csfd.cz/film/355147-divocina ... /?type=1...


Nóóó, začíná to pěkně. Devátá minuta vypadá vyloženě ultralajtově :D


Ja to pustil proto, ze jedna slecna toto mela v profilu s tim baglem. Puvodne jsem myslel, ze si dela prdel a chce tak se mnou jet do zahranici nez jsem zjistil ze to ma z filmu (nebylo po uprave moc poznat). Proto jsem to kouk abych se porechtal, co ty lidi jsou schopny vlacet. Nejvic me dostala scena, jak to tam dava pak na zada a vali se s tim po zemi :mrgreen: Cekal jsem trochu vic drama a divocinu, zviratek malo, malo znasilneni, malo boje o preziti... skoda.
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 6:17

ripper6 ty boticky sou spis papuce, neni to na chuzi

anemie by se snad zjistila pri operaci slepaku, nevim jak odbery u obvodaka kontrolni - podle me nemuzes zit 30let s anemii, navstevovat doktora a nevedet o tom. ledovy koncetiny mam od mala. s tim mym tukem navic mi do stihlice prebyva 10kilo, takze izolace je slusna, lec nefunkcni
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 29, 2015 10:21

mike píše:Jak dlouho jsi vdana? Ze ti to nedoslo uz davno a ze si chudak nerek' ;-)

Tak já už ho párkrát z domu vyexpedovala. Než jsem ho třeba posadila do vlaku směr Sicílie, tak jsem mu i ušila obrovskou tašku na kolo, aby ho mohl mít u sebe jako zavazadlo, napsala na papír pár vět v italštině, zabalila jídlo... Ale když on se tvářil jako, že ho mrzí, že nemůžu jet s ním. Asi je lepší herec a diplomat než Hausmann, kterej zakončí historku o tom, jak vzal manželku sebou na výlet, slovy "Proč já jen tu krávu sebou bral?" :lol:

Mawenzi píše:GreyMouse: jak učinit muže šťastným; vrazím mu do ruky batoh, spacák a pohorky a vystrčím ho ze dveří se slovy že ho nejmíň tejden nechci vidět - tohle udelat mymu muzi, tak za tema dverma nechapave stoji, co ze s tim ma delat, jestli mi to ma dat do auta nebo jen podrzet a kdy si to uklidim:D

Tak ve vašem případě se mnou uvedené moudro přesunuje z kolonky jak učinit muže šťastným do kolonky jak učinit ženu šťastnou :D

booze píše:A proc musite nosit kalhoty, kdyz to tak vadi? :smt025

Protože byste místo kam šlapete čuměli někam úplně jinam. A všechny ty mrtvý a zraněný nechceme mít na svědomí :D

ripper6 píše:Zalezi jakou zenskou mas, nekdy je zenska dost dobra pomucka jak neumrznout :D

Myslíš: "Je lepší tlustá nebo anorektička?" "Tlustá. V létě hází stín, v zimě hřeje."
Ty tady vymejšlíš ptákoviny s hřejítkama a přitom by možná stačilo, abys tu svoji trochu vykrmil než ji vezmeš sebou do kina :D
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 10:26

GreyMouse :D :D ale ja su rozbita, jak to spravit? stin hazu ale nehreju:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod remy77 » čtv říj 29, 2015 10:40

Maly ale vcelku dilezity detail:
S tucnou nehrozi spolocny spacak, cize efektivita vyhrevnosti sa blizi k 0 :D
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 10:43

ale pak nevim, zda zenskou de obecne doporucovat, pac v tomto pripade by mi ta zenska asi uzitecna na zahrati nebyla? :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 29, 2015 10:50

Mawenzi píše:GreyMouse :D :D ale ja su rozbita, jak to spravit? stin hazu ale nehreju:D
Už jsem psala, že vy to máte doma obráceně, ne? Ty ses snad nevdávala kvůli tomu, abys mohla omezit ten termofor?

remy77 píše:Maly ale vcelku dilezity detail:
S tucnou nehrozi spolocny spacak, cize efektivita vyhrevnosti sa blizi k 0 :D
Takže to není, jak jsme se učili ve fyzice, že tělesa s větší hmotností mají větší přitažlivost? A v matice, že koule je ideální tvar? :-k
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 11:04

greymouse : ja se samozrejme vdavala z lasky :mrgreen: jinak i psi hreji celkem solidne, ale tam je nevyhoda, ze se to neda pouzit treba do spacaku, leda tak zalehnuti zezhora a to moc nepomaha:D

jinak teda na tu matiku ses fakt dobra :D :D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod remy77 » čtv říj 29, 2015 11:10

Greymause:
Tak ale objem a hmotnosť su dve samostatne veliciny a nie vzdy musia ist "ruka v ruke" :)
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: koupě péřáku

Příspěvekod S4TYR » čtv říj 29, 2015 11:13

:shock: netusim co na to moje matika, ale hreju az az a to jsem celkem stihly.. Ale k me otazce: je WARMOEACE 900 pouzitelny v tech zminovanych -5 °C??? A co vnitrni prostor spacaku? Pri spani se celkem vrtim a v syntetaku, ktery mam jako zalozni letni / pri hooodne dobre vuli jako pracovni, muzu ruzne krcit nohy do stran a spim. Je ten Warmpeace spise uzsi nebo sirsi? Dik
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: koupě péřáku

Příspěvekod budo » čtv říj 29, 2015 11:40

ripper6: hele mne se to libilo a dokonce manzelka, ktera na filmy s titulkama zasadne odmita koukat a vedle delala neco na svem notasu, tak mi koukala pres rameno vic a vic, az to zkoukla prakticky skoro cely se mnou :D
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 11:49

S4TYR podle ti WP vikind 900 bude v -5 stacit, ja mela 600 a kolem 2 se to dalo prezit s tim, ze su fakt zmrzla a ma komfort asi o 4stupne niz. By ti tu i rekli lidi jak v 600 v -5 v pohode spi.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 29, 2015 12:11

remy77 píše:Tak ale objem a hmotnosť su dve samostatne veliciny a nie vzdy musia ist "ruka v ruke" :)

Tak tebe trápí jen malý spacák a možnost zničení zipu! Já myslela, že ti velká tělesa připadají nepřitažlivá a tudíž je sebou nechceš vláčet i přes jejich větší výhřevnost :D . Když jsme u tý hmotnosti, objemu a tím pádem i hustoty, vzpomněla jsem si ještě na jednu výhodu tlustých - jak má ten tuk nižší hustotu, dobře se drží nad vodou a jdou použít jako záchranný plovák. Já jsem třeba zjistila, že v Jadranu se udržím na hladině i když neplavu (tj. nedělám tempa) :|
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: koupě péřáku

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 29, 2015 12:28

Mawenzi píše: ja se samozrejme vdavala z lasky :mrgreen:

To je v pořádku, ale přeci jenom se hodí, když aspoň jeden z páru nemá ledový nohy. Až mládí a láska nebudou už hřát tak jako dřív, tak si na moje slova vzpomeneš (při ohřívání vody do termoforu) :wink:

Mawenzi píše: jinak i psi hreji celkem solidne

Taky jsem to chtěla nedávno vyzkoušet, plánovala jsem že psa umístím tak, aby na vodítku dosáhnul akorát k mým nohám, jenže obluda mi udělala čáru přes rozpočet, když před spaním vletěla do řeky :(
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 12:39

mate psa? :) no tak to u toho myho psa nehrozi, ten jeden se vody stiti tak, ze se radsi ani nenapije kdyz by tam nedosahl bez smoceni drapu:D jinak oblibeny misto je ale na hlave a tam to neni tak potreba
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod GreyMouse » čtv říj 29, 2015 13:03

Naše zvíře vodu miluje. Tuhle jsem se na vycházce nějak zamyslela a neuvědomila si, že jsme blízko schodů do rybníka, takže jsem se na akci "hurá do vody" nepřipravila a málem letěla po hlavě za čoklem :|
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: koupě péřáku

Příspěvekod S4TYR » čtv říj 29, 2015 13:24

@ Mawenzi: teplotne tedy pohoda a jak s tim je Warmeace Viking 900 ohledne vnitrniho prostoru?!? Uzsi nebo sirsi strih?
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » čtv říj 29, 2015 13:34

tak to ti nereknu, ja se svyma 168cm su v 170cm verzi v pohode... jako byt ramenatej chlap bych nechtela ve 170cm verzi ale fakt netusim,jak je pomerove vetsi. Vetsinou nekde ty rozmery pisou ale zrovna je nemuzu najit
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » pát říj 30, 2015 4:20

GreyMouse píše:
ripper6 píše:Zalezi jakou zenskou mas, nekdy je zenska dost dobra pomucka jak neumrznout :D

Myslíš: "Je lepší tlustá nebo anorektička?" "Tlustá. V létě hází stín, v zimě hřeje."
Ty tady vymejšlíš ptákoviny s hřejítkama a přitom by možná stačilo, abys tu svoji trochu vykrmil než ji vezmeš sebou do kina :D


Pokud me posles manual na to jak spomalit super rychlej metabolismus, bude ti vdecna :)
Prave vona by rada, jen to maj v rodine tak. Vsude sami navody jak hubnout, ale vopacne uz toho moc neni.
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » pát říj 30, 2015 4:54

budo píše:ripper6: hele mne se to libilo a dokonce manzelka, ktera na filmy s titulkama zasadne odmita koukat a vedle delala neco na svem notasu, tak mi koukala pres rameno vic a vic, az to zkoukla prakticky skoro cely se mnou :D

To jsem rad ze se libilo, mozna tam najdes na csfd nejaky podobny :) Ja rad koukam trabanti s tim Dan Pribanem a tesim se az to dojedou a bude pak celej ten dokument :)
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » pát říj 30, 2015 7:36

ripper6 podle me dobrej vyzivovej poradce/trener by byl schopnej sestavit i jidelnicek a cvicebni plan, jak nabrat (jen je otazka, jeslti umysl je nabirat svalovou hmotu, protoze pokud ma nekdo takovej metabolismus - mam takovou kamaradku a hned bych s ni menila - tak obecne pribrat neco jinyho nez svaly cvicenim a tomu podminenou stravou asi bude nerealny).

Ja mam vyhodu, ze sem byla uz i jako decko prakticky nejtlusci ze tridy, tak nevim, co to je byt hubena a moc me to nestve, ze to neznam, aspon me nikdy neobtezovali kluci na ulici :D a hlavne clovek ma jen tuseni, ale realne to nemuze porovnat :D jen je naprd, ze se to aspon neprojevuje v ty izolaci na bivaku, to je k vzteku.
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: koupě péřáku

Příspěvekod remy77 » pát říj 30, 2015 7:54

Ripper6: vikingy su rozmerovo dobre. Mam 180/90 a nie je mi uzky
remy77
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1242
Registrován: úte dub 21, 2015 22:40

Re: koupě péřáku

Příspěvekod S4TYR » pát říj 30, 2015 9:47

Takze kdyz mam pres 175cm a +- 75kg tak mi bude Viking 900 v delce 180 bohate stacit? Jsem ramenaty =D a mam sirsi panev.. tj. veci, ktere treba musim resit u obleceni mi ne vzdy padnou v me Lkove velikosti hned napoprve
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: koupě péřáku

Příspěvekod ripper6 » pát říj 30, 2015 19:39

Mawenzi píše:ripper6 podle me dobrej vyzivovej poradce/trener by byl schopnej sestavit i jidelnicek a cvicebni plan, jak nabrat (jen je otazka, jeslti umysl je nabirat svalovou hmotu, protoze pokud ma nekdo takovej metabolismus - mam takovou kamaradku a hned bych s ni menila - tak obecne pribrat neco jinyho nez svaly cvicenim a tomu podminenou stravou asi bude nerealny).

Ja mam vyhodu, ze sem byla uz i jako decko prakticky nejtlusci ze tridy, tak nevim, co to je byt hubena a moc me to nestve, ze to neznam, aspon me nikdy neobtezovali kluci na ulici :D a hlavne clovek ma jen tuseni, ale realne to nemuze porovnat :D jen je naprd, ze se to aspon neprojevuje v ty izolaci na bivaku, to je k vzteku.


Prave to je problem, to rika ze nechce jeste hubnout nejakym cvicenim v praci se nacvyci dost :D
Svaly to neresi, to spis je mysleno, jist nezdrave takze tuk, zas tuk a pod. Coz dela ale muze snist vagon i bonbonier a je to houby platny :mrgreen: Jo takova pak uzije i poradnej perak do -15 aby zima nebyla :D

btw perak jinak v poho co jsem vyzkousel muj prvni Cumulus 300, pritelka rikala ze to je jak perina. Az teda na ten zip, me to vyznelo ze YKK Japonsky zipy, jsou naky zazracny, ale zadrhava to stejne latku pokud to clovek nevycha dobre prstem :)
ripper6
účastník
účastník
 
Příspěvky: 440
Registrován: pon dub 8, 2013 10:00

Re: koupě péřáku

Příspěvekod Mawenzi » pát říj 30, 2015 19:44

ten zip bude mit asi vyhodu v tom, ze sam o sobe je pouzitelnej, zachytavani latky je problem jinde. Ale pulka zipu nejde ani pozivat a po roce se rozbiji...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9382
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Spacáky a karimatky