Primaloft by Jurek

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Primaloft by Jurek

Příspěvekod Hardluckman » stř lis 30, 2005 20:16

Má už někdo zkušenost se psacákem Jurek Wintry s náplní primaloft? Zvažuji koupi!! Děkuji!!
Hardluckman
 

Příspěvekod Vena » pát bře 3, 2006 15:42

Když tady máme Panpalíniho, rád bych obnovil toto téma a zeptal se, jestli jsou už nějaké odezvy či zkušenosti od zákazníků. Taky o spacáku Wintry přemejšlím. Díky
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Vena » pát bře 3, 2006 21:37

Raději ten dotaz zopakuju, aby nezůstal zapomenut díky kolegovi erotomanovi (spam).

Když tady máme Panpalíniho, rád bych obnovil toto téma a zeptal se, jestli jsou už nějaké odezvy či zkušenosti od zákazníků. Taky o spacáku Wintry přemejšlím. Díky
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Pampalíny » pon bře 6, 2006 14:59

Ahoj,
já se sem dostanu jen občas, případně mě vždy popíchněte pomocí SZ. Ale už píšu. :P

Primaloftových spacáků jsme prodali už docela dost (pár set - ale počty prodeje není moje doména) a zatím nebyla žádná negativní odezva na náplň (řešili jsme jen 2x jeden drobný technický problém), ale to už je dávno za námi.

Takže Primaloft se zřejmě osvědčil i v praxy s tím, že nově vyrábíme i spacáky do větších mrazů (označení POLAR), protože mrazy byly letos dostatečně silé.

Doporučuji vybrat spacák (předem prostudovat norskou a evroskou normu) do potřebných teplot a nenastavovat to oblečením.

Kdyby to nebylo srozumitelné -* pište a já se ozvu 8)
Pampalíny
nováček
nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: stř říj 26, 2005 10:00


Zpět na Spacáky a karimatky