Vyplati se PolarGuard3D?

zkušenosti, rady, dotazy

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vyplati se PolarGuard3D?

Příspěvekod Dee » ned zář 25, 2005 12:59

Vyplati se pro cesky podminky Polarguard3D? Rozhoduju se mezi spacakem Prima Trek 3D (1.6kg, comf -7) a Pinguin Mistral (1.7kg, -5). O vahu mi tolik nejde, spis o zivotnost a tak. Ten mistral je plnenej "jen" nejakym dutym vlaknem se 4ma dirkama (H4), ale zas stoji skoro tretinu ty Primy. Bude to na spani jaro - leto - podzim - tepla zima v cechach do 800m a ve stanu.
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod mifr » pon zář 26, 2005 10:22

Doporučoval bych modely od Primy s označením eco, které tě vyjdou levněji...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dee » pon zář 26, 2005 14:06

mifr píše:Doporučoval bych modely od Primy s označením eco, které tě vyjdou levněji...


No jasne, ale stejne o 50% draz nez Pinguin, proto me zajimalo jestli je mezi H4 a P3D takovej rozdil aby to stalo za to...

Pinguin Mistral stoji okolo 1300, Prima se stejnym komfortem a Eco okolo 2200, navic bych si proto musel dojet / nechat poslat ze skladu, kterej je tusim v brne (250km). De mi spis o to, jestli se mi treba to duty vlakno po trech letech neslehne tak ze bude nepouzitelny, popripade o kolik lip na tom bude P3D.
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod teoretic » pon zář 26, 2005 14:12

obecne kazdy dutinky pouzivanim a skladovanim slehnou, jestli je ale rozdil ve vydrzi mezi H4 a P3D fakt netusim...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Dee » pon zář 26, 2005 14:49

Tak ja asi vemu tu normalni dutinu, stejne to budu pouzivat tak max 20 dni v roce.
Dee
nováček
nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned čer 26, 2005 13:37

Příspěvekod norman_64 » pon zář 26, 2005 18:28

Dee píše:
mifr píše:Doporučoval bych modely od Primy s označením eco, které tě vyjdou levněji...


No jasne, ale stejne o 50% draz nez Pinguin, proto me zajimalo jestli je mezi H4 a P3D takovej rozdil aby to stalo za to...

Pinguin Mistral stoji okolo 1300, Prima se stejnym komfortem a Eco okolo 2200, navic bych si proto musel dojet / nechat poslat ze skladu, kterej je tusim v brne (250km). De mi spis o to, jestli se mi treba to duty vlakno po trech letech neslehne tak ze bude nepouzitelny, popripade o kolik lip na tom bude P3D.

Pošli maila s dotazem výrobcům...
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Jakarta » úte říj 4, 2005 21:10

Polarguard 3D je považováno za nejlepší duté vlákno na trhu (fy. DuPoint). Na 3sezonním spacáku bych nešetřil, abys za 2-3 roky nemusels kupovat nový nebo používat jen v létě (mimochodem: v Treku se v létě upečeš). Nutné je nenechávat spacák při skladování přes rok nevybalený.
Jo, Pinguin vyrábí též spacáky s 3D: při srovnání s Trekem je to Spirit, nebo ještě lepší Expert. Cenově vycházejí o 20-30% levněji.
Jakarta
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 22, 2005 20:52
Bydliště: Zlín

Příspěvekod norman_64 » stř říj 5, 2005 5:44

Jakarta píše:Jo, Pinguin vyrábí též spacáky s 3D: při srovnání s Trekem je to Spirit, nebo ještě lepší Expert. Cenově vycházejí o 20-30% levněji.

Jo jenže když využiješ na www.primaspacaky.cz - jejich akce Prima Podzim (se spacáky eco) tak te to vyjde levnej...
Na druhou stranu si říkám, že jestli je to nějaký doprodej, tak to možná v tom obalu leží už celkem dlouho :((
Jo a v Treku jsem se v letě naupekl... :ú ale bylo to jen tak tak :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod funo » stř říj 5, 2005 7:07

Dee píše:
mifr píše:Doporučoval bych modely od Primy s označením eco, které tě vyjdou levněji...


No jasne, ale stejne o 50% draz nez Pinguin, proto me zajimalo jestli je mezi H4 a P3D takovej rozdil aby to stalo za to...

Pinguin Mistral stoji okolo 1300, Prima se stejnym komfortem a Eco okolo 2200, navic bych si proto musel dojet / nechat poslat ze skladu, kterej je tusim v brne (250km). De mi spis o to, jestli se mi treba to duty vlakno po trech letech neslehne tak ze bude nepouzitelny, popripade o kolik lip na tom bude P3D.


Od Primy jsem bral spacák už 3 x a vždy stačilo jen zatelefonovat a druhý den mi ho dovezli až domů.Nikdy to netrvalo déle.Cena za dopravu je 110 korun.Pro tvoje použití by možná stačil model Tulák 3D Eco za necelé 2 tisíce.
funo
 

Point

Příspěvekod Kamryn971 » čtv pro 22, 2005 15:56

Jakarta píše: Na 3sezonním spacáku bych nešetřil, abys za 2-3 roky nemusels kupovat nový nebo používat jen v létě (mimochodem: v Treku se v létě upečeš).


Okay, ya i can see your point.
Kamryn971
 


Zpět na Spacáky a karimatky